IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Klientų atsiliepimai apie Verskis.lt el. parduotuvės nuomos sprendimą

Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.

sentiment.lt UAB "Mekta", Eglė
2017-11-29

Patiko sistemos lankstumas, suderinamumas su mobiliais įrenginiais ir SEO sprendimai. Tikimės sėkmingo sistemos darbo ir ateityje.

fedingas.lt UAB "Fedingas", Giedrius
2017-11-27

Turėjom el. parduotuvę, galvojom kad turim gerą. Atėjom į verskis.lt ir supratom, kad kokybiškas aptarnavimas ir gerai išdirbta sistema tikrai verta prašomų pinigų (kas iš tiesų yra pigu). Dabar jau keliame antrąjį projektą ir smagu matyti kaip vystosi šios sistemos funkcionalumas, nes vis daugiau naudingų funkcijų atsiranda. Ačiū, verskis.lt komanda.

miskui.lt UAB "MMC forest", Antanas
2017-11-20

Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai.
Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais.
Ačiū!

kukistore.eu Eglė
2017-11-20

Labai dėkingi kolektyvui, sėkmingai, greitai ir kokybiškai perkeliant mūsų el.parduotuvę į naują platformą. Labai džiugu, kad greitai komunikuojama ir suteikiama visa informacija ir atsakoma į nežinomus ar neaiškius klausimus.

vitaliberata.lt komanda
2017-11-15

Puikus „Evispos“ sukurtas įrankis pradėti elektroninę prekybą – nesudėtingas elektroninės parduotuvės turinio valdymas, puikus instrumentas internetinės prekybos „pradžamoksliams“.

gurmanosapnas.lt UAB „Gurmano sapnas“, Viktoras
2017-11-14

Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti!

odiodi.lt Živilė
2017-11-03

Džiaugiamės pasirinkę būtent verskis.lt kaip mūsų el. parduotuvės valdymo sistemą. Norime padėkoti Evispa komandai už profesionaliai ir itin kokybiškai atliekamą darbą – už operatyvų, greitą reagavimą į visas iškilusias problemas ir klausimus bet kuriuo paros metu. Verskis.lt nuoširdžiai padeda mums įgyvendinti mūsų verslo idėją ir ją efektyviai plėtoti.

sportstyler.lt kolektyvas
2017-10-20

Norėčiau padėkoti už kantrybę ir profesionalumą kuriant mūsų naują svetainę ir už pagalbą atnaujinant esamą. Jūsų ilgametė patirtis ir nuoširdūs patarimai mums leido būti pastebėtiems dar didesniems potencialių klientų ratams. Mes vertiname mūsų ilgalaikę partnerystę, sėkmės Jums naujuose projektuose.

pardavykla.lt UAB "Pardavykla LT" Direktorius Aurelijus Kadziauskas
2017-10-04

Noriu pasidžiaugti, kad Jūsų sistema yra tiesiog nereali.
Mėgaujuosi ja naudodamasis ir atrandu vis naujų dalykų, ką galėčiau pritaikyti savo el. parduotuvei :)

jamampigiau.lt Tomas Stancelis
2017-09-13

Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle.
Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų ;)

vova-lingerie.eu UAB "Mano paslaptis", Dmitrij Medvedev
2017-07-29

Noriu padėkoti UAB "Evispa" komandai, kuri turėjo kantrybės kuriant mano el.parduotuvę.
Suteikė puikią galimybę realizuoti jau seniai puoselėtą verslo idėją.
Buvo suteikta visapusiška pagalba įvairiais klausimais operatyviai ir išsamiai.
Labai suprantamai Jūsų svetainės puslapyje pateikta vaizdinė medžiaga, skirta administravimo „plonybėms“.
Puiku, kad el.parduotuvės platforma adaptuota ir mobiliesiems įrenginiams, kas pastaruoju metu labai aktualu.
Platus parduotuvės dizainų pasirinkimo kiekis
Smagu, kad pradžioje galima nemokamai išbandyti.
Labai daug suteikė informacijos naudojant reklamavimo galimybes.

devim.lt, Milana
2017-04-13

Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą.
Rekomenduoju vienareikšmiškai!

jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
2017-03-31

Viskas SUPER :) greitis WOW ;) Patogu ir greita

ultrabike.lt UAB "Ultro", Viktorija
2017-01-17

Maniau kad nemokamą e-parduotuvę galima susikurti tik užsienio tinklapiuose, kol neatradau VERSKIS.LT. Neribotos galimybės, daug lietuviškų integracijų, pvz Lpexpress terminalai. Kaina: galima sakyt nemokamai. Vakare per 3 val susikūriau nemokamą parduotuvę su 20 prekių, ir jau prekiauju. Darote rimtus pardavimus, kurkite rimtą parduotuvę, o po pusmečio, jei sekasi išsiperkat ir naudojatės nemokamai. Verskis.lt komanda - mums Jūsų reikia!

skystitapetai.lt kolektyvas
2016-11-25

Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.

whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
2016-11-25

Derekis.lt kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Jūsų komandai už pagalbą persikeliant savo senąją svetainę į Jūsų platformą. Naudojantis Evispa sistema supratome, kad elektroninės parduotuvės valdymas gali būti ne tik lengvas, tačiau ir malonus. Nuoširdžiai dėkojame už visus išsamius atsakymus į mums kilusius klausimus, už suteiktus patarimus bei už neišsenkančią Jūsų kantrybę! Elektroninės parduotuvės valdymas dar niekuomet nebuvo toks aiškus ir suprantamas, tad drąsiai galime rekomenduoti išbandyti Jūsų sistemą ir kitiems!

derekis.lt UAB "AP Trade" kolektyvas
2016-10-25

Dekui Verskis.lt už nesudėtingą elektroninės parduotuvės valdymą, aiškų, suprantamą ir operatyvų bendravimą su klientais. Maloniai stebina visada gaunami kompetetingi atsakymai ir įvairių, net ir tiesiogiai nesusijusių, sričių išmanymas. Bendraujant visada jaučiasi el. parduotuvių administratoriaus profesionalumas, kantrybė ir noras, kad klientas visada liktų patenkintas.

Evispa viena iš retų išimčių, kai bendravimas su IT darbuotojais gali būti ir suprantamas, ir malonus. 100 balų iš 100 !

VoniaVonia.lt kolektyvas
2016-09-07

Džiugu, kad internetinės parduotuvės valdymas nesudėtingas ir lengvai suprantamas net niekada nedirbusiems su tokiomis valdymo programomis žmonėms. Taip pat labai malonu, kad kreipiantis pagalbos visuomet gauname greitą, nuoširdų ir išsamų atsakymą!

sviesos-idejos.lt UAB “Energy Green” kolektyvas
2016-06-12

Mūsų poreikių išsiaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir patarimai, techninis palaikymas, greitai sprendžiamos problemos, dizaino parinkimas. Esame patenkinti sukurtu produktu.

kosmeda.eu kolektyvas
2016-05-10

Internetinės parduotuvės nuoma optimalus sprendimas smulkiam verslui. Galima išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų į programos pirkimą. Be to, nusipirkus programą ir susidūrus su poreikiu ją koreguoti, tektų nemažai pakloti už kiekvieną darbelį. Verskis.lt atveju tenka mokėti už pakeitimus, bet sumos tikrai įkandamos :) Ačiū verskis.lt kolektyvui ir sėkmės jums.

www.trauzai.lt kolektyvas
2015-12-08

Vertiname ir džiaugiamės turėdami tokį profesionalų el. svetainės valdytoją! Draugiškos konsultacijos, vertingi patarimai , inovatoriškiausi sprendimai ir operatyvūs klausimų sprendimai – tai JĖGA!

pirktiSmagu.lt administracija
2015-10-23

Dėkojame visai verskis.lt komandai už tobulai atliktą savo darbą.
Norime ypatingai išskirti keletą dalykų, kurie šiais laikais yra retai sutinkami:
1. Įsiklausė į mūsų specifinius pageidavimus.
2. Pasiūlė būtent mums adaptuotą e-parduotuvės versiją.
3. Suderino ir įgyvendino mūsų įmonės pageidavimus (nuo atsiskaitymo būdų iki dizaino spalvų)
4. Ir svarbiausia aukso vertės bendradarbiavimas – visada atsiliepia į skambučius, atsako į e-laiškus, ir pataria klausimais, kurie tiesiogiai net nesusiję su e-parduotuvės veikla.
Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti ir rekomenduojame visiems, kas dar svarsto apie e-sprendimus savo verslui!

Komandos vardu, UAB "GUSTO NAMAI" generalinė direktorė Rima Brinienė parduotuve.gusto.lt
2015-10-21

Dėkojame Jums už profesionalią konsultaciją, kuri maksimaliai atitinka mūsų poreikius bei visokeriopą pagalbą. Operatyvus darbas ir atsakingas požiūris, supratimas ir geranoriškumas, profesionalūs patarimai.

pirktigera.lt komanda
2015-09-30

Dėkojame Evispa komandai už profesionalumą, operatyvumą ir lankstumą o ypač už kantrybę sprendžiant iškilusius klausimus.

UAB "Stebėjimo Technologijos" direktorius
Ramūnas Leipus, apexisbaltic.lt

2015-07-14

Anksčiau turėjome savo pačių susikurtą elektroninę parduotuvę, kuri buvo labai nepatogi. Tada pažįstami patarė kreiptis į Verskis.lt. Likome patenkinti bendradarbiavimu su šia įmone, jos teikiamomis kokybiškomis ir profesionaliomis paslaugomis, greitu reagavimu į iškilusias problemas bei greitai ir puikiai atliktą darbą. Džiaugiamės rezultatais – lengvu naudojimusi elektronine parduotuve tiek iš administratoriaus, tiek iš kliento pusės. Jei nusprendėtė atidaryti e-parduotuvę, rekomenduojame kreiptis į UAB Evispą. Jums bus suteikta išsami ir reikalinga informacija.

UAB "Medisana" kolektyvas
medisana-shop.lt

2015-04-26

Verskis.lt elektroninės komercijos sistema pasižymi itin dideliu lankstumu ir gali pasiūlyti tiek standartines opcijas ką tik veiklą pradėjusiems internetiniams prekybininkams, tiek plėtoti ir diegti papildomus funkcionalumus ir augti kartu su sparčiai besivystančia internetinės prekybos rinka Lietuvoje.

UAB "Margin" direktorius
Saulius Majauskas, zemakaina.lt

2015-03-07

Pradėję prekybą internetu su nemokama el. komercijos platforma, greitai patyrėme, kad komercinė Verskis.lt alternatyva yra kur kas pigesnis, laiką taupantis sprendimas. Daugelis internetinei prekybai būtinų modulių čia yra parengti iš anksto, todėl tereikia tinkamai įvertinti savo poreikius ir iš karto galima pradėti dirbti.

hairfree.lt komanda
2015-02-09

Mano bendradarbiavimas su verskis.lt prasidėjo išties žaismingai. Laimėjau nemokamą elektroninės parduotuvės nuomą trims mėnesiams, dalyvaudama verskis.lt ir M-1 radijo stoties žaidime. Esu labai dėkinga projekto kolektyvui, ypač Laurai, kad kantriai konsultuoja mane visais iškilusiais klausimais. Būtent dėl malonaus ir sklandaus bendradarbiavimo bei verskis.lt komandos profesionalumo, neabejotinai tęsiu bendradarbiavimą net ir pasibaigus laimėtam nuomos laikui. Visiems, nusprendusiems atsidaryti elektroninę parduotuvę, siūlau kreiptis į verskis.lt, nes, mano manymu, tai puiki galimybė sėkmingai pradėti arba plėtoti savo verslą.

Simona Staniulytė
simonoskraitele.lt administratorė

2013-07-30

Norime padėkoti šauniam Evispa kolektyvui už puikiai atliekamą darbą, ypatingai Laurai bei Edgarui už begalinę kantrybę, išsamias konsultacijas bei greitą reagavimą į iškilusias problemas. Buvo sunku nuspręsti dėl elektroninės parduotuvės sukūrimo, tačiau tikrai džiaugiamės, jog pasirinkome būtent Verskis.lt. Parduotuvė turi visas reikalingas funkcijas, nesudėtingas valdymas bei puikiai veikiantis serveris netgi toli už Lietuvos ribų. Verskis.lt- tai lietuviškas produktas + profesionalų komanda + europietiška aptarnavimo kokybė = geriausi Lietuvoje! Labai Jums ačiū!..

“JW Euromarket“ Ltd komanda
londonstyle.lt

2013-07-02

Dėkojame už puikią verskis.lt sistemą, už nuolatinę jos tobulinimą bei naujovių diegimą, aukštą kokybę vykdant individualius užsakymus. verskis.lt sistema pateisino mūsų lūkesčius bei atveria naujas galimybes el. prekybos srityje.

UAB "Ekogija" kolektyvas
ekogija.lt

2012-04-26

Kompetencija, operatyvumas ir nuolatinis šios įmonės tobulėjimas mane žavi. Be jokios abejonės galiu patvirtinti, kad jie verti šių pagyrų visu 100%. Išbandykite ir garantuoju, kad tapsite ilgamečiais partneriais...

UAB "Rulita"
Raimondas Čekas, rulita.lt

2012-04-21

Šaunu, kai gali koncentruotis į verslą, o techninius sprendimus patikėti profesionalams. UAB Evispa kolektyvas siekia užtikrinti, kad elektroninė parduotuvė patikimai dirbtų 7/24 per savaitę, o jei kyla naujų internetinės svetainės plėtros idėjų – padeda jas paversti realybe.

UAB "Inmodus" direktorius
Povilas Narbutas, sukneliunamai.lt

2012-04-20

Verskis.lt pasirinkome dėl nedideliam verslui palankių finansinių sąlygų ir ilgalaikio svetainės aptarnavimo galimybių. Praėjus metams matome, jog nesuklydome. Įsigydami svetainę pasirinkome IT partnerį, šiandien padedantį taip pat draugiškai ir kompetentingai kaip mūsų bendradarbiavimo pradžioje.

UAB "Mokslo technologijos" vadybininkas
Paulius Arbačiauskas,
mokslotechnologijos.lt

2012-04-19

Džiaugiamės pasirinkę verskis.lt elektoninių parduotuvių sistema. Esame patenkinti labai patogiu administravimo dalies valdymu. Džiaugiamės, kad kompetetingas Verskis.lt kolektyvas visuomet stengiasi operatyviai ir skandžiai spręsti iškilusius klausimus.

UAB "RANKDARBIS" direktorė
Gintarė Drungilienė, rankdarbis.lt

2012-04-18

Patogi sistema, aiškus administravimas. Yra daug naudingų įrankių, funkcijų, todėl lengva ir patogu dirbti su verskis.lt platforma.

UAB "Gravera"
Arvydas Jievaitis, e-gravera.lt

2012-04-18

Esame dėkingi UAB "Evispa" kolektyvui už puikiai sukurtą produktą, pastangas kuriant el. parduotuvę ir begalinę kantrybę, teikiant konsultacijas pradedantiems verslą. Neabejojame, kad kartu su UAB "Evispa" galima pasiekti visų užsibrėžtų tikslų

rinasta.lt komanda
2012-04-18

Žmonės sako gražu žiūrėti į dirbantį žmogų. Ir iš tikrųjų labai gražu žiūrėti į savo darbą dirbantį žmogų. Kai žmogus įdeda širdį į tai ką daro. Kai jo mintys, siekiai, darbai ir svajonės eina išvien. Kai sutinki tokį žmogų (šiuo atveju įmonę) - supranti, kad kartu- pakeliui. Džiaugiuosi sutikęs savo kelyje Evispą. Tikiu, kad mums dar ilgai bus pakeliui.

Albinas, lukla.lt
2010-10-13

Greiti, kokybiški, efektyvūs, malonūs, operatyvūs ir dėmesingi kiekvienam klientui - tai UAB "Evispa" kolektyvas. Dėka jų sukurtos el. parduotuvės mes judam į priekį dar greičiau.

radausa.lt kolektyvas
2009-06-17

Anksciau bandziau pats vienas susitvarkyti eshopa . Radau tiekeja, kuris man dave baze, kuri turi daug visokiu galimybiu, bet realiai ju panaudoti nebuvo kur ir kaip. Apie valdyma niekas nieko nepaaiskino ir nepadejo. Svetaine dirbo 2men o google nerasdavo, saskaitu israsymas buvo labai nepatogus, foto ikelti normaliai... neidavo. Atejes pas "Verskis.lt" gavau visa paaiskinima kas kur kaip veikia, nuolat Giedrius patardavo. Parduotuves valdymo systemoje viskas labai aiskiai isdestyta. Dabar zinau kas yra kokybiskas eshopas Tuoj galesite įvertinti :)

kavai.lt administratorius
2009-04-17

Patogu, paprasta, pigu. Parduotuvė patraukli klientams ir lengvai įsisavinama vidiniam vartojimui. Kompetencija, greitas reagavimas, noras padėti – didžiuliai „Verskis“ komandos pranašumai.

Justinas, padanguparduotuve.lt
2009-01-17

Labai džiaugiuosi pasirinkus Evispą, kaip verslo partnerį. Nuojauta nenuvylė. Tai profesionalūs ir kompetetingi žmonės, suinteresuoti daromu darbu. Didžiausios sėkmės jiems linki ARTmanijos kolektyvas.

artmanija.lt kolektyvas
2008-12-20