IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Koks gali būti el. parduotuvės dizainas? Ar yra papildomo programavimo galimybė pagal mūsų poreikius?

Galime pasiūlyti papildomų paslaugų el. parduotuvei - individualų dizainą, logotipo sukurimą, domeną (el. parduotuvės adresą internete), papildomą programavimą pagal Jūsų poreikius, turinio administravimo paslaugą ir kitas paslaugas.

El. parduotuvės dizainas yra labai svarbus. Pirmiausia Jūsų lankytojas pamato vaizdą, o iš jo susiformuoja nuomonę apie pačią el. parduotuvę. Tik vėliau vartotojas supranta, koks yra parduotuvės veikimo principas. Verskis.lt el. parduotuvės dizaino sprendimai yra keli (kainos be PVM):

  • 0 € - pasinaudosime jau esamais 22 šablonais arba pasidarysime patys (darant patiems yra būtinos CSS žinios)
  • 185 € - dizainą jau turime, reikia jo adaptacijos verskis.lt platformai (2 dizainerio ir 6 techninio dizainerio darbo valandos)
  • 280 € - noriu, kad sukurtumėte verskis.lt sistemos dizainą individualiai man (8 dizainerio ir 6 techninio dizainerio darbo valandos)
  • 450 € - noriu, kad sukurtumėte verskis.lt sistemos dizainą individualiai man, panaudojant nestandartinius sprendimus skiriant daugiau darbo (20 dizainerio ir 14 techninio dizainerio darbo valandų)

Tipiškai, dizainas suderinamas ir "užvelkamas" ant el. parduotuvės sistemos per 2 savaites.

El. parduotuvės logotipo sukurimas. Užsakant Verskis.lt paslaugas galime Jums sukurti logotipą (jeigu jo dar neturite), kainos be PVM:

  • 30 € - logotipo nereikia, priderinkite mano tekstinį užrašą ir grafinį elementą(1 dizainerio darbo valanda)
  • 185 € - logotipo ženklo kūrimas (8 dizainerio darbo valandos, be .cdr/.ai failo)

El. parduotuvės domenas - internetinės parduotuvės adresas, pavyzdžiui, www.mano-parduotuve.lt
Pageidaujamo .lt, .eu, .com domeno adreso pirkimas ir jo metinio aptarnavimo mokestis yra 10 Eur be PVM metams. Taip pat galime pasiūlyti platų spektrą kitų domeno galūnių pavadinimų, pavyzdžiui, .co.uk, .ru, .net, .biz, .me, .tv, .mobi, .pl, .com.pl, ...

El. parduotuvės papildomo programavimo paslaugos - jeigu turite tiekėjų iš užsienio, tikriausiai jie Jums perduoda duomenis XML, webservice`ais, MS Excel ar kitokio tipo failuose. Mes galime tai automatizuoti. Kompiuterinei technikai galima optimizuoti tiekėjų prekių importus - ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic6 ABCData ir kiti tiekėjai.

El. parduotuvės sujungimas su sandėliu ir buhalterine programa - esant poreikiui sprendimą galima susieti ir su sandėlio ar buhalterijos programa. Daugiausiai el. parduotuvės sąsajų teko atlikti su Rivilė programa, tačiau galime atlikti sąsają ir su bet kuria kia programa, pvz. Finvalda, Navision, Stock-M, Agnum ar kt. Esant poreikiui turime ir savo ilgametį Rivilės atstovą, kuris puikiai atlieka integracijos darbus.

El. parduotuvės optimizacija paieškos sistemoms - šiai paslaugai rekomenduosime vieną iš mūsų partnerių, kurie tai atliks profesionaliai ir kokybiškai.

El. parduotuvės informacijos administravimas - jei norite, kad visa el. parduotuvėje esanti tekstinė ir vaizdinė informacija atrodytų funkcionaliai ir patogiai Jūsų pirkėjui, bet nežinote, kaip tą padaryti, kreipkitės į mus. Galime atlikti tekstų, nuotraukų bei prekių įvedimą į el. parduotuvės sistemą, techninį maketavimą redaguodami Jūsų nuotraukas bei koreguodami tekstinę informaciją.