IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Nežinote kurį planą pasirinkti? Mes Jums padėsime! Skambinkite +370 (5). 231 0499 arba parašykite mums
Sistemos privalumai
 • Lietuviškas, nuo 2008 vystomas projektas
  Lietuviškas, nuo 2008 vystomas projektas

  Verskis.lt el. parduotuvė sukurta ir vystoma Lietuvoje, o ne Amerikoje, Vokietijoje ar kitur užsienyje. Būtent todėl šis produktas idealiausiai atitinka Lietuvos rinkos specifiką. Dėl skirtingų rinkų specifikos sprendimai pritaikyti kitiems regionams nebūtinai pasiteisins Lietuvoje.

   
  Lietuviškas, nuo 2008 vystomas projektas
 • Versija mobiliesiems ir planšetėms
 • Apmokymai įgarsintos vaizdo medžiagos pagalba
  Apmokymai įgarsintos vaizdo medžiagos pagalba

  Administracinėje aplinkoje patalpinta įgarsinta vaizdinė mokomoji medžiaga. 3-10 min. trukmės filmukai detaliai išaiškinana sistemos funkcionalumą. Jų pagalba lengvai administruosite savo el.parduotuvę net ir ne darbo valandų laiku.

   
  Apmokymai įgarsintos vaizdo medžiagos pagalba
 • Vieno žingsnio apsipirkimas
  Vieno žingsnio apsipirkimas

  Vieno žingsnio apsipirkimo funkcija palengvina klientams užsakymo procesą bei leidžia visą pildomą informaciją matyti viename lange, kuris vizualiai telpa net ir į nedidelio nešiojamo kompiuterio ekraną. Jeigu vartotojas jau yra pirkęs elektroninėje parduotuvėje – jam užtenka patikrinti ar nepasikeitė jo pristatymo adresas, paspausti tik vieną mygtuką "Užsakyti" ir jo užsakymas jau įformintas.

   
  Vieno žingsnio apsipirkimas
 • Disko vieta serveryje

  Disko vieta naudojama el. parduotuvės talpinimui bei el. paštui. Įdiegus el. parduotuvės platformą sunaudojama apie 100 MB disko vietos, o likusi vieta skiriama nuotraukų talpinimui ir Jūsų el. paštui. Orientaciškai, duomenų bazėje 10.000 prekių užima apie 200 MB, taigi iš esmės disko vieta sunaudojama nuotraukų talpinimui bei el. paštui. Jeigu kelsite optimizuotas, ne didesnes kaip 1000px pločio/aukščio nuotraukas, kiekviena užims apie 0,3 MB disko vietos, o jeigu kelsite didžiules nuotraukas iš fotoaparato, jos gali užimti ir po 4 MB kiekviena. Iš Jūsų įkelto paveiksliuko sistema gamins mažesnius, jai reikalingus, atvaizdus. Esant poreikiui - disko vietą galima padidinti.

   
  Disko vieta serveryje
 • Prekių kiekis el. parduotuvėje
  Prekių kiekis el. parduotuvėje

  El. parduotuvėje galite sukurti tiek prekių, kiek tik Jums reikės. Prekes galima skirstyti kategorijomis, kadangi potencialiam klientui visada paprasčiau iš pradžių išsirinkti jį dominančią prekių kategoriją, o vėliau rinktis iš esamų prekių. Esant poreikiui, galima automatizuoti jų importą iš buhalterinės sistemos arba didmenininkų informacinės sistemos.

   
  Prekių kiekis el. parduotuvėje
 • Talpinimas serveryje (pirmi 3 mėn. nemokamai)

  Įsigijus sprendimą, sprendimo talpinimui taikome 5.79 € / mėn. + PVM abonentinį mokestį. Serveriai yra laikomi šiuolaikiniame duomenų centre ir yra pajungti prie spartaus interneto ryšio kanalo. Esant poreikiui - galime suteikti ir didesnius resursus Jūsų projektui (teirautis individualiai). Jums pageidaujant - sprendimą galite iškelti į kitą savo norimą serverį.

   
  Talpinimas serveryje
  (pirmi 3 mėn. nemokamai)
 • Duomenų srautas

  Duomenų srautas - tai iš serverio bei į serverį siunčiamų duomenų kiekis. Pavyzdžiui, Jūs serveryje patalpinote 1 MB dydžio nuotrauką, kurią per mėnesį atsisiuntė 5 el. parduotuvės lankytojai - viso bus 1+5 MB = 6MB duomenų srauto. Tačiau Jums nereikia rūpintis šiuo klausimu - duomenų srautas neribotas!

   
  Duomenų srautas
 • El. pašto dėžučių kiekis
  El. pašto dėžučių kiekis

  El. parduotuvė bus pasiekiama Jūsų norimu adresu, pvz. manoparduotuve.lt, todėl su tokia pat galune galėsite susikurti ir el. pašto dežutes. Jų kiekio taip pat neribojame.

   
  El. pašto dėžučių kiekis
 • Suprojektuota remiantis tyrimais
  Suprojektuota remiantis tyrimais

  Remdamiesi įvairiais užsienio tyrimais bei savo ilgamete patirtimi ir žiniomis mūsų specialistai gali pagrįsti kiekvieną sistemos išdėstymo laukelio vietą ar jo dydį. Naujų sistemos elementų išdėstymas projektuojamas remiantis naujausiais tyrimais. Daug dėmesio skiriama net smulkiausių niuansų derinimui.

   
  Suprojektuota remiantis tyrimais
 • Plačios apipavidalinimo galimybės
  Plačios apipavidalinimo galimybės

  • galite pasinaudoti jau esamais šablonais
  • apipavidalinimą galite pasidaryti patys
  • galime pritaikyti Jūsų dizainą verskis.lt platformai (apmokama atskirai)
  • galime sukurti Jums verskis.lt platformos apipavidalinimą (apmokama atskirai)

  Dizainą gamintis patiems rekomenduotumėme tik tuo atveju, jeigu esate kompetetingi ir turite žinių CSS srityje arba turite techninį žmogų, kuris tai išmano, bei Jums nėra baisūs terminai "padding-top" ir "sprite image" - savo el. parduotuvės apipavidalinimą galėsite atlikti patys.

   
  Plačios apipavidalinimo galimybės
 • Elektroninės parduotuvės išvaizdos nustatymų valdymas

  Elektroninės parduotuvės išvaizda gali būti labai skirtinga – reguliuokite kiek prekių yra eilutėje, kiek ir kokie blokai yra struktūroje. Tokius nustatymus galima reguliuoti netgi kiekvienam meniu punktui.

   
  Elektroninės parduotuvės išvaizdos nustatymų valdymas
 • Nemokama reklama VUP.lt
  Nemokama reklama VUP.lt

  VUP.lt - tai virtuali universalinė parduotuvė vienijanti kelis šimtus elektroninių parduotuvių ir leidžianti vartotojams greitai ir patogiai rasti prekes pagal juos dominančias kategorijas. Pirkėjui radus norimą prekę, jis nukreipiamas tiesiogiai į pardavėjo elektroninę parduotuvę. VUP.lt svetainę kas mėnesį aplanko apie 100 tūkst. unikalių lankytojų (Google Analytics duomenys).

   
  Nemokama reklama VUP.lt
 • Pagalba el. paštu

  Į visus laiškus gautus el. paštu stengiamės atsakyti kuo greičiau ir neversdami savo užsakovų laukti. Ne visuomet turime galimybę atsakyti nedelsiant, tačiau būtinai stengsimės atsakyti Jums per 8 darbo valandas nuo užklausos gavimo.

   
  Pagalba el. paštu
 • Pagalba telefonu

  Jeigu Jums iškyla klausimų kaip pasiekti norimą rezultatą galite mums paskambinti ir mes būtinai Jums atsakysime.

   
  Pagalba telefonu
 • Domeno metinis mokestis (jeigu jo neturite)
  Domeno metinis mokestis <br>(jeigu jo neturite)

  Domeno metinis mokestis - Jūsų el. parduotuvės adresas naršyklėje, pvz. verskis.lt. Jeigu jo neturite - galite įsigyti pas mus.

   
  Domeno metinis mokestis
  (jeigu jo neturite)
 • Nuolatos tobulinama sistema
  Nuolatos tobulinama sistema

  Elektroninės komercijos sistema suprojektuota remiantis geriausia praktika, nuolat tobulinama ir vystoma atsižvelgiant į mūsų klientų pageidavimus, rinkos tendencijas bei tyrimus. Nuolat internetinėje erdvėje atsirandančios naujovės mus verčia tobulėti, todėl sistema nuolat vystoma, didėja jos funkcionalumas, kurį turi galimybę naudoti visi mūsų klientai.

   
  Nuolatos tobulinama sistema
 • Užsakymų modulis
 • Masinis užsakymų informacijos spausdinimas
  Masinis užsakymų informacijos spausdinimas

  Galimybė atsipausdinti visus už tam tikrą laikotarpį pasirinktus užsakymus. Pvz. vakare atsispausdinate visus užsakymus gautus per dieną, juos peržiūrite ir sistemoje pagal užsakymo numerį pažymite būsenas: įvykdytas, atšauktas ar pan.

   
  Masinis užsakymų informacijos spausdinimas
 • Užsakymo redagavimas ir kūrimas iš administracinės zonos
  Užsakymo redagavimas ir kūrimas iš administracinės zonos

  El. prekybos praktkoje būna, kad pirkėjai įvykdę užsakymą nori jį koreguoti. Pvz. užsakytas prekes pakeisti kitomis, keisti jų kiekius, pristatymo būdą, adresą - visus šiuos veiksmus galite atlikti redaguodami užsakymą. Taip pat užsakymą galima priimti telefonu bei užpildyti visus užsakymo duomenis.

   
  Užsakymo redagavimas ir kūrimas iš administracinės zonos
 • Minimalaus užsakymo dydžio nustatymas
  Minimalaus užsakymo dydžio nustatymas

  Šis funkcionalumas leidžia Jums nustatyti minimalią užsakymo vertę nuo kurios Jūs vykdysite pardavimus. Jei sistemoje nurodote, kad vykdote pirkimus nuo 20 €, o pirkėjo krepšelio vertė 18 € - sistema pirkėją informuos, kad jam trūksta 2 € iki minimalaus užsakymo dydžio.

   
  Minimalaus užsakymo dydžio nustatymas
 • SMS siuntimas vartotojams
  SMS siuntimas vartotojams

  Apie užsakymo vykdymo eigą klientus galite informuoti siųsdami jiems trumpuosius SMS pranešimus. Klientui visada svarbu žinoti, kad jo pinigus gavote arba užsakymas jau yra išsiųstas.

   
  SMS siuntimas vartotojams
 • SMS siuntimas administratoriui
  SMS siuntimas administratoriui

  Neturite galimybės visą laiką naudotis kompiuteriu, tačiau nedelsiant norite žinoti apie naują užsakymą Jūsų el. parduotuvėje - gaukite SMS žinutę.

   
  SMS siuntimas administratoriui
 • Dokumentų serijos ir jų tipai
  Dokumentų serijos ir jų tipai

  Kiekvienas užsakymas yra dokumentas, o jį lydi kiti, susiję, dokumentai - išankstinio mokėjimo sąskaita, sąskaita faktūra, pakuotės dokumentas ir siuntos dokumentas. Dokumentų iš sistemos trinti negalima, tačiau kiekvienas jų turi savo seriją ir eilės tvarką. Sąskaitas faktūras automatiškai generuoja sistema, tad jas galima atsispausdinti ir pateikti klientui bei buhalterijai.

   
  Dokumentų serijos ir jų tipai
 • Užsakymo informacijos archyvas
  Užsakymo informacijos archyvas

  Galite peržiūrėti visą užsakymo eigą - kada užsakymas buvo įformintas, kada apmokėtas. Kuris iš administratorių (jei tokių yra keletas) pažymėjo, kad užsakymas paruoštas. Redaguojant užsakymą sukuriamas naujas užsakymas, o senasis tampa negaliojantis. Tokiu būdu visada žinosite ką tiksliai užsakė vartotojas net po visų užsakymo modifikacijų.

   
  Užsakymo informacijos archyvas
 • Užsakymų filtras
  Užsakymų filtras

  Vienu metu vykdant keletą užsakymų, filtro pagalba galima susirūšiuoti užsakymus pagal jų būklę: naujas, patvirtinas, atšauktas ir pan. Tokiu būdu matysite tik tuos užsakymus, kurių būklė Jums aktuali.

   
  Užsakymų filtras
 • Omniva, LP express, DPD taškai
  Omniva, LP express, DPD taškai

  Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvarovę - pristatykite siuntas į paštomatus, DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

   
  Omniva, LP express, DPD taškai
 • Masinis užsakymų eksportas vežėjams
  Masinis užsakymų eksportas vežėjams

  Vykdant daug užsakymų nemažai laiko sugaištama užsakymus po vieną, suvedinėjant į DPD, LexSystem arba Venipak XLS sistemą/-as. Sistemoje yra galimybė dienos pabaigoje masiškai eksportuoti visus užsakymus su visa informacija įskaitant COD (kiek grynųjų reikia paimti iš žmogaus) XLS formatu į Jūsų naudojamą sistemą/-as.

   
  Masinis užsakymų eksportas vežėjams
 • Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas
  Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas

  Po užsakymo įforminimo kartais prireikia keisti pristatymo būdą į nemokamą, neatsižvelgiant į tai, jog užsakymo vertė nepasiekė nemokamo pristatymo iškeltos sąlygos. Dažniausiai to prireikia, jei pirkėjai telefonu keičia užsakymus arba jeigu liko kažkuom nepatenkinti ir Jūs sutarėte pritaikyti nemokamą pristatymą.

   
  Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas
 • Prekių modulis
 • Prekių požymiai (artibutai)
  Prekių požymiai (artibutai)

  Kiekvienai prekei yra galimybė nurodyti požymius (atributus), kurie apibrėžia prekės sąvybes. Jeigu tai būtų drabužis - jo sudėtį, spalvą. Jeigu kompiuteris - jo galingumą ir kitus fizinius parametrus. Vėliau iš šių požymių galima sudaryti filtrus, kurių pagalba vartotojui bus patogiau rasti jį dominančias prekes.

   
  Prekių požymiai (artibutai)
 • Prekės su variantais
  Prekės su variantais

  Sistema leidžia prekiauti skirtingais prekių variantais, nuo kurių priklauso prekės kodas, likutis sandėlyje, kaina ar nuotrauka. Tai tinka drabužiams ar prekėms turinčioms kelias spalvas bei dydžius. Pavyzdžiui, pasirinkus drabužio spalvą "žalia" vartotojas pamatytų būtent tą variantą atitinkančią nuotrauką, o administratorius žinos kurią prekę vartotojui supakuoti.

   
  Prekės su variantais
 • Nuotraukų įkrovimo ir apdorojimo mechanizmas
  Nuotraukų įkrovimo ir apdorojimo mechanizmas

  Sistemoje nustatomas nuotraukų formatas, pvz 1:1, tam kad visos nuotraukos būtų vieno dydžio ir nedarkytų bendro vaizdo. Vienu metu galima įkelti daug nuotraukų, nebūtinai po vieną. Sukėlus nuotraukas, galima atlikti jų korekcijas: iškarpyti ir nuimti baltus kraštus arba iškirpti kokią nors detalę.

   
  Nuotraukų įkrovimo ir apdorojimo mechanizmas
 • Susijusios / alternatyvios prekės
  Susijusios / alternatyvios prekės

  Prie prekės galite priskirti tiek susijusias tiek alternatyvias prekes, o el. parduotuvės pirkėjas pasirinkęs jį dominančią prekę turės galimybę matyti prekes, kurios savo savybėmis ar kainos prasme gali jam labiau tikti. Prie prekės priskyrus susijusias prekes matysis prekės, kurios gali būti komplektacijoje (pvz., prie šampūno priskirsite tos pačios linijos kondicionierių). Tokiu būdu savo pirkėjui pasiūlote daugiau galimų variantų iš jį dominančio asortimento.

   
  Susijusios / alternatyvios prekės
 • Gamintojų ir prekinių ženklų modulis
  Gamintojų ir prekinių ženklų modulis

  Administruojant prekes joms galima priskirti gamintoją ir prekinį ženklą. Tokiu atveju pirkėjai turės galimybę pasirinkti tik juos dominančias konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo prekes. Taigi, Jūsų el. parduotuvėje būtų tiek gamintojo tiek prekės ženklo individualūs puslapiai su logotipais ir aprašymais.

   
  Gamintojų ir prekinių ženklų modulis
 • Galimybė parduoti matuojamas / sveriamas prekes
  Galimybė parduoti matuojamas / sveriamas prekes

  Sistema pritaikyta prekes pardavinėti ne tik vienetais. Prekes galite pardavinėti ir pagal svorį, pvz. 0,25kg. obuolių, arba siūlus parduoti po 50cm. El. parduotuvė tokiu atveju pati apskaičiuoja SI vieneto kainą.

   
  Galimybė parduoti matuojamas / sveriamas prekes
 • Prekių komentarai ir reitingai
  Prekių komentarai ir reitingai

  Prekių komentavimas bei reitingavimas el. parduotuvės lankytojams suteikiama galimybę pareikšti savo nuomonę prekės atžvilgiu. Taip sužinoma lankytojų nuomonė bei pagyvinama pati el. parduotuvė. Komentarą parašyti galima prie pačios prekės el. parduotuvėje arba paspaudus ant socialinio tinklo Facebook nuorodos. Komentarą, parašytą Facebook komentarų lange, matys komentavusiojo draugai ir gali būti, kad taip pat susidomės Jūsų siūlomu prekių asortimentu.

   
  Prekių komentarai ir reitingai
 • Skirtingi nuotraukų nustatymai (1:1, 3:4, ...)
  Skirtingi nuotraukų nustatymai (1:1, 3:4, ...)

  Pagal pardavinėjamų prekių asortimentą galima pasirinkti nuotraukų publikavimo formatą bei dydį. Pvz. drabužiams publikuoti pasirenkamas vertikalus nuotraukų formatas, o pardavinėjant žaislus ar nekilnojamąjį turtą - horizontalus nuotraukų formatas.

   
  Skirtingi nuotraukų nustatymai (1:1, 3:4, ...)
 • Automatinis prekių rikiavimas
  Automatinis prekių rikiavimas

  Sistemoje yra apie 100 įvairių scenarijų kaip surikiuoti pardavinėjamas prekes. Pvz. surikiuojame taip: pirmiausiai rodome TOP prekes su nuolaidomis, poto visas naujienas, o vėliau visas kitas pagal kainą mažėjant. Esant poreikiui rikiuoti prekes galite ir rankiniu būdu. Jeigu vartotojui nepatiks - jis gali kitaip jas susirikiuot pagal save - pigiausios viršuje, pagal nuolaidą, ...

   
  Automatinis prekių rikiavimas
 • Teksto redaktorius su plačiomis galimybėmis
  Teksto redaktorius su plačiomis galimybėmis

  Prekių aprašymai gali būti paryškinti, pasvirę, pabraukti. Prie aprašymų galima įdėti vaizdo klipus iš YouTube, pridėti dokumentą arba specifikaciją PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo kodą.

   
  Teksto redaktorius su plačiomis galimybėmis
 • Prekių palyginimas
  Prekių palyginimas

  Prekiaujate panašiomis prekėmis, tačiau skirtingomis kainomis? Suteikite vartotojams galimybę jas pasižymėti bei tarpusavyje palyginti. Lygindamas vartotojas pamatys prekių skirtumą. Pvz. nešiojami kompiuteriai atrodo taip pat, kaina skiriasi daugiau nei 100 €, o prekės požymiai atrodo vienodi. Palyginę šias prekes pirkėjai pamatys, kad skirtumas procesoriaus galingume.

   
  Prekių palyginimas
 • Prekių filtras pagal požymius (atributus)
  Prekių filtras pagal požymius (atributus)

  El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

   
  Prekių filtras pagal požymius (atributus)
 • Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes
  Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

  Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą kainynų t.y. prekę parduoti skirtingomis kainomis. Tarkime konkrečios prekės A kainyno kaina yra 100 €, o pagal B kainynyną jos kaina yra 87 €. Tokiu būdu elektroninėje parduotuvėje kuriamos vartotojų grupės, kurioms yra nurodomas pasirinktas kainynas bei numatoma, ar jie gali naudotis nuolaidų kuponais. Tarkime yra grupė „didmena“ kuriai įjungtas B kainynas, bet jai draudžiama naudotis nuolaidų kuponais. Tada visus reikiamus klientus administratorius arba paskiria į grupę „didmena“, arba kuria tokį klientą iš administracinės dalies.

   
  Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes
 • Prekių kortelės
  Prekių kortelės

  Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

   
  Prekių kortelės
 • Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio
  Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio

  Turite daug prekių ir norite lengvai pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į Ekselio .XLS failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą.

   
  Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio
 • Prekių kiekio kaina
  Prekių kiekio kaina

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

   
  Prekių kiekio kaina
 • Prekių garantijos pratęsimas,prekių draudimas
  Prekių garantijos pratęsimas,<br/>prekių draudimas

  Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

   
  Prekių garantijos pratęsimas,
  prekių draudimas
 • Masinis prekių kūrimas iš Ekselio
  Masinis prekių kūrimas iš Ekselio

  Turite labai daug prekių? Galima jas kurti Ekselio pagalba.

   
  Masinis prekių kūrimas iš Ekselio
 • Vandens ženklai nuotraukoms
  Vandens ženklai nuotraukoms

  Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

   
  Vandens ženklai nuotraukoms
 • Marketingo įrankiai
 • Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje
  Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje

  Tituliniame puslapyje galite talpinti animuotą reklaminį skydelį (banerį), kurį pirmiausiai pamato Jūsų el. parduotuvės lankytojai. Reklaminio skydelio paskirtis gali būti vizualinė (kaip el. parduotuvės dizaino elementas) arba informacinio pobūdžio (pvz. su viešu nuolaidos kodu, kurį užsakymo metu įvedusiems pirkėjams bus suteikiama nuolaida). Esant keliems skydeliams - sistema pati iš jų padaro animaciją.

   
  Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje
 • Reklaminiai plotai šonuose
  Reklaminiai plotai šonuose

  Reklaminiai skydeliai taip pat gali būti kairiajame ar dešiniajame bloke. Juose galite skelbti informaciją apie pristymą per 1 dieną, talpinti ypatingus pasiūlymus, įkelti registracijos formą į Jūsų organizuojamus seminarus ar mokymus bei kitokią informaciją, kuri turėtų būti labiausiai matoma Jūsų lankytojams.

   
  Reklaminiai plotai šonuose
 • Iššokantis baneris po N atvertimų
  Iššokantis baneris po N atvertimų

  Norite labiau sudominti savo klientus taikomomis akcijomis? Parodykite jiems banerį po N`ojo puslapio atvertimo. Pvz. jeigu klientas peržiūrėjo 20 puslapių - pasiūlykite jam nuolaidos kuponą, galimai greičiau jį sudominsite.

   
  Iššokantis baneris po N atvertimų
 • Naujienlaiškiai ir jų grupės
  Naujienlaiškiai ir jų grupės

  Sistemoje galima kurti naujienlaiškius, kuriuos galite išsiųsti juos užsisakiusiems naujienlaiškių prenumeratoriams. Prenumeratoriai gali būti skirstomi pagal grupes, pvz. "moteriški drabužiai" ir "vyriški drabužiai".

   
  Naujienlaiškiai ir jų grupės
 • Klientų atsiliepimai
  Klientų atsiliepimai

  Pirkėjai rašo gražius atsiliepimus apie Jūsų puikų darbą ar prekių asortimentą? Patalpinkite juos el. parduotuvėje, kad ir kiti lankytojai turėtų galimybę juos perskaityti ir sužinoti apie Jūsų patikimumą bei puikią paslaugų kokybę.

   
  Klientų atsiliepimai
 • Remarketingas
  Remarketingas

  Jeigu žmogus kada nors buvo Jūsų tinklalapyje reklamos tinklų sistema atpažįsta jo kompiuterį, todėl galite savo reklamą transliuoti pvz. jo Gmail el. pašte, YouTube ar kituose puslapyje.

   
  Remarketingas
 • Keli galimi dizaino variantai (pvz. pagal sezoną)
  Keli galimi dizaino variantai (pvz. pagal sezoną)

  Galite sukurti ne vieną el. parduotuvės apipavidalinimo variantą, o tiek, kiek pageidaujate. Per administracinę zoną pasirinksite, kurį Jūsų svetainės apipavidalinimą naudoti. Juos vėliau galėsite patys keisti kada tik panorėsite.

   
  Keli galimi dizaino variantai (pvz. pagal sezoną)
 • Kiek liko iki nemokamo pristatymo
  Kiek liko iki nemokamo pristatymo

  Jeigu užsakymams nuo tam tikros sumos taikote nemokamą pristatymą - galite pirkėjui apie tai iškarto pranešti, o jam besirenkant prekes į krepšelį bus apskaičiuojama suma kiek liko iki nemokamo pristatymo.

   
  Kiek liko iki nemokamo pristatymo
 • Nuolaidų kuponai
  Nuolaidų kuponai

  Sukuriamas nuolaidų kodas (kuponas), kurio vertė gali būti konkreti suma, pvz. 10 € arba gali būti suteikta procentinė nuolaida, pvz. 20%. Sistemoje nurodoma, kiek kartų galima panaudoti nuolaidos kodą, ar kodas galioja akcijų prekėms bei nustatyti jo galiojimo periodą. Pagal sistemos nustatymus nuolaidų kuponus galima panaudoti visoms el.parduotuvėje esančioms prekėms arba konkrečiai prekių kategorijai.

   
  Nuolaidų kuponai
 • Facebook integracija
  Facebook integracija

  Facebook integracija skatina Jūsų el. parduotuvės pardavimus ir žinomumą. Galite skelbti ir papildomą informaciją, akcijas ar naujienas pačiame Facebook puslapyje. Visi Facebook vartotojai spustelėję "Patinka" (Like) mygtuką gaus visas Jūsų skelbiamas naujienas ir informaciją. Tokiu būdu Jūs galite nesunkiai skatinti savo prekių pardavimus ir reklamą.

   
  Facebook integracija
 • Google +1 mygtukas
  Google +1 mygtukas

  Google +1 mygtuko paspaudimai padės Jums pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose. Taip pat Google Plus sistemoje, kaip ir Facebook`e galite rinkti savo auditoriją. Surinkus draugų ratus elektroninės parduotuvės populiarumas bus didesnis.

   
  Google +1 mygtukas
 • Pinterest mygtukas
  Pinterest mygtukas

  Nuotraukų dalinimosi bei saugojimo sistema. Pirkėjas pažymi jam patikusią prekę ir ją įsideda į savo "sieną", kurioje saugo jam patikusias nuotraukas, Jūsų parduodamą prekę. Kitą kartą jam nereikės naujai ieškoti konkrečios prekės - jis ją lengvai ras savo idėjų kataloge, kurį taip pat mato jo draugai.

   
  Pinterest mygtukas
 • Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui
  Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui

  Integracija su MailerLite sistema leidžia ne tik siųsti laiškus, matyti kiek jų pristatyta, perskaityta, kokia nuoroda buvo paspausta, bet ir automatizuoti tam tikrus procesus - tarkime, po 3 dienų nuo užsakymo įvykdymo išsiųsti klientui žinutę "ar viskas gerai, ar patiko, štai nuolaida kitam pirkimui". Taip pat galima sveikinti prisiregistravusius į el. parduotuvės platformą arba užsiprenumeravusius naujienlaiškį taip pat automatizuotu būdu!

  Plačiau galite skaityti http://www.mailerlite.lt

   
  Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui
 • Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui
  Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui

  Naujienlaiškių siuntimo platforma su išskirtiniu funkcijų paketu, skirtu spec. el. komercijai. Susigrąžinkite 1 iš 5 prarastų pirkėjų Su inovatyvia palikto krepšelio priminimo funkcija vidutiniškai yra atkuriama iki 20% paliktų krepšelių (kai palieka net ir neregistruoti vartotojai). Kurkite laiškus iki 10 kartų greičiau nei įprastai.

  Plačiau galite skaityti http://www.soundest.com

   
  Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui
 • Analitiniai įrankiai
 • Google Adwords kampanijų veiksmingumo analizė
  Google Adwords kampanijų veiksmingumo analizė

  El. parduotuvėje įdiegtas modulis, kurio pagalba galite sekti reklamos efektyvumą. Tipiškai, be šio modulio integracijos, galima matyti kiek pinigų išleidžiama kiekvienam raktažodžiui, o sąsajos pagalba žinosite kurie iš jų neša Jums tiesioginę naudą - generuoja pardavimus. Dažniausiai tai nėra žinoma ir pinigai tiesiog iššvaistomi, tačiau korektiškai sujungus su el. parduotuve viskas tampa matoma. Beveik kiekvienoje kampanijoje yra raktažodžų kurie "siurbia" pinigus, o efekto neduoda. Šios integracijos pagalba taip pat galesite išsimatuoti kiek efektyvus Google Adword yra Jūsų verslui.

   
  Google Adwords kampanijų veiksmingumo analizė
 • Google Analytics detaliausia lankomumo analizė
  Google Analytics detaliausia lankomumo analizė

  Galite kaupti savo el. parduotuvės statistikos duomenis bei juos analizuoti. Manome, kad tai viena detaliausių ir tiksliausių analitinių sistemų Jūsų el. parduotuvės lankomumui stebėti. Google Analytics pagalba turite galimybę stebėti savo lankytojus - iš kur atėjo, kiek laiko užtruko tinklalapyje, kokias prekes labiausiai žiūrėjo, pagal kokius raktinius žodžius pakliuvo į tinklalapį ir panašiai.

   
  Google Analytics detaliausia lankomumo analizė
 • Google Analytics sekimas su "e-commerce" moduliu
  Google Analytics sekimas su

  Šios integracijos dėka žinotite apie klientus: kiek kartų jiems teko apsilankyti prieš apsiperkant, kiek laiko prireikė apsisprendimui. Kokie šaltiniai generavo daugiausiai pajamų. Gal tai buvo reklama skelbimų portaluose, o gal tai buvo Jūsų partnerių tinklalapis. Išleisdami pinigus reklamai yra būtina stebėti jų grįžtamumą ir analizuoti, kad sekantį kartą skirtumėte pinigus toms kampanijoms kurios neša didžiausią naudą. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite stebėti konversijos rodiklį (kiek lankytojų tampa pirkėjais) bei kokias prekes labiausiai perka.

   
  Google Analytics sekimas su "e-commerce" moduliu
 • Google webmaster tools
  Google webmaster tools

  Galite sekti kaip Google apdoroja Jūsų tinklalapį, kokios yra jo pastabos indeksavimui, ką jis jau suindeksavo ir kokios yra jo pastabos Jūsų turiniui. Šiam įrankiui el. parduotuvės platforma automatiškai generuoja sitemap.xml failą, kurio pagalba paieškos sistemos žino kokie yra puslapiai, kas padeda joms greičiau susigaudyti Jūsų tinklalapyje.

   
  Google webmaster tools
 • Facebook Pixel
  Facebook Pixel

  Facebook Pixel diegimas leidžia ne tik matyti lankomumo statistiką, kaip kad Google Analytics įrankis, bet ir taip pat segmentuoti lankytojus į grupes, pvz. įsidėjo į krepšelį arba buvo pirkimo puslapyje ir neužbaigė pirkimo ir t.t. Vėliau pasinaudoję šiais duomenimis galite taikyti norimą reklamą Facebook tinkle.

   
  Facebook Pixel
 • Apleistų krepšelių peržiūra
  Apleistų krepšelių peržiūra

  Klientai įsideda prekes į krepšelį, bet jų neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas leis Jums pamatyti kas ir ką buvo įsidėjęs į krepšelį, tačiau nenupirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Didinkite savo pardavimus konvertuodami apleistus krepšelius.

   
  Apleistų krepšelių peržiūra
 • Apskaitos įrankiai
 • PVM nustatymai
  PVM nustatymai

  El. parduotuvėje yra galimybė kainas vesti įskaitant PVM ar be jo. Taip pat galima parduoti prekes naudojant skirtingą PVM tarifą. Tam tikro tipo prekėms valstybė taiko skirtingą PVM tarifą - 9%, 21%, ... Visą tai galite valdyti iš administracinės zonos.

   
  PVM nustatymai
 • PVM sąskaitų faktūrų išrašymas
  PVM sąskaitų faktūrų išrašymas

  Elektroninė parduotuvė turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį Jums taupyti laiką automatiškai išrašant sąskaitas, jas greitai valdant ar spausdinant. Tai padės Jums rasti bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines ar PVM). Galėsite greitai peržiūrėti ir atsisiųsti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas bei jas atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

   
  PVM sąskaitų faktūrų išrašymas
 • Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis
  Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis

  Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Faktūrų ataskaita. Suminės prekių ataskaitos dėka galima tvarkyti buhalterinę apskaitą, pristatymo būdų ataskaita leis matyti kokie pristatymo būdai ir už kokias sumas buvo parduoti klientams. Visas ataskaitas buhalterijai galima generuoti bendras arba atskirti fizinius bei juridinius asmenis.

   
  Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis
 • Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje
  Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje

  Esant poreikiui, el. parduotuvėje vartotojui įforminus užsakymą, sistema su visais užsakymo duomenimis gali perduoti buhalterinei programai apie parduotas prekes, suteiktas nuolaidas bei pristatymo būdą. Tokiu būdu sutaupysite laiko administruodami savo užsakymus, prekių likučių valdymas supaprastės. Dažniausia sąsaja - duomenų į/iš Rivilės integracija į el. parduotuvę.

   
  Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje
 • Sandėlio valdymas
 • Prekių likučių (sandėlio) valdymas
  Prekių likučių (sandėlio) valdymas

  El. parduotuvėje užsakius prekę, jos likutis sistemoje automatiškai sumažėja. Tačiau, jeigu užsakymas atšaukiams, prekės likutis sugrįžta į sandėlį. Tokiu būdu galite kontroliuoti ką parduodate ir kokiais kiekiais. El. parduotuvė taip pat leidžia valdyti prekės rodymo scenarijų bei pardavimo nesant likučiui, tarkime "rodyti prekę kurios nėra sandėlyje, tačiau neleisti jos įsigyti" - vienas iš galimų scenarijų. Žinant prekės atvykimo datą - apie tai galima pranešti vartotojui. Jeigu prekių kiekio apskaita Jums nėra aktuali – sistemoje parenkamas atitinkamas nustatymas, kuris leidžia Jums prekiauti be jokių apribojimų.

   
  Prekių likučių (sandėlio) valdymas
 • Pardavimas su minimalaus likučio rezervacija
  Pardavimas su minimalaus likučio rezervacija

  Pardavinėjant tas pačias prekes tiek fiziniame taške, tiek el. parduotuvėje galimas prekės rezervavimas. Pvz., konkrečios prekės turime 10 vienetų, sistemoje nurodome, kad 8 vnt. parduodame, o paskutinius 2 vnt. tik su administratoriaus patvirtinimu. Tai darome tam, kad neatsitiktų taip, jog fizinėje parduotuvėje jau vaikšto pirkėjas su likusiomis prekėmis, o sandėlio likutis jas dar leidžia parduoti elektroninėje parduotuvėje. Tokiu atveju užsakymas laukia patvirtinimo, parduotuvės darbuotojas atideda prekę bei patvirtina šį užsakymą. Jeigu prekės sandėlyje nėra - elektroninėje parduotuvėje prekės aprašyme galima rodyti prierašą „šios prekės neturime "Susisiekite“ arba galima visai nepublikuoti neesamos prekės.

   
  Pardavimas su minimalaus likučio rezervacija
 • Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų
  Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

  Prie elektroninė parduotuvės galima pajungti bet kokį prekių importą - tai tik laiko ir finansų klausimas. Tipiškai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu arba per WebService`ą, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas, vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas. Kompiuterinės technikos prekybai dažnai yra naudinga optimizuoti tiekėjų prekių importus - ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic, ABCdata ar kiti tiekėjai.

   
  Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų
 • Sąsaja su sandėlio valdymo sistema
  Sąsaja su sandėlio valdymo sistema

  Jeigu likučių apskaita Jums aktuali, nes kitaip būtų sudėtinga valdyti likučius- prie el. parduotuvės platformos galima pajungti ir Jūsų buhalterinę sistemą arba naudojamą sandėlio valdymo sistemą. Tokiu būdų likučiai el. parduotuvėje visada atitiks Jūsų realiai turimą prekių kiekį.

   
  Sąsaja su sandėlio valdymo sistema
 • Klientų valdymas
 • Klientų peržiūra
  Klientų peržiūra

  Kaip el. parduotuvės administratorius Jūs turite galimybę matyti visus klientus, jų kontaktinius duomenis. Esant poreikiui, galima atlikti jų duomenų korekcijas.

   
  Klientų peržiūra
 • Klientų rolių valdymas
  Klientų rolių valdymas

  Galimybė turintiems lojalius klientus ar didmeninkus priskirti pasirinktą A/B/C kainyną priklausomai nuo to, kokiomis kainomis esate sutarę bendradarbiauti. Tuomet, Jūsų didmenininkas prisijungęs prie el. parduotuvės savo paskyros matys kitokias kainas ir būtent jomis atliks užsakymą.

  * Šis funkcioanlumas galimas tik turintiems ir naudojantiems A/B/C kainynus.

   
  Klientų rolių valdymas
 • Pristatymo būdų valdymas
 • Pristatymo šalių ir zonų valdymas
  Pristatymo šalių ir zonų valdymas

  Taikant skirtingą kainodarą pristatymui, priklausomai nuo šalies ar jos zonos, turite galimybę susiskirstyti jas taip, kaip Jums reikia. Pvz., Lietuvą suskirstome į Vilniaus bei Neringos zonas atskirai, o likusi Lietuvos teritorija į vieną bendrą zoną. Baltijos šalis į kitą zoną, o Europą suskirstome į zonas taip, kaip to reikalauja vežėjai.

   
  Pristatymo šalių ir zonų valdymas
 • Pristatymo būdai
  Pristatymo būdai

  Sistemoje numatyti keli užsakymų pristatymo scenarijai: pristatyti nereikia (prekes pasiimsiu pats), nemokamas pristatymas, tarifų lentelė (pagal krepšelio vertę arba svorį), fiksuota pristatymo kaina, paštomatai. Vežėjams galima aktyvuoti pinigų paėmimo paslaugą (angl. COD - cash on delivery), kurią galima apmokestinti komisiniu mokesčiu. El. parduotuvėje nustatomos zonos, kur prekės gali būti pristatomos (pvz. Lietuvą galime išskaidyt į keletą regionų: visa Lietuva, Vilnius, Neringa ir pan.); sukuriami pristatymo būdai (pvz. Venipak, DPD, Lietuvos paštas). Kiekvienai pristatymo zonai galima priskirti skirtingą pristatymo būdą (pvz. vienas iš vežėjų neveža į Neringą) ir pristatymo kainas pagal kiekvieną vežėją atskirai. Vartotojui įvedus pristatymo adresą sistema parenka jam galiojančius pristatymo būdus.

   
  Pristatymo būdai
 • Pristatymo kainodaros valdymas
  Pristatymo kainodaros valdymas

  Pristatymo kainą galite nustatyti pagal krepšelio svorį arba vertę, naudoti fiksuotą pristatymo kainą arba tarifų lentelę. Pvz. tarifų lentelėje nurodote, kad perkant iki 100 € pristymo kaina 12 €, perkant nuo 100 iki 200 € pristatymo kaina 7 €, o užsakymus, kurių vertė virš 200 € - pristatote nemokamai. Kitam vežėjui galite nustatyti tarifų lentelę pagal svorį, pvz. iki 30 kg. pirkinio svorio siuntinį pristato už 15 €, o sveriantys daugiau kaip 30 kg. nėra pristatomi. Taip pat galima nurodyti nemokamą pristatymą nurodant nuo kokios prekių krepšelio vertės jis įsigalioja. Esant poreikiui, gali būti pasirenkams apmokėjimas grynais (angl. COD - cash on delivery) vežėjui už kurį galima nurodyti komisinį mokestį.

   
  Pristatymo kainodaros valdymas
 • Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo vertės ribą
  Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo vertės ribą

  Rodykite pirkėjams nuo kokios sumos pristatote prekes nemokamai. Pirkėjai matys sumą likusią iki nemokamo pristatymo, o norėdami sutaupyti nemokamo pristatymo sąskaita daugelis iš jų užsisakys daugiau prekių.

   
  Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo vertės ribą
 • Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti
  Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti

  Dalį prekių turite sandėyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz. klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d. o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

   
  Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti
 • Multisiuntos.lt (allparcels.com) integracija
 • Siuntos sekimo modulis
  Siuntos sekimo modulis

  Siuntos sekimo numeris el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

   
  Siuntos sekimo modulis
 • Tiesioginė integracija su Omniva
 • Tiesioginė integracija su Venipak
 • Tiesioginė integracija su DPD
 • Apmokėjimo būdai
 • Išankstinio mokėjimo sąskaita
  Išankstinio mokėjimo sąskaita

  Klientas gali pasirinkti mokėjimą į Jūsų banko sąskaitą. Tokiu būdu jam atsiunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita jo nurodytu el. paštu PDF formatu, kuria remiantis jis atlieka pavedimą rankiniu būdu arba ją atsispausdina ir perduoda reikiamai instancijai arba asmeniui, pvz., įmonės buhalterijai.

   
  Išankstinio mokėjimo sąskaita
 • Atsiskaitymas kurjeriui įteikiant prekes
  Atsiskaitymas kurjeriui įteikiant prekes

  Klientas jausis saugiau, jeigu jis perka iš Jūsų pirmą kartą ir bijo pinigus sumokėti iš anksto. Jeigu galite sau leisti šią galimybę - būtinai pasiūlykite tokį atsiskaitymo būdą klientui. Esant poreikiui - šią paslaugą galima apmokestinti papildomu komisiniu mokesčiu (tačiau to nerekomenduotumėme).

   
  Atsiskaitymas kurjeriui įteikiant prekes
 • Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje
  Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje

  Jeigu turite fizinį pardavimo tašką ar net kelis jų - galite leisti klientui pasirinkti kuriame iš taškų jis pageidauja atsiimti Jūsų parduodamas prekes bei atsiskaityti už jas vietoje grynaisiais pinigais arba kortele.

   
  Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje
 • Paysera.lt integracija
  Paysera.lt integracija

  El. parduotuvės sistemoje sukurta integracija su visais Lietuvos komerciniais bankais, spaudos kioskais, Maxima parduotuvėmis, Paysera sąskaita bei kitais, Paysera.lt siūlomais atsiskaitymo būdais. Galite pasiūlyti įvairius atsiskaitymo būdus ir klientams iš užsienio - visa tai Jums leis atlikti Paysera.lt sistema.

   
  Paysera.lt integracija
 • Mistertango.lt integracija
  Mistertango.lt integracija

  Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudojant Mistertango.lt integracija. Padedame el. parduotuvėms iki 4 kartų sumažinti mokėjimų kaštus ir įmokas iš pirkėjų surinkti ne daugiau nei po 0.50€ už transakciją.

   
  Mistertango.lt integracija
 • Mokilizingas, SB lizingas
  Mokilizingas, SB lizingas

  Klientams galite pasiūlyti įsigyti Jūsų parduodamas prekes pasinaudojus lizingo paslaugomis. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o Jūsų klientai turės galimybę įsigyti prekių pagal jam priimtinas sąlygas bei galimybes. Praktika rodo, kad klientai turėdami galimybę pirkti išsimokėtinai, mielai iškart perka daugiau prekių net jeigu užsakymo vertė vos 130 eur.

   
  Mokilizingas, SB lizingas
 • Paypal.com integracija
  Paypal.com integracija

  PayPal.com sistema puikiai tinka priimti mokėjimus iš užsienio arba jeigu klientas nori atsiskaityti savo kreditine kortele.

   
  Paypal.com integracija
 • Swedbank tiesioginė bankininkystė
  Swedbank tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  Swedbank banko paslaugomis internete atsiskaito apie 55% pirkėjų.

   
  Swedbank tiesioginė bankininkystė
 • SEB banko tiesioginė bankininkystė
  SEB banko tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  * paslaugai reikalingas mokamas SSL sertifikatas.

   
  SEB banko tiesioginė bankininkystė
 • DNB banko tiesioginė bankininkystė
  DNB banko tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  * paslaugai reikalingas mokamas SSL sertifikatas.

   
  DNB banko tiesioginė bankininkystė
 • Geografiniai nustatymai
 • Multi valiutos
  Multi valiutos

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Sistemoje yra galimybė prekiauti keliomis valiutomis. Vartotojui pasirinkus pageidaujamą valiutą jis matys kainas pagal oficialų tos dienos Lietuvos banko (ar kitos integruotos sistemos) kursą, kuris atsinaujina kartą per parą. Mokėjimo dokumentai generuojami ta valiuta, kuria klientas įformins užsakymą.

   
  Multi valiutos
 • Daugiakalbystė
  Daugiakalbystė

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kt. šalių vartotojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

   
  Daugiakalbystė
 • 0% PVM prekybai su užsieniu
  0% PVM prekybai su užsieniu

  0% PVM taikymas reikalingas prekiaujant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Sistemoje nurodoma, kaip elgtis su juridiniais PVM mokėtojais - ar jiems taikyti PVM (Europos sąjunga) ar visiems skaičiuoti 0% PVM (Rusija ir pan.). Pirkėjui perkant el. parduotuvėje ir pasirinkus savo gyvenamąją zoną - sistema automatiškai pritaiko PVM reikšmę priskirtą konkrečiai pardavimo zonai.

   
  0% PVM prekybai su užsieniu
 • Turinio valdymas
 • Svetainės medis
  Svetainės medis

  Svetainės medis suprojektuotas išsiskleidžiančiomis medžio atšakomis. Visa svetainės medžio struktūra atitinka Jūsų svetainės navigacinius meniu punktus. Jie gali būti tekstiniai, katalogo tipo arba nuorodos tipo.

   
  Svetainės medis
 • Straipsnių / naujienų modulis
  Straipsnių / naujienų modulis

  Nuolat papildant tinklapį nauja informacija, tinklapis atrodo rimtas ir prižiūrimas. Tai lankytojus skatina sugrįžti į tinklapį, kadangi jie turi galimybę sužinoti jiems naujos bei naudingos informacijos. Tai skatina geresnį indeksavimą paieškos sistemose, bei klientų pasitikėjimą el. parduotuve.

   
  Straipsnių / naujienų modulis
 • Ar žinote kad...
  Ar žinote kad...

  Informacinio pobūdžio informacija apie Jūsų prekes, paslaugas arba tiesiog įdomūs faktai ir teiginiai. Šį modulį galima išnaudoti turinio generavimui paieškos sistemoms jame rašant tekstus su raktiniais žodžiais.

   
  Ar žinote kad...
 • Apklausos
  Apklausos

  Apklausų modulis yra skirtas užduoti klausimui į kurį lankytojai gali atsakyti pasirinkus vieną iš pateiktų variantų. Apklausos būdu galima sužinoti Jūsų potencialių klientų nuomonę, tačiau svarbu nepamiršti, jog kokybiškai apklausai Jūsų tinklalapio lankomumas turi būti pakankamas tam, kad susidarytų aiški nuomonė.

   
  Apklausos
 • Sisteminiai laiškai ir žinutės
  Sisteminiai laiškai ir žinutės

  Sistemoje paruošti pranešimai, kuriuos gauna klientai įvykdžius užsakymą, užsiregistravę arba atlikę atitinkamą veiksmą el. parduotuvėje. Sisteminius laiškus ar žinutes galite modifikuoti bei nurodyti, kuriuos siųsti.

   
  Sisteminiai laiškai ir žinutės
 • Optimizavimas paieškos sistemoms
 • Maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms
  Maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms

  Paieškos sistemų optimizavimas, sutrumpintai vadinimas SEO (angl. Search Engine Optimization) - įrankių ir metodikų rinkinys padedantis paieškos sistemoms surasti ir suprasti tinklalapio turinį. El. parduotuvėje yra įdiegti įvairūs įrankiai, leidžiantys valdyti tokius parametrus kaip puslapio antraštė, meta pavadinimas ir aprašymas, nuorodos (URL) adresas ir pan. Beabejo, norint pasiekti geriausius rezultatus ir būti pirmiems, vien tik techninės pusės neužteks. Indeksavimo kokybė susideda iš trijų dalių - techninė pusė (pats tinklalapio programinis kodas), tinklalapio turinys (meniu punktų ir prekių pavadinimai, aprašymai), išorinis optimizavimas (kitaip vadinamas "autoritetas"). Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą iš techninės pusės, o antra bei trečia dalis gali būti vykdoma tiek Jūsų pačių, mūsų papildomų paslaugų pagalba arba samdant trečiasias šalis.

   
  Maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms
 • El. parduotuvės SEO nustatymai
  El. parduotuvės SEO nustatymai

  Mūsų sėkmė priklauso tiesiogiai nuo Jūsų sėkmės. Jeigu Jūsų pardavimai internete auga - visi laimi. Todėl kokybiško optimizavimo paieškos sistemos užtikrinimas yra labai svarbi mums užduotis. Rinkoje yra daug įmonių, kurių veikla yra tik ši nišinė sritis, todėl jų kokybė yra labai aukštame lygyje. Dirbame su tokiomis kompanijomis kaip sem.lt, goodone.lt, seotyrimai.lt ir kitais šios srities profesionalais, kurie teigiamai įvertina mūsų kuriamą programinę įrangą.

   
  El. parduotuvės SEO nustatymai
 • Google Rich Snippets
  Google Rich Snippets

  El. parduotuvės prekių (bei kiti) puslapiai turi savyje mikro duomenis bei mikroformatus, kuriuos supranta Google paieškos sistema. Todėl analizuojant el. parduotuvės turinį paieškos sistema žinos, kurioje tiksliai vietoje yra pavadinimas ir koks jis, kur yra prekės nuotrauka bei, kokia yra prekės kaina ir valiuta, bei koks yra jos reitingas. Tai atsispindi paieškos rezultatų puslapyje ir vizualiai paryškina Jūsų prekę. Rezultate paieškos sistemos aukščiau vertiną pateikiamą joms turinį, kadangi jų kokybė yra žymiai geresnė. Taigi, el. parduotuvė bus konkurencingesnė už tas, kurios neturi šitokio funkcionalumo. Google paieškoje matysis: prekės reitingas, prekės nuotrauka, prekės kaina, komentavusiųjų skaičius.

   
  Google Rich Snippets
 • Automatinis sitemap.xml generavimas
  Automatinis sitemap.xml generavimas

  Sitemap.xml yra vienas standartinių įrankių, kuris padeda paieškos sistemoms pasiekti visus esamus tinklalapio puslapius. Jo turinys - tai nuorodos į konkretų puslapį su data, kada jis paskutinį kartą buvo modifikuotas. Šio funkcionalumo dėka paieškos sistemos greičiau suindeksuoja Jūsų el. parduotuvės puslapius. Pasinaudojus Google Webmaster Tools galima stebėti kaip Google susidoroja su Jūsų tinklalapių.

   
  Automatinis sitemap.xml generavimas
 • Detali mokomoji medžiaga apie SEO
 • Sąsajos su kitomis sistemomis
 • Prekių eksportas į vup.lt sistemą
 • TradeDoubler/Strive integracija
 • Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas "Jusada group" sistemas
  Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas

  Galite lengvai pateikti savo prekes vienam didžiausių reklamos tinklų Lietuvoje, kurį sudaro daugiau kaip 30 skirtingų ir žinomų Lietuvos interneto svetainių. Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į portalus: Eshops.lt, Nuolaidos.lt, Perku.lt, Uogos.lt, Kuponai.lt. Daugiau informacijos: www.jusada.lt

   
  Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas "Jusada group" sistemas
 • Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas į bet kokią kitą sistemą
 • Prekių eksportas į kainos.lt sistemą
 • Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą
 • Prekių eksportas į pricer.lt sistemą
 • Mailerlite.lt sąsaja
 • Soundest.com sąsaja
 • Papildomai galimos paslaugos
 • Galimybė el. parduotuvę paversti katalogu (be galimybės apsipirkti)

  Galimybė sistemą naudoti ne kaip el. parduotuvę, o kaip prekių katalogą. Sistemą naudojant kaip katalogą atsisakoma krepšelio, kainodaros, pristatymo politikos. Sistema naudojama Jūsų asortimento reprezentacijai, tačiau visus rinkodaros bei pardavimo niuansus derinate indivudualiai. Susidomėjęs vartotojas prie prekės galės nuspausti nuorodą „susisiekti“ ir parašyti trumpą žinutę administratoriui.

  * diegiama nemokamai, atskiru susitarimu

   
  Galimybė el. parduotuvę paversti katalogu (be galimybės apsipirkti)
 • SSL sertifikatas

  Vis daugiau lankytojų yra susirūpinę savo saugumu internete. SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, leidžiantis nustatyti interneto svetainės tapatumą ir įgyti lankytojų pasitikėjimą. Naudojant SSL sertifikatą tarp lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama.

   
  SSL sertifikatas


Visos kainos nurodytos be PVM.
NEMOKAMAS
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 500 MB
 • 20
 • 5.79 € / mėn.
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10 € / metams
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Startas
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1000 MB
 • neribojama
 • 5.79 € / mėn.
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10 € / metams
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • --
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Profesionalas Populiariausias
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 2000 MB
 • neribojama
 • 5.79 € / mėn.
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10 € / metams
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Lyderis
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 4000 MB
 • neribojama
 • 5.79 € / mėn.
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10 € / metams
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • A/B/C kainynai
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • papildomai
 •  
 •  
 • papildomai
 • papildomai
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Nežinote kurį planą pasirinkti? Mes Jums padėsime! Skambinkite +370 (5) 231 0499 arba parašykite mums