IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Nežinote kurį planą pasirinkti? Mes Jums padėsime! Skambinkite +370 (5). 231 0499 arba parašykite mums
Sistemos privalumai
 • Disko vieta serveryje

  Disko vieta naudojama el. parduotuvės talpinimui bei el. paštui. Įdiegus el. parduotuvės platformą sunaudojama apie 100 MB disko vietos, o likusi vieta skiriama nuotraukų talpinimui ir Jūsų el. paštui. Orientaciškai, duomenų bazėje 10.000 prekių užima apie 200 MB, taigi iš esmės disko vieta sunaudojama nuotraukų talpinimui bei el. paštui. Jeigu kelsite optimizuotas, ne didesnes kaip 1000px pločio/aukščio nuotraukas, kiekviena užims apie 0,3 MB disko vietos, o jeigu kelsite didžiules nuotraukas iš fotoaparato, jos gali užimti ir po 4 MB kiekviena. Iš Jūsų įkelto paveiksliuko sistema gamins mažesnius, jai reikalingus, atvaizdus. Esant poreikiui - disko vietą galima padidinti.

   
  Disko vieta serveryje
 • Prekių kiekis el. parduotuvėje
  Prekių kiekis el. parduotuvėje

  El. parduotuvėje galite sukurti tiek prekių, kiek tik Jums reikės. Prekes galima skirstyti kategorijomis, kadangi potencialiam klientui visada paprasčiau iš pradžių išsirinkti jį dominančią prekių kategoriją, o vėliau rinktis iš esamų prekių. Esant poreikiui, galima automatizuoti jų importą iš buhalterinės sistemos arba didmenininkų informacinės sistemos.

   
  Prekių kiekis el. parduotuvėje
 • El. pašto dėžučių kiekis
  El. pašto dėžučių kiekis

  El. parduotuvė bus pasiekiama Jūsų norimu adresu, pvz. manoparduotuve.lt, todėl su tokia pat galune galėsite susikurti ir el. pašto dežutes. Jų kiekio taip pat neribojame.

   
  El. pašto dėžučių kiekis
 • Nemokama reklama VUP.lt
  Nemokama reklama VUP.lt

  VUP.lt - tai virtuali universalinė parduotuvė vienijanti kelis šimtus elektroninių parduotuvių ir leidžianti vartotojams greitai ir patogiai rasti prekes pagal juos dominančias kategorijas. Pirkėjui radus norimą prekę, jis nukreipiamas tiesiogiai į pardavėjo elektroninę parduotuvę. VUP.lt svetainę kas mėnesį aplanko apie 100 tūkst. unikalių lankytojų (Google Analytics duomenys).

   
  Nemokama reklama VUP.lt
 • Pagalba el. paštu

  Į visus laiškus gautus el. paštu stengiamės atsakyti kuo greičiau ir neversdami savo užsakovų laukti. Ne visuomet turime galimybę atsakyti nedelsiant, tačiau būtinai stengsimės atsakyti Jums per 8 darbo valandas nuo užklausos gavimo.

   
  Pagalba el. paštu
 • Pagalba telefonu

  Jeigu Jums iškyla klausimų kaip pasiekti norimą rezultatą galite mums paskambinti ir mes būtinai Jums atsakysime.

   
  Pagalba telefonu
 • Užsakymų modulis
 • SMS siuntimas vartotojams
  SMS siuntimas vartotojams

  Apie užsakymo vykdymo eigą klientus galite informuoti siųsdami jiems trumpuosius SMS pranešimus. Klientui visada svarbu žinoti, kad jo pinigus gavote arba užsakymas jau yra išsiųstas.

   
  SMS siuntimas vartotojams
 • SMS siuntimas administratoriui
  SMS siuntimas administratoriui

  Neturite galimybės visą laiką naudotis kompiuteriu, tačiau nedelsiant norite žinoti apie naują užsakymą Jūsų el. parduotuvėje - gaukite SMS žinutę.

   
  SMS siuntimas administratoriui
 • Užsakymų filtras
  Užsakymų filtras

  Vienu metu vykdant keletą užsakymų, filtro pagalba galima susirūšiuoti užsakymus pagal jų būklę: naujas, patvirtinas, atšauktas ir pan. Tokiu būdu matysite tik tuos užsakymus, kurių būklė Jums aktuali.

   
  Užsakymų filtras
 • Omniva, LP express, DPD taškai
  Omniva, LP express, DPD taškai

  Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvarovę - pristatykite siuntas į paštomatus, DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

   
  Omniva, LP express, DPD taškai
 • Masinis užsakymų eksportas vežėjams
  Masinis užsakymų eksportas vežėjams

  Vykdant daug užsakymų nemažai laiko sugaištama užsakymus po vieną, suvedinėjant į DPD, LexSystem arba Venipak XLS sistemą/-as. Sistemoje yra galimybė dienos pabaigoje masiškai eksportuoti visus užsakymus su visa informacija įskaitant COD (kiek grynųjų reikia paimti iš žmogaus) XLS formatu į Jūsų naudojamą sistemą/-as.

   
  Masinis užsakymų eksportas vežėjams
 • Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas
  Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas

  Po užsakymo įforminimo kartais prireikia keisti pristatymo būdą į nemokamą, neatsižvelgiant į tai, jog užsakymo vertė nepasiekė nemokamo pristatymo iškeltos sąlygos. Dažniausiai to prireikia, jei pirkėjai telefonu keičia užsakymus arba jeigu liko kažkuom nepatenkinti ir Jūs sutarėte pritaikyti nemokamą pristatymą.

   
  Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas
 • Prekių modulis
 • Prekių filtras pagal požymius (atributus)
  Prekių filtras pagal požymius (atributus)

  El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

   
  Prekių filtras pagal požymius (atributus)
 • Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes
  Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

  Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą kainynų t.y. prekę parduoti skirtingomis kainomis. Tarkime konkrečios prekės A kainyno kaina yra 100 €, o pagal B kainynyną jos kaina yra 87 €. Tokiu būdu elektroninėje parduotuvėje kuriamos vartotojų grupės, kurioms yra nurodomas pasirinktas kainynas bei numatoma, ar jie gali naudotis nuolaidų kuponais. Tarkime yra grupė „didmena“ kuriai įjungtas B kainynas, bet jai draudžiama naudotis nuolaidų kuponais. Tada visus reikiamus klientus administratorius arba paskiria į grupę „didmena“, arba kuria tokį klientą iš administracinės dalies.

   
  Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes
 • Prekių kortelės
  Prekių kortelės

  Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

   
  Prekių kortelės
 • Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio
  Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio

  Turite daug prekių ir norite lengvai pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į Ekselio .XLS failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą.

   
  Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio
 • Prekių kiekio kaina
  Prekių kiekio kaina

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

   
  Prekių kiekio kaina
 • Prekių garantijos pratęsimas,prekių draudimas
  Prekių garantijos pratęsimas,<br/>prekių draudimas

  Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

   
  Prekių garantijos pratęsimas,
  prekių draudimas
 • Masinis prekių kūrimas iš Ekselio
  Masinis prekių kūrimas iš Ekselio

  Turite labai daug prekių? Galima jas kurti Ekselio pagalba.

   
  Masinis prekių kūrimas iš Ekselio
 • Vandens ženklai nuotraukoms
  Vandens ženklai nuotraukoms

  Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

   
  Vandens ženklai nuotraukoms
 • Marketingo įrankiai
 • Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui
  Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui

  Integracija su MailerLite sistema leidžia ne tik siųsti laiškus, matyti kiek jų pristatyta, perskaityta, kokia nuoroda buvo paspausta, bet ir automatizuoti tam tikrus procesus - tarkime, po 3 dienų nuo užsakymo įvykdymo išsiųsti klientui žinutę "ar viskas gerai, ar patiko, štai nuolaida kitam pirkimui". Taip pat galima sveikinti prisiregistravusius į el. parduotuvės platformą arba užsiprenumeravusius naujienlaiškį taip pat automatizuotu būdu!

  Plačiau galite skaityti http://www.mailerlite.lt

   
  Mailerlite.lt integracija naujienlaiškių siuntimui
 • Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui
  Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui

  Naujienlaiškių siuntimo platforma su išskirtiniu funkcijų paketu, skirtu spec. el. komercijai. Susigrąžinkite 1 iš 5 prarastų pirkėjų Su inovatyvia palikto krepšelio priminimo funkcija vidutiniškai yra atkuriama iki 20% paliktų krepšelių (kai palieka net ir neregistruoti vartotojai). Kurkite laiškus iki 10 kartų greičiau nei įprastai.

  Plačiau galite skaityti http://www.soundest.com

   
  Soundest.com integracija naujienlaiškių siuntimui
 • Analitiniai įrankiai
 • Apleistų krepšelių peržiūra
  Apleistų krepšelių peržiūra

  Klientai įsideda prekes į krepšelį, bet jų neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas leis Jums pamatyti kas ir ką buvo įsidėjęs į krepšelį, tačiau nenupirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Didinkite savo pardavimus konvertuodami apleistus krepšelius.

   
  Apleistų krepšelių peržiūra
 • Apskaitos įrankiai
 • Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis
  Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis

  Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Faktūrų ataskaita. Suminės prekių ataskaitos dėka galima tvarkyti buhalterinę apskaitą, pristatymo būdų ataskaita leis matyti kokie pristatymo būdai ir už kokias sumas buvo parduoti klientams. Visas ataskaitas buhalterijai galima generuoti bendras arba atskirti fizinius bei juridinius asmenis.

   
  Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis
 • Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje
  Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje

  Esant poreikiui, el. parduotuvėje vartotojui įforminus užsakymą, sistema su visais užsakymo duomenimis gali perduoti buhalterinei programai apie parduotas prekes, suteiktas nuolaidas bei pristatymo būdą. Tokiu būdu sutaupysite laiko administruodami savo užsakymus, prekių likučių valdymas supaprastės. Dažniausia sąsaja - duomenų į/iš Rivilės integracija į el. parduotuvę.

   
  Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje
 • Sandėlio valdymas
 • Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų
  Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

  Prie elektroninė parduotuvės galima pajungti bet kokį prekių importą - tai tik laiko ir finansų klausimas. Tipiškai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu arba per WebService`ą, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas, vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas. Kompiuterinės technikos prekybai dažnai yra naudinga optimizuoti tiekėjų prekių importus - ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic, ABCdata ar kiti tiekėjai.

   
  Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų
 • Sąsaja su sandėlio valdymo sistema
  Sąsaja su sandėlio valdymo sistema

  Jeigu likučių apskaita Jums aktuali, nes kitaip būtų sudėtinga valdyti likučius- prie el. parduotuvės platformos galima pajungti ir Jūsų buhalterinę sistemą arba naudojamą sandėlio valdymo sistemą. Tokiu būdų likučiai el. parduotuvėje visada atitiks Jūsų realiai turimą prekių kiekį.

   
  Sąsaja su sandėlio valdymo sistema
 • Klientų valdymas
 • Klientų rolių valdymas
  Klientų rolių valdymas

  Galimybė turintiems lojalius klientus ar didmeninkus priskirti pasirinktą A/B/C kainyną priklausomai nuo to, kokiomis kainomis esate sutarę bendradarbiauti. Tuomet, Jūsų didmenininkas prisijungęs prie el. parduotuvės savo paskyros matys kitokias kainas ir būtent jomis atliks užsakymą.

  * Šis funkcioanlumas galimas tik turintiems ir naudojantiems A/B/C kainynus.

   
  Klientų rolių valdymas
 • Pristatymo būdų valdymas
 • Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti
  Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti

  Dalį prekių turite sandėyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz. klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d. o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

   
  Tiekėjų modulis pristatymui nurodyti
 • Multisiuntos.lt (allparcels.com) integracija
 • Siuntos sekimo modulis
  Siuntos sekimo modulis

  Siuntos sekimo numeris el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

   
  Siuntos sekimo modulis
 • Tiesioginė integracija su Omniva
 • Tiesioginė integracija su Venipak
 • Tiesioginė integracija su DPD
 • Apmokėjimo būdai
 • Swedbank tiesioginė bankininkystė
  Swedbank tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  Swedbank banko paslaugomis internete atsiskaito apie 55% pirkėjų.

   
  Swedbank tiesioginė bankininkystė
 • SEB banko tiesioginė bankininkystė
  SEB banko tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  * paslaugai reikalingas mokamas SSL sertifikatas.

   
  SEB banko tiesioginė bankininkystė
 • DNB banko tiesioginė bankininkystė
  DNB banko tiesioginė bankininkystė

  Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per mokejimai.lt sistemą, o pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje.

  * paslaugai reikalingas mokamas SSL sertifikatas.

   
  DNB banko tiesioginė bankininkystė
 • Geografiniai nustatymai
 • Daugiakalbystė
  Daugiakalbystė

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kt. šalių vartotojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

   
  Daugiakalbystė
 • 0% PVM prekybai su užsieniu
  0% PVM prekybai su užsieniu

  0% PVM taikymas reikalingas prekiaujant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Sistemoje nurodoma, kaip elgtis su juridiniais PVM mokėtojais - ar jiems taikyti PVM (Europos sąjunga) ar visiems skaičiuoti 0% PVM (Rusija ir pan.). Pirkėjui perkant el. parduotuvėje ir pasirinkus savo gyvenamąją zoną - sistema automatiškai pritaiko PVM reikšmę priskirtą konkrečiai pardavimo zonai.

   
  0% PVM prekybai su užsieniu
 • Sąsajos su kitomis sistemomis
 • Prekių eksportas į vup.lt sistemą
 • TradeDoubler/Strive integracija
 • Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas "Jusada group" sistemas
  Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas

  Galite lengvai pateikti savo prekes vienam didžiausių reklamos tinklų Lietuvoje, kurį sudaro daugiau kaip 30 skirtingų ir žinomų Lietuvos interneto svetainių. Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į portalus: Eshops.lt, Nuolaidos.lt, Perku.lt, Uogos.lt, Kuponai.lt. Daugiau informacijos: www.jusada.lt

   
  Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas "Jusada group" sistemas
 • Prekių eksportas į kainos.lt sistemą
 • Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą
 • Prekių eksportas į pricer.lt sistemą
 • Mailerlite.lt sąsaja
 • Soundest.com sąsaja
 • Papildomai galimos paslaugos
 • Galimybė el. parduotuvę paversti katalogu (be galimybės apsipirkti)

  Galimybė sistemą naudoti ne kaip el. parduotuvę, o kaip prekių katalogą. Sistemą naudojant kaip katalogą atsisakoma krepšelio, kainodaros, pristatymo politikos. Sistema naudojama Jūsų asortimento reprezentacijai, tačiau visus rinkodaros bei pardavimo niuansus derinate indivudualiai. Susidomėjęs vartotojas prie prekės galės nuspausti nuorodą „susisiekti“ ir parašyti trumpą žinutę administratoriui.

  * diegiama nemokamai, atskiru susitarimu

   
  Galimybė el. parduotuvę paversti katalogu (be galimybės apsipirkti)
 • SSL sertifikatas

  Vis daugiau lankytojų yra susirūpinę savo saugumu internete. SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, leidžiantis nustatyti interneto svetainės tapatumą ir įgyti lankytojų pasitikėjimą. Naudojant SSL sertifikatą tarp lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama.

   
  SSL sertifikatas


Visos kainos nurodytos be PVM.
NEMOKAMAS
 • 500 MB
 • 20
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Startas
620
 • 1000 MB
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • --
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Profesionalas Populiariausias
960
 • 2000 MB
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • tik A kainynas
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Lyderis
1320
 • 4000 MB
 • neribojama
 • neribojama
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • A/B/C kainynai
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • papildomai
 • papildomai
 • papildomai
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Nežinote kurį planą pasirinkti? Mes Jums padėsime! Skambinkite +370 (5) 231 0499 arba parašykite mums