IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Greitai įdiegiama ir lengvai valdoma elektroninės parduotuvės sistema

Elektroninę parduotuvę įdiegiame per vieną darbo dieną nuo užsakymo pateikimo bei apmokėjimo gavimo. Taigi, prekes į sistemą galėsite vestis jau sekančią, o dažnai net tą pačią dieną kai užsakote verskis.lt paslaugą.

Apipavidalinimas atliekamas lygiagrečiai (jeigu paslauga užsakoma), per pirmą savaitę suderiname jį su Jumis, per sekančią savaitę elektroninės parduotuvės apipavidalinimas jau yra techniškai paruoštas ir pritaikytas el. parduotuvei. Esant poreikiui - šį procesą galima pagreitinti, tačiau reikia nepamiršti - Jums reikės suvesti prekes, paruošti įvairius tekstus, pasirašyti sutartis su kurjeriais ir taip toliau. Tipiškai, pradinio turinio įvedimas į sistemą bei šalutiniai procesai užtrunka apie 2-3 savaites.

Elektroninės parduotuvės administratoriams pateikiama mūsų sukurta vaizdinė medžiaga su įgarsinimu. Tai lengvai įsisavinamos 1-10 minučių trukmės instrukcijos, padedančios administruoti Verskis.lt elektroninės parduotuvės platformą. Kiekvienas vartotojas šią vaizdinę-metodinę medžiagą gali peržiūrėti tinkamu tempu, tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, kad ir naktį, kai visi jau miega. Šią medžiagą galėsite atsisiųsti iš administracinės dalies bet kuriuo metu į bet kurį kompiuterį. Viso yra 37 įgarsinti vaizdo įrašai, kurių bendroji trukmė 1:56:27. Jeigu vistiek turėsite papildomų klausimų - drąsiai kreipkitės ir mes padėsime!