IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Mūsų klientai, kurie pasinaudojo mūsų el. parduotuvės nuomos arba kūrimo paslauga

Patirtis ir tobulumo ieškojimo užsispyrimas nuo pat verskis.lt gimimo 2008-11-10 nulėmė, kad šiandien verskis.lt yra pažangiausias įrankis el. verslui vystyti Lietuvoje už prieinamą kainą. Šimtai patenkintų klientų, išdirbtas pirkimo procesas - tai yra Jūsų sėkmės formulė.

Per savo 8 metų darbo patirtį įgyvendinome daugybę projektų patiems įvairiausiems klientams. Didžiulį dėmesį skiriame ne tik kokybiškam projekto įgyvendinimui, bet ir vėlesniam jo aptarnavimui bei bendravimui su klientais. Būtent todėl galime pasidžiaugti užsitarnavę didelio klientų būrio pasitikėjimą, kurių tarpe yra žinomi el. parduotuvių vardai. Drąsiai teigiame, kad kiekvienam mūsų užsakovui sugebėsime rasti bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

  mūsų klientai

Kelių, verskis.lt pagrindu sukurtų, el. parduotuvų pavyzdžiai

Čia galite pamatyti pavyzdžius verskis.lt sukurtų el. parduotuvių nuomos ar įsigijimo pagrindu veikiančias internetines parduotuves.Klientų atsiliepimai(skaityti daugiau)

Mūsų poreikių išsiaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir patarimai, techninis palaikymas, greitai sprendžiamos problemos, dizaino parinkimas. Esame patenkinti sukurtu produktu.

kosmeda.eu kolektyvas
2016-05-10

Dekui Verskis.lt už nesudėtingą elektroninės parduotuvės valdymą, aiškų, suprantamą ir operatyvų bendravimą su klientais. Maloniai stebina visada gaunami kompetetingi atsakymai ir įvairių, net ir tiesiogiai nesusijusių, sričių išmanymas. Bendraujant visada jaučiasi el. parduotuvių administratoriaus profesionalumas, kantrybė ir noras, kad klientas visada liktų patenkintas.

Evispa viena iš retų išimčių, kai bendravimas su IT darbuotojais gali būti ir suprantamas, ir malonus. 100 balų iš 100 !

VoniaVonia.lt kolektyvas
2016-09-07