IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Mūsų klientai, kurie pasinaudojo mūsų el. parduotuvės nuomos arba kūrimo paslauga

Patirtis ir tobulumo ieškojimo užsispyrimas nuo pat verskis.lt gimimo 2008-11-10 nulėmė, kad šiandien verskis.lt yra pažangiausias įrankis el. verslui vystyti Lietuvoje už prieinamą kainą. Šimtai patenkintų klientų, išdirbtas pirkimo procesas - tai yra Jūsų sėkmės formulė.

Per savo 9 metų darbo patirtį įgyvendinome daugybę projektų patiems įvairiausiems klientams. Didžiulį dėmesį skiriame ne tik kokybiškam projekto įgyvendinimui, bet ir vėlesniam jo aptarnavimui bei bendravimui su klientais. Būtent todėl galime pasidžiaugti užsitarnavę didelio klientų būrio pasitikėjimą, kurių tarpe yra žinomi el. parduotuvių vardai. Drąsiai teigiame, kad kiekvienam mūsų užsakovui sugebėsime rasti bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

  mūsų klientai

Kelių, verskis.lt pagrindu sukurtų, el. parduotuvų pavyzdžiai

Čia galite pamatyti pavyzdžius verskis.lt sukurtų el. parduotuvių nuomos ar įsigijimo pagrindu veikiančias internetines parduotuves.Klientų atsiliepimai(skaityti daugiau)

Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.

whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
2016-11-25

Derekis.lt kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Jūsų komandai už pagalbą persikeliant savo senąją svetainę į Jūsų platformą. Naudojantis Evispa sistema supratome, kad elektroninės parduotuvės valdymas gali būti ne tik lengvas, tačiau ir malonus. Nuoširdžiai dėkojame už visus išsamius atsakymus į mums kilusius klausimus, už suteiktus patarimus bei už neišsenkančią Jūsų kantrybę! Elektroninės parduotuvės valdymas dar niekuomet nebuvo toks aiškus ir suprantamas, tad drąsiai galime rekomenduoti išbandyti Jūsų sistemą ir kitiems!

derekis.lt UAB "AP Trade" kolektyvas
2016-10-25