IŠBANDYTI NEMOKAMAI Išbandykite nemokamai +370 (5). 231 0499

Mūsų klientai, kurie pasinaudojo mūsų el. parduotuvės nuomos arba kūrimo paslauga

Patirtis ir tobulumo ieškojimo užsispyrimas nuo pat verskis.lt gimimo 2008-11-10 nulėmė, kad šiandien verskis.lt yra pažangiausias įrankis el. verslui vystyti Lietuvoje už prieinamą kainą. Šimtai patenkintų klientų, išdirbtas pirkimo procesas - tai yra Jūsų sėkmės formulė.

Per savo 9 metų darbo patirtį įgyvendinome daugybę projektų patiems įvairiausiems klientams. Didžiulį dėmesį skiriame ne tik kokybiškam projekto įgyvendinimui, bet ir vėlesniam jo aptarnavimui bei bendravimui su klientais. Būtent todėl galime pasidžiaugti užsitarnavę didelio klientų būrio pasitikėjimą, kurių tarpe yra žinomi el. parduotuvių vardai. Drąsiai teigiame, kad kiekvienam mūsų užsakovui sugebėsime rasti bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

  mūsų klientai

Kelių, verskis.lt pagrindu sukurtų, el. parduotuvų pavyzdžiai

Čia galite pamatyti pavyzdžius verskis.lt sukurtų el. parduotuvių nuomos ar įsigijimo pagrindu veikiančias internetines parduotuves.Klientų atsiliepimai(skaityti daugiau)

Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą.
Rekomenduoju vienareikšmiškai!

jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
2017-03-31

Viskas SUPER :) greitis WOW ;) Patogu ir greita

ultrabike.lt UAB "Ultro", Viktorija
2017-01-17