El. parduotuvių sistema
leidžianti parduoti daugiau
Tobulai išdirbta sistema Jūsų verslo augimui internete. Tinka tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.
Ruošk komercinius
pasiūlymus

Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą skirtingų kainynų klientams bei 0% PVM eksportui, tačiau klientas derasi dėl individualių kainų užsakymui?

Nuo šiol el. parduotuvės sistema leidžia Jums sukurti komercinį pasiūlymą parinkus prekes ir nurodant jų kainas, išsiųsti jį klientui su pirkimo nuoroda. Klientui beliks tik užbaigti užsakymo procesą internetu bei apmokėti. Esant poreikiui galite atsisiųsti PDF arba XLS bylą.

Mėgaukis itin
puikiu SEO

Elektroninės parduotuvės sistema yra itin gerai optimizuota paieškos sistemoms. Jau yra įgyventinta daug smulkmenų iš kurių galiausiai susideda kokybiškas SEO.

Meta žymės, struktūriniai duomenys, tinkamos HTML žymės, sitemap failai, URL struktūra, nuotraukų failų pavadinimai bei žymės, bei daug kitų smulkių niuansų, kurie Jūsų verslą ves pirmyn organinėje paieškoje.

Kurjerių įvairovė
bei integracijos

Nereikia kopijuoti užsakymo duomenų iš el.parduotuvės sistemos į kurjerių sistemą. Tai daroma automatiškai Omniva, Venipak, DPD ir LP Express kurjeriams. Numatyta ir Lietuvos pašto integracija.

Pažymite siuntas, įkeliate į manifestą, uždarote jį ir atsisiunčiate lipdukus spausdinimui. Paprasta, patogu, greita!

Taupyk laiką
dirbdamas

Prekių kūrimas iš Ekselio, masinis prekių kainodaros bei likučių naujinimas iš Ekselio (pvz. prekės ženklo B visai batų kategorijai), importai iš tiekėjų (automatizuotas prekių kūrimas bei naujinimas).

El. parduotuvė papildomai gali būti sujungta su Jūsų sandeliu ar buhalterine sistema prekių bei pardavimų integracijai.

Priimk pinigus
patogiai klientams

Yra viskas, kas įprasta Jūsų klientams.

Tiesioginiai banklinkai, Paysera, Paypal, kreditinių aptarnavimas, NeoPay, lizingai (SB lizingas, Mokilizingas, GF lizingas), grynieji atsiimant arba pristačius kurjeriui, atsiskaitymas paštomate, pavedimas pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien