El. parduotuvių sistema
leidžianti parduoti daugiau
Tobulai išdirbta sistema Jūsų verslo augimui internete. Tinka tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.
Ruošk komercinius
pasiūlymus

Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą skirtingų kainynų klientams bei 0% PVM eksportui, tačiau klientas derasi dėl individualių kainų užsakymui?

Nuo šiol el. parduotuvės sistema leidžia Jums sukurti komercinį pasiūlymą parinkus prekes ir nurodant jų kainas, išsiųsti jį klientui su pirkimo nuoroda. Klientui beliks tik užbaigti užsakymo procesą internetu bei apmokėti. Esant poreikiui galite atsisiųsti PDF arba XLS bylą.

Mėgaukis itin
puikiu SEO

Elektroninės parduotuvės sistema yra itin gerai optimizuota paieškos sistemoms. Jau yra įgyventinta daug smulkmenų iš kurių galiausiai susideda kokybiškas SEO.

Meta žymės, struktūriniai duomenys, tinkamos HTML žymės, sitemap failai, URL struktūra, nuotraukų failų pavadinimai bei žymės, bei daug kitų smulkių niuansų, kurie Jūsų verslą ves pirmyn organinėje paieškoje.

Kurjerių įvairovė
bei integracijos

Nereikia kopijuoti užsakymo duomenų iš el.parduotuvės sistemos į kurjerių sistemą. Tai daroma automatiškai Omniva, Venipak, DPD, LP Express ir Itella tarnyboms.

Pažymite siuntas, įkeliate į manifestą, uždarote jį ir atsisiunčiate lipdukus spausdinimui. Paprasta, patogu, greita!

Integracija su
kitomis sistemomis

Verskis.lt suteikia galimybę susieti Jūsų el. parduotuvę su tiekėjo sistema, el. parduotuve, sandėliu, ar Jūsų buhalterija pardavimų registravimui.

Dovanų kuponų
pardavimas

Jūsų klientas galės įsigyti dovanų kuponą Jūsų sukurtoms reikšmėms, pvz 20, 50 arba 100 €. Po pirkimo jam bus sugeneruotas ir išsiųstas PDF dokumentas su kupono kodu, o pirkimo metu galima bus panaudoti ne tik nuolaidų kuponą, bet ir dalinai (arba pilnai) atsiskaityti dovanų kuponu.

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien