Kuriamas titulinio puslapio dizaino maketas, mobilios versijos maketas ir vidiniai puslapiai (kategorijos, prekių, kontaktai, apie mus ir kt).

Vidiniai puslapiai pritaikomi prie titulinio puslapio.
Suteikiamos papildomos programuotojų darbo valandos, kurių metu realizuojami nestandartiniai elementai ir efektai (techniniai funkcionalumo išpildymai).
Kaina: 1500 eur + PVM.

Viršutinio meniu (header) pavyzdžiai:


- Logotipo dėstymas galimas kairėje pusėje (pav. 1, 4, 5, 6) arba centre (pav. 2, 3, 7).
- Paieškos laukelį galime piešti su eilute (pav. 1, 2, 4, 5, 6) arba piešiama tik paieškos laukelio ikonėlė “padidinamasis stiklas” kur užvedus pelyte išsiskleidžia vieta paieškai (pav. 3, 7).
- Galime piešti kategorijų ikonėles meniu juostoje prie pavadinimų (pav. 5, 6).
- Prekių krepšelį galime vaizduoti tik su ikonėle (pav. 1, 3, 6, 7) arba su pilnu užrašu „Prekių krepšelis“ (pav 2, 4, 5).
- Esant poreikiui, galime socialinių tinklų ikonas dėti (pav. 5).
- Galima headeryje daryti bėgančią juostą (pav. 7), kurioje galite komunikuoti svarbią informaciją. Pavyzdžiui, nuolaidos kodą, nemokamą pristatymą ir t.t.
- Dažniausiai el.parduotuvėse dedamas apatinio meniu grafas tokias, kaip „Apie mus“, „Pirkimo taisyklės“, „Kontaktai“, „Privatumo politika“ ir kita, galime taip pat vaizduoti headeryje (pav. 4).
- Galima vos kelis tam tikrus meniu punktus dėti, kaip kad „Išpardavimas“, „Naujienos“, „Dovanų kuponai“(pav. 3).

Apatinio meniu (footer) pavyzdžiai:


- El.parduotuvės apačioje galime pakartoti Jūsų logotipą (pav.3, 4, 6) arba dėti Jūsų pageidaujamą paveiksliuką susijusį su Jūsų el.parduotuve (pav. 5).
- Galimybė rodyti norimus mokėjimo būdus (pav. 6).
- Galime footeryje dėti ir naujienlaiškio prenumeratą (pav. 1).
- Meniu punktus galime dėstyti stulpeliais grupuojant pagal temas (pav. 1, 2, 3, 4, 5) arba horizontaliai eilutėmis (pav. 6).

Vidiniai ir mobiliosios versijos pritaikymas pagal titulinį, pavyzdžiai:

Krepšelis su pirkimo tuneliu:

Galime padaryti ir pirkimo tunelį. Pirkimo tunelis - tai eliminavimas meniu juostos, kad klientai greičiau užbaigtų pirkimo procesą. Toks funkcionalumas pagerina komercinius rodiklius, pagreitina pirkimą

Kategorijos puslapio pavyzdžiai:

Prekės puslapio pavyzdžiai:

Kontaktų puslapio pavyzdžiai:

Apie mus puslapio pavydžiai:

Daugiau mūsų kurtų dizaino pavyzdžių rasite čia: https://www.verskis.lt/musu-klientai