Elektroninių parduotuvių kūrimas

puikiai tinka stabiliems ir finansiškai stipriems verslams

Puikus startas
890
Užsakyti
Puikiai tinka pradedantiesiems.
Yra visas būtinas funkcionalumas ir integracijos. Puikus SEO ir pagalba.
Tikras lyderis
1660
Užsakyti
Tiems, kas jau vykdo veiklą.
Prekybviečių integracija, prekių filtrai, ataskaitos. Daugiau marketingo įrankių.
VIP+
2880
Užsakyti
Siekiantiems dar daugiau.
Kainoraščiai, komerciniai pasiūlymai, depozitas, dovanų kuponai, bonus pinigai.
Planų palyginimas
Individualūsverslo poreikiai?
Gebame įgyvendinti Jūsų verslo poreikius. Atliksime papildomus dizaino ar programavimo darbus. Mokame el. parduotuvę sujungti su apskaitos ar kitomis sistemomis. Turime sprendimų didmeninei prekybai, individualiai kainodarai.
Susisiekti
Yra galimybė įsigyti su atidėjimu per 3 mokėjimus.
Kainos pateiktos be PVM.
Planų palyginimas Nežinote kurį planą išsirinkti? Paspauskite "planų palyginimas" ir matysite visus galimus sistemos funkcionalumus. Kairėje galėsite įjungti "rodyti tik planų skirtumus". Ir nepamirškite - planą galima pasikeisti bet kada, išsipirkti nuomojamą sprendimą taip pat.
Vykdote didmeninę (B2B) prekybą?
Turime sprendimą kaip patobulinti Jūsų didmeninę prekybą. Individuali klientų kainodara, komerciniai pasiūlymai, sąsaja su sandėliais ir buhalterija, daugiau automatizacijos - daugiau pelno Jums! Plačiau apie B2B sprendimą.
Nuomokitės el. parduotuvę
Nebūtina įsigyti
Nuomotis patariame tada, kai pradedate verslą arba turite ribotus finansinius išteklius. Minimalaus termino nėra, o esant norui, el. parduotuvę vėliau galima nusipirkti.
El. parduotuvės nuomos kainos
Susikurkite el. parduotuvę dabar, o planą pasirinksite vėliau
Sukurti el. parduotuvę

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokį planą pasirinkti jeigu jau vykdau internetinę prekybą?

Sėkmingai vykdantiems prekybą rekomenduojame rinktis planą "Tikras lyderis" arba "VIP+". Šie planai skirti turintiems daugiau prekių pozicijų, norintiems greitai ir patogiai koreguoti prekių kainas ir likučius. Taip pat yra galimybė sukurti sąsają su Jūsų naudojamą buhalterine sistema, ar tiekėjo sandėliu. O "VIP+" planas turi papildomus modulius kaip komercinių pasiūlymų ruošimas, multisandėliai, dovanų kuponai bei kiti moduliai, praversiantys dirbant su didmena.

Koks platformos planas populiariausias?

Populiariausias - "Tikras lyderis" planas. Jame gausu modulių, kurie pravers kasdienei prekybai internetu: masinis prekių įkėlimas ir atnaujinimas; masinis nuolaidos suteikimas; užsakymų ir pardavimų ataskaitos; galimybė perkelti prekes į kitas platformas kaip pigu.lt, varle.lt, merxu.com, Facebook shop, Google Ads sąsajų galimybė, dropshipping prekybos galimybė.

Ar galėsiu vėliau pasikeisti planą į "VIP+" jeigu dabar įsigysiu "Tikras lyderis"?

Taip, galėsite bet kada pakeisti planą į pažangesnį. Sumokėti reikės tik planų kainos skirtumą. Su mumis labai paprasta užaugti Jūsų verslui, kadangi mes tiesiogiai esame suinteresuoti Jūsų sėkme.

Kokie papildomi mokesčiai yra privalomi? Noriu susipažinti su sutartimi.

Nėra jokių privalomųjų įsipareigojimų! Standartiškai, klientai savo el. parduotuvę talpina mūsų serveriuose (bendriniuose arba dedikuotuose serveriuose), tačiau esant poreikiui - galite projektą išsikelti į savo nuosavą serverį. Visi kiti galimi mokesčiai - tai Jūsų iniciatyva užsakomos paslaugos, pvz. priežiūros sutartis, nuolatiniai atnaujinimai, individualūs darbai. Su paslaugų teikimo sutartimi galite susipažinti čia.

Ar verskis.lt sistema gerai optimizuota Google ir Facebook?

Tikrai taip. SEO ir reklamos specialistai labai mėgsta mūsų sistemą, kadangi joje randa visą jiems reikalingą funkcionalumą. Sukūrėme labai daug modulių tam, kad Jūsų elektroninė parduotuvė užimtų kuo geresnę poziciją paieškos rezultatų puslapiuose.

Ar galimas individualus sistemos dizainas ar programavimas pagal mano poreikius?

Taip, elektroninės parduotuvės dizainas gali būti pritaikytas pagal Jūsų stiliaus knygą bei norus. Mūsų profesionalus dizaineris sukurs dizainą pagal Jūsų poreikius. Plačiau apie galimybes ir kainas. Galime atlikti ir papildomus programavimo darbus pagal Jūsų poreikį pvz sąsaja su buhalterine sistema, prekių importas iš tiekėjų ar kiti programavimo darbai pagal poreikį.

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien