El. parduotuvių nuomos galimybių apžvalga

daugiau naudingų bei vertę kuriančių įrankių Jūsų verslui internete

  Nuo 2008 vystomas projektas
  Pritaikyta mobiliems įrenginiams
  Apmokymai ir konsultavimas
  puikiai adaptuota paieškos sistemoms
  Vieno žingsnio apsipirkimas

  Vieno žingsnio apsipirkimas

  Vieno žingsnio apsipirkimo (angl. One Step Checkout) modulį įdiegėme verskis.lt platformoje dar 2011 metų balandį. Pastebėjome, jog po šio modulio įdiegimo mūsų klientai savo pardavimus padidino vidutiniškai 7%. 2022 metais šį modulį dar labiau patobulinome atsižvelgus į surinktą patirtį.

  Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Paruoškite ir nusiųskite pasiūlymą partneriui su individualia, tik jam pritaikyta prekių, kainodara. Siųsti galite tiesiai iš sistemos PDF, ar XLS formatu. Klientas, peržiūrėjęs pasiūlymą, galės iškart vienu mygtuko paspaudimu įsidėti prekes į krepšelį Jūsų siūloma kaina ir įsigyti. Šio proceso privalumas - nestandartinė kainodara ir prekės bet įprasta atsiskaitymo ir užsakymo tvarka.

  Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis
  Daugybė integracijų su 3-čiųjų šalių sistemomis
  Prekių pristatymo būdai ir kainodara

  Prekių pristatymo būdai ir kainodara

  Sistema leidžia skirstyti šalis į pristatymo zonas taikant skirtingą kainodarą pagal krepšelio vertę arba svorį. Tiesioginė kurjerių integracija suteikia galimybę iškart sistemoje spausdinti siuntų lipdukus, bei manifestus taip automatizuojant el. komercijos procesus.

  Populiariausios mokėjimo sąsajos vienoje vietoje

  Sistemoje integravome daugybę įmokų surinkimo partnerių, kurie leis Jūsų klientams pasirinkti norimą apmokėjimo už prekes būdą. Tiesioginė bankininkystė, lizingas, atsiimant prekes, kreditu ar net kriptovaliuta.

  Populiariausios mokėjimo sąsajos vienoje vietoje
  A, B, C kainynai su skirtinga kainodara bei 0% PVM eksportui
  Automatinis pašto kodo užpildymas pagal kliento adresą

  Automatinis pašto kodo užpildymas pagal kliento adresą

  Pirkimo metu pašto kodas užpildomas automatizuotai pagal kliento adresą - tai padeda pirkėjams taupyti laiką pateikiant užsakymą bei neišveda pirkėjo iš puslapio.

  Sufleruojanti paieška el. parduotuvėje leidžia greičiau surasti prekę

  Padeda lankytojams matyti galimus rezultatus dar paieškos metu. Žmonės tokio tipo paieškas naudoja dažniau nei įprastas, tai gerina jų apsipirkimo patirtį el. parduotuvėje.

  Sufleruojanti paieška el. parduotuvėje