Laimėk el. parduotuvę 2023Laimėk el. parduotuvę 2023 

Vieno žingsnio apsipirkimas el. parduotuvėje didina pardavimus

Vartotojo duomenys yra įsimenami, pašto kodas užsipildo automatiškai

Verskis.lt el. parduotuvių sistema pirmoji Lietuvoje optimizavo užsakymo pateikimo puslapį

Vieno žingsnio apsipirkimo (angl. One Step Checkout) modulį įdiegėme verskis.lt platformoje dar 2011 metų balandį. Pastebėjome, jog po šio modulio įdiegimo mūsų klientai savo pardavimus padidino vidutiniškai 7%.

Vieno žingsnio apsipirkimo funkcija palengvina klientams užsakymo procesą bei leidžia visą pildomą informaciją matyti viename lange, kuris vizualiai telpa net ir į nedidelio nešiojamo kompiuterio ekraną.

Jeigu vartotojas jau yra pirkęs elektroninėje parduotuvėje – jam užtenka patikrinti ar nepasikeitė jo pristatymo adresas ir paspausti tik vieną mygtuką "Užsakyti" ir jo užsakymas jau įformintas.

vieno žingsnio pirkimas el. parduotuvėje didina pardavimus

Tipiniame apsipirkimo procese yra 4-5 puslapiai – klausimas apie registraciją ar prisijungimą (kai kurios parduotuvės net neleidžia pirkti neužsiregistravus elektroninėje parduotuvėje), vėliau klausiama kas yra pirkėjas, sekančiame žingsnyje - kur pristatyti prekes, dar sekančiame žingsnyje klausimas, kaip apmokės už prekes, tada parodomas visas užsakymas, kad vartotojas galėtų peržiūrėti, ar teisingai supildė visą informaciją ir patvirtinti užsakymą.

Viso to pasekmė yra tokia, kad vartotojas pildydamas trečią žingsnį jau pamiršo, ką jis pildė pirmąjame, tada grįžta atgal ir visą procesą turi kartoti iš naujo. Daug potencialių pirkėjų tiesiog nebeužbaigia šio proceso, dėl laiko stokos ar kitų priežasčių.

Mūsų tyrimai parodė, jog taip prarandama labai daug pirkėjų.

Verskis.lt el. parduotuvių sistema pirmoji Lietuvoje optimizavo užsakymo pateikimo puslapį, kuris dabar leidžia vartotojui apsipirkti greičiau, patogiau ir paprasčiau.

Visas užsakymas vykdomas viename puslapyje, todėl vartotojui nereikia blaškytis;
Užsakymą gali pateikti tiek svečias, tiek registruotas pirkėjas; esant norui - svečias gali tapti registruotu vartotoju;
Atsiskaitymo būdą vartotojas pasirenka pagal tipą – apmokėjimas internetu, naudojant elektroninę bankininkystę; atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu; apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą ar atsiskaitymas sudarant lizingo sutartį;
Dešinėje pusėje rodoma informacija apie jo perkamas prekes bei detalizuojamas jo perkamas krepšelis;
Galiausiai, pirkėjas peržiūri savo užsakymą tame pačiame, viename lange ir paspaudžia mygtuką "Užsakyti"
Vartotojui pildant jo adresą sistema pati užpildo pašto kodą, tad vartotojui nėra tikslo ieškoti jo kituose puslapiuose arba žinoti atmintinai;
Sistema automatiškai parenka vartotojui pigiausią pristatymo būdą jo pristatymo zonoje, tai ypač svarbu prekiaujant keliuose regionuose ar šalyse.