Elektroninių parduotuvių nuoma

Nežinote kurį planą pasirinkti? Mes Jums padėsime!
Skambinkite 8 (5) 231 0499 arba parašykite žinutę mums

Rodyti tik planų skirtumus
Nemokamas
0 €/mėn
Įsidiegti
Geras startas
Puikiai tinka pradedantiesiems
29 €/mėn.
23.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Rinkos lyderis
Tiems, kas jau vykdo veiklą
55 €/mėn.
44 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
VIP
Siekiantiems dar daugiau
139 €/mėn.
111.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Lietuviškas, nuo 2008 vystomas projektas
Lietuviškas, nuo 2008 vystomas projektas

Verskis.lt el. parduotuvė sukurta ir vystoma Lietuvoje, o ne Amerikoje, Vokietijoje ar kitur užsienyje. Būtent todėl šis produktas idealiausiai atitinka Lietuvos rinkos specifiką. Dėl skirtingų rinkų specifikos sprendimai pritaikyti kitiems regionams nebūtinai pasiteisins Lietuvoje.

Versija mobiliesiems ir planšetėms
Versija mobiliesiems ir planšetėms

30% ir net daugiau lankytojų el. parduotuvėse naršo naudodamiesi savo mob. įrenginiais. Verskis.lt elektroninių parduotuvių sistema yra pilnai paruošta ir adaptuota išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Atliktas adaptyvus (angl. responsive) sprendimas kuris yra įdiegtas verskis.lt programinės įrangos sprendime. Plačiau apie galite skaityti "apie sistemą" atitinkamoje dalyje.

Projektuojama remiantis tyrimais
Projektuojama remiantis tyrimais

Remdamiesi įvairiais užsienio tyrimais bei savo ilgamete patirtimi ir žiniomis mūsų specialistai gali pagrįsti kiekvieną sistemos išdėstymo laukelio vietą ar jo dydį. Naujų sistemos elementų išdėstymas projektuojamas remiantis naujausiais tyrimais. Daug dėmesio skiriama net smulkiausių niuansų derinimui.

Apmokymai įgarsintos vaizdo medžiagos pagalba
Apmokymai įgarsintos vaizdo medžiagos pagalba

Administracinėje aplinkoje patalpinta įgarsinta vaizdinė mokomoji medžiaga. 3-10 min. trukmės filmukai detaliai išaiškina sistemos funkcionalumą. Jų pagalba lengvai administruosite savo el.parduotuvę net ir ne darbo valandų laiku.

Vieno žingsnio apsipirkimas
Vieno žingsnio apsipirkimas

Vieno žingsnio apsipirkimas el. parduotuvėje didina pardavimus - vartotojo duomenys yra įsimenami, pašto kodas užsipildo automatiškai. Verskis.lt el. parduotuvių sistema pirmoji Lietuvoje optimizavo užsakymo pateikimo puslapį. Modulį verskis.lt platformoje įdiegėme dar 2011 metų balandį. Pastebėjome, jog po šio modulio įdiegimo mūsų klientai savo pardavimus padidino vidutiniškai 7%. Plačiau apie galite skaityti "apie sistemą" atitinkamoje dalyje.

Disko vieta serveryje

Disko vieta naudojama el. parduotuvės talpinimui bei el. paštui. Įdiegus el. parduotuvės platformą sunaudojama apie 100 MB disko vietos, o likusi vieta skiriama nuotraukų talpinimui ir Jūsų el. paštui. Orientaciškai, duomenų bazėje 10.000 prekių užima apie 200 MB, taigi iš esmės disko vieta sunaudojama nuotraukų talpinimui bei el. paštui. Jeigu kelsite optimizuotas, ne didesnes kaip 1000px pločio/aukščio nuotraukas, kiekviena užims apie 0,3 MB disko vietos, o jeigu kelsite didžiules nuotraukas iš fotoaparato, jos gali užimti ir po 4 MB kiekviena. Iš Jūsų įkelto paveiksliuko sistema gamins mažesnius, jai reikalingus, atvaizdus. Esant poreikiui - disko vietą galima padidinti.

500 MB
2 000 MB
5 000 MB
30 000 MB
Disko vietos praplėtimas

Jeigu Jūsų el. parduotuvei pritrūkote vietos diske, už papildomą mokestį ją galima padidinti.

Neribotas prekių kiekis
Neribotas prekių kiekis

El. parduotuvėje galite sukurti tiek prekių, kiek tik Jums reikės. Prekes galima skirstyti kategorijomis, kadangi potencialiam klientui visada paprasčiau iš pradžių išsirinkti jį dominančią prekių kategoriją, o vėliau rinktis iš esamų prekių. Esant poreikiui, galima automatizuoti jų importą iš buhalterinės sistemos arba didmenininkų informacinės sistemos.

tik 20 prekių
Nemokamas talpinimas serveryje

Nuomojantis el. parduotuvę, ji talpinima mūsų serveryje nemokamai.

Neribojamas duomenų srautas

Duomenų srautas - tai iš serverio bei į serverį siunčiamų duomenų kiekis. Pavyzdžiui, Jūs serveryje patalpinote 1 MB dydžio nuotrauką, kurią per mėnesį atsisiuntė 5 el. parduotuvės lankytojai - viso bus 1+5 MB = 6MB duomenų srauto. Tačiau Jums nereikia rūpintis šiuo klausimu - duomenų srautas neribotas!

El. pašto dėžutės
El. pašto dėžutės

El. parduotuvė bus pasiekiama Jūsų norimu adresu, pvz. manoparduotuve.lt, todėl su tokia pat galune galėsite susikurti ir el. pašto dežutes. Jų kiekio taip pat neribojame.

Plačios apipavidalinimo galimybės
Plačios apipavidalinimo galimybės

  • galite pasinaudoti jau esamais šablonais
  • apipavidalinimą galite pasidaryti patys
  • galime pritaikyti Jūsų dizainą verskis.lt platformai (apmokama atskirai)
  • galime sukurti Jums verskis.lt platformos apipavidalinimą (apmokama atskirai)

Dizainą gamintis patiems rekomenduotumėme tik tuo atveju, jeigu esate kompetetingi ir turite žinių CSS srityje arba turite techninį žmogų, kuris tai išmano, bei Jums nėra baisūs terminai "padding-top" ir "sprite image" - savo el. parduotuvės apipavidalinimą galėsite atlikti patys.

Elektroninės parduotuvės išvaizdos nustatymų valdymas

Elektroninės parduotuvės išvaizda gali būti labai skirtinga – reguliuokite kiek prekių yra eilutėje, kiek ir kokie blokai yra struktūroje. Tokius nustatymus galima reguliuoti netgi kiekvienam meniu punktui.

Pagalba el. paštu

Į visus laiškus gautus el. paštu stengiamės atsakyti kuo greičiau ir neversdami savo užsakovų laukti. Ne visuomet turime galimybę atsakyti nedelsiant, tačiau būtinai stengsimės atsakyti Jums per 8 darbo valandas nuo užklausos gavimo.

Pagalba telefonu

Jeigu Jums iškyla klausimų kaip pasiekti norimą rezultatą galite mums paskambinti ir mes būtinai Jums atsakysime.

Pinigų grąžinimo garantija
Pinigų grąžinimo garantija

Kaip ir kiekviena savo klientus gerbianti kompanija mes stengiamės, kad mūsų paslauga kuo labiau atitiktų Jūsų poreikius, tačiau, jeigu Jūs vis dėl to nuspręsite nesinaudoti mūsų paslaugomis, pinigų grąžinimas Jums bus atliktas. Užsakovas turi teisę per 30 kalendorinių dienų nuo paslaugų užsakymo dienos vienašališkai nutraukti sutartį bei susigrąžinti už Programinės įrangos nuomos ar įsigijimo paslaugas sumokėtus pinigus.

30 dienų
30 dienų
30 dienų
Mokėjimo periodas ir nuolaidos
Mokėjimo periodas ir nuolaidos

Minimalus mokėjimo periodas už nuomą – 1 mėnuo. Paslaugos yra apmokamos iš anksto. El. parduotuvės nuomai suteikiame nuolaidą apmokant paslaugas ilgesniam laikotarpiui bei kiekvienai papildomai el. parduotuvei.

1 mėn.
1 mėn.
1 mėn.
Domeno metinis mokestis
(jeigu jo neturite)
Domeno metinis mokestis (jeigu jo neturite)

Domeno metinis mokestis - Jūsų el. parduotuvės adresas naršyklėje, pvz. verskis.lt. Jeigu jo neturite - galite įsigyti pas mus.

10 € / metams
10 € / metams
10 € / metams
10 € / metams
Galimybė išsipirkti nuomojamą sprendimą

Jei pradžioje pasirinkote ne sistemos licencijos įsigijimą, o nuomos varinatą, atminkite - bet kuriuo momentu sistemos licenciją galite įsigyti.

Nuolatos tobulinama sistema
Nuolatos tobulinama sistema

Elektroninės komercijos sistema suprojektuota remiantis geriausia praktika, nuolat tobulinama ir vystoma atsižvelgiant į mūsų klientų pageidavimus, rinkos tendencijas bei tyrimus. Nuolat internetinėje erdvėje atsirandančios naujovės mus verčia tobulėti, todėl sistema nuolat vystoma, didėja jos funkcionalumas, kurį turi galimybę naudoti visi mūsų klientai.

Periodiniai, nemokami sistemos naujinimai

Jūsų el. parduotuvės versija bus nuolatos naujinama, tad ji nuolatos atitiks visus optimizavimo paieškos sistemoms (angl. SEO) reikalavimus, joje bus įdiegtos naujausios apsaugos ir patobulinimai. Tai leis Jums pasiekti geriausių rezultatų prekyboje. Tipiškai, naujinimas atliekamas kartą per mėnesį, o esant poreikiui galimas ir dažniau.

Prekių modulis
Prekių požymiai (atributai)
Prekių požymiai (atributai)

Kiekvienai prekei yra galimybė nurodyti požymius (atributus), kurie apibrėžia prekės savybes. Jeigu tai būtų drabužis - jo sudėtį, spalvą. Jeigu kompiuteris - jo galingumą ir kitus fizinius parametrus. Vėliau iš šių požymių galima sudaryti filtrus, kurių pagalba vartotojui bus patogiau rasti jį dominančias prekes.

Prekių filtras pagal požymius (atributus)
Prekių filtras pagal požymius (atributus)

El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

Prekės su variantais
Prekės su variantais

Sistema leidžia prekiauti skirtingais prekių variantais, nuo kurių priklauso prekės kodas, likutis sandėlyje, kaina ar nuotrauka. Tai tinka drabužiams ar prekėms turinčioms kelias spalvas bei dydžius. Pavyzdžiui, pasirinkus drabužio spalvą "žalia" vartotojas pamatytų būtent tą variantą atitinkančią nuotrauką, o administratorius žinos kurią prekę vartotojui supakuoti.

Prekių palyginimas
Prekių palyginimas

Prekiaujate panašiomis prekėmis, tačiau skirtingomis kainomis? Suteikite vartotojams galimybę jas pasižymėti bei tarpusavyje palyginti. Lygindamas vartotojas pamatys prekių skirtumą. Pvz. nešiojami kompiuteriai atrodo taip pat, kaina skiriasi daugiau nei 100 €, o prekės požymiai atrodo vienodi. Palyginę šias prekes pirkėjai pamatys, kad skirtumas procesoriaus galingume.

Nuotraukų įkrovimo ir apdorojimo mechanizmas
Nuotraukų įkrovimo ir apdorojimo mechanizmas

Sistemoje nustatomas nuotraukų formatas, pvz 1:1, tam kad visos nuotraukos būtų vieno dydžio ir nedarkytų bendro vaizdo. Vienu metu galima įkelti daug nuotraukų, nebūtinai po vieną. Sukėlus nuotraukas, galima atlikti jų korekcijas: iškarpyti ir nuimti baltus kraštus arba iškirpti kokią nors detalę.

Susijusios / alternatyvios prekės
Susijusios / alternatyvios prekės

Prie prekės galite priskirti tiek susijusias, tiek alternatyvias prekes, o el. parduotuvės pirkėjas pasirinkęs jį dominančią prekę turės galimybę matyti prekes, kurios savo savybėmis ar kainos prasme gali jam labiau tikti. Prie prekės priskyrus susijusias prekes matysis prekės, kurios gali būti komplektacijoje (pvz., prie šampūno priskirsite tos pačios linijos kondicionierių). Tokiu būdu savo pirkėjui pasiūlote daugiau galimų variantų iš jį dominančio asortimento.

Gamintojų ir prekės ženklų modulis
Gamintojų ir prekės ženklų modulis

Administruojant prekes joms galima priskirti gamintoją ir prekinį ženklą. Tokiu atveju pirkėjai turės galimybę pasirinkti tik juos dominančias konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo prekes. Taigi, Jūsų el. parduotuvėje būtų tiek gamintojo, tiek prekės ženklo individualūs puslapiai su logotipais ir aprašymais.

Galimybė parduoti matuojamas / sveriamas prekes
Galimybė parduoti matuojamas / sveriamas prekes

Sistema pritaikyta prekes pardavinėti ne tik vienetais. Prekes galite pardavinėti ir pagal svorį, pvz. 0,25kg. obuolių, arba siūlus parduoti po 50cm. El. parduotuvė tokiu atveju pati apskaičiuoja SI vieneto kainą.

Prekių komentarai ir reitingai
Prekių komentarai ir reitingai

Prekių komentavimas bei reitingavimas el. parduotuvės lankytojams suteikia galimybę pareikšti savo nuomonę prekės atžvilgiu. Taip sužinoma lankytojų nuomonė bei pagyvinama pati el. parduotuvė. Komentarą parašyti galima prie pačios prekės el. parduotuvėje arba paspaudus ant socialinio tinklo Facebook nuorodos. Komentarą, parašytą Facebook komentarų lange, matys komentavusiojo draugai ir gali būti, kad taip pat susidomės Jūsų siūlomu prekių asortimentu.

Skirtingi nuotraukų nustatymai (1:1, 3:4, ...)
Skirtingi nuotraukų nustatymai (1:1, 3:4, ...)

Pagal pardavinėjamų prekių asortimentą galima pasirinkti nuotraukų publikavimo formatą bei dydį. Pvz. drabužiams publikuoti pasirenkamas vertikalus nuotraukų formatas, o pardavinėjant žaislus ar nekilnojamąjį turtą - horizontalus nuotraukų formatas.

Automatinis prekių rikiavimas
Automatinis prekių rikiavimas

Sistemoje yra apie 100 įvairių scenarijų kaip surikiuoti pardavinėjamas prekes. Pvz. surikiuojame taip: pirmiausiai rodome TOP prekes su nuolaidomis, poto visas naujienas, o vėliau visas kitas pagal kainą mažėjant. Esant poreikiui rikiuoti prekes galite ir rankiniu būdu. Jeigu vartotojui nepatiks - jis gali kitaip jas susirikiuot pagal save - pigiausios viršuje, pagal nuolaidą, ...

Teksto redaktorius su plačiomis galimybėmis
Teksto redaktorius su plačiomis galimybėmis

Prekių aprašymai gali būti paryškinti, pasvirę, pabraukti. Prie aprašymų galima įdėti vaizdo klipus iš YouTube, pridėti dokumentą arba specifikaciją PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo kodą.

Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes
Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą skirtingų kainynų, t.y., prekę parduoti skirtingomis kainomis. Tarkime konkrečios prekės A kainyno kaina yra 100 €, o pagal B kainyną jos kaina yra 87 €. Tokiu būdu elektroninėje parduotuvėje kuriamos vartotojų grupės, kurioms yra nurodomas pasirinktas kainynas bei numatoma, ar jie gali naudotis nuolaidų kuponais. Tarkime yra grupė „didmena“ kuriai įjungtas B kainynas, bet jai draudžiama naudotis nuolaidų kuponais. Tada visus reikiamus klientus administratorius arba paskiria į grupę „didmena“, arba kuria tokį klientą iš administracinės dalies.

tik A kainynas
tik A kainynas
A/B/C kainynai
A/B/C kainynai
Prekių kortelės skirtukai
Prekių kortelės skirtukai

Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio
Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio

Turite daug prekių ir norite pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į ekselio.xls failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą.

Taip pat galima masiškai kuri prekes iš Ekselio failo, plačiau žiūrėkite čia.

Esant poreikiui, galima suprogramuoti prekių importą iš reikiamo tiekėjo ar apskaitos sistemos (papildoma paslauga, susisiekite su vadybininku).

Prekių kiekio kaina
Prekių kiekio kaina

Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

Pratęsta garantija, prekių draudimas
Pratęsta garantija, prekių draudimas

Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

Masinis prekių kūrimas iš Ekselio
Masinis prekių kūrimas iš Ekselio

Turite labai daug prekių? Galima jas kurti masiškai Ekselio pagalba.

Vandens ženklai nuotraukoms
Vandens ženklai nuotraukoms

Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

Depozito, taros valdymas
Depozito, taros valdymas

Prekiaujate prekėmis kuriom turi būti taikytinas depozitas? Sistema leis Jums suvaldyti depozito (taros) mokestį. Prie depozitinių prekių sužymėsite varnele, kad jai taikomas depozito mokestis, o sistema pati apskaičiuos kiek depozito reikia paskaičiuoti bei šiam mokesčiui taikys 0% PVM tarifą.

Marketingo įrankiai
Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje
Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje

Tituliniame puslapyje galite talpinti animuotą reklaminį skydelį (banerį), kurį pirmiausiai pamato Jūsų el. parduotuvės lankytojai. Reklaminio skydelio paskirtis gali būti vizualinė (kaip el. parduotuvės dizaino elementas) arba informacinio pobūdžio (pvz. su viešu nuolaidos kodu, kurį užsakymo metu įvedusiems pirkėjams bus suteikiama nuolaida). Esant keliems skydeliams - sistema pati iš jų padaro animaciją.

Reklaminiai plotai šonuose
Reklaminiai plotai šonuose

Reklaminiai skydeliai taip pat gali būti kairiajame ar dešiniajame bloke. Juose galite skelbti informaciją apie pristymą per 1 dieną, talpinti ypatingus pasiūlymus, įkelti registracijos formą į Jūsų organizuojamus seminarus ar mokymus bei kitokią informaciją, kuri turėtų būti labiausiai matoma Jūsų lankytojams.

Iššokantis baneris po N atvertimų
Iššokantis baneris po N atvertimų

Norite labiau sudominti savo klientus taikomomis akcijomis? Parodykite jiems banerį po N`ojo puslapio atvertimo. Pvz. jeigu klientas peržiūrėjo 20 puslapių - pasiūlykite jam nuolaidos kuponą, galimai greičiau jį sudominsite.

Naujienlaiškiai ir jų grupės
Naujienlaiškiai ir jų grupės

Sistemoje galima kurti naujienlaiškius, kuriuos galite išsiųsti juos užsisakiusiems naujienlaiškių prenumeratoriams. Prenumeratoriai gali būti skirstomi pagal grupes, pvz. "naujienlaiškiai moterims" ir "naujienlaiškiai vyrams".

Klientų atsiliepimai
Klientų atsiliepimai

Pirkėjai rašo gražius atsiliepimus apie Jūsų puikų darbą ar prekių asortimentą? Patalpinkite juos el. parduotuvėje, kad ir kiti lankytojai turėtų galimybę juos perskaityti ir sužinoti apie Jūsų patikimumą bei puikią paslaugų kokybę.

Keli galimi dizaino variantai (pvz. pagal sezoną)
Keli galimi dizaino variantai (pvz. pagal sezoną)

Galite sukurti ne vieną el. parduotuvės apipavidalinimo variantą, o tiek, kiek pageidaujate. Per administracinę zoną pasirinksite, kurį Jūsų svetainės apipavidalinimą naudoti. Juos vėliau galėsite patys keisti kada tik panorėsite.

Kiek liko iki nemokamo pristatymo
Kiek liko iki nemokamo pristatymo

Jeigu užsakymams nuo tam tikros sumos taikote nemokamą pristatymą - galite pirkėjui apie tai iškarto pranešti, o jam besirenkant prekes į krepšelį, bus apskaičiuojama suma, kuri liko iki nemokamo pristatymo.

Nuolaidų kuponai
Nuolaidų kuponai

Sukuriamas nuolaidų kodas (kuponas), kurio vertė gali būti konkreti suma, pvz., 10 € arba gali būti suteikta procentinė nuolaida, pvz., 20%. Sistemoje nurodoma, kiek kartų galima panaudoti nuolaidos kodą, ar kodas galioja akcijinėms prekėms, bei nustatyti jo galiojimo periodą. Pagal sistemos nustatymus, nuolaidų kuponus galima panaudoti visoms el.parduotuvėje esančioms prekėms arba konkrečiai prekių kategorijai.

Facebook integracija
Facebook integracija

Facebook integracija skatina Jūsų el. parduotuvės pardavimus ir žinomumą. Galite skelbti ir papildomą informaciją, akcijas ar naujienas pačiame Facebook puslapyje. Visi Facebook vartotojai spustelėję "Patinka" (Like) mygtuką gaus visas Jūsų skelbiamas naujienas ir informaciją. Tokiu būdu Jūs galite nesunkiai skatinti savo prekių pardavimus ir reklamą.

Google +1 mygtukas
Google +1 mygtukas

Google +1 mygtuko paspaudimai padės Jums pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose. Taip pat Google Plus sistemoje, kaip ir Facebook`e galite rinkti savo auditoriją. Surinkus draugų ratus elektroninės parduotuvės populiarumas bus didesnis.

Pinterest mygtukas
Pinterest mygtukas

Nuotraukų dalinimosi bei saugojimo sistema. Pirkėjas pažymi jam patikusią prekę ir ją įsideda į savo "sieną", kurioje saugo jam patikusias nuotraukas, Jūsų parduodamą prekę. Kitą kartą jam nereikės naujai ieškoti konkrečios prekės - jis ją lengvai ras savo idėjų kataloge, kurį taip pat mato jo draugai.

Remarketingas
Remarketingas

Jeigu žmogus kada nors buvo Jūsų tinklalapyje, reklamos tinklų sistema atpažįsta jo kompiuterį, todėl galite savo reklamą transliuoti pvz., jo el. pašte, YouTube ar kituose puslapiuose.

Adwords dinaminis remarketingas
Adwords dinaminis remarketingas

AdWords remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.

Facebook dinaminis remarketingas
Facebook dinaminis remarketingas

Facebook remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka Facebook erdvėje vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.

Mailerlite.lt integracija naujienlaiškiams
Mailerlite.lt integracija naujienlaiškiams

Integracija su MailerLite sistema leidžia ne tik siųsti laiškus, matyti kiek jų pristatyta, perskaityta, kokia nuoroda buvo paspausta, bet ir automatizuoti tam tikrus procesus - tarkime, po 3 dienų nuo užsakymo įvykdymo išsiųsti klientui žinutę "ar viskas gerai, ar patiko, štai nuolaida kitam pirkimui". Taip pat, automatizuotu būdu galima sveikinti prisiregistravusius į el. parduotuvės platformą arba užsiprenumeravusius naujienlaiškį!

Plačiau galite skaityti http://www.mailerlite.lt

Nemokama reklama VUP.lt
Nemokama reklama VUP.lt

Nemokama Jūsų prekių reklama VUP.lt prekių kataloge užtikrina didesnį potencialių pirkėjų srautą Jūsų verslui. Jūsų el. parduotuvė bei jos prekės bus nemokamai reklamuojamos viename didžiausių prekių katalogų Lietuvoje - VUP.lt. Jį kas mėnesį aplanko apie 30 tūkst. unikalių lankytojų (Google Analytics duomenys). Plačiau apie galite skaityti "apie sistemą" atitinkamoje dalyje.

"Pranešti kai bus prekyboje" informavimas
"Pranešti kai bus prekyboje" informavimas

Kai prekės nėra sandėlyje, lankytojai gali gauti el. laišką apie prekės atvykimą. Tokiu būdu, likučiui pasipildžius, sistema galės informuoti laukiančiuosius apie tai, kad jie gali jau įsigyti norimą prekę. Sistema laiškus siunčia porcijomis, tad jeigu laukiančiųjų bus 100, o prekės likutis pasipildys tik vienu vienetu - nebus visiems vienu metu išsiųstas laiškas. Siunčiama yra porcijomis, tad po prekės įsigijimo, likę vartotojai dar liks laukiančiųjų eilėje.

Mėgstamos prekės
Mėgstamos prekės

Klientai mėgsta pasižymėti prekes, kurias jie dažnai įsigyja. Jeigu Jūsų el. parduotuvės klientai dažnai vykdo pasikartojančius pirkimus - šis modulis jiems patiks. Sužymėjus ką jie mėgsta - kito apsipirkimo metu jie greitai susikels prekes į krepšelį.

Virtualūs pinigai už pirkimus (bonus taškai)
Virtualūs pinigai už pirkimus (bonus taškai)

Jūsų klientai gali kaupti virtualius pinigus už pirkimus – kaupti taškus. Sukauptus taškus jie gali konvertuoti į nuolaidų kuponą, kurį gali panaudoti patys arba perduoti kam nors kitam.

Nemokamos dizainerio paslaugos reklaminių skydelių gamybai
1 val. / mėn.
Optimizavimas paieškos sistemoms
Maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms
Maksimalus optimizavimas paieškos sistemoms

Paieškos sistemų optimizavimas, sutrumpintai vadinimas SEO (angl. Search Engine Optimization) - įrankių ir metodikų rinkinys padedantis paieškos sistemoms surasti ir suprasti tinklalapio turinį.

El. parduotuvėje yra įdiegti įvairūs įrankiai, leidžiantys valdyti tokius parametrus kaip puslapio antraštė, meta pavadinimas ir aprašymas, nuorodos (URL) adresas ir pan. Beabejo, norint pasiekti geriausius rezultatus ir būti pirmiems, vien tik techninės pusės neužteks. Indeksavimo kokybė susideda iš trijų dalių - techninė pusė (pats tinklalapio programinis kodas), tinklalapio turinys (meniu punktų ir prekių pavadinimai, aprašymai), išorinis optimizavimas (kitaip vadinamas "autoritetas").

Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą iš techninės pusės, o antra bei trečia dalis gali būti vykdoma tiek Jūsų pačių, tiek mūsų papildomų paslaugų pagalba, tiek samdant trečiąsias šalis.

El. parduotuvės SEO nustatymai
El. parduotuvės SEO nustatymai

Mūsų sėkmė priklauso tiesiogiai nuo Jūsų sėkmės. Jeigu Jūsų pardavimai internete auga - visi laimi. Todėl kokybiško optimizavimo paieškos sistemos užtikrinimas yra labai svarbi mums užduotis. Rinkoje yra daug įmonių, kurių veikla yra tik ši nišinė sritis, todėl jų kokybė yra labai aukštame lygyje. Dirbame su tokiomis kompanijomis kaip sem.lt, goodone.lt, seotyrimai.lt ir kitais šios srities profesionalais, kurie teigiamai įvertina mūsų kuriamą programinę įrangą.

Daugiakalbystės indeksavimas
Daugiakalbystės indeksavimas

Jeigu el. parduotuvės turinys lankytojams pateikiamas keliomis kalbomis pravartu apie tai tinkamai pranešti ir paieškos sistemoms. Kiekvienam puslapiui yra nurodomas atitikmuo to paties meniu punkto ar prekės, jeigu toks turinys yra pateiktas sistemoje. Paieškos sistemos geriau supranta ir "suriša" pateikiamą turinį tokiu būdu.

Google Rich Snippets
Google Rich Snippets

El. parduotuvės prekių (bei kiti) puslapiai turi savyje mikro duomenis bei mikroformatus, kuriuos supranta Google paieškos sistema. Todėl analizuojant el. parduotuvės turinį paieškos sistema žinos, kurioje tiksliai vietoje yra pavadinimas ir koks jis, kur yra prekės nuotrauka, kokia yra prekės kaina ir valiuta, bei koks yra jos reitingas. Tai atsispindi paieškos rezultatų puslapyje ir vizualiai paryškina Jūsų prekę. Rezultate paieškos sistemos aukščiau vertiną pateikiamą joms turinį, kadangi jų kokybė yra žymiai geresnė. Taigi, el. parduotuvė bus konkurencingesnė už tas, kurios neturi šitokio funkcionalumo. Google paieškoje matysis: prekės reitingas, prekės nuotrauka, prekės kaina, komentavusiųjų skaičius.

Automatinis sitemap.xml generavimas
Automatinis sitemap.xml generavimas

Sitemap.xml yra vienas standartinių įrankių, kuris padeda paieškos sistemoms pasiekti visus esamus tinklalapio puslapius. Jo turinys - tai nuorodos į konkretų puslapį su data, kada jis paskutinį kartą buvo modifikuotas. Šio funkcionalumo dėka paieškos sistemos greičiau suindeksuoja Jūsų el. parduotuvės puslapius. Pasinaudojus Google Webmaster Tools galima stebėti kaip Google susidoroja su Jūsų tinklalapiu.

Paveiksliukų sitemap.xml generavimas

Google ir kiti paieškos mechanizmai indeksuoja ne tik tekstinę informaciją, tačiau ir Jūsų publikuojamus paveiksliukus, pvz. prekių nuotraukas. Lankytojai vis dažniau ieško tarp Google Images, ko pasekoje tinkamas paveiksliukų užvadinimas bei jų žemėlapis padės pasiekti geresnių rezultatų paieškos reitinge.

Paveiksliukų pateikimas WEBP formatu
Paveiksliukų pateikimas WEBP formatu

Optimizuotų paveiksliukų generavimas yra labai svarbus dėl duomenų kiekio perdavimo tarp serverio ir kliento įrenginio, ypatingai mobiliosioms versijoms. Optimizuojame paveiksliukus tam, kad Jūsų el. parduotuvės reitingai būtų kuo geresni.

Plačiau: https://developers.google.com/speed/webp

Paveiksliukų optimizavimas paieškos sistemoms
Paveiksliukų optimizavimas paieškos sistemoms

Daugeliui atrodo, kad naudojami paveikslėliai yra nesudėtingi ir nereikšmingi komponentai svetainėje. Tačiau tinkamai juos optimizavus galima gauti iš to naudos, pvz., visi naudojami paveikslėliai gali turėti individualius pavadinimus bei "alt" ir "title" atributus, kurių dėka suteikiama galimybė nurodyti paveikslėliui alternatyvųjį tekstą, kuris yra naudingas tais atvejais, kai dėl kokių nors priežasčių jis negali būti parodytas vartotojui, taip pat, šių atributų dėka užimamos geresnės pozicijos Google vaizdų paieškoje.

Detali mokomoji medžiaga apie SEO
Detali mokomoji medžiaga apie SEO

Daugelio Jūsų prašymu sukūrėme mokomąją medžiagą apie tai, kaip savo el. parduotuvę geriau optimizuoti paieškos sistemoms bei kaip iš to pasiekti kiek įmanoma geresnius rezultatus. Peržiūrėję šį vaizdo įrašą neabejojame, jog pagerinsite savo el. parduotuvių suderinamumą su paieškos sistemomis!

Puikūs Google PageSpeed rezultatai
Puikūs Google PageSpeed rezultatai

Galime pasigirti puikiais Google PageSpeed rezultatais, kurie yra itin svarbūs vertinant svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Dėl aukštų rodiklių yra užtikrinamas greitesnis svetainės puslapių užsikrovimas, kurio dėka galite tikėtis aukštesnių pozicijų paieškoje, didesnio lankytojų dėmesio bei pardavimų!

Saugus el. parduotuvės ryšys
Saugus el. parduotuvės ryšys

Pagrindinis HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) privalumas yra tas, kad jis užtikrina saugų prisijungimą prie tų puslapių, kuriuose yra bendrinama Jūsų konfidenciali informacija (kredito kortelių duomenys, elektroninio pašto adresai, slaptažodžiai ir pan.) HTTPS protokolo saugumas ir susijungimas su patikimu serveriu vykdomas naudojant SSL sertifikatą, kuriuo užtikrinamas persiunčiamų duomenų šifravimas bei dešifravimas, vadinasi, niekas jų negalės nuskaityti ir kaupti.

Ar žinojote, kad net 68% interneto vartotojų mano, kad dabartiniai įstatymai, ginantys jų teises, nėra pakankamai geri?

Dėl to nenuostabu, jog "Google" laikėsi griežtų pozicijų, siekiant kuo maksimaliau apsaugoti vartotojų privatumą. Pasak jų, saugumas visada buvo svarbiausias prioritetas. Siekiant užtikrinti saugų ryšį vartotojams, 2014 metais „Google“ paskelbė jog HTTPS jau yra laikomas kaip vienas iš svetainių reitingavimo faktorių paieškos rezultatuose.

Facebook OG žymės
Facebook OG žymės

Kadangi vis daugiau turinio yra talpinama Facebook’e, prieš bendrinant svetainės nuorodą, ypatingai svarbu, kad joje būtų tinkami meta duomenys ir Facebook aiškiai suprastų, koks yra puslapio pavadinimas, jį atitinkanti nuotrauka ir t.t. Dėl šios priežasties, mes įtraukiame ir Open Graph Meta duomenis, taip užtikrindami aukščiausią bendrinamo turinio kokybę.

301 redirect valdymas
301 redirect valdymas

301 nukreipimai vykdomi tam, kad parodytų paieškos sistemoms, kad iš seno URL lankytojas nukreipiamas į naują URL adresą. Tai leidžia paieškos sistemoms nukreipti sukauptą nuorodos vertę ir reitingą į naują URL adresą. Mes turime patogų peradresavimo modulį, kurį galima naudoti be programuotojų įsikišimo. Tas ypač svarbu optimizuojant svetainę paieškos sistemoms, kai planuojate keisti domeno vardą, keisti URL adresų struktūrą, pereiti iš kitos TVS į mūsų ar keičiant URL adresų struktūrą.

Užsakymų modulis
Masinis užsakymų informacijos spausdinimas
Masinis užsakymų informacijos spausdinimas

Galimybė atsipausdinti visus už tam tikrą laikotarpį pasirinktus užsakymus. Pvz. vakare atsispausdinate visus užsakymus gautus per dieną, juos peržiūrite ir sistemoje pagal užsakymo numerį pažymite būsenas: įvykdytas, atšauktas ar pan.

Užsakymo redagavimas ir kūrimas iš administracinės zonos
Užsakymo redagavimas ir kūrimas iš administracinės zonos

El. prekybos praktikoje būna, kad pirkėjai įvykdę užsakymą nori jį koreguoti. Pvz., užsakytas prekes pakeisti kitomis, keisti jų kiekius, pristatymo būdą, adresą - visus šiuos veiksmus galite atlikti redaguodami užsakymą. Taip pat užsakymą galima priimti telefonu bei užpildyti visus užsakymo duomenis.

Minimalaus užsakymo dydžio nustatymas
Minimalaus užsakymo dydžio nustatymas

Šis funkcionalumas leidžia Jums nustatyti minimalią užsakymo vertę, nuo kurios Jūs vykdysite pardavimus. Jei sistemoje nurodote, kad vykdote pirkimus nuo 20 €, o pirkėjo krepšelio vertė 18 € - sistema pirkėją informuos, kad jam trūksta 2 € iki minimalaus užsakymo dydžio.

Dokumentų serijos ir jų tipai
Dokumentų serijos ir jų tipai

Kiekvienas užsakymas yra dokumentas, o jį lydi kiti, susiję, dokumentai - išankstinio mokėjimo sąskaita, sąskaita faktūra, pakuotės dokumentas ir siuntos dokumentas. Dokumentų iš sistemos trinti negalima, tačiau kiekvienas jų turi savo seriją ir eilės tvarką. Sąskaitas faktūras automatiškai generuoja sistema, tad jas galima atsispausdinti ir pateikti klientui bei buhalterijai.

Užsakymo informacijos archyvas
Užsakymo informacijos archyvas

Galite peržiūrėti visą užsakymo eigą - kada užsakymas buvo įformintas, kada apmokėtas. Kuris iš administratorių (jei tokių yra keletas) pažymėjo, kad užsakymas paruoštas. Redaguojant užsakymą sukuriamas naujas užsakymas, o senasis tampa negaliojantis. Tokiu būdu visada žinosite ką tiksliai užsakė vartotojas net po visų užsakymo modifikacijų.

Omniva, LPexpress, Venipak ir DPD taškai
Omniva, LPexpress, Venipak ir DPD taškai

Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvairovę - pristatykite siuntas į paštomatus, Venipak bei DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

Užsakymų filtras
Užsakymų filtras

Vienu metu vykdant keletą užsakymų, filtro pagalba galima susirūšiuoti užsakymus pagal jų būklę: naujas, patvirtinas, atšauktas ir pan. Tokiu būdu matysite tik tuos užsakymus, kurių būklė Jums aktuali.

Ataskaitos pagal užsakymų duomenis
Ataskaitos pagal užsakymų duomenis

Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Detali prekių ataskaita. Pristatymo būdų ataskaita leis matyti, kokie buvo pasirinkti pristatymo būdai, už kokias sumas prekės buvo parduotos klientams ir kuriuose užsakymuose kokios prekės buvo parduotos. Visas ataskaitas galima generuoti kaip bendrines arba išskiriant fizinius bei juridinius asmenis.

SMS siuntimas vartotojams
SMS siuntimas vartotojams

Apie užsakymo vykdymo eigą klientus galite informuoti siųsdami jiems trumpuosius SMS pranešimus. Klientui visada svarbu žinoti, kad jo pinigus gavote arba užsakymas jau yra išsiųstas.

SMS siuntimas administratoriui
SMS siuntimas administratoriui

Neturite galimybės visą laiką naudotis kompiuteriu, tačiau nedelsiant norite žinoti apie naują užsakymą Jūsų el. parduotuvėje - gaukite SMS žinutę.

Apleistų krepšelių sekimas
Apleistų krepšelių sekimas

Klientai įsideda prekes į krepšelį, bet jų neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas leis Jums pamatyti kas ir ką buvo įsidėjęs į krepšelį, tačiau nenupirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Didinkite savo pardavimus konvertuodami apleistus krepšelius.

Apleistų krepšelių automatiniai priminimai
Apleistų krepšelių automatiniai priminimai

Modulio pagalba sistema automatiniu būdu išsiųs potencialiam pirkėjui laišką apie jo paliktą krepšelį bei primins kokias prekes jis buvo įkėlęs į savo pirkinių krepšelį.

Masinis užsakymų eksportas vežėjams
Masinis užsakymų eksportas vežėjams

Vykdant daug užsakymų nemažai laiko sugaištama užsakymus po vieną, suvedinėjant į DPD, LexSystem arba Venipak XLS sistemą/-as. Sistemoje yra galimybė dienos pabaigoje masiškai eksportuoti visus užsakymus su visa informacija įskaitant COD (kiek grynųjų reikia paimti iš žmogaus) XLS formatu į Jūsų naudojamą sistemą/-as.

Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas
Nemokamo pristatymo būdo priverstinis pritaikymas

Po užsakymo įforminimo kartais prireikia keisti pristatymo būdą į nemokamą, neatsižvelgiant į tai, jog užsakymo vertė nepasiekė nemokamo pristatymo iškeltos sąlygos. Dažniausiai to prireikia, jei pirkėjai telefonu keičia užsakymus arba jeigu liko kažkuom nepatenkinti ir Jūs sutarėte pritaikyti nemokamą pristatymą.

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis
Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Jeigu Jūsų versle naudojate ekselių arba PDF failų siuntimą klientams su pasiūlymais - šis komercinių pasiūlymų ruošimo modulis Jums patiks. Galima ruošti komercinius pasiūlymus nestandartinėmis kainomis, siųsti juos el. paštu, išasiimti gražius PDF arba XLS failus su prekių nuotraukomis. Nurodyti pasiūlymo galiojimo terminą.

Klientui galima išsiųsti laišką bei SMS žinutę su nuoroda į komercinio pasiūlymo aktyvavimą, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su jų sąlygomis (kiekiai, pasiūlytos kainos) atsidurs pirkėjo krepšelyje, kurį jis perka įprasto pirkimo procesu ir, tarkime, pasinaudoja online lizingu.

Yra galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip galima išnaudoti tokias sugeneruotas nuorodas. Pavyzdys: sukuriate pasiūlymą 3 prekėms - striukė, kelnės, pirštinės - ir joms pasiūlote kažkokią ypatingą kainą. Tokią nuorodą, maža to, kad galite naudoti savo puslapyje kaip akciją bet ir ją įkelti į Facebook tinklą šitaip naudojant šį modulį kaip marketinginę priemonę pardavimams skatinti.

Plačiau susipažinti su modulio galimybėmis galite čia: Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Pristatymo būdų valdymas
Pristatymo šalių ir zonų valdymas
Pristatymo šalių ir zonų valdymas

Taikant skirtingą kainodarą pristatymui, priklausomai nuo šalies ar jos zonos, turite galimybę susiskirstyti jas taip, kaip Jums reikia. Pvz., Lietuvą suskirstome į Vilniaus bei Neringos zonas atskirai, o likusią Lietuvos teritorija į vieną bendrą zoną. Baltijos šalis į kitą zoną, o Europą suskirstome į zonas taip, kaip to reikalauja vežėjai.

Pristatymo būdai
Pristatymo būdai

Sistemoje numatyti keli užsakymų pristatymo scenarijai: pristatyti nereikia (prekes pasiimsiu pats), nemokamas pristatymas, tarifų lentelė (pagal krepšelio vertę arba svorį), fiksuota pristatymo kaina, paštomatai. Vežėjams galima aktyvuoti pinigų paėmimo paslaugą (angl. COD - cash on delivery), kurią galima apmokestinti komisiniu mokesčiu. El. parduotuvėje nustatomos zonos, kur prekės gali būti pristatomos (pvz. Lietuvą galime išskaidyt į keletą regionų: visa Lietuva, Vilnius, Neringa ir pan.); sukuriami pristatymo būdai (pvz. Venipak, DPD, Lietuvos paštas). Kiekvienai pristatymo zonai galima priskirti skirtingą pristatymo būdą (pvz. vienas iš vežėjų neveža į Neringą) ir pristatymo kainas pagal kiekvieną vežėją atskirai. Vartotojui įvedus pristatymo adresą sistema parenka jam galiojančius pristatymo būdus.

Pristatymo kainodaros valdymas
Pristatymo kainodaros valdymas

Pristatymo kainą galite nustatyti pagal krepšelio svorį arba vertę, naudoti fiksuotą pristatymo kainą arba tarifų lentelę. Pvz., tarifų lentelėje nurodote, kad perkant iki 100 € pristymo kaina 12 €, perkant nuo 100 iki 200 € pristatymo kaina 7 €, o užsakymus, kurių vertė virš 200 € - pristatote nemokamai. Kitam vežėjui galite nustatyti tarifų lentelę pagal svorį, pvz., iki 30 kg. pirkinio svorio siuntinį pristato už 15 €, o sveriantys daugiau kaip 30 kg. - nėra pristatomi. Taip pat galima naudoti nemokamą pristatymą, nurodant nuo kokios prekių krepšelio vertės jis įsigalioja. Esant poreikiui, gali būti pasirenkams apmokėjimas grynais (angl. COD - cash on delivery) vežėjui, už kurį galima nurodyti komisinį mokestį.

Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo vertę
Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo vertę

Rodykite pirkėjams nuo kokios sumos pristatote prekes nemokamai. Pirkėjai matys sumą likusią iki nemokamo pristatymo, o norėdami sutaupyti nemokamo pristatymo sąskaita daugelis iš jų užsisakys daugiau prekių.

Tiekėjų modulis pristatymo terminui nurodyti
Tiekėjų modulis pristatymo terminui nurodyti

Dalį prekių turite sandėlyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz., klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d., o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

Multisiuntos.lt (allparcels.com) integracija
Tiesioginė integracija su Omniva
Tiesioginė integracija su Omniva

Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Omniva modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Omniva“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

Tiesioginė integracija su LPexpress
Tiesioginė integracija su LPexpress

Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme LPexpress modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „LPexpress“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

Tiesioginė integracija su Venipak
Tiesioginė integracija su Venipak

Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Venipak modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Venipak“ sistema. Galite patogiai atsispausdinti siuntų lipdukus bei manifestus, to nebereikės daryti kopijuojant duomenis.

Tiesioginė integracija su DPD
Tiesioginė integracija su DPD

Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme DPD modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „DPD Lietuva“ sistema.

Siuntos sekimo modulis
Siuntos sekimo modulis

Siuntos sekimo modulis el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atsidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

Apmokėjimo būdai
Išankstinio mokėjimo sąskaita
Išankstinio mokėjimo sąskaita

Klientas gali pasirinkti mokėjimą bankiniu pavedimu. Tokiu būdu jam atsiunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita jo nurodytu el. paštu PDF formatu, kuria remiantis jis atlieka pavedimą rankiniu būdu arba ją atsispausdina ir perduoda reikiamai instancijai arba asmeniui, pvz., įmonės buhalterijai.

Atsiskaitymas kurjeriui įteikiant prekes
Atsiskaitymas kurjeriui įteikiant prekes

Klientas pasirinkęs šį būdą jausis saugiau, jeigu jis perka iš Jūsų pirmą kartą ir bijo pinigus sumokėti iš anksto. Jeigu galite sau leisti šią galimybę - būtinai pasiūlykite tokį atsiskaitymo būdą klientui. Esant poreikiui - šią paslaugą galima apmokestinti papildomu komisiniu mokesčiu (tačiau to nerekomenduotumėme).

Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje
Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje

Jeigu turite fizinį pardavimo tašką ar net kelis jų - galite leisti klientui pasirinkti, kuriame iš taškų jis pageidauja atsiimti Jūsų parduodamas prekes bei atsiskaityti už jas vietoje grynaisiais pinigais arba kortele.

Paysera.lt integracija
Paysera.lt integracija

El. parduotuvės sistemoje sukurta integracija su visais Lietuvos komerciniais bankais, spaudos kioskais, Maxima parduotuvėmis, Paysera sąskaita bei kitais, Paysera.lt siūlomais atsiskaitymo būdais. Galite pasiūlyti įvairius atsiskaitymo būdus ir klientams iš užsienio - visa tai Jums leis atlikti Paysera.lt sistema.

Luminor E-Commerce Gateway
Luminor E-Commerce Gateway

Priimkite mokėjimus el. parduotuvėje be mėnesio ir aktyvavimo mokesčių su Luminor E-Commerce Gateway! Luminor E-Commerce Gateway – patogus ir saugus sprendimas tiek prekybininkams, tiek pirkėjams. Prekybininkai informaciją apie atliktus mokėjimus gauna akimirksniu ir gali iškart vykdyti užsakymą. Pirkėjai gali rinktis patogiausią atsiskaitymo būdą: Luminor, Swedbank, SEB, Citadele, Šiauliu banko el. bankininkystę arba Mastercard bei VISA mokėjimo korteles. Daugiau informacijos apie paslaugą ir pasiūlymą rasite Luminor svetainėje.
Pildyti prašymą

Neopay.lt integracija
Neopay.lt integracija

Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudojant „Neopay“ mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP). Skaidri kainodara: fiksuotas mokestis už transakciją nuo 0,05 € ir mėnesio aptarnavimo mokestis nuo 50 €.

Opay.lt integracija
Opay.lt integracija

Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami vieną iš populiariausių mokėjimų surinkimo sistema Lietuvoje. OPAY taiko lanksčią kainodarą, turi paruošę ypatingus pasiųlymus verskis.lt klientams.

kevin. integracija
kevin. integracija

Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami kevin. mokėjimų platformą ir sutaupykite iki 70% už įmokų surinkimo paslaugas. Ši bendrovė taiko itin skaidrią kainodarą - fiksuotą kainą centais už vieną mokėjimą - net ir patiems mažiausiems prekybininkams.

Įmonės mokėjimų sistema atitinka visus PSD2 mokėjimo paslaugų direktyvos reikalavimus ir gali priimti mokėjimus iš visų Baltijos šalių klientų. Šiuo metu kevin. taiko ypač palankią kainodarą naujiems klientams. Daugiau apie paslaugą rasite kevin. svetainėje: www.getkevin.eu

Mokilizingas, SB lizingas,
GF lizingas
Mokilizingas, SB lizingas, GF lizingas

Klientams galite pasiūlyti įsigyti Jūsų parduodamas prekes pasinaudojus lizingo paslaugomis. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o Jūsų klientai turės galimybę įsigyti prekių pagal jam priimtinas sąlygas bei galimybes. Praktika rodo, kad klientai turėdami galimybę pirkti išsimokėtinai, mielai iškart perka daugiau prekių net jeigu užsakymo vertė siekia vos 130 eur.

Paypal.com integracija
Paypal.com integracija

PayPal.com sistema puikiai tinka priimti mokėjimus iš užsienio arba jeigu klientas nori atsiskaityti savo kreditine kortele.

Bankų tiesioginė bankininkystė (banklink paslauga)
Bankų tiesioginė bankininkystė (banklink paslauga)

Paslaugos privalumas - mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per Paysera sistemą, bei pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje. Tačiau, Paysera aktyvavus MIP (mokėjimo inicijavimo paslaugą) tarpininko komisinis gali būti dar žemesnis!

Statistiškai - Swedbank banko paslaugomis internete atsiskaito apie 52% pirkėjų, SEB apie 17%, Luminor DNB apie 12%.

Plačiau apie "banklink" paslaugas: Swedbank, SEB, DNB bankų puslapiuose.

Analitiniai įrankiai
Google Adwords kampanijų veiksmingumo analizė
Google Adwords kampanijų veiksmingumo analizė

El. parduotuvėje įdiegtas modulis, kurio pagalba galite sekti reklamos efektyvumą. Tipiškai, be šio modulio integracijos, galima matyti kiek pinigų išleidžiama kiekvienam raktažodžiui, o sąsajos pagalba žinosite, kurie iš jų neša Jums tiesioginę naudą - generuoja pardavimus. Dažniausiai tai nėra žinoma ir pinigai tiesiog iššvaistomi, tačiau korektiškai sujungus su el. parduotuve viskas tampa matoma. Beveik kiekvienoje kampanijoje yra raktažodžų, kurie "siurbia" pinigus, o efekto neduoda. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite išsimatuoti, kiek efektyvus Google Adword yra Jūsų verslui.

Google Analytics detaliausia lankomumo analizė
Google Analytics detaliausia lankomumo analizė

Galite kaupti savo el. parduotuvės statistikos duomenis bei juos analizuoti. Manome, kad tai viena detaliausių ir tiksliausių analitinių sistemų Jūsų el. parduotuvės lankomumui stebėti. Google Analytics pagalba turite galimybę stebėti savo lankytojus - iš kur atėjo, kiek laiko užtruko tinklalapyje, kokias prekes labiausiai žiūrėjo, pagal kokius raktinius žodžius pakliuvo į tinklalapį ir panašiai.

Google Analytics sekimas su e-commerce moduliu
Google Analytics sekimas su e-commerce moduliu

Šios integracijos dėka sužinosite apie klientus: kiek kartų jiems teko apsilankyti Jūsų svetainėje prieš apsiperkant, kiek laiko prireikė apsisprendimui. Kokie šaltiniai generavo daugiausiai pajamų. Gal tai buvo reklama skelbimų portaluose, o gal tai buvo Jūsų partnerių tinklalapis. Išleidžiant pinigus reklamai yra būtina stebėti jų grįžtamumą bei atlikti analizes, kad sekantį kartą skirtumėte pinigus toms kampanijoms, kurios neša didžiausią naudą. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite stebėti konversijos rodiklį (kiek lankytojų tampa pirkėjais) bei kokias prekes labiausiai perka.

Google Analytics Enhanced Ecommerce
Google Analytics Enhanced Ecommerce

Verskis.lt el.parduotuvės platformoje yra integruotos šios Google Analytics Enhanced Ecommerce dalys:

Google webmaster tools
Google webmaster tools

Galite sekti kaip Google apdoroja Jūsų tinklalapį, kokios yra jo pastabos indeksavimui, ką jis jau suindeksavo ir kokios yra jo pastabos Jūsų turiniui. Šiam įrankiui el. parduotuvės platforma automatiškai generuoja sitemap.xml failą, kurio pagalba paieškos sistemos žino, kokie yra puslapiai, kas padeda joms greičiau susigaudyti Jūsų tinklalapyje.

Facebook Pixel
Facebook Pixel

Facebook Pixel diegimas leidžia ne tik matyti lankomumo statistiką, kaip kad Google Analytics įrankis, tačiau taip pat ir segmentuoti lankytojus į grupes, pvz., į vartotojus, kurie įsidėjo prekes į krepšelį, arba buvo pirkimo puslapyje, tačiau neužbaigė pirkimo proceso ir t.t.. Vėliau pasinaudoję šiais duomenimis galite taikyti norimą reklamą Facebook tinkle.

Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas
Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas

Įrankis Hotjar leidžia Jums įrašyti ne tik lankytojų karščio žemėlapius, bet ir atlikti vaizdo įrašus apie lankytojų elgseną el. parduotuvėje. Galite stebėti ką daro žmonės, kur juda pėlės žymeklis ir kaip jie pildo formas.

Individualizuota analizė, asmeninės konsultacijos ir mentorystė

Mūsų kompetetingi specialistai, remiantis Jūsų analitiniais duomenimis bei užsibrėžtais tikslais, galės individualiai Jums patarti kaip geriausiai galima būtų siekti tam tikrų tikslų. Kokios priemonės galėtų būti veiksmingos bei analizuoti ir rūpintis rezultatų siekimu.

1 val. / mėn.
Reklamos kampanijų monitoringas, Google Analytics stebėjimas
Reklamos kampanijų monitoringas, Google Analytics stebėjimas

Matysite visus lankomymo statistinius duomenis, bet tokius dalykus, kaip kad pvz. kuris reklamos kanalas neša daugiausiai pelno, kuris naujienlaiškis konvertavosi į daugiausiai pardavimų ir t.t. Jeigu pageidausite - galime teikti papildomas paslaugas ir turėdami klausimų, mes būsime pasiruošę į juos atsakyti, remiantis Jūsų Google Analytics statistiniais lankomumo bei pardavimo sekimo duomenimis.

Apskaitos įrankiai
PVM nustatymai
PVM nustatymai

El. parduotuvėje yra galimybė kainas vesti įskaitant PVM ar be jo. Taip pat galima parduoti prekes naudojant skirtingą PVM tarifą. Tam tikro tipo prekėms valstybė taiko skirtingą PVM tarifą - 9%, 21%, ... Visą tai galite valdyti iš administracinės zonos.

PVM sąskaitų faktūrų išrašymas
PVM sąskaitų faktūrų išrašymas

Elektroninė parduotuvė turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį Jums taupyti laiką automatiškai išrašant sąskaitas, jas greitai valdant ar spausdinant. Tai padės Jums rasti bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines ar PVM). Galėsite greitai peržiūrėti ir atsisiųsti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas bei jas atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis
Ataskaitos pagal sąskaitų faktūrų duomenis

Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Faktūrų ataskaita. Suminės prekių ataskaitos dėka galima tvarkyti buhalterinę apskaitą, pristatymo būdų ataskaita leis matyti, kokie buvo pasirinkti pristatymo būdai, už kokias sumas prekės buvo parduotos klientams. Visas ataskaitas, reikalingas buhalterijai, galima generuoti kaip bendrines arba išskiriant fizinius bei juridinius asmenis.

Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje
Automatinis pardavimų įrašymas buhalterinėje sistemoje

Esant poreikiui, vartotojui įforminus užsakymą el. parduotuvėje, sistema visus užsakymo duomenis gali perduoti buhalterinei programai: apie parduotas prekes, suteiktas nuolaidas bei pristatymo būdą. Tokiu būdu sutaupysite laiko administruodami savo užsakymus, prekių likučių valdymas supaprastės. Dažniausiai pasitaikanti sąsaja - duomenų į/iš Rivilės integracija į el. parduotuvę. Taip pat turime patirties dirbant su Dineta, Directo, Agnum, Finvalda, Navision/Axapta, Debetas, Pragma, ASPA O9, B1.lt, Monet.lt bei kitomis sistemomis. Paslauga ir jos apimtis yra derinama ir atliekama pagal atskirą susitarimą kaip papildomi programavimo darbai.

papildomai
papildomai
Sandėlio valdymas
Prekių likučių (sandėlio) valdymas
Prekių likučių (sandėlio) valdymas

El. parduotuvėje užsakius prekę, jos likutis sistemoje automatiškai sumažėja. Tačiau, jeigu užsakymas atšaukiamas, prekės likutis sugrįžta į sandėlį. Tokiu būdu galite kontroliuoti, ką parduodate ir kokiais kiekiais. El. parduotuvė taip pat leidžia valdyti prekės rodymo scenarijų bei pardavimo elgseną, pvz., "rodyti prekę, kurios nėra sandėlyje, tačiau neleisti jos įsigyti" - vienas iš galimų scenarijų. Žinant prekės atvykimo datą - apie tai galima pranešti vartotojui. Jeigu prekių kiekio apskaita Jums nėra aktuali – sistemoje parenkamas atitinkamas nustatymas, kuris leidžia Jums prekiauti be jokių apribojimų.

Multi-sandėliai
Multi-sandėliai

Galimybė administratoriui nurodyti kuriuose sandėliuose prekė yra prekyboje, jeigu klientas pageidautų atsiimti ją arba atvykti apžiūrai. Dažniausiai šis modulis naudojamas su likučių importu iš buhalterinės sistemos, kadangi esant dideliam prekių ir sandėlių kiekiui suvaldyti būtų sudėtingas uždavinys tai prižiūrint rankiniu būdu. Prekybai internetu dažniausiai yra naudojamas vienas, suminis, prekių likutis.

Pardavimas su minimalaus likučio rezervacija
Pardavimas su minimalaus likučio rezervacija

Pardavinėjant tas pačias prekes tiek fiziniame taške, tiek el. parduotuvėje galimas prekės rezervavimas. Pvz., konkrečios prekės turime 10 vienetų, sistemoje nurodome, kad 8 vnt. parduodame, o paskutinius 2 vnt. tik su administratoriaus patvirtinimu. Tai darome tam, kad neatsitiktų taip, jog fizinėje parduotuvėje jau vaikšto pirkėjas su likusiomis prekėmis, o sandėlio likutis jas dar leidžia parduoti elektroninėje parduotuvėje. Tokiu atveju užsakymas laukia patvirtinimo, parduotuvės darbuotojas atideda prekę bei patvirtina šį užsakymą. Jeigu prekės sandėlyje nėra - elektroninėje parduotuvėje prekės aprašyme galima rodyti prierašą „šios prekės neturime, susisiekite“ arba galima visai nepublikuoti neesamos prekės.

Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų
Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

Prie elektroninės parduotuvės galima pajungti bet kokį prekių importą - tai tik laiko ir finansų klausimas. Tipiškai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu arba per WebService`ą, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas, vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas.

Kompiuterinės technikos prekybai dažnai yra naudinga optimizuoti tiekėjų prekių likučių ir kiekių importus iš ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic, ABCdata ar kiti tiekėjai.
Drabužių prekių pardavimui dažnai naudojami prekių importai iš size.lt, dropship.lt, dropshipping.lt, yournewstyle.pl, hurtownia-kesi.pl ar kitų tiekėjų.
Sporto prekės iš powersport.eu, bigbuy.eu, activeshop ar kitų.
Įrankių prekių importas iš Stokker.lt, Ginalas, rmtools.lt ar kitų.
Padangų, ratlankių importas iš Latakko ar kitų tiekėjų.

Reziumuojant - jeigu Jūsų tiekėjas gali atiduoti struktūruotus duomenis - mes galime juos importuoti į el.parduotuvę. Importo modulis bei konkretaus tiekėjo pajungimas yra papildomi programavimo darbai.

papildomai
papildomai
Sąsaja su sandėlio valdymo sistema
Sąsaja su sandėlio valdymo sistema

Jeigu Jums aktuali likučių apskaita, prie el. parduotuvės platformos galima pajungti ir Jūsų buhalterinę sistemą arba naudojamą sandėlio valdymo sistemą. Tokiu būdų likučiai el. parduotuvėje visada atitiks Jūsų realiai turimą prekių kiekį.

papildomai
papildomai
Klientų valdymas
Klientų peržiūra
Klientų peržiūra

Kaip el. parduotuvės administratorius Jūs turite galimybę matyti visus klientus, jų kontaktinius duomenis. Esant poreikiui, galima atlikti jų duomenų korekcijas.

Klientų rolių valdymas
Klientų rolių valdymas

Galimybė turintiems lojalius klientus ar didmeninkus priskirti pasirinktą A/B/C kainyną priklausomai nuo to, kokiomis kainomis esate sutarę bendradarbiauti. Tuomet, Jūsų didmenininkas prisijungęs prie el. parduotuvės savo paskyros matys kitokias kainas ir būtent jomis atliks užsakymą.

* Šis funkcioanlumas galimas tik turintiems ir naudojantiems A/B/C kainynus.

Klientų grupės
Klientų grupės

Modulis leidžia skirstyti klientus į grupes pagal el.pašto adresą ir jų užsakymus vaizduoti skirtingomis spalvomis. To pasekoje lengvai galima matyti, pavyzdžiui, užsakymus iš nepageidaujamų asmenų, arba papildomą dėmesį skirti savo VIP klientams.

Geografiniai nustatymai
Multi valiutos
Multi valiutos

Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Sistemoje yra galimybė prekiauti keliomis valiutomis. Vartotojui pasirinkus pageidaujamą valiutą jis matys kainas pagal oficialų tos dienos Lietuvos banko (ar kitos integruotos sistemos) kursą, kuris atsinaujina kartą per parą. Mokėjimo dokumentai generuojami ta valiuta, kuria klientas įformins užsakymą.

Daugiakalbystė
Daugiakalbystė

Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kt. šalių vartotojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

0% PVM prekybai su užsieniu
0% PVM prekybai su užsieniu

0% PVM taikymas reikalingas prekiaujant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Sistemoje nurodoma, kaip elgtis su juridiniais PVM mokėtojais - ar jiems taikyti PVM (Europos sąjunga) ar visiems skaičiuoti 0% PVM (Rusija ir pan.). Pirkėjui perkant el. parduotuvėje ir pasirinkus savo gyvenamąją zoną - sistema automatiškai pritaiko PVM reikšmę priskirtą konkrečiai pardavimo zonai.

Turinio valdymas
Svetainės medis
Svetainės medis

Svetainės medis suprojektuotas išsiskleidžiančiomis medžio atšakomis. Visa svetainės medžio struktūra atitinka Jūsų svetainės navigacinius meniu punktus. Jie gali būti tekstiniai, katalogo tipo arba nuorodos tipo.

Straipsnių / naujienų modulis
Straipsnių / naujienų modulis

Nuolat papildant tinklapį nauja informacija, tinklapis atrodo rimtas ir prižiūrimas. Tai lankytojus skatina sugrįžti į tinklapį, kadangi jie turi galimybę sužinoti jiems naujos bei naudingos informacijos. Tai skatina geresnį indeksavimą paieškos sistemose, bei klientų pasitikėjimą el. parduotuve.

Ar žinote kad...
Ar žinote kad...

Informacinio pobūdžio informacija apie Jūsų prekes, paslaugas arba tiesiog įdomūs faktai ir teiginiai. Šį modulį galima išnaudoti turinio generavimui paieškos sistemoms jame rašant tekstus su raktiniais žodžiais.

Apklausos
Apklausos

Apklausų modulis yra skirtas užduoti klausimui į kurį lankytojai gali atsakyti pasirinkus vieną iš pateiktų variantų. Apklausos būdu galima sužinoti Jūsų potencialių klientų nuomonę, tačiau svarbu nepamiršti, jog kokybiškai apklausai Jūsų tinklalapio lankomumas turi būti pakankamas tam, kad susidarytų aiški nuomonė.

Sisteminiai laiškai ir žinutės
Sisteminiai laiškai ir žinutės

Sistemoje paruošti pranešimai, kuriuos gauna klientai įvykdžius užsakymą, užsiregistravus arba atlikus atitinkamą veiksmą el. parduotuvėje. Sisteminius laiškus ar žinutes galite modifikuoti bei nurodyti, kuriuos reikia siųsti klientams, o kurių ne.

Laiškų siuntimas per SMTP serverį
Laiškų siuntimas per SMTP serverį

Laiškų siuntimas naudojant SMTP veikia tokiu principu, kad sistema atlieka prisijungimą prie serverio, kuris aptarnauja Jūsų elektroninį paštą ir per jį siunčia laišką klientui.

Šios procedūros dėka anti-spam filtrai mato, kad laišką siunčia prisijungęs vartotojas pvz. pagalba@verskis.lt ir mažina SPAM reitingą, ko pasekoje ženkliai pagerėja laiškų pristatomumas klientui bei Jums.

Sąsajos su kitomis sistemomis
B1.lt integracija
B1.lt integracija

Sąsaja su B1 Jums leis automatizuoti buhalterijos procesus su el. parduotuve. Iš B1 sistemos į el. parduotuvę automatizuotai bus transliuojami likučiai bei pardavimo kainos, o el. parduotuvės užsakymus B1 periodiškai importuojasi ir jų nereikės perkelinėti rankiniu būdu.
Daugiau automatizacijos = daugiau sutaupyto laiko, kurį galėsite skirti el. parduotuvės marketingui.
Daugiau apie B1.lt ir verskis.lt intergraciją.

El. parduotuvė Facebook fanų puslapyje
El. parduotuvė Facebook fanų puslapyje

Jūsų el. parduotuvė bus automatiškai vaizduojama Facebook fanų puslapyje. Pirkimas vyks Jūsų el. parduotuvėje, tačiau vartotojai tai galės daryti neišeidami iš fanų puslapio vos vieno mygtuko paspaudimu.

Livechat sistemos diegimas
Livechat sistemos diegimas

Norėdami realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus galite įsidiegti Livechat sistemą, Jums nereikės diegtis jokių papildomų programų, tiesiog įsidėti livechat’o kodą į el.parduotuvės nustatymus. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai: livechat.lt; smartsupp.com; tawk.to ar kitas.

Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas Jusada group sistemas
Prekių eksportas į eshops.lt ir kitas Jusada group sistemas

Galite lengvai pateikti savo prekes vienam didžiausių reklamos tinklų Lietuvoje, kurį sudaro daugiau kaip 30 skirtingų ir žinomų Lietuvos interneto svetainių. Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į portalus: Eshops.lt, Nuolaidos.lt, Perku.lt, Uogos.lt, Kuponai.lt. Daugiau informacijos: www.jusada.lt

Prekių eksportas į vup.lt sistemą
Prekių eksportas į vup.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į vup.lt universalinę parduotuvę, kuri vienija kelis šimtus elektroninių parduotuvių bei leidžia vartotojams greitai ir patogiai rasti prekes pagal juos dominančias kategorijas. Pirkėjui radus norimą prekę, jis nukreipiamas tiesiogiai į pardavėjo elektroninę parduotuvę.

Prekių eksportas į kainos.lt sistemą
Prekių eksportas į kainos.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kainos.lt portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą.

Prekių eksportas į pricer.lt sistemą
Prekių eksportas į pricer.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į pricer.lt – nepriklausomą racionalų pirkimo ir kainų palyginimo portalą.

Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą
Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kaina24.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame rasite informacijos daugiau kaip apie 250 parduotuvių bei 400 000 prekių, bei galėsite lyginti skirtingų pardavėjų kainas.

Prekių eksportas į varle.lt sistemą
Prekių eksportas į varle.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į varle.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame gali būti parduodamos Jūsų prekės.

Prekių eksportas į pigu.lt sistemą
Prekių eksportas į pigu.lt sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į pigu.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame gali būti parduodamos Jūsų prekės.

Pigu.lt prekybvietės (angl. marketplace) integracija
Pigu.lt prekybvietės (angl. marketplace) integracija

Prekiaukite per pigu.lt. Prekės automatizuotu būdu pateks į Pigu.lt marketplace sistemą.
Registruokitės https://pigu.lt/lt/marketplace/register

Mailerlite.lt sąsaja
TradeDoubler/Strive integracija
TradeDoubler/Strive integracija

TradeDoubler/Strive integracijos dėka įdarbinamos pažangiausios technologijos bei skaitmeninės reklamos modeliai, kurių dėka užtikrinamas geresnis žinomumas, įtraukiami vartotojai bei pasiekiamas greitesnis ir efektyvesnis rezultatas parduodant.

CashBack integracija
CashBack integracija

Su CashBack World sistema Jūsų klientai galės mėgautis išskirtiniais sandoriais ir puikiomis akcijomis visame pasaulyje. Tame tarpe, ir Jūsų el. parduotuvėje. Kiekvieną kartą pirkdamas klientas gauna ne tik „Cashback“, bet ir pirkimo taškų. Daugiau informacijos https://www.cashbackworld.com/lt

API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui
API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui

API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui. Šios sąsajos dėka bet kuris programuotojas, remdamasis mūsų pateikta dokumentacija, galės automatizuoti Jūsų el. parduotuvę su bet kuria kita sistema, pvz. buhalterijos arba sandėlio sistemą su el. parduotuve.

Prekių eksportas į Bodbo sistemą
Prekių eksportas į Bodbo sistemą

Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į Bodbo elektroninę pardavimų sistemą, kurioje galite talpinti neribotą produktų skaičių, kuris bus matomas itin plačiam lankytojų ratui.

Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas į bet kokią kitą sistemą
Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas į bet kokią kitą sistemą

Norėdami analizuoti ir stebėti naujienlaiškių gavėjų veiksmus bei gauti apie juos detalias ataskaitas, Jūs galite naujienlaiškių prenumeratorius eksportuoti į bet kokią kitą sistemą.

Papildomai galimos paslaugos
Galimybė el. parduotuvę paversti katalogu (be galimybės apsipirkti)

Galimybė sistemą naudoti ne kaip el. parduotuvę, o kaip prekių katalogą. Sistemą naudojant kaip katalogą atsisakoma krepšelio, kainodaros, pristatymo politikos. Sistema naudojama Jūsų asortimento reprezentacijai, tačiau visus rinkodaros bei pardavimo niuansus derinate indivudualiai. Susidomėjęs vartotojas prie prekės galės nuspausti nuorodą „susisiekti“ ir parašyti trumpą žinutę administratoriui.

* diegiama nemokamai, atskiru susitarimu

Individualus, stilizuotas dizainas
Individualių poreikių programavimas
Sutaupykite iki 20% mokėdami už ilgesnį terminą

Užsakydami nuomą dabar gausite padidintą nuolaidą:

  • 3 mėn. - 5% nuolaidą
  • 6 mėn. - 10% nuolaidą
  • 12 mėn. - 20% nuolaidą
. Kainos pateiktos be PVM.
Tai nemokamas planas - 0 €/mėn.
Tik pradedate verslą ir poreikiai itin maži? Mes Jums suteikiame teisę nemokamai naudotis profesionalia sistema, tačiau su apribojimais ir be mūsų konsultantų pagalbos.
Plačiau apie šį planą
Įsigykite el. parduotuvę
Nebūtina nuomuotis
Įsigyti verta kuomet Jūsų verslas yra stabilus, Jūs žinote ko norite bei tai leidžia Jūsų finansinės galimybės. Ilgoje perspektyvoje pirkimas yra pigiau negu nuoma.
El. parduotuvės kūrimo kainos
Susikurkite el. parduotuvę dabar, o planą pasirinksite vėliau
Sukurti el. parduotuvę
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien