Atributai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Atributai

Atributai - tai prekių požymiai, kaip spalva, dydis, prekės ženklas, galia ir t.t.

ADMIN paskyroje  Katalogas > Atributai 

Atributai gali būti kelių tipų:

 • Pasirinkimas iš sąrašo
 • Kelių variantų pasirinkimas iš sąrašo
 • Tekstinis įvedimo laukas

Atributų tipai:

 • Pasirinkimas iš sąrašo - kurdami prekę, atributus galėsite pasirinkti iš sąrašo.

 • Kelių variantų pasirinkimas iš sąrašo - paspaudę Ctrl (windows naudotojai), cmd (macOS naudotojai)  galite pažymėti kelias reikšmes. Šis pasirinkimo būdas aktualus tiems, kurie prekiauja drabužiais ir prie prekės nori nurodyti kiek % sudaro tam tikros medžiagos.

Pavyzdys: Viskozė 70%, Poliesteris 30%.

 • Tekstinis įvedimo laukas - tai rečiausiai naudojama atributų rūšis. Yra galimybė kiekvienai prekei įvesti unikalų atributą. Šis atributas negali būti įtrauktas į filtrą ar būti konfigūruojamas.

Pavyzdys: tai gali būti telefono IMEI ar automobilio VIN numeris.

El. parduotuvėje yra 2 sisteminiai atributai:

 • Gamintojas
 • Prekės ženklas

Šie sisteminai atributai yra valdomi skiltyje Katalogas > Gamintojai ir prekių ženklai kaip juos valdyti mokomąją medžiagą rasite čia:

Sisteminis atributas negali būti konfigūruojamas. Jūs galite įjungti arba išjungti šiuos nustatymus: Matomumas ir Paieškos atributas

Atributo redagavimas

Sukurtus atributus galite ištrinti, pridėti naujus, keisti jų rikiavimo eiliškumą rankiniu būdu arba surikiuoti abėcėlės tvarka.

 • Paspaudę pelės mygtuką ant ikonos, vilkite ją į norimą vietą. Taip galėsite pakeisti atributo rikiavimo vietą (nuotraukoje žemiau pažymėta raudonai).

 • Paspaudę mygtuką Pridėti, atsiranda tuščias laukas naujam atributui.

Konfigūruojamas atributas - jeigu bent vienai prekei pasirinktas atributas yra priskirtas, negalite keisti nustatymo ir pažymėti jį kaip konfigūruojamą atributą. Jeigu atributas yra pažymėtas kaip konfigūruojamas, tada taip pat negalite nuimti varnelės jeigu šis atributas yra priskirtas bent vienai prekei. Galite nuimti arba uždėti šį nustatymą tik tada, kai atributas nėra priskirtas nei vienai prekei.

SVARBU! 

 1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
 2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba