Gamintojai ir prekių ženklai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Gamintojai ir prekių ženklai

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimąGamintojai ir prekių ženklai

“Katalogas > Gamintojai ir prekių ženklai“

Valdomi taip pat, kaip ir Svetainės medis, t.y. su dešiniu pelės klavišu galite sukurti naują ir papildyti gamintojų sąrašą. Gamintojų sąrašo pavadinimai yra analogiškai dubliuojami Atribute, paspaude ant “Gamintojas” galite matyti tuos pačius prekių ženklus.

Jeigu Jums reikia padaryti, kad jis dalyvautų filtre, paspauskite mygtuką, pavaizduotą padidinamojo stiklo ikonėle. “Katalogas –> Prekės –> Pasirinkite prekę meniu skiltyje –> Paspauskite ant pasirinktos prekės” – taip galėsite prekę redaguoti ir įvesti gamintoją.

Gamintojus ir prekės ženklus Jūs galite patalpinti tituliniame puslapyje (“Nustatymai –> El. parduotuvės išvaizda –> Prekės ženklai, Gamintojai (įjunkite juos nutempdami į apačią) –> Išsaugoti”).

Gamintojas gali turėti savo unikalų puslapį (Nustatymai –> Elektroninės parduotuvės išvaizda –> Prekės puslapis –> Rodyti prekės aprašyme nuorodą į prekės ženklo/gamintojo puslapį”).

Tokiu būdu, vartotojas paspaudęs ant prekės ženklo, bus nuvedamas į to prekinio ženklo puslapį ir galės peržiūrėti visas to prekinio ženklo prekes.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba