El. parduotuvės valdymo įvadinė medžiaga, nuo ko pradėti

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Įvadinė medžiaga

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimąĮvadinė medžiaga

Sveiki, dėkojame, kad pasirinkote Verskis.lt internetinės parduotuvės sistemą. Netrukus sužinosite, kaip naudotis šiuo įrankiu. Pradžioje, internetinės parduotuvės adresas yra laikinas, pavyzdžiui, www.ivadinis.manoverskis.lt. Kai turinys supildomas, parduotuvė bus paleista Jūsų norimo domeno, svarbu, kad Jūsų pasirinktas domenas būtų iliustruotas, tuomet Jūsų pasirinktu adresu jis bus paleistas internete. Taip pat kiekvienai parduotuvei suteikiamas SSL sertifikatas – kad ryšys tarp elektroninės parduotuvės ir savininko būtų saugus ir užkoduotas.

Taigi, nuo ko pradedama dirbti? Svarbiausia, ką reikia žinoti, tai per “Turinys” ir “svetainės medis”, yra kuriami Meniu punktai (“Turinys –> Svetainės medis”). Pagrindiniai meniu punktai, kurie yra pirmoje meniu juostoje, tiek subpunktai į gilesnes kategorijas. Per “Katalogas –> Prekės” yra kuriamos prekės. Pasirinkus kategoriją, sukuriama prekė (spaudžiate “sukurti prekę” arba “importuoti prekes iš excel failo”).

Vėliau svarbus momentas yra pats gretintuvas. Norėdami pamatyti momentinį rezultatą, to ką atlikote administracinėje zonoje, kad tai pasimatytų vartotojo dalyje yra naudojamas gretintuvas. Jis saugo tam tikrą informaciją savyje, kad parduotuvė veiktų greičiau, našiau ir vartotojas greičiau gautų rezultatą. Taip beabejo, daro poveikį SEO rezultatas. Taigi, išvalote gretintuvą po tam tikrų veiksmų, paspaudus ant logotipo atsidaro vartotojo dalis ir pamatote tą rezultatą, kurio Jūs tikėjotės.

Toliau trumpai apie visus punktus. Skiltyje “Užsakymai” Jūs matysite gautus užsakymus, pačio užsakymo turinį, siuntas, siuntos numerį, kokie yra susiję dokumentai, faktūros. “Katalogas –> Prekės” kursite prekes. Jūs matysite “Atributai”– požymius, kuriais vėliau bus galima filtruoti klientams prekes, pavyzdžiui, jeigu yra tam tikri požymiai, bus galima atsifiltruoti jį dominančias prekes. “Kainynai” – bus galima naudoti juos tuomet, jeigu taikote skirtingą kainodarą pagal klientų tipus. Taip pat galima visas prekes, jų kainodarą ir jų likučius išsieksportuoti, t.y. atgal į excel įsikelti (Prekių eksportas/importavimas).

Galėsite rašyti straipsnius bei naujienas, tinklaraštį elektroninei parduotuvėj (“Turinys –>naujienos/straipsniai”)

Galima bus naudotis nuolaidų kuponais, lojalumo taškais(“Rinkodara”). Reklaminiai plotai, kitaip vadinami baneriais (Rinkodara –>reklaminiai plotai”), gali būti tiek tituliniame puslapyje, tiek šone, tiek gali būti šokantys baneriukai.

Be abejo, galima peržiūrėti savo klientus, sukurti kitą administratorių, kuris suteiks šiek tiek mažiau funkcijų (“Vartotojai, klientai –> Administratorius”).

Toliau "Pristatymas”, galite valdyti zonas į kurias vežate prekes, būdus, pavyzdžiui, pristatymas į namus, paštomatą (“Pristatymas –>pristatymo būdai”). Skiltyje “Pristatymo kainodara”, nustatote prekių pristatymo kainas. Taip pat galima internetinę parduotuvę surišti su vežėjais tiesiogiai, kad lipdukus ir manifestus spausdinti iš internetines parduotuvės (“Kurjerių integracijų nustatymai”). Skiltyje “Nustatymai” galima susieti internetinę parduotuvę su mokėjimo sistemomis, pavyzdžiui, paysera, lizingai – tokiu būdu, galėsite surinkti pinigus iš klientų (“Nustatymai –>mokėjimo sąsajos”). “Mokėjimo būdai” – pažymite, kokie būdai yra galimi. Galbūt Jūs naudosite tik išankstinę sąskaitą be internetinių mokėjimų. Tiesa, dėl didelio jų populiarumo, rekomenduojama jais naudotis. Galima naudoti nebūtinai vieną valiutą, susieti su reklaminėmis kompanijomis (adwards, facebookpixel) (“Naudojamos valiutos/valiutų kursai”), naudoti sms žinutes (“Sms siuntimo nustatymai”). Elektroninės parduotuvės išvaizdos nustatymuose, Jūs galite sudėlioti internetinės parduotuvės išvaizdą taip, kaip Jums norisi (“el. Parduotuvės išvaizda”). Taip pat galima pakeisti nuotraukų formatą (“Nustatymai –>el parduotuvės išvaizda –>nuotraukų nustatymai”). Internetinės parduotuvės išvaizda gali būti skirtinga, galite naudotis nemokamais šablonais, pagal Jūsų norus galime sukurti visą internetinės parduotuvės dizaino apipavidalinimą, kad atsitiktų jūsų visus lūkesčius (“Nustatymai –>el parduotuvės išvaizda –>spalviniai šablonai”). Nustaymus galima susieti su “googleanalytics”, ir kitomis sistemoms, pavyzdžiui “lifechat” ar kitomis trečiųjų šalių sistema (“Nustatymai –>el. parduotuvės nustatymai”). Parduotuvė gali būti nebūtinai tik lietuvių kalba.

Nustatymai, dokumentų serijos, nurodyta kokie yra serijos dokumentai, tai pavyzdžiui, užsakymas, pakuotė, sąskaitą faktūra.

Naudojimas, rekvizitai, reikės nurodyti pačios el parduotuvės rekvizitus. Galima prisegti logotipą.

Nepamirškite, kad verskis.lt puslapyje yra pagalba, ją galite visada surasti apatinėje puslapio dalyje. “Pagalba –>Mokomoji medžiaga”. Tai sistematizuota metodinė medžiaga youtube filmukais. Tai pagalba kuri padės administruoti Jūsų internetinę parduotuvę. Rasite platesnę informaciją apie tai, kaip sukurti meniu, kaip sukurti prekes ir t.t. Jeigu kiltų papildomų klausimų, apačioje rasite kontaktinė telefono numerį bei el. paštą, kuriais galėsite rašyti užklausas į kurias atsakys konsultantai.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba