Multi-sandėliai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Multi-sandėliai

Multi-sandėliai yra funkcionalumas, kuris sukuria galimybę administratoriui nurodyti, kuriuose sandėliuose prekė yra prekyboje, jeigu klientas pageidautų atsiimti ją arba atvykti apžiūrai. Dažniausiai šis modulis naudojamas su likučių importu iš buhalterinės sistemos, kadangi esant dideliam prekių ir sandėlių kiekiui, tai suvaldyti rankiniu būdu būtų sudėtingas uždavinys. Prekybai internetu dažniausiai yra naudojamas vienas, suminis, prekių likutis.

ADMIN paskyroje užėjus į Katalogas > Sandėliai
  • Spaudžiame mygtuką Sukurti naują , atsidariusiame lange supildome sandėlio/parduotuvės informaciją.
    • Publikuoti - jeigu pažymėsite šį punktą, sandėlys bus atvaizduojamas klientams prie prekės.
    • Rodyti šio sandėlio likutį - jeigu pažymėsite šį punktą, prie pavadinimo bus atvaizduojamas ir koks likutis yra šiame sandėlyje.

Iš esmės tai labiau vizualus funkcionalumas, skirtas el. parduotuvės lankytojams matyti, kur prekė yra/nėra. Dažniausiai tai yra atvaizduojama spalva:
žalia/raudona
 
Atitinkamai prekės likučiai el.parduotuvės sistemoje:
  • Prekės likutis sandėlyje - tai likutis, kuris yra galimas perkant tik internetu ir nėra susijęs su kitais nurodytas žemiau sandėliais. Jeigu užsakymas gautas internetu, prekės likutis nusirašo tik čia Prekės likutis sandėlyje ir niekaip neįtakoja kitų nurodytų sandėlių ir jų likučių.
Sandėlius galima panaudoti ir papildomai eksportuojant tik tam tikro sandėlio likučius. Pavyzdžiui, jūs savo partneriams duodate XML nuorodą su prekėmis ir norite, kad jūsų partneris matytų tik tam tikro sandėlio likučius.

SVARBU!

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje.
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba