Paštomatai el. parduotuvėje

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Paštomatai el. parduotuvėje

Jeigu Jūsų parduotuvėje "pristatymas - paštomatai" meniu nėra arba jis neveiksnus - paštomatų tipus turite aktyvuoti naujai, iš pačio pristatymo būdo. Tai yra "pristatymas - pristatymo būdai" yra Jūsų sukurtas pristatymo būdas "paštomatai" (jeigu nėra - sukurkite). Būdo viduje varnelėmis sužymėsite reikiamus servisus (tarnybas). Jeigu naudosite tiesiogines integracijas - prieš tarnybos pavadinimą neturės būti tarpininko pavadinimo prierašo.

Meniu punkte "Pristatymas" - "Paštomatai" matysite galimų paštomatų sąrašą, kurį galima įjungti Jūsų klientams - Lietuvai galima įjungti LT_ЕXPRESS ir POST24_LT (dabar žinoma kaip Omniva). Tai atlikus įsitikinkite, jog tarp Jūsų naudojamų pristatymo būdų yra tinkamai sukurtas pristatymo būdas, kurio tipas yra "paštomatas".

Tinkamai - tai reiškia:

  • sukurtas pristatymo būdas
  • pristatymo būdui nustatytos pardavimo zonos
  • sukurti galimi dėžučių dydžiai ir nustatyti koeficientai (arba svoris)
  • prekėms yra vedami koeficientai (arba svoris).

Esant krepšelyje bent vienai prekei be koeficiento (jis lygus 0) arba esant koeficientui nenurodytam (jis lygus 0) krepšelis traktuoja, kad tokio siuntinio negalima pristatyti į paštomatą (analogiškai, jeigu prekių koeficientų suma viršija pristatymo būdo koeficiento reikšmę arba suminį svorį, jeigu pristatymas pagal svorį).

Naujose versijose pristatymo būdo konfigūracijoje yra galimybė uždėti varnelę "Talpinti prekes su nulinėmis matavimo dydžio reikšmėmis" - kitaip tariant - leidžiama nenurodyti koeficientų prekėms ir su 0 reikšmėmis prekės irgi bus traktuojamos kaip "telpa į paštomatą". Esant poreikiui riboti - prekėms reikės nurodyti koeficientą didesnį už dežutės koeficientą.

Taip pat nepamirškite, jog galima integruoti multisiuntos.lt (allparcels.com) sistemą į Jūsų el. parduotuvę greitesniam užsakymų įforminimui bei lipdukų spausdinimui.