Paštomatai ir atsiėmimo taškai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Paštomatai ir atsiėmimo taškai

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimą

Paštomatai ir atsiėmimo taškai

“Pristatymas –> Pristatymo būdai”

Paštomatai, kaip ir kiti pristatymo būdai yra sukuriami nuėjus į meniu punktą “Pristatymo būdai”, kuriame galėsite redaguoti visą reikiamą informaciją.

Tiesa yra vienas skirtumas. Kadangi paštomatas yra fiksuoto dydžio, Jūs galite pristatinėti prekes arba 1) pagal išmatuotus dydžius (turėsite vesti dydžius prie kiekvienos prekės) arba 2) pagal dydžio koeficientą.

Kiekvienas paštomatas gali turėti dėžutes. Dažniausiai vedama viena dėžutė, tačiau bent viena yra privaloma. Dėžutė turi tam tikrus nustatymus, pavyzdžiui, koeficiento reikšmė 100, svoris 3000g. Taigi, kas yra tas koeficientas? Koeficientas – tai santykinė reikšmė, tarkime tai bus 100. Tai reikš, kad prekės, kurių koeficiento reikšmių suma bus iki 100, bus leidžiama naudotis paštomato paslaugomis, tačiau jeigu koeficiento suma virš 100, paštomatu jau bus naudotis nebegalima.

“Katalogas –> Prekės –> Pristatymo informacija –> Dydžio koeficiento santykinė reikšmė”. Pasinaudoja šia nuoroda galėsite nustatyti prekių koeficiento dydį.

Punkte “Talpinti prekes su nulinėmis matavimo dydžio reikšmėmis”, Jūs galite nuimti varnelę, tuomet šių prekių nebus galima pristatyti paštomatu. Tai gali būti, pavyzdžiui, buitinė technika.

“Pristatymas –> Pristatymo kainodara” meniu punkte Jūs galėsite pasirinkti prekių pristatymo kainą atsižvelgiant į pristatymo vietas: miestus, šalis.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba