cyber-weekcyber-week 

Pridėtinės prekės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Pridėtinės prekės

Sakykime, parduodate mobiliuosius telefonus ir klientui norite pasiūlyti papildomai įsigyti dėkliuką, automobilinį įkroviklį ir pan. Arba jeigu parduodate vonią, galite pasiūlyti klientui ne tik vonios variacijas: kaip matmenys ar kairė/dešinė pusė, bet ir priedus kaip papildomos atramos, ar kitos apdailos dalys. Priedus galite papildomai apmokestinti, pagal tai sistema pakoreguos ir galutinę prekės kainą.

ADMIN paskyroje užėjus į Katalogas > Pridėtinės prekės jūs galite sukurti jums reikiamas grupes.

>

  • Spaudžiame mygtuką Sukurti naują ir įvedame pavadinimą, išsaugome. Jūsų nurodytas pavadinimas bus atvaizduojamas klientui prie pasirinkimo. Rekomenduojame jį pavadinti "Pasirinkite papildomai", "Rekomenduojame pasirinkti".

Pridėti papildomus pasirinkimus galite atsidarę prekę, pasirinkę skiltį kairėje Pridėtinės prekės

Pasirenkate jums reikiamą pridėtinių prekių grupę ir spaudžiate Pridėti

Prekės pavadinimas laukelyje vedate prekės pavadinimą ir pridedate į pasirinkimus. 

Pridėtinių prekių grupių galite pridėti kiek norite. Iš kiekvienos grupės klientas galės prisidėti po vieną papildomą pasirinkimą.

  • El. parduotuvėje atvaizduojami pasirinkimai

Funkcijos tikslas parduoti klientams papildomas prekes, jų variacijas pavienėms prekėms. Kiekviena papildomai pasirinktą prekė iš jūsų pateiktų pasirinkimų į krepšelį prisidės kaip atskira prekė.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba