Užsakymų redagavimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Užsakymų redagavimas

ADMIN paskyroje užėjus į Užsakymai > Užsakymai galite redaguoti dar neįvykdyta užsakymą.

 • Spaudžiame mygtuką Redaguoti šį užsakymą ir atsidariusiame lange jūs galite keisti kliento duomenis, pristatymo ir mokėjimo būdą, pritaikyti nuolaidos arba dovanų kupono kodą ir redaguoti prekių krepšelį.

 • Paspaudus mygtuką Redaguoti prekių krepšelį atsiranda viršutinėje juostoje jūsų krepšelis (vienu metu galite redaguoti ir kelis prekių krepšelius).

 • Jūs galite pridėti papildomai prekių į  krepšelį. Prekių kategorijoje surandate jums reikiamą prekę ir spaudžiate mygtuką Į krepšelį "ORD 327". Iš prekių sąrašo galite pridėti paprastą prekę.
  • Prekių krepšelis yra matomas tik tam vartotojui kuris pradėjo redagavimą, kiti el. parduotuvės administratoriai nematys.

ORD 327 - tai yra jūsų užsakymo numeris kurį dabar redaguojate, pridedate papildomai prekių.

 • Norint pridėti konfigūruojama prekę jums reikia atsidaryti norimą prekę, pasirinkti skiltį Prekės variantai, pasirinkti prekės variantą ir spausti mygtuką Į krepšelį "jūsų užsakymo numeris

 • Paspaudę ant savo užsakymo numerio viršutiniame meniu, jus grįžtate į prekių krepšelio redagavimo langą. Jeigu visos prekės sudėtos teisingai spaudžiate mygtuką Patvirtinti ir grįžti.

 • Jeigu kontaktiniai duomenys, pristatymo ir mokėjimo būdai parinkti ir teisingi spaudžiate mygtuką Išsaugoti.

Pastaba: administratorius visada gali priskirti užsakymui NEMOKAMA PRISTATYMĄ, nepriklausomai nuo užsakymo sumos, prekių kiekio.

 • Užsakymas, kuris buvo redaguotas ir išsaugotas - susikuria nauju užsakymo tuo pačiu užsakymo numeriu ir prideda  gale v1. Pvz.:
  • Redagavote, išsaugojote užsakymą: ORD 327, naujas užsakymo numeris bus ORD 327v1.
 • Prie užsakymo, kurį redagavote, matysite pastabą: Užsakymas pakeistas nauju: ORD 327v1.

 • Užsakymo redagavimą gali tęsti tik tas vartotojas, kuris pradėjo/sukūrė redagavimą. Įsijungę užsakymą, matysite aktyvų mygtuką Tęsti užsakymo redagavimą. Kitas el. parduotuvės administratorius galės tik atšaukti užsakymo redagavimą.

SVARBU! 

 1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
 2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba