Logismart integracija

 

Apie modulį:


Modulis suteikia galimybę automatiškai registruoti el. parduotuvės klientų užsakymus logismart sistemoje, kur užregistruotas užsakymas tampa Logismart administruojamu užsakymu. Jūsų prekės bus surinktos iš sandėlio lentynos, supakuotos ir išsiųstos pirkėjo parinktu adresu. Nebereikia rūpintis, sandėliavimu, pakavimo medžiagomis, siuntų lipdukais, perduoti užsakymus kurjeriams, už Jus tai atlieka Logismart. 


Modulio funkcijos:

  • Kiekvieno užsakymo siuntimo metu yra sukuriamos prekės Logismart sistemoje (perduodami privalomi laukai: prekės kodas, kaina, gamintojas).
  • Periodiškai importuojami Logismart sandėlyje esančių Jūsų prekių likučiai į el. parduotuvę.
  • Užsakymas yra registruojamas Logismart sistemoje automatiškai kai tampa apmokėtas arba tam užsakymui parinktas atsiskaitymas atsiimant prekes.
  • Jei visos nupirktos prekės yra Logismart sandėlyje, užsakymas sėkmingai užsiregistruoja ir toliau vykdomas pačio Logismart, o jei tam tikrų nupirktų prekių nėra, užsakymas atsistoja į eilę ir laukia prekių papildymo. Esant pakankamam kiekiui, FIFO metodu, užsakymas pats prisiregistruoja (už tai atsakinga periodinė užduotis, kuri kas kartą mėgina pakartoti nepavykusius priregistruoti užsakymus, taip pat mygtuko pagalba galima kartoti registraciją einamuoju momentu patiems).
  • Galimybė filtruoti nepriregistruotus užsakymus.
  • Pristatymo būdai per paštomatus yra naudojami tie, kuriuos integravote į sistemą per kurjerių integracijos nustatymus. Palaikomi paštomatai: Omniva, Venipak, LP Express, DPD. 
  • Automatinis statuso gavimas į el. parduotuvę iš Logismart kai siuntai priskirtas sekimo numeris jis priskiriamas ir el. parduotuvėje, informuojamas pirkėjas. Kai prekės išvažiuoja iš logismart, užsakymo statusas žymimas kaip įšsiųstas, taip pat informuojamas klientas. (Kai pirkėjas pasirenka pristatymo būdą "atsiimsiu pats parduotuvėje" jis nėra informuojamas apie siuntai priskirtą sekimo numerį bei statusą išsiųstas, - Logismart išsiunčia Jūsų prekes į jūsų fizinę parduotuvę/ atsiėmimo tašką)
  • Yra galimybė pirkėjui atsiimti prekes Logismart sandėlyje. 


Plačiau apie Logismart:
 

Domina modulis? Užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis per 1 d.d.

Pvz: parduotuve.manoverskis.lt
Pvz: Petras Banauskas
Pvz: +37067472248
Pvz: info@imone.lt
pvz: Domina modulis 0% PVM dydis prekėms.
Prekių valdymo ir pateikimo moduliai
Užsakymų moduliai
Marketingo įrankiai
Pristatymo galimybės
Prekių duomenų eksportai
XML / API importai
Apskaita, buhalterija
Bendrieji moduliai