"Puikus startas" plano aprašymas

Subalansuota pradedantiesiems e-prekyboje

Diegimas per 1 d. d.

El. parduotuvę sudiegsime tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Nieko nelaukus galėsite kelti prekes, bei kitą informaciją. O, kai būsite viską pasiruošę - aktyvuosime projektą Jūsų norimu pavadinimu.

Plačiau

Mokomoji medžiaga

Naudojantis platforma, neprivaloma mokėti programuoti, ar turėti specifinių IT žinių. Paruošėme detalią mokomąją medžiagą lietuvių kalba, kuri Tau padės kiekviename žingsnyje.

Plačiau

Konsultacija telefonu ir el. paštu

Jeigu mokomojoje medžiagoje nerasite reikiamo atsakymo, ar norėsite pasikonsultuoti kitais klausimais, mūsų kliento aptarnavimo komandą pasiruošusi padėti!

Mūsų komanda

Pritaikyta mobiliems įrenginiams

Pagal statistiką, 2 iš 3 vartotojų Jūsų el. parduotuvėje apsilankys naudodamiesi mobiliuoju telefonu, ar planšete. Visi mūsų projektai yra adaptuoti mobiliems įrenginiams, patogūs naršyti ir pirkti prekes.

Plačiau

Lengvas prekių įkėlimas

Įkelti prekes į el. parduotuvę yra itin lengva. Tam nereikalingos spec. žinios, užteks peržiūrėti trumpą mokomąjį filmuką ir Jūs, ar Jūsų darbuotojai, būsite pasiruošę kelti naujas prekes ir koreguoti jų informaciją.

Plačiau

Tiesioginė kurjerių integracija

Platformoje rasite tiesioginę sąsają su populiariausiais Lietuvoje siuntų vežėjais: Omniva, LP Express, DPD, Venipak, Itella. Automatizuotas paštomatų lipdukų spausdinimas, kurjerio iškvietimas.

Klientai galės patogiai rinktis iš naujausio, kasdien atnaujinamo, paštomatų, sąrašo.

Plačiau

Populiariausi mokėjimo būdai vienoje vietoje

Surinkti įmokas iš klientų dar niekada nebuvo taip lengva! Sistemoje rasite bene didžiausią Lietuvoje įmokų surinkimo tarpininkų pasirinkimą: Paysera, Neopay, Opay, Paypal, Inbank lizingas ir dar daug kitų. 

NAUJIENA: Coingate integracija, suteikianti galimybę surinkti įmokas kriptovaliutomis.

Plačiau

Neribotas prekių kiekis

Klientams svarbu turėti pasirinkimą. Todėl suteikiame galimybę į el. parduotuvę kelti neribotą prekių kiekį. Įkėlimas paprastas ir nesudėtingas net ir niekada to nedariusiam.

Sutaupykite pinigų, kuriuos išleistumėte IT specialistams už prekių kėlimą, mūsų platformoje galėsite tai pasidaryti patys!

El. pašto dėžutės

Turėsite galimybę susikurti neribotą kiekį el. pašto dėžučių kiekį Jūsų pasirinktu domenu (el. parduotuvės adresu). Pavyzdžiui, info@jusudomenas.lt, jonas@jusudomenas.lt ir pan. Atrodysite profesionaliai!

Taip pat galėsite susikonfigūruoti galimybę tikrinti paštą ir rašyti laiškus iš Jūsų norimos sistemos, pvz. Outlook, Gmail ir kt.

Susijusios/alternatyvios prekės

Sistema suteikia galimybę prekės kortelėje atvaizduoti papildomas prekes. Taip galite kiekvienai prekei priskirti susijusias, ar alternatyvias, prekes, kurios gali sudominti el. parduotuvės lankytoją.

Plačiau

Marketingo įrankiai

 • Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje,
 • Reklaminiai plotai šonuose,
 • Iššokantis baneris po N atvertimų,
 • Naujienlaiškiai ir jų grupės,
 • Klientų atsiliepimai.
Plačiau

Nuolaidų kuponai

Kurkite ir siūlykite nuolaidų kuponus, kuriuos suvedę klientai gaus nuolaidą pirkinių krepšeliui, ar tam tikrai kategorijai. Taip pat, galėsite kuponus panaudoti kaip skatinimo priemonę prenumeruoti naujienlaiškį, ar patikrinti kiek efektyvūs yra naudojami pardavimo kanalai. 

Galėsite valdyti šią informaciją:

 • Kupono pavadinimas ir kodas,
 • Galiojimo data,
 • Nuolaida procentais arba eurais,
 • Minimali prekių kiekio ir užsakymo krepšelio suma,
Plačiau

Straipsnių kūrimas

Norite, kad Google "patiktų" Jūsų elektroninė parduotuvė ir būtumėte reitinguojami aukštose pozicijose? Rašykite straipsnius! Taip, Google indeksuoja straipsnius ir padės Jums iškilti pagal aktualius raktažodžius.

Straipsnių kūrimo modulis suteikia galimybę kelti straipsnius, pridėti jiems nuotraukas, Youtube/Vimeo video nuorodas, bei nukreipimus į prekes, ar prekių kategorijas. 

Plačiau

Sąskaitų faktūrų automatinis siuntimas

Platforma turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį automatiškai išrašyti it siųsti sąskaitas pirkėjams. Lengvai rasite bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines, ar PVM).

Greitai galėsite peržiūrėti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas, jas atsisiųsti, ar atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

Prekių pristatymo nustatymai

 • Pristatymo būdų pasirinkimas (kurjeriu, paštomatu, paštu, atsiėmimas vietoje),
 • Pristatymo kainodara Liatuvoje ir užsienyje,
 • Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo sumą,
 • Siuntų sekimo modulis.
Plačiau

Prekių likučių (sandėlio) valdymas

Kiekvienai prekei nustatykite aktualų likutį, kuris bus automatiškai pakoreguotas pardavus prekę. Tarkim, turėjote 5 prekės vnt., pardavėte 2, sistema minusuoja ir lieka 3. Jums rankiniu būdu nieko daryti nereikia.

Taip pat bet kada galite savarankiškai padidinti, ar sumažinti norimų prekių, likutį.

Plačiau

Geografiniai nustatymai

Prekiaujate ne tik Lietuvoje? Platformoje įdiegta galimybė vaizduoti el. parduotuvės turinį latvių, estų, anglų, rusų, lenkų, italų, vokiečių, kalbomis.

Jums reikės išversti prekių pavadinimus, aprašymus ir kitą informaciją į norimą kalbą.

Be to, skirtingomis kalbomis galite pateikti visiškai kitą el. parduotuvės vaizdą, spalvas, bei reklaminius blokus.

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie šį planą

Rekomenduojame verskis.lt kaip patogią platformą ir jų kolektyvą, kuris greitai reaguoja į iškilusius keblumus :) Lengva ir patogu naudotis.
doviledage.com kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė