1stop.lt

1stop.lt

Įmonė: Daily Print, UAB

El. parduotuvė: www.1stop.lt

Kategorija: Biuro prekės

Siūlomas prekių kiekis:

Valstybė: Lietuva

Didmeninė prekyba: taip

Dropshipping prekyba: ne

Kontaktai: info@1stop.lt 8-700 11400 

 

1Stop.lt yra UAB „Daily print“ elektroninės prekybos platforma.

 

Mūsų įmonės kelias prasidėjo 2008 metais, kai pradėjome klientams teikti spausdintuvų kasečių užpildymo bei pardavimo paslaugas. Niekada nesustojome ir vis plėtėme savo asortimentą, kol išaugome iki milijoninių apyvartų ir sukūrėme vieną stotelę kiekvienai darbo vietai, verslui, biurui. 

 

1Stop tapo vieta, kurioje galima rasti viską, ko gali prireikti biurui ar kitai darbo aplinkai: siūlome Jums platų kanceliarinių prekių asortimentą, spausdintuvus bei jų kasetes, kokybišką elektroniką, biuro techniką ir baldus biuro interjerui. Be to, aprūpinsime Jus maisto ir higienos prekėmis bei pasiūlysime ir nuomos paslaugas.
 

Bendrovė nuolat auga. Augimas grindžiamas didėjančiu vietinių ir užsienio klientų pasitikėjimu ir paklausa bei plečiant parduodamų prekių asortimentą.

 

Vizija – būti tarp didžiausių biuro įrangos įmonių Baltijos šalyse, atvira naujoms idėjoms, greitai ir dinamiškai reaguojanti į klientų poreikius.

Misija - sukurti aukščiausios kokybės produktą ir paslaugas, patenkinti visus klientų lūkesčius ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius, pagrįstus pasitikėjimu ir naudingais sprendimais.

Principai - profesionalumas, sąžiningumas, patikimumas ir naujovės.