"VIP+" plano aprašymas

Ieškanties geriausio e-komercijos sprendimo

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Gaištate laiką excel, ar word, programų pagalba kurdami komercinius pasiūlymus klientams?

Leiskite Jums pasiūlyti modulį, kurio pagalba greitai ir išmaniai ruošite komercinius pasiūlymus savo klientams:

spauskite sukurti naują pasiūlymą, pasirinkite sistemoje esančias prekes, nurodykite kainą ir kiekį, pasiūlymo galiojimo laiką ir siųskite pirkėjui.

Pirkėjas, gavęs pasiūlymą, galės jį peržiūrėti PDF formatu ir tik vienu mygtuko spustelėjimu įsidėti visas pasiūlyme esančias prekes į savo krepšelį, bei jas užsisakyti.

Plačiau

Multi-sandėliai

Turite daugiau, nei vieną sandėlį, ar fizinius pardavimo taškus?

Parodykite klientams, kuriose parduotuvėse galima rasti jų norimą prekę. Modulis suteikia galimybę sukurti sandėlius ir juos vaizduoti prekių kortelėje.

Plačiau

Sąsaja su buhalterine sistema

El. parduotuvės sąsaja su buhalterine sistema suteikia galimybę automatizuotu būdu periodiškai:

  • Importuoti prekių korteles (pavadinimas, kaina, kodas, barkodas, aprašymas, nuotraukos, ir kt.);
  • Periodiškai atnaujinti prekių kainą ir likučio informaciją;
  • Įvykus pirkimui - užsakymo informacija perduodama į buhalterinę sistemą.

Jums nebereikės sukti galvos dėl prekių likučių ir kainos neatitikimo, nes viskas bus automatizuota.

Taip pat galime importuoti klientų duomenų bazę, individualią kainodarą, bei kitą informaciją.

Turime patirties dirbant su Rivile WebService, Pragma, Navision, Agnum, Optimum, Monet.lt, B1, Finvalda, Directo, Butenta, Euroskaita, ROBOlabs, 1C ir kitomis sistemomis.

Plačiau

Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

Prekiaujate didmena, o gal tiesiog turite lojalių klientų, kuriems norite suteikti geresnę prekių kainą, nei eiliniams pirkėjams? Platforma suteikia galimybę įvesti prekių kainą 3 lygiais - kiekvienai prekei galėsite nurodyti net 3 skirtingas kainas.

Klientams, užsiregistravusiems el. parduotuvėje, galėsite parinkti norimą kainyną su atitinkama kainodara, kuria jis pirks prekes.

Esant poreikiui, galime programuoti ir daugiau kainynų (iki 26).

Plačiau

Individuali klientų kainodara

Verslo partneriams taikote išskirtines kainas? Perkelsime jas į el. parduotuvę, kad galėtumėte suteikti galimybę partneriams matyti savo individualią kiekvienos prekės kainodarą!

Jums nebereikės siųsti komercinių pasiūlymų, ar telefonu/el. paštu siųsti kainynus, bei priimti užsakymus. Viskas galės vykti per el. parduotuvę. 

Automatizuosime Jūsų procesus, kad galėtumėte daugiau laiko skirti verslo plėtrai. 

Mokėjimo būdas “Mokėjimas kreditu”.

Esate sutarę su partneriais dėl atidėjo mokėjimo už prekes? Administratorius turės galimybę sistemoje pasirinktiems klientams aktyvuoti papildomą mokėjimo būdą "Mokėjimas kreditu".

Tokiu atveju pirkėjų nebus reikalauja iškart apmokėti už pateiktą užsakymą.

Papildomo prekių asortimento atvazdavimas pasirinktiems klientams.

Turite klientų, kuriems norite rodyti didesnį prekių asortimentą, nei kitiems? Sistema suteikia galimybę valdyti asortimento atvaizdavimą pasitelkiant kainynus, pvz.:

A kainynas - prekės matomos visiems, registruotiems ir neregistruotiems vartotojams, o B ir C kainynuose - visas asortimentas + prekės skirtos tik didmenos klientams.

Prekių kainų vaizdavimas be PVM pasirinktiems vartotojams

Didmenos klientams pageidaujant, galėsite jiems individualiai įjungti kainų vaizdavimą be PVM. Taip pat, norint tikslesnių kainų, galime suprogramuoti kainų atvaizdavimą 0,00; 0,000; 0,000 formatu.

Prekės kiekio frakcija ir žingsnis

Parduodate prekes kilogramais, gramais, ar metrais ir norite, jog klientas galėtų pirkti prekes Jūsų nustatytu dažniu, pvz.: bulvių bent 1,2 kg. didinant po 0,4 kg, t.y. 1,2/1,6/2/2,4 kg ir pan.?

Arba medines lentas, bent 5 metrus? Šis modulis leis visą tai valdyti jūsų pasirinktais intervalais.

Analitiniai įrankiai

  • Google Ads kampanijos,
  • Google Analytics lankomumo analizė,
  • Google Analytics sekimas su e-commerce moduliu,
  • Google Analytics Enhanced Ecommerce (tik VIP plane),
  • Google Search Console,
  • Facebook Pixel,
  • Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas.
Plačiau

Individualus pradinis puslapis

Esant poreikiui, sukursime individualų el. parduotuvės pradinį puslapį su nukreipimais į norimus vidinius puslapius. 

Tai aktualu, kai turite ne tik el. parduotuvę, bet ir teikiate serviso, ar kitas paslaugas, ir tai norite parodyti tik užėjus į Jūsų el. parduotuvę. 

Pradinis puslapis kuriamas užsisakius individualaus dizaino kūrimo paslaugą.

Apleistų krepšelių sekimas ir automatinis priminimas

Klientai įsideda prekes į krepšelį, tačiau neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas ledžia sekti kas ir ką buvo įsidėję į krepšelį, tačiau nepirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. paštą, ar telefono numerį.

Tokiu būdu galite padidinti pardavimus, primindami potencialiems pirkėjams apie save!

Plačiau

Dovanų kuponai

Palengvinkite klientams dovanų paieškas siūlydami įsigyti įvairaus nominalo kuponus, pvz. 10/20/50/100 eur vertės.

Įsigijęs ir apmokėjęs už dovanų kuponą, klientas el. paštu gaus sugeneruotą PDF kuponą su unikaliu numeriu. Kupono dizainą galės sukurti mūsų dizaineris pagal Jūsų pageidavimus ir firminį įmonės stilių.

Plačiau

Tiesioginė kurjerių integracija

Platformoje rasite tiesioginę sąsają su populiariausiais Lietuvoje siuntų vežėjais: Omniva, LP Express, DPD, Venipak, Itella. Automatizuotas paštomatų lipdukų spausdinimas, kurjerio iškvietimas.

Klientai galės patogiai rinktis iš naujausio, kasdien atnaujinamo, paštomatų, sąrašo.

Plačiau

Pratęsta garantija, prekių draudimas

Prekiaujant elektronikos prekėmis, neatsiejama pardavimo dalis - pirkėjams pasiūlyti pratęstą garantiją ir prekių draudimą. Platformoje rasite modulius, kurių pagalba galėsite kiekvienai prekei nustatyti pratęstos garantijos laikotarpį ir kainą. Taip pat pasiūlyti prekių draudimą.

Plačiau

SMS siuntimas vartotojams ir administratoriams

Pirkėjams, Jūsų el. parduotuvėje įsigijusiems prekes, labai svarbu žinoti apie užsakymo būseną: kada bus patvirtintas, paruoštas, perduotas kurjeriui.

Informuokite apie užsakymo eigą ne tik el. paštu, bet ir SMS žinutėmis.

Plačiau

Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

Pamirškite rankinį prekių kėlimą į el. parduotuvę ir kruopštumo reikalaujančias reguliarias likučio korekcijas.

Automatizuosime prekių įkėlimą pagal tiekėjo pateiktą informaciją (prekės pavadinimą, kodą, barkodą, paveiksliukus, kainą, aprašymą, atributus ir kt. info). Tai ypač aktualu, kai prekių yra ne keli šimtai, o tūkstančiai. Taip pat automatizuosime kainos ir likučio pasikeitimus.

Plačiau

Sąsaja su tiekėju, ar partnerio, el. parduotuve

Svaigsta galva vien nuo minties, kad į el. parduotuvę reikės rankiniu būdu perkelti visą tiekėjo siūlomą prekių asortimentą ir kasdien fiksuoti sandėlio prekių likutį? Palengvinsime Jums darbą, suprogramuodami tiesioginį prekių informacijos perkėlimąir atnaujinimą pagal tiekėjo pateiktą dokumentaciją. 

Jums bus automatizuotas tiekėjo prekių kūrimas el. parduotuvėje, bei kasdien atnaujinama kintama informacija kaip prekių kainos ir likučio pasikeitimai. 

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie šį planą

Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt
Lengvas, profesionalius bei išsamus bendravimas – štai ko reikia, kad būtų pasiektas puikus rezultatas! Kiekvienas mūsų klausimas buvo atsakytas, kiekvienas mūsų noras buvo išpildytas. Dėkojame verskis.lt už svajonių svetainę, kuria džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai!
Gabrielė Šaulytė, garantboats.eu
Nuolatos tobulėjame ir turime didelius poreikius, kuriuos Verskis.lt komanda sėkmingai įgyvendina. Ačiū!!!
Egidijus Pluščiauskis, muresta.lt
Džiaugiamės pasirinkę Verskis.lt el. parduotuvių sistemą. Paprasta naudoti, funkcionali, laiku diegiami reikalingi atnaujinimai. Greitai ir išsamiai konsultuojama iškilus klausimams ar problemoms. Mūsų pirkėjai apie e. parduotuvę atsiliepia tik iš gerosios pusės: greitai ir lengvai randa kas juos domina, neapkrauta nereikalingomis funkcijomis.
ginklai.lt, UAB „Stingeris“, Paulius ir Valdas