Pakuotės ir Siuntos

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Pakuotės ir Siuntos

Pakuotės - reikalingos tam, kad sandėlininkas galėtų išsifiltruoti užsakymus ir galėtų eiti juos pakuoti. Pakuotės susikuria tik tada, kai užsakymas yra apmokėtas arba pasirinktas mokėjimo būdas - apmokėjimas pristatymo metu kujeriui (COD) ir atsiimant prekes parduotuvėje.

ADMIN paskyroje užėjus į Užsakymai > Pakuotės.

  • Spaudžiame Redaguoti filtrą ir pasižymime Nauja Taip bus išfiltruoti visi užsakymai, kurie dar nėra supakuoti.

  • Sandėlininkas gali masiškai pažymėti užsakymus Pradėta, kad pradėjo pakuoti arba galima žymėti ir kiekvieną atskirai. 

  • Surinkus visus užsakymus, išsifiltruojame būseną Pakuojama ir pažymime masiškai arba po vieną atskirai, kuriuos užsakymus -  Supakuota arba Nepavyko.

Nepavyko - būsena naudojama tuomet, kai nepavyksta surinkti pilno užsakymo pvz.: užsakytas kompiuteris ir pelė, bet pelės sandėlyje nėra. Tuomet sandėlininkas pažymi, kad užsakymo nepavyko surinkti. Ką daryti, kai užsakymo nepavyko surinkti? Vadyba turėtų išsiaiškinti su klientu, ką toliau daryti su užsakymu: ar atšaukti išvis šį užsakymą ir grąžinti pinigus, ar išimti trūkstamą prekę ir esamą pristatyti, ar pridėti panašią prekę vietoj trūkstamos.  

                 

  • Sėkmingai supakavus siuntas, automatiškai susikuria siuntos dokumentas.

Siuntos - reikalingos tam, kad darbuotojas, atsakingas už siuntas, galėtų išsifiltruoti visus užsakymus, kurie yra supakuoti sandėlininko.

ADMIN paskyroje užėjus į Užsakymai > Siuntos.

  • Išsifiltruojame siuntas, kurios yra su būsena Paruošta. Reiškia, kad šios siuntos turi būti išsiųstos ir yra paruoštos kurjerio paėmimui.
  • Kai kurjeris paima siuntas, jūs spaudžiate mygtuką Išsiųsta / Atsiimta. Klientas el. paštu gauna informaciją apie siuntos išsiuntimą su siuntos numeriu.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba