Sprendimas siekiantiems kokybės

Elektroninė parduotuvė augančiam verslui

Dar daugiau galimybių Jūsų verslui!

Optimizuokite savo darbo laiką, atraskite naujus pardavimo kanalus, įgykite pranašumą prieš konkurentus. Puikus pritaikymas SEO ir integracijos su kitomis sistemomis leis Jums įgauti daugiau lankytojų ir padės jiems lengviau apsipirkti.

 • Prekių eksportas į partnerių, kainų palyginimo sistemas bei prekybvietes
 • Šiuolaikiškas, lengvas apsipirkimo procesas su prisijungimu soc.tinklų pagalba
 • Daugiau marketingo įrankių bei dovanų kuponų pardavimas
 • Galimybė integruoti kitas sistemas, pvz. buhalteriją, sandėlius, tiekėjus
 • Ilgametė ekspertų patirtis leidžianti Jums negalvoti apie techninius dalykus

Reikia konsultacijos?

 • Konsultacija gyvai, telefonu arba online
 • Atsakysiu į iškilusius klausimus
 • Aptarsime Jūsų poreikius ir jų įgyvendinimą
 • Pasiūlysiu sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir numatytą biudžetą.
Nuo 0,00 € Registruotis konsultacijai

Kainos

Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
VIP+
169

/mėn.
be PVM

Didesniam lankstumui

Užsakyti
Lyderis
69

/mėn.
be PVM

Siekiantiems daugiau

Užsakyti
Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
VIP+
169€-20%
13520

/mėn.
be PVM

Didesniam lankstumui

Užsakyti
Lyderis
69€-20%
5520

/mėn.
be PVM

Siekiantiems daugiau

Užsakyti
Nenorite nuomotis? Galima išsipirkti.

Platformą galima arba nuomotis mokant abonentinį mokestį arba išsipirkti už vienkartinę įmoką.
Kainos be PVM: planas "VIP+" už 2880 €, planas "PRO" už 2320 €, planas "Lyderis" už 1660 €.
Taip pat galima kurį laiką nuomotis ir vėliau, įsitikinus jog sprendimas jums yra tinkamas, jį išsipirkti.
Nuomos atveju pasirinktą planą galite didinti arba mažinti, o įsigijimo atveju galite sumokėti skirtumą iki didesnio plano ir pradėti juo naudotis. Esame lankstūs ir siekiame suteikti Jums daugiausiai vertės.

Disko vieta projektui ir paštui

Į nuomos kainą įskaičiuota Jūsų projekto ir pašto dėžučių talpinimas serveryje (įsigijimo atveju tarpinimas serveryje yra papildomai apmokestinama paslauga). Disko vietos dydis nurodytas prie kiekvieno plano, o esant poreikiui turėti daugiau disko vietos - visada pasiūlysime daugiau. Svarbu paminėti, jog serverio konfigūracija skiriasi nuo rinkoje esančių masinio talpinimo planų bei yra daromos papildomos rezervinės duomenų kopijos.

50 000 MB
10 000 MB
SEO, įmokų surinkimo ir kurjerių integracijos, įrankiai greitesniam darbui

El. parduotuvėje yra įdiegti įvairūs įrankiai, leidžiantys valdyti tokius parametrus kaip puslapio antraštė, meta pavadinimas ir aprašymas, nuorodos (URL) adresas ir pan. Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą su paieškos sistemomis. Elektroninių parduotuvių sistema yra pilnai paruošta ir adaptuota išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Atliktas adaptyvus (angl. responsive) sprendimas.

Integruota daugiau kaip 20 įmokų surinkimo partnerių ir lizingų. Yra galimybė taikyti skirtingą prekių pristaymo kainodarą pagal krepšelio vertę arba svorį. Tiesioginė kurjerių integracija suteikia galimybę iškart sistemoje spausdinti siuntų lipdukus, bei manifestus taip automatizuojant el. komercijos procesus.

Lankytojai galės naudotis prekių filtru, jungtis prie paskyros soc.tinklu pagalba, gauti iš jūsų automatizuotas SMS žinutes. Jūs, kaip administratorius, galėsite masiškai kurti ir naujinti prekių duomenis su Exceliu, atlikti masinius veiksmus su prekėmis ir užsakymais taupant administravimui skiriamą laiką bei automatizuosite priminimus tiems, kurie neužbaigė pirkimo proceso.

Dirbtinis intelektas turinio generavimui

ChatGPT – pokalbių roboto programa, atsakinėjanti į tekstines užklausas. Tai yra OpenAI sukurtas didelis kalbos modelis, kuris yra mokomas analizuoti ir generuoti tekstą įvairiuose kontekstuose. Modelis naudoja gilaus mokymosi (deep learning) technologijas, kad suprastų ir atsakytų į vartotojų klausimus ar komandas.

verskis.lt platformoje esanti ChatGPT integracija suteikia galimybę generuoti prekių aprašymus pagal prekės pavadinimą ir savybes bei generuoti prekės DUK (dažniausiai užduodamus klausimus) išnaudojant papildomą SEO funkcionalumą pateikiant turinį specifinių kodu, kurį papildomai supranta paieškos sistemos ir gerina indeksavimą.

Sujungimas su prekybvietėm, kainų palyginimo portalais

API modulis leidžia naudoti sąsajas su B1.lt, saskaita123.lt. Duomenų eksportas į kainų palyginimo portalus kainos.lt, kaina24.lt, hind.ee, pricer.lt, salidzini.lv generuoja daugiau potencialių klientų ir pardavimų. Duomenų eksportas į prekybvietes kaip pigu.lt, varle.lt, merxu.com, Google Shopping, eBay eksportas - leis Jums parduoti dar daugiau. Taip pat galėsite naudoti Prisync konkurentų kainų monitoringui - būkite konkurencingi. * eBay eksportas yra prienamas VIP+ plane arba PRO plane kaip papildomas modulis.

Taip pat sistemoje galime atlikti bet kokius individualius programavimo darbus. Vykdant užsakomąją prekybą (dropshipping) galima sujungti tiekėjo ekosistemą. El. parduotuvės sujungimas su buhalterija ar sandėliais leis automatizuoti tokius procesus kaip naujų prekių kūrimą, likučių ir kainų naujinimą, užsakymo duomenų perdavimą į buhalteriją. * individualus sujungimas su buhalterija, sandėliu ar tiekėjų gali būti susijęs su papildomais programavimo darbais ir prieinamas už papildomus mokesčius.

papildomai
Dovanų kuponų pardavimas

Jūsų klientas galės įsigyti ir iškart atsisiųsti PDF dovanų kuponą Jūsų sukurtoms vertėmis, pvz 20, 50 arba 100 €. Po pirkimo jam bus sugeneruotas ir el. paštu išsiųstas PDF dokumentas su kupono kodu, o pirkimo metu galima bus panaudoti ne tik nuolaidų kuponą, bet ir dalinai (arba pilnai) atsiskaityti dovanų kuponu. Dovanų kuponui išskirtinai taikomas pristatymas elektroniniu paštu bei mažesnis pirkėjo duomenų pildymas.

Šis modulis padės Jums turėti papildomus pinigus ir sunaudoti juos tik kai pirkėjas panaudoja kuponą, o dalis kuponų liks tiesiog niekada nepanaudotais.

Daugiau marketingo įrankių

Platesnis nuolaidų kuponų valdymas, duomenų srautai Facebook bei Google remarketingui vykdyti bei išnaudoti šiuos duomenis kituose kanaluose, kaip kad Instagram. Rašant tekstą ar straipsnius bus galimybė vidury straipsnio vaizduoti prekes, kas padidins patogumą lankytojams patekti į prekę bei Google FAQ Schema leist patogiai pateikti klausimus-atsakymus kuriuos taip pat lankytojai galės matyti tarp paieškos rezultatų. Jeigu turite papildomos informacijos savo klientams, kuri jiems turi būti prieinama tik po prekės įsigijimo - galėsite jiems tokią suteikti, pvz. naudojimosi ar montavimo instrukciją. Savo klientus galėsite suskirstyti į grupes, o gavę iš tokio asmens užsakymą jis bus nuspalvintas pasirinkta spalva. VIP+ plane yra galimybė parduoti skaitmenines prekes, pvz. prieiga prie video turinio arba kitos virtualios informacijos, kurios nereikia siųsti klientui.

Didesni resursai projektui, prioritetinė pagalba ir priežiūra

Projektą patalpinsime į didesnių resursų serverį, tad jo veikimas bus greitesnis bei galės aptarnauti didesnius klientų srautus. Jūsų užklausos el. paštu ir telefonu bus aptarnaujamos prioriteto tvarka. Projektui bus priskirtas individualios priežiūros planas "Metinis". Šią paslaugą geriausiai galima būtų suprasti per didesnį dėmesį klientui, papildomą 4 val. konsultavimo, 1val. turinio administravimo ir 1val. turinio maketavimas per metus laiko. Plačiau apie galimus planus skaitykite Paslaugos > Individuali projekto priežiūra puslapyje.

VIP+ planui priklauso ir nuolatiniai, periodiniai sistemos atnaujinimai - busite pirmieji, kas gaus naują funkcionalumą savo el. parduotuvei. Planai "Startas", "Lyderis" ir "PRO" pirmus 6 mėnesius gauna periodinių naujinimų paslaugą nemokamai, o vėliau gali juos prenumeruoti papildomai arba atsisakyti šios paslaugos. Ji nėra privaloma, tačiau itin rekomenduotina.

Lankstesnei prekybai skirti moduliai

Neribotas kiekis laiptelių pagal perkamą pozicijos kiekį, multi-sandėliai prekės buvimo prekyboje vietai nurodyti, žymės skirtos pateikti papildomą informaciją arba riboti pristatymo būdų prieinamumą remiantis krepšelio turiniu, nuolaidų kuponų funkcionalumo išplėtimas, prekės kaip dovanos pirkėjų motyvacijai, lojalumo-bonus taškai, didesnė pardavimo scenarijų įvairovė, mokėjimas kreditu, papildoma kainyno nuolaida ir dar daugiau moduliu prekybai individualizuoti.

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Jeigu Jūs nestandartinių pasiūlymų generavimui vis dar naudojate Excel ar PDF failus , šis komercinių pasiūlymų modulis pagerins jūsų darbo našumą. Su šiuo įrankiu galėsite ruošti komercinius pasiūlymus taikant nestandartines kainas bei patogiai juos siųsti el. paštu. Taip pat juos galėsite konvertuoti į gražius PDF ar XLS failus su prekių nuotraukomis bei nurodyti pasiūlymo galiojimo datą.

Klientui komercinius pasiūlymus galėsite išsiųsti el. paštu ir SMS žinute, su nuoroda į jūsų el. parduotuvę, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su priskirtomis sąlygomis: kiekiai, individualios kainos, atsidurs pirkėjo krepšelyje, o nusipirkti galės tuo pačiu procesu ar pasinaudoti jūsų priskirtu mokėjimo būdu, pvz.: lizingu.

Taip pat galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip išnaudoti šias sugeneruotas nuorodas, pvz.: sukuriate pasiūlymą su 3 prekėmis (striukė, kelnės, pirštinės) ir joms pasiūlote specialią kainą. Tokią nuorodą galite naudoti savo puslapyje kaip akciją ar tokiu būdu paleisti reklamos kampaniją, šitaip didinant jūsų pardavimus.

Lukas
Turite klausimų?

Susisiekite, atsakysiu į Jūsų klausimus ir pasiūlysiu tiesiausią kelią Jūsų idėjos įgyvendinimui!
Parašykite arba skambinkite +370 674 72248

Registruotis konsultacijaiSusisiekti su mumis

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Taip, žinoma. Parašykite arba paskambinkite mums, įvertinsime, kokiu būdu patogiausia būtų perkelti prekes į mūsų platformą. Perkelsime sename projekte esančią prekių informaciją kaip prekių pavadinimas, kodas, barkodas, aprašymas, atributai, kainodara, likučiai, nuotraukos ir kt.

Elektroninė parduotuvė augančiam verslui

Sprendimas siekiantiems kokybės

Visi specialistai vienoje vietoje

Nuo šiol Jums nebereikės savarankiškai rūpintis ir ieškoti programuotojų, kurie atliktų el. parduotuvės atnaujinimą, patobulinimus, atnaujintų dizainą, ar atliktų kitus pakeitimus.

Plačiau

Optimizavimas paieškos sistemoms

 • El. parduotuvės meta aprašymai
 • Automatinis sitemap.xml generavimas,
 • Paveiksliukų optimizavimas paieškos sistemoms,
 • Saugus el. parduotuvės ryšys (SSL)
Plačiau

Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

Prekiaujate didmena, o gal tiesiog turite lojalių klientų, kuriems norite suteikti geresnę prekių kainą, nei eiliniams pirkėjams? Platforma suteikia galimybę įvesti prekių kainą 3 lygiais - kiekvienai prekei galėsite nurodyti net 3 skirtingas kainas.

Klientams, užsiregistravusiems el. parduotuvėje, galėsite parinkti norimą kainyną su atitinkama kainodara, kuria jis pirks prekes.

Esant poreikiui, galime programuoti ir daugiau kainynų (iki 26).

Plačiau

Pratęsta garantija, prekių draudimas

Prekiaujant elektronikos prekėmis, neatsiejama pardavimo dalis - pirkėjams pasiūlyti pratęstą garantiją ir prekių draudimą. Platformoje rasite modulius, kurių pagalba galėsite kiekvienai prekei nustatyti pratęstos garantijos laikotarpį ir kainą. Taip pat pasiūlyti prekių draudimą.

Plačiau

Marketingo įrankiai

 • Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje,
 • Reklaminiai plotai šonuose,
 • Iššokantis baneris po N atvertimų,
 • Naujienlaiškiai ir jų grupės,
 • Klientų atsiliepimai.
Plačiau

Apleistų krepšelių sekimas ir automatinis priminimas

Klientai įsideda prekes į krepšelį, tačiau neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas ledžia sekti kas ir ką buvo įsidėję į krepšelį, tačiau nepirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. paštą, ar telefono numerį.

Tokiu būdu galite padidinti pardavimus, primindami potencialiems pirkėjams apie save!

Plačiau

Masinis prekių kūrimas iš Excelio

Sutaupykite laiką keliant prekes į el. parduotuvę. Sistema leidžia masiniu būdu importuoti prekes įkeliant prekės pavadinimą, kodą, barkodą, aprašymą, savikainą, pardavimo kainą, nuolaidą, prekės ženklą, gamintoją, prekių nuotraukų nuorodas.

Plačiau

Prekių eksportas į pigu.lt ir varle.lt prekyvietes.

Išnaudokite papildomus pardavimo kanalus prekiaudami prekybvietėse (marketplace) kaip pigu.lt, varle.lt, merxu.com

Sistema automatizuos prekių perkėlimą iš el. parduotuvės į minėtas platformas. Taip pat galime suprogramuoti tik pasirinktų prekių, ar kategorijų prekių, prekės ženklų, ar gamintojų, eksportą.

Plačiau

Užsakymų valdymo modulis

Valdykite gautus užsakymus itin paprastai! Modulis suteikia galimybę:

 • Peržiūrėti gautus užsakymus,
 • Valdyti užsakymų būseną,
 • Masiškai spausdinti užsakymų informaciją,
 • Redaguoti ir kurti naujus užsakymus iš administracinės zonos,
 • Generuoti ataskaitas pagal užsakymų duomenis,
 • Siųsti SMS vartotojams.
Plačiau

Klientų valdymas

Peržiūrėkite registruotus klientus, priskirkite jiems asmenines nuolaidas ir A/B/C kainyną. Galimybė skirstyti klientus į grupes, kad galėtumėte didesnį dėmesį skirti svarbiausiems ir galėtumėte pasižymėti, kurie - nepageidaujami.

Plačiau

Sąsaja su tiekėju, ar partnerio, el. parduotuve

Svaigsta galva vien nuo minties, kad į el. parduotuvę reikės rankiniu būdu perkelti visą tiekėjo siūlomą prekių asortimentą ir kasdien fiksuoti sandėlio prekių likutį? Palengvinsime Jums darbą, suprogramuodami tiesioginį prekių informacijos perkėlimąir atnaujinimą pagal tiekėjo pateiktą dokumentaciją. 

Jums bus automatizuotas tiekėjo prekių kūrimas el. parduotuvėje, bei kasdien atnaujinama kintama informacija kaip prekių kainos ir likučio pasikeitimai. 

Plačiau

Nuolaidų kuponai

Kurkite ir siūlykite nuolaidų kuponus, kuriuos suvedę klientai gaus nuolaidą pirkinių krepšeliui, ar tam tikrai kategorijai. Taip pat, galėsite kuponus panaudoti kaip skatinimo priemonę prenumeruoti naujienlaiškį, ar patikrinti kiek efektyvūs yra naudojami pardavimo kanalai. 

Plačiau

SMS siuntimas vartotojams ir administratoriams

Pirkėjams, Jūsų el. parduotuvėje įsigijusiems prekes, labai svarbu žinoti apie užsakymo būseną: kada bus patvirtintas, paruoštas, perduotas kurjeriui.

Informuokite apie užsakymo eigą ne tik el. paštu, bet ir SMS žinutėmis.

Plačiau

0% PVM prekybai su užsieniu

Tarp klientų turite juridinių asmenų iš užsienio, kuriems neturi būti taikomas PVM mokestis? Platformoje galėsite nusistatyti, jog tokiems klientams pateikus užsakymą, sistema automatiškai neišskaičiuos PVM mokesčio.

Plačiau

Papildomo prekių asortimento atvazdavimas pasirinktiems klientams.

Turite klientų, kuriems norite rodyti didesnį prekių asortimentą, nei kitiems? Sistema suteikia galimybę valdyti asortimento atvaizdavimą pasitelkiant kainynus, pvz.:

A kainynas - prekės matomos visiems, registruotiems ir neregistruotiems vartotojams, o B ir C kainynuose - visas asortimentas + prekės skirtos tik didmenos klientams.

Facebook/Google login prisijungimas

Suteikiant galimybę el. parduotuvėje užsiregistruoti naudojant Facebook ir Google paskyras padidėja tikimybė, kad jie tai padarys, lyginant su prašymu susikurti naują paskyrą įvedant savo vardą, pavardę, el. paštą ir kitus duomenis.

Klientai sutaupo laiko ir padidėja tikimybę, jog pas Jus apsilankys ir apsipirks dar ne kartą.

El. parduotuvės xml failo generavimas

Sugeneruosime Jūsų prekių asortimento XML failo nuorodą. Ją galėsite perduoti savo partneriams, kurie, nuorodą pateikę savo programuotojui, galės nesunkiai persikelti į savo el. parduotuvę Jūsų prekių informaciją (prekių pavadinimus, kainą, likutį, aprašymus, nuotraukas ir kt.).

Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

Pamirškite rankinį prekių kėlimą į el. parduotuvę ir kruopštumo reikalaujančias reguliarias likučio korekcijas.

Automatizuosime prekių įkėlimą pagal tiekėjo pateiktą informaciją (prekės pavadinimą, kodą, barkodą, paveiksliukus, kainą, aprašymą, atributus ir kt. info). Tai ypač aktualu, kai prekių yra ne keli šimtai, o tūkstančiai. Taip pat automatizuosime kainos ir likučio pasikeitimus.

Plačiau

Urminė kainodara

Skatinkite pirkėjus pirkti didesnį tos pačios prekės kiekį, siūlant geresnę kainą. Pavyzdžiui, perkant vieną vienetą prekė kainuoja 5 eur. O jeigu pirks bent 4 vnt., kainuos po 4,5 eur.

Plačiau

Sąskaitų faktūrų automatinis siuntimas

Platforma turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį automatiškai išrašyti it siųsti sąskaitas pirkėjams. Lengvai rasite bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines, ar PVM).

Greitai galėsite peržiūrėti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas, jas atsisiųsti, ar atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

Prekių pristatymo nustatymai

 • Pristatymo būdų pasirinkimas (kurjeriu, paštomatu, paštu, atsiėmimas vietoje),
 • Pristatymo kainodara Liatuvoje ir užsienyje,
 • Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo sumą,
 • Siuntų sekimo modulis.
Plačiau

Neribotas prekių kiekis

Klientams svarbu turėti pasirinkimą. Todėl suteikiame galimybę į el. parduotuvę kelti neribotą prekių kiekį. Įkėlimas paprastas ir nesudėtingas net ir niekada to nedariusiam.

Sutaupykite pinigų, kuriuos išleistumėte IT specialistams už prekių kėlimą, mūsų platformoje galėsite tai pasidaryti patys!

Masinis prekių atnaujinimas iš Excelio

Planuojate el. parduotuvėje turėti daugiau, nei 100 prekių? Tokiu atveju, Jums pravers masinis prekių informacijos atnaujinimo įrankis: vos per kelias minutes galite suteikti visoms prekėms norimą nuolaidą, ar pakoreguoti prekių likučius.

Plačiau

Prekių likučių (sandėlio) valdymas

Kiekvienai prekei nustatykite aktualų likutį, kuris bus automatiškai pakoreguotas pardavus prekę. Tarkim, turėjote 5 prekės vnt., pardavėte 2, sistema minusuoja ir lieka 3. Jums rankiniu būdu nieko daryti nereikia.

Taip pat bet kada galite savarankiškai padidinti, ar sumažinti norimų prekių, likutį.

Plačiau

Sąsaja su buhalterine sistema

El. parduotuvės sąsaja su buhalterine sistema suteikia galimybę automatizuotu būdu periodiškai:

 • Importuoti prekių korteles (pavadinimas, kaina, kodas, barkodas, aprašymas, nuotraukos, ir kt.);
 • Periodiškai atnaujinti prekių kainą ir likučio informaciją;
 • Įvykus pirkimui - užsakymo informacija perduodama į buhalterinę sistemą.
Plačiau

Daugiakalbystės nustatymai

Prekiaujate ne tik Lietuvoje? Platformoje įdiegta galimybė vaizduoti el. parduotuvės turinį latvių, estų, anglų, rusų, lenkų, italų, vokiečių, kalbomis.

Jums reikės išversti prekių pavadinimus, aprašymus ir kitą informaciją į norimą kalbą.

Be to, skirtingomis kalbomis galite pateikti visiškai kitą el. parduotuvės vaizdą, spalvas, bei reklaminius blokus.

Plačiau

Vandens ženklai nuotraukoms

Investavote profesionalias prekių nuotraukas ir nerimaujate, jog įkėlus jas į el. parduotuvę, konkurentai netruks jas "pasiskolinti"?

Susikurkite norimą vandens ženklą, patalpinkite jį į sistemą ir jis automatiškai bus priskirtas visoms į el. parduotuvę keliamoms prekių nuotraukoms.

Plačiau

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Gaištate laiką excel, ar word, programų pagalba kurdami komercinius pasiūlymus klientams?

Leiskite Jums pasiūlyti modulį, kurio pagalba greitai ir išmaniai ruošite komercinius pasiūlymus savo klientams:

spauskite sukurti naują pasiūlymą, pasirinkite sistemoje esančias prekes, nurodykite kainą ir kiekį, pasiūlymo galiojimo laiką ir siųskite pirkėjui.

Pirkėjas, gavęs pasiūlymą, galės jį peržiūrėti PDF formatu ir tik vienu mygtuko spustelėjimu įsidėti visas pasiūlyme esančias prekes į savo krepšelį, bei jas užsisakyti.

Plačiau

Multi-sandėliai

Turite daugiau, nei vieną sandėlį, ar fizinius pardavimo taškus?

Parodykite klientams, kuriose parduotuvėse galima rasti jų norimą prekę. Modulis suteikia galimybę sukurti sandėlius ir juos vaizduoti prekių kortelėje.

Plačiau

Individuali klientų kainodara

Verslo partneriams taikote išskirtines kainas? Perkelsime jas į el. parduotuvę, kad galėtumėte suteikti galimybę partneriams matyti savo individualią kiekvienos prekės kainodarą!

Jums nebereikės siųsti komercinių pasiūlymų, ar telefonu/el. paštu siųsti kainynus, bei priimti užsakymus. Viskas galės vykti per el. parduotuvę. 

Automatizuosime Jūsų procesus, kad galėtumėte daugiau laiko skirti verslo plėtrai. 

Mokėjimo būdas “Mokėjimas kreditu”.

Esate sutarę su partneriais dėl atidėjo mokėjimo už prekes? Administratorius turės galimybę sistemoje pasirinktiems klientams aktyvuoti papildomą mokėjimo būdą "Mokėjimas kreditu".

Tokiu atveju pirkėjų nebus reikalauja iškart apmokėti už pateiktą užsakymą.

Prekių kainų vaizdavimas be PVM pasirinktiems vartotojams

Didmenos klientams pageidaujant, galėsite jiems individualiai įjungti kainų vaizdavimą be PVM. Taip pat, norint tikslesnių kainų, galime suprogramuoti kainų atvaizdavimą 0,00; 0,000; 0,000 formatu.

Prekės kiekio frakcija ir žingsnis

Parduodate prekes kilogramais, gramais, ar metrais ir norite, jog klientas galėtų pirkti prekes Jūsų nustatytu dažniu, pvz.: bulvių bent 1,2 kg. didinant po 0,4 kg, t.y. 1,2/1,6/2/2,4 kg ir pan.?

Arba medines lentas, bent 5 metrus? Šis modulis leis visą tai valdyti jūsų pasirinktais intervalais.

Analitiniai įrankiai

 • Google Ads kampanijos,
 • Google Analytics lankomumo analizė,
 • Google Analytics sekimas su e-commerce moduliu,
 • Google Analytics Enhanced Ecommerce (tik VIP plane),
 • Google Search Console,
 • Facebook Pixel,
 • Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas.
Plačiau

Individualus pradinis puslapis

Esant poreikiui, sukursime individualų el. parduotuvės pradinį puslapį su nukreipimais į norimus vidinius puslapius. 

Tai aktualu, kai turite ne tik el. parduotuvę, bet ir teikiate serviso, ar kitas paslaugas, ir tai norite parodyti tik užėjus į Jūsų el. parduotuvę. 

Pradinis puslapis kuriamas užsisakius individualaus dizaino kūrimo paslaugą.

Dovanų kuponai

Palengvinkite klientams dovanų paieškas siūlydami įsigyti įvairaus nominalo kuponus, pvz. 10/20/50/100 eur vertės.

Įsigijęs ir apmokėjęs už dovanų kuponą, klientas el. paštu gaus sugeneruotą PDF kuponą su unikaliu numeriu. Kupono dizainą galės sukurti mūsų dizaineris pagal Jūsų pageidavimus ir firminį įmonės stilių.

Plačiau

Tiesioginė kurjerių integracija

Platformoje rasite tiesioginę sąsają su populiariausiais Lietuvoje siuntų vežėjais: Omniva, LP Express, DPD, Venipak, Itella. Automatizuotas paštomatų lipdukų spausdinimas, kurjerio iškvietimas.

Klientai galės patogiai rinktis iš naujausio, kasdien atnaujinamo, paštomatų, sąrašo.

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie šį planą

Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios srities įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Ignas Meldaikis, ress.lt
Dėka Verskis.lt komandos be didelių išbandymų ir vargų atnaujinome savo svetainės ir e.parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą, Rivilė integraciją. Drauge ieškojome ir radome sprendimus, kuriais esame patenkinti. Dėkojame Verskis.lt komandai už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą vos ne visą parą. Kartu judam tolyn ir geryn.
Leidyklos „Sofoklis“ kolektyvas
Norime pasidžiaugti Verskis komandos pagalba visais iškilusiais klausimais. Greitai reaguoja ir padeda išspręsti problemas iki galo, net tada, kai pats jau prarandi viltį. :) Kadangi esame turėję visokių patirčių su e-platformomis, todėl galima drąsiai rekomenduoti. Svarbiausia nebijoti prašyti pagalbos. Dėkojame ir sėkmės visai Jūsų komandai ir Edvinui. ;)
Monika Drobulytė, shop.swampok.com
Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt