Protingas pasirinkimas verslui

Elektroninių parduotuvių sprendimai

Nemokama konsultacija

 • Konsultacija gyvai, telefonu arba online
 • Atsakysiu į iškilusius klausimus.
 • Aptarsime Jūsų poreikius ir jų įgyvendinimą.
 • Pasiūlysiu sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir numatytą biudžetą.
Registruotis konsultacijai

Plano skaičiuoklė

Atsakykite į 6 klausimus ir sužinokite, kokį platformos planą rekomenduojame rinktis Jūsų e-parduotuvei.

Projekto skaičiuoklė

Preliminari skaičiuoklė, kurios pagalba galite sužinoti savo būsimo projekto sąmatą.

Migruok į verskis.lt platformą!

Pasirūpinsime prekių perkėlimu iš Jūsų esamos el. parduotuvės bei SEO pozicijų išsaugojimu.

migracija į verskis.lt Aptarti projekto perkėlimą

Apskaitos sistemų integracija

Apskaitos bei sandėlio valdymo sistemos duomenų mainai leis automatizuoti procesus.

apskaitos pajungimas į verskis.lt Domina automatizavimas

Tiekėjo prekių asortimento importas

Tiekėjas pateikia savo prekių asortimentą? Importuosime į el. parduotuvę. Dropshipping prekyba tampa prieinama.

tiekėjo pajungimas į verskis.lt Aptarti tiekėjo pajungimą

El. parduotuvės kaina

Platformą galite nuomotis arba išsipirkti. Planą galite bet kada keisti į kitą.

Startas
39 /mėn.

Puikiam startui

Užsakyti
Startas
39€-20%
3120 /mėn.

Puikiam startui

Užsakyti

 • Talpinimas ir el. paštas Jūsų projektą talpinsime bendriniame serveryje, disko vietos dydis priklauso nuo pasirinkto plano (5 - 50 GB).
  Taip pat įskaičiuotas neribotas pašto dėžučių kūrimas su Jūsų naudojamu domenu (disko vieta bendra su projektu).
  Jūsų projektą talpinsime bendriniame serveryje, disko vietos dydis priklauso nuo pasirinkto plano (5 - 50 GB).
  Taip pat įskaičiuotas neribotas pašto dėžučių kūrimas su Jūsų naudojamu domenu (disko vieta bendra su projektu).
 • Plano keitimas, pirkimas Platformą galite nuomotis arba išsipirkti licenciją sumokėję vienkartinį mokestį: "Startas" - 890 €, "Lyderis" - 1660 €, "PRO" - 2320 €, "VIP+" - 2880 €. Kainos be PVM.
  Išsipirkti bet kada galite ir jau nuomojamą el. parduotuvę.
  Taip pat, platformos planą bet kada galite pasikeisti į kitą tiek nuomojamam, tiek ir įsigytam savo projektui.
  Platformą galite nuomotis arba išsipirkti licenciją sumokėję vienkartinį mokestį: "Startas" - 890 €, "Lyderis" - 1660 €, "PRO" - 2320 €, "VIP+" - 2880 €. Kainos be PVM.
  Išsipirkti bet kada galite ir jau nuomojamą el. parduotuvę.
  Taip pat, platformos planą bet kada galite pasikeisti į kitą tiek nuomojamam, tiek ir įsigytam savo projektui.
 • Optimizuota SEO, mobiliems įrenginiams Platformoje įdiegėme įrankius, kurie padės Jūsų el. parduotuvei pasiekti maksimalius Google paieškos rezultatus. Visos verskis.lt el. parduotuvės yra pritaikytos naršymui kompiuteriu, mobiliais įrenginiais ir planšetėmis. Platformoje įdiegėme įrankius, kurie padės Jūsų el. parduotuvei pasiekti maksimalius Google paieškos rezultatus. Visos verskis.lt el. parduotuvės yra pritaikytos naršymui kompiuteriu, mobiliais įrenginiais ir planšetėmis.
 • Įmokų surinkimo, kurjerių integracijos Naudokitės daugiau nei 20 įmokų surinkimo ir lizingo partnerių integracijų, tokių kaip Paysera, Neopay, OPAY, Montonio, Inbank ir kt. Taip pat rasite DPD, LP Express, Omniva, Itella ir Venipak kurjerių ir paštomatų integracijas. Naudokitės daugiau nei 20 įmokų surinkimo ir lizingo partnerių integracijų, tokių kaip Paysera, Neopay, OPAY, Montonio, Inbank ir kt. Taip pat rasite DPD, LP Express, Omniva, Itella ir Venipak kurjerių ir paštomatų integracijas.
 • Mokomoji medžiaga, aptarnavimas lietuviškai Savarankiškai susikurkite savo svajonių el. parduotuvę naudodamieji detalia mokomąja medžiaga lietuvių kalba. Jeigu kils neaiškumų, galėsite konsultuotis su klientų aptarnavimo komanda el. paštu ar telefonu. Savarankiškai susikurkite savo svajonių el. parduotuvę naudodamieji detalia mokomąja medžiaga lietuvių kalba. Jeigu kils neaiškumų, galėsite konsultuotis su klientų aptarnavimo komanda el. paštu ar telefonu.
 • 100+ naudingų modulių patogiam darbui Nemokami dizaino šablonai, likučių sekimas, sąskaitų faktūrų automatinis generavimas ir siuntimas, užsakymų valdymas ir laiškų siuntimas pirkėjams, bei kiti moduliai, reikalingi šiuolaikinei el. parduotuvei. Nemokami dizaino šablonai, likučių sekimas, sąskaitų faktūrų automatinis generavimas ir siuntimas, užsakymų valdymas ir laiškų siuntimas pirkėjams, bei kiti moduliai, reikalingi šiuolaikinei el. parduotuvei.
Rodyti visus privalumus
Lyderis
69 /mėn.

Siekiantiems daugiau

Užsakyti
Lyderis
69€-20%
5520 /mėn.

Siekiantiems daugiau

Užsakyti

Visi plano "Startas" privalumai +
 • Masiniai veiksmai su prekėmis Lengvai importuokite ir atnaujinkite didelį kiekį prekių per „Excel“ failus, greitai priskirkite susijusias ir alternatyvias prekes, kurkite ir publikuokite prekės variantus. Visi įrankiai jūsų verslo augimui! Lengvai importuokite ir atnaujinkite didelį kiekį prekių per „Excel“ failus, greitai priskirkite susijusias ir alternatyvias prekes, kurkite ir publikuokite prekės variantus. Visi įrankiai jūsų verslo augimui!
 • Prekių filtrai patogiai paieškai Susikurkite norimus prekių filtrus, kurie el. parduotuvės lankytojams padės greičiau rasti juos dominančią prekę pagal pasirinktus požymius. Susikurkite norimus prekių filtrus, kurie el. parduotuvės lankytojams padės greičiau rasti juos dominančią prekę pagal pasirinktus požymius.
 • ChatGPT turinio generavimas Sutaupykite laiko prekių aprašymus kurdami dirbtinio intelekto įrankio pagalba. Taip pat galėsite automatiškai formuoti SEO naudingus klausimų-atsakymų sekcijas. Sutaupykite laiko prekių aprašymus kurdami dirbtinio intelekto įrankio pagalba. Taip pat galėsite automatiškai formuoti SEO naudingus klausimų-atsakymų sekcijas.
 • Naujienlaiškių, SMS automatizacijos Platformoje esanti sąsaja su Mailerlite naujielaiškių kūrimo platforma leis kurti profesionalius naujienlaiškius ir automatizacijas. Esant poreikiui - galima ir sąsaja su Omnisend platforma. Taip pat galėsite siųsti automatizuotas SMS žinutes pirkėjams apie gautą, išsiųstą užsakymą, taip pagerindami apsipirkimo patirtį. Platformoje esanti sąsaja su Mailerlite naujielaiškių kūrimo platforma leis kurti profesionalius naujienlaiškius ir automatizacijas. Esant poreikiui - galima ir sąsaja su Omnisend platforma. Taip pat galėsite siųsti automatizuotas SMS žinutes pirkėjams apie gautą, išsiųstą užsakymą, taip pagerindami apsipirkimo patirtį.
 • Atvykusių prekių informavimas Leiskite pirkėjams palikti savo duomenis ir gauti automatinį priminimą, kai jų trokštama prekė vėl atsiras prekyboje! Kai papildysite prekės likutį, potencialūs pirkėjai gaus informacinį laišką ir galės grįžti įsigyti norimos prekės. Leiskite pirkėjams palikti savo duomenis ir gauti automatinį priminimą, kai jų trokštama prekė vėl atsiras prekyboje! Kai papildysite prekės likutį, potencialūs pirkėjai gaus informacinį laišką ir galės grįžti įsigyti norimos prekės.
 • Apleistų krepšelių sekimas Sekite el. parduotuvės lankytojus, kurie įsideda prekes į krepšelį, tačiau nepabaigia pirkimo. Turėdami kontaktus, galite automatiškai siųsti priminimą, ar paskambinti ir pasiteirauti, gal iškilo kliūčių sėkmingai pateikti užsakymą. Sekite el. parduotuvės lankytojus, kurie įsideda prekes į krepšelį, tačiau nepabaigia pirkimo. Turėdami kontaktus, galite automatiškai siųsti priminimą, ar paskambinti ir pasiteirauti, gal iškilo kliūčių sėkmingai pateikti užsakymą.
Žiūrėti vaizdinį palyginimą Rodyti visus privalumus
Geriausia vertė
PRO
99 /mėn.

Vertingiausias

Užsakyti
PRO
99€-20%
7920 /mėn.

Vertingiausias

Užsakyti

Visi plano "Lyderis" privalumai +
 • Kainoraščiai klientų grupėms Parduodate prekes ne tik mažmenos, bet ir didmenos klientams, kuriems norite taikyti atskirą kainodarą? Gal turite klientų, kuriems norite taikyti geresnę kainodarą, nes jie yra lojalūs pirkėjai? Priskyrus kainoraštį klientui, jis prisijungęs prie savo paskyros, matys jam galiojančias prekių kainas arba netgi ir išplėstą asortimentą. Parduodate prekes ne tik mažmenos, bet ir didmenos klientams, kuriems norite taikyti atskirą kainodarą? Gal turite klientų, kuriems norite taikyti geresnę kainodarą, nes jie yra lojalūs pirkėjai? Priskyrus kainoraštį klientui, jis prisijungęs prie savo paskyros, matys jam galiojančias prekių kainas arba netgi ir išplėstą asortimentą.
 • pigu.lt, varle.lt ir kitų prekybviečių sąsaja prekių duomenų eksportui Lengvai automatizuokite prekių eksportą bei kainos ir likučių atnaujinimą į pigu.lt, varle.lt, merxu.lt ar kitas prekybvietes (angl. marketplace). Taip pasieksite didesnę pirkėjų auditoriją. Lengvai automatizuokite prekių eksportą bei kainos ir likučių atnaujinimą į pigu.lt, varle.lt, merxu.lt ar kitas prekybvietes (angl. marketplace). Taip pasieksite didesnę pirkėjų auditoriją.
 • Kainų palyginimo portalų sąsaja Automatizuokite prekių eksportą į kainų palyginimo platformas kaip kainos.lt, kaina24.lt, saldzini.lv, hind.ee ir kitas. Dirbant žemiausios kainos kategorijoje, šie portalai yra būtini, nes daugelis lankytojų pirmiausia ieško pigiausios kainos pagal barkodą ar prekės pavadinimą. Automatizuokite prekių eksportą į kainų palyginimo platformas kaip kainos.lt, kaina24.lt, saldzini.lv, hind.ee ir kitas. Dirbant žemiausios kainos kategorijoje, šie portalai yra būtini, nes daugelis lankytojų pirmiausia ieško pigiausios kainos pagal barkodą ar prekės pavadinimą.
 • Daugiau marketingo įrankių Pagerinkite savo pardavimus su papildomais marketingo įrankiais! Siūlome susijusių prekių rodymą krepšelyje, PDF dovanų kuponų generavimą, prekių eksportą į Facebook ir Google parduotuve. Integruokite Google FAQ Schema dar didesniam SEO matomumui ir naudokitės Facebook Pixel Server Side Events. Visos šios priemonės padės padidinti jūsų matomumą ir pardavimus. Pagerinkite savo pardavimus su papildomais marketingo įrankiais! Siūlome susijusių prekių rodymą krepšelyje, PDF dovanų kuponų generavimą, prekių eksportą į Facebook ir Google parduotuve. Integruokite Google FAQ Schema dar didesniam SEO matomumui ir naudokitės Facebook Pixel Server Side Events. Visos šios priemonės padės padidinti jūsų matomumą ir pardavimus.
 • Dovanų kuponų PDF generavimas Pasiūlykite pirkėjams įsigyti įvairaus nominalo dovanų kuponus, kuriuos, po apmokėjimo, galima bus iškart atsisiųsti PDF formatu. Šie kuponai gali būti panaudoti apsiperkant jūsų el. parduotuvėje. Galime sukurti ir individualų dovanų kupono dizainą. Tegu Jūsų pirkėjai sveikina savo draugus dovanodami Jūsų verslo dovanų kuponus. Pasiūlykite pirkėjams įsigyti įvairaus nominalo dovanų kuponus, kuriuos, po apmokėjimo, galima bus iškart atsisiųsti PDF formatu. Šie kuponai gali būti panaudoti apsiperkant jūsų el. parduotuvėje. Galime sukurti ir individualų dovanų kupono dizainą. Tegu Jūsų pirkėjai sveikina savo draugus dovanodami Jūsų verslo dovanų kuponus.
 • Virtualių prekių pardavimas Galimybė parduoti ne tik fizines, bet ir virtualias prekes, video mokymus, seminarus: klientui, apmokėjus paslaugą, automatiškai siųskite papildomą informaciją kaip video nuorodos, prieigos kodai, nuorodos PDF knygų atsisiuntimui ir pan. Galimybė parduoti ne tik fizines, bet ir virtualias prekes, video mokymus, seminarus: klientui, apmokėjus paslaugą, automatiškai siųskite papildomą informaciją kaip video nuorodos, prieigos kodai, nuorodos PDF knygų atsisiuntimui ir pan.
Žiūrėti vaizdinį palyginimą Rodyti visus privalumus
Pagalba įkurtuvėms Užsisakę "VIP+" planą 3 mėn. gausite 2 val. turinio administravimo nemokamai.
6 mėn. - 4 val., o 12 mėn. - 6 val.
Per šį laiką galėsime sukurti Jūsų prekių kategorijas, įkelti pirmas prekes ar padėti su kitais pradiniais el. parduotuvės paruošimo darbais.
VIP+
169 /mėn.

Didesniam lankstumui

Užsakyti
VIP+
169€-20%
13520 /mėn.

Didesniam lankstumui

Užsakyti

Visi plano "PRO" privalumai +
 • Didesnių resursų serveris ir prioritetinis aptarnavimas Jūsų el. parduotuvė bus talpinama didesnių resursų serveryje, užtikrinant dar greitesnį veikimą. Prioritetinis aptarnavimas reiškia greitesnius atsakymus į jūsų užklausas. Esant didesniam poreikiui, galėsite turėti individualią priežiūrą su reguliariais susitikimais projekto aptarimui ir vystymui (papildoma paslauga). Jūsų el. parduotuvė bus talpinama didesnių resursų serveryje, užtikrinant dar greitesnį veikimą. Prioritetinis aptarnavimas reiškia greitesnius atsakymus į jūsų užklausas. Esant didesniam poreikiui, galėsite turėti individualią priežiūrą su reguliariais susitikimais projekto aptarimui ir vystymui (papildoma paslauga).
 • Komercinių pasiūlymų ruošimas Kurkite komercinius pasiūlymus dar patogiau: platformoje sukurkite komercinį pasiūlymą, nustatykite galiojimo datą ir siųskite el. paštu klientui ar partneriui. Peržiūrėjęs pasiūlymą jis galės vienu paspaudimu įsidėti pasiūlymo prekes į savo prekių krepšelį (būtent ta apimtimi ir kainomis kaip pasiūlėte) ir jas įsigyti, kad ir lizingu. Kurkite komercinius pasiūlymus dar patogiau: platformoje sukurkite komercinį pasiūlymą, nustatykite galiojimo datą ir siųskite el. paštu klientui ar partneriui. Peržiūrėjęs pasiūlymą jis galės vienu paspaudimu įsidėti pasiūlymo prekes į savo prekių krepšelį (būtent ta apimtimi ir kainomis kaip pasiūlėte) ir jas įsigyti, kad ir lizingu.
 • Prekių kainodaros lankstumas Dar daugiau modulių, skirtų didmeninei prekybai: urminė prekių kainodara žingsniais, individualių nuolaidų priskyrimas klientams procentais, ir prekių vaizdavimas be PVM didmenos partneriams. Tai padės jums efektyviau valdyti didmeninę prekybą ir suteikti geresnes sąlygas jūsų verslo partneriams. Dar daugiau modulių, skirtų didmeninei prekybai: urminė prekių kainodara žingsniais, individualių nuolaidų priskyrimas klientams procentais, ir prekių vaizdavimas be PVM didmenos partneriams. Tai padės jums efektyviau valdyti didmeninę prekybą ir suteikti geresnes sąlygas jūsų verslo partneriams.
 • Lojalumo taškai už pirkimus Motyvuokite savo klientus sugrįžti apsipirkti dar kartą dovanodami lojalumo taškus. Už kiekvieną įsigytą prekę klientai gauna taškus, kuriuos vėliau gali panaudoti kaip nuolaidą kitam pirkiniui. Tai puikus būdas padidinti klientų lojalumą ir skatinti pakartotinius apsipirkimus, kartu suteikiant jiems papildomą vertę ir taupymo galimybę. Motyvuokite savo klientus sugrįžti apsipirkti dar kartą dovanodami lojalumo taškus. Už kiekvieną įsigytą prekę klientai gauna taškus, kuriuos vėliau gali panaudoti kaip nuolaidą kitam pirkiniui. Tai puikus būdas padidinti klientų lojalumą ir skatinti pakartotinius apsipirkimus, kartu suteikiant jiems papildomą vertę ir taupymo galimybę.
 • Dar daugiau prekybos įrankių Išplėskite savo galimybes su papildomais įrankiais ir moduliais: pridėkite prekes-dovanas pirkėjams, rodykite prekės buvimą sandėliuose, naudokite modulius fiziniams prekybos taškams, pritaikykite individualius pristatymo būdus, naudokite papildomus eksporto į kitas platformas nustatymus ir taros depozito modulį 0,10€ rinkimui. Išplėskite savo galimybes su papildomais įrankiais ir moduliais: pridėkite prekes-dovanas pirkėjams, rodykite prekės buvimą sandėliuose, naudokite modulius fiziniams prekybos taškams, pritaikykite individualius pristatymo būdus, naudokite papildomus eksporto į kitas platformas nustatymus ir taros depozito modulį 0,10€ rinkimui.
 • Tinka didmeninei prekybai Šis planas puikiai tinka didmeninei prekybai valdyti. Jis leidžia automatizuoti apskaitą ir likučių valdymą, taip pat eksportuoti prekių asortimentą partneriams į jų el. parduotuves. Jei šio plano neužtektų, galite rinktis planą „Didmena+“ arba pritaikyti sprendimus pagal jūsų specifinius poreikius. Šis planas puikiai tinka didmeninei prekybai valdyti. Jis leidžia automatizuoti apskaitą ir likučių valdymą, taip pat eksportuoti prekių asortimentą partneriams į jų el. parduotuves. Jei šio plano neužtektų, galite rinktis planą „Didmena+“ arba pritaikyti sprendimus pagal jūsų specifinius poreikius.
Žiūrėti vaizdinį palyginimą Rodyti visus privalumus

* kainos pateiktos be PVM.

B2B el. komercijos sprendimas verslui

Didmena+
249 /mėn.

Didesniam lankstumui

Užsakyti
Didmena+
249€-20%
19920 /mėn.

Didesniam lankstumui

Užsakyti
 • Kainoraščiai, individuali prekės kainodara Šiame plane turėsite galimybę valdyti net 6 kainoraščius. Taip pat galite nustatyti galutines prekių kainas konkrečiam klientui, pvz. prekė X klientui Y bus parduodama būtent už 78,68 €, nes tiek esate sutartę sutartyje ir nesvarbu kokia prekės kainodara nustatyta jam priskirtame kainoraštyje. Esant buhalterinei integracijai galima šį procesą automatizuoti ir importuoti kainodarą tiesiogiai iš Jūsų buhalterinės sistemos (reikalaus papildomų darbų). Šiame plane turėsite galimybę valdyti net 6 kainoraščius. Taip pat galite nustatyti galutines prekių kainas konkrečiam klientui, pvz. prekė X klientui Y bus parduodama būtent už 78,68 €, nes tiek esate sutartę sutartyje ir nesvarbu kokia prekės kainodara nustatyta jam priskirtame kainoraštyje. Esant buhalterinei integracijai galima šį procesą automatizuoti ir importuoti kainodarą tiesiogiai iš Jūsų buhalterinės sistemos (reikalaus papildomų darbų).
 • Išplėstas komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis Kuriant komercinį pasiūlymą galimybė pasirinkti pratęstos prekių garantijos laikotarpį, kuris bus pasiūlytas pirkėjui, tačiau pirkėjas gali laikotarpį pakeisti arba visai atsisakyti pratęstos garantijos. Komerciniame pasiūlyme galės būti prekės, kurios nėra privalomos įsigyti ir jų galima atsisakyti (standartiškai visos esančios pasiūlyme prekės yra privalomos pirkti kartu). Bei tam tikroms pozicijoms galima išjungti kiekio ar publikavimo validavimą pardavimui. Atskiru susitarimu galimas ir funkcionalumas, leidžiantis kurti nesamas prekes komercinio pasiūlymo kūrimo metu. Kuriant komercinį pasiūlymą galimybė pasirinkti pratęstos prekių garantijos laikotarpį, kuris bus pasiūlytas pirkėjui, tačiau pirkėjas gali laikotarpį pakeisti arba visai atsisakyti pratęstos garantijos. Komerciniame pasiūlyme galės būti prekės, kurios nėra privalomos įsigyti ir jų galima atsisakyti (standartiškai visos esančios pasiūlyme prekės yra privalomos pirkti kartu). Bei tam tikroms pozicijoms galima išjungti kiekio ar publikavimo validavimą pardavimui. Atskiru susitarimu galimas ir funkcionalumas, leidžiantis kurti nesamas prekes komercinio pasiūlymo kūrimo metu.
 • Mokėjimo būdas "kreditu" Esate sutarę su verslo partneriais dėl atidėto prekių apmokėjimo termino? Šiems partneriams priskirkite mokėjimo būdą "kreditu", tuomet pateikiant užsakymą jiems nereikės iškart apmokėti už prekes. Esate sutarę su verslo partneriais dėl atidėto prekių apmokėjimo termino? Šiems partneriams priskirkite mokėjimo būdą "kreditu", tuomet pateikiant užsakymą jiems nereikės iškart apmokėti už prekes.
 • Pristatymo būdai pagal kainoraštį Yra klientų, kurie nori patys atsiimti prekes savo transportu? Parduodate negabaritines prekes? Gal turite prekių, kurioms yra reikalingas spec. transportas? Priskirkite šioms prekėms individualią "žymą", kurios pagalba perkant tokias prekes bus siūlomas individualus pristatymo būdas ir kainodara. Yra klientų, kurie nori patys atsiimti prekes savo transportu? Parduodate negabaritines prekes? Gal turite prekių, kurioms yra reikalingas spec. transportas? Priskirkite šioms prekėms individualią "žymą", kurios pagalba perkant tokias prekes bus siūlomas individualus pristatymo būdas ir kainodara.
 • Reklaminiai skydeliai pagal kainoraštį Norite rodyti skirtingą reklamą partneriams ir mažmenos klientams? Kiekvienam kainoraščiui galite sukurti unikalius reklaminius banerius, matomus tik tam kainoraščiui priskirtiems vartotojams. Tai puikus būdas personalizuoti reklamą ir padidinti jos efektyvumą. Norite rodyti skirtingą reklamą partneriams ir mažmenos klientams? Kiekvienam kainoraščiui galite sukurti unikalius reklaminius banerius, matomus tik tam kainoraščiui priskirtiems vartotojams. Tai puikus būdas personalizuoti reklamą ir padidinti jos efektyvumą.
Plačiau apie sprendimą

Didmenai (B2B) pritaikyta elektroninės parduotuvės platforma, leidžianti automatizuoti Jūsų kasdienius verslo procesus.

Žiūrėti 20 min. webinarą

Ieškote didmeninei prekybai skirto individualaus sprendimo? Webinare lyginame didmenai pritaikytus platformos planus – „VIP+“ ir „Didmena+“

Žiūrėti planų palyginimą

Klientų atsiliepimai apie verskis.lt

Papildomos paslaugos

Turinio administravimas

Už Jūs į el. parduotuvę galime sukelsti prekes ir kitą Jūsų pateiktą turinį bei informaciją.

Plačiau
El. parduotuvės dizainas

Sukursime individualų, Jūsų verslą reprezentuojantį, profesionalų dizainą.

Plačiau
Projekto vystymas

Padėsime spręsti Jūsų verslo iššūkius, kartu planuosime ir įgyvendinsime projektą.

Plačiau
SEO paslaugos

Pasirūpinsime, kad Jūsų el. parduotuvė būtų aukščiausiuose Google paieškos pozicijose.

Plačiau
Programavimo darbai

Išklausę poreikius, pasiūlysime ir įgyvendinsime individualius programavimo darbus.

Plačiau

Kodėl verslas renkasi verskis.lt?

16 METŲ PATIRTIS

Esame laiko patikrintas, patikimas ir patyręs partneris, kuris gali sukurti kokybišką el. parduotuvę Jūsų verslui ir ją vystyti ateityje.

ESAME PASIEKIAMI

Mūsų komanda visada yra pasiruošusi atsakyti į Jūsų klausimus, patarti dėl el. parduotuvės plėtros galimybių. Mūsų žinios yra Jūsų raktas į sėkmę.

SUDĖTINGI DALYKAI PAPRASTAI

Platformą nesunku perprasti ir administruoti, itin išsami mokomoji medžiaga lietuvių kalba visada yra prieinama, tad net ir naktį rasite atsakymą.

PASLAUGOS IŠ VIENŲ RANKŲ

Dirbant su verskis.lt platforma, jums nereikės ieškoti programuotojų, dizainerių ar SEO specialistų kurie atliktų norimus darbus. Viską padarysime mes!

PROCESŲ AUTOMATIZAVIMAS

Automatizuosime prekių įkėlimą, kainodaros ir likučių valdymą, užsakymą perdavimą į buhalteriją. Sujungsime su prekybvietėmis didesniam srautui.

TINKAME IR MAŽAM IR DIDELIAM

Turime sprendimų tiek pradedančiam ar dar augančiam, tiek ir jau tvirtai ant kojų stovinčiam didmenos verslui. Nuoma, įsigijimas, lizingas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Platformoje, nesvarbu koks planas, prekių ribojimo nėra. Tačiau jeigu el. parduotuvėje planuojate prekiauti daugiau kaip 200 prekių, rekomenduojame rinktis "Lyderis", "PRO" arba "VIP+" planą, nes juose yra daugiau modulių darbui su didesniu prekių kiekiu (masinis prekių kūrimas ir naujinimas per Excel, masinis susijusių/alternatyvių prekių priskyrimas, bei daugiau disko vietos). Pagrindinis skirtumas bus - greitesnis darbas su sistema Jums, kaip administratoriui ir daugiau funkcionalumo, kuris leis Jūsų klientams rasti tai, ko jie ieško pasinaudojus, pvz., prekių filtravimu pagal požymius ar dovanų kuponų pardavimas.

Lukas
Turite klausimų?

Susisiekite, atsakysiu į Jūsų klausimus ir pasiūlysiu tiesiausią kelią Jūsų idėjos įgyvendinimui!
Parašykite arba skambinkite +370 674 72248

Registruotis konsultacijaiSusisiekti su mumis

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie verskis.lt

Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios srities įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Ignas Meldaikis, ress.lt
Dėka Verskis.lt komandos be didelių išbandymų ir vargų atnaujinome savo svetainės ir e.parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą, Rivilė integraciją. Drauge ieškojome ir radome sprendimus, kuriais esame patenkinti. Dėkojame Verskis.lt komandai už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą vos ne visą parą. Kartu judam tolyn ir geryn.
Leidyklos „Sofoklis“ kolektyvas
Norime pasidžiaugti Verskis komandos pagalba visais iškilusiais klausimais. Greitai reaguoja ir padeda išspręsti problemas iki galo, net tada, kai pats jau prarandi viltį. :) Kadangi esame turėję visokių patirčių su e-platformomis, todėl galima drąsiai rekomenduoti. Svarbiausia nebijoti prašyti pagalbos. Dėkojame ir sėkmės visai Jūsų komandai ir Edvinui. ;)
Monika Drobulytė, shop.swampok.com
Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt