Elektroninių parduotuvių nuoma

puikiai tinka siekiantiems minimizuoti kaštus

Yra tai ko reikia, o ne milijonas nereikalingų mygtukų
Bendrą klientų apyvartą padidinome 379+ mln €
Kliento rekordas: net 1153 gautų užsakymų per dieną
Puikus startas
Puikiai tinka pradedantiesiems
39 €/mėn.
31.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Tikras lyderis
Tiems, kas jau vykdo veiklą
69 €/mėn.
55.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
VIP+
Siekiantiems dar daugiau
169 €/mėn.
135.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Įsigykite el. parduotuvę
Įsigyti verta kuomet Jūsų verslas yra stabilus. Ilgainiui apsimoka labiau.
Įsigijimo kainos
Sutaupykite iki 20% mokėdami už ilgesnį terminą

Užsakydami nuomą dabar gausite padidintą nuolaidą:

  • 3 mėn. - 5% nuolaidą
  • 6 mėn. - 10% nuolaidą
  • 12 mėn. - 20% nuolaidą
. Kainos pateiktos be PVM.
Puikus startas
Tikras lyderis
VIP+
Profesionali el. komercijos sistema, versija mobiliesiems įrenginiams, maksimali optimizacija paieškos sistemoms (SEO) ir Facebook, operatyvi pagalba telefonu bei el.paštu, vaizdinė mokomoji medžiaga, apmokymai
Daugiakalbystė, likučių apskaita, sąskaitų-faktūrų išrašymas, integracijos su 15+ įmokų surinkimo sistemomis, 5+ vežėjų sistemomis automatiniam siuntų lipdukų generavimui
Skirtingi kainoraščiai pirkėjams (didmena), 0% PVM eksporto užsakymams, prekių filtravimas, masinis prekių kūrimas ir naujinimas ekselio lentelėmis
Pigu.lt, Varle.lt prekybviečių (angl. marketplace) integracija, kainų palyginimo sistemų integracija, galimybė sandėlių ar tiekejų prekių automatizuotam importui bei buhalterijos integracija
Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis, depozito administravimas, dovanų kuponų pardavimas ir apskaitymas, virtualūs bonus-pinigai, multi-sandėliai, abonentinės papildomos paslaugos
Individualizuota analizė bei asmeninės konsultacijos el.prekybos vystymo klausimais, mentorystės programa
Vykdote didmeninę (B2B) prekybą?
Turime sprendimą kaip patobulinti Jūsų didmeninę prekybą. Individuali klientų kainodara, komerciniai pasiūlymai, sąsaja su sandėliais ir buhalterija, daugiau automatizacijos - daugiau pelno Jums!
Įsigykite el. parduotuvę
Nebūtina nuomuotis
Įsigyti verta kuomet Jūsų verslas yra stabilus, Jūs žinote ko norite bei tai leidžia Jūsų finansinės galimybės. Ilgoje perspektyvoje pirkimas yra pigiau negu nuoma.
El. parduotuvės kūrimo kainos
Susikurkite el. parduotuvę dabar, o planą pasirinksite vėliau
Sukurti el. parduotuvę

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks bus el. parduotuvės domenas?
El. parduotuvės domenas bus Jūsų, pavyzdžiui, www.parduotuve.lt.
Jeigu neturite domeno - mes jį nupirksime už 10 € + PVM metams.
Ar galėsiu vėliau pasikeisti planą arba išsipirkti el. parduotuvę?
Bet kada galite keisti planą tiek į brangesnį, tiek į pigesnį, o nusipirkę galite sumokėti planų kainos skirtumą ir gauti pažangesnį planą.

Esant nepanaudotiems nuomos pinigams juos įskaitysime į pirkimo sumą kaip nuolaidą, tad taupydami pinigus galite iškarto užsisakyti nuomą ilgesniam laikotarpiui.
Koks minimalus nuomos terminas? Noriu susipažinti su sutartimi.
Nėra jokių įsipareigojimų! Mokėti galite nors ir kas mėnesį. Mokant už ilgesnį laikotarpį suteikiame nuolaidą. Su paslaugų teikimo sutartimi galite susipažinti čia.
Neteko administruoti el. parduotuvės. Ar padėsite man?
Padėsime, apmokysime ir kylant klausimams visada pateiksime atsakymus. Mokymams naudojame vaizdo filmukus su garsu, tad juos galite žiūrėti net naktį. Mokomoji medžiaga suskirstyta į grupes. Esant poreikiui, galime pasiūlyti turinio administravimo paslaugas pradiniam ar nuolatiniam duomenų įkelimui.
Ar sukursite el. parduotuvės dizainą pagal mano norus?
El. parduotuvės dizainas gali būti pritaikytas (ir patartina) pagal Jūsų norus. Mūsų profesionalus dizaineris gali sukurti dizainą pagal Jūsų poreikius. Plačiau apie galimybes ir kainas. Viską aptarsime ir suderinsime telefonu ar el. paštu, tad netgi nebūtina su mumis susitikti.

Jeigu norite nemokamo sprendimo - yra dizaino spalviniai šablonai arba galite jį pasikeisti patys (būtinos CSS žinios).
Ar sistema gerai optimizuota Google ir Facebook?
Taip. Tam skiriame labai daug dėmesio. Mus dažnai rekomenduoja įmonės kurios teikia SEO, AdWords ar kitas reklamos paslaugas. Jiems irgi patinka mūsų sistemos lankstumas ir galimybės.

Mums rūpi ne tik tvarkingas programinis kodas, tačiau ir kiti Google reikalaujami dalykai - puikūs PageSpeed rezultatai, sitemap XML failai turiniui ir netgi paveiksliukams, tinkamas automatizuotas paveiksliukų užvadinimas pagal geriausias SEO praktikas, rich cards, teisingas puslapiavimų pateikimas, teisingas title ir meta žymių perdavimas, mikroformatai, žymės ir t.t. Remarketingui turime specialiai paruošę duomenų srautą (angl. data feed) dinaminiam remarketingui vykdyti ir dar daug daug viso kito.
Reikia sąsajos su buhalterija ir sandėlio sistema, ar tai darote?
Mes teikiame papildomo programavimo paslaugas. Turime daug patirties susiejant el. parduotuvę su sandėlio arba buhalterinėmis programomis, pvz. Rivile, Dineta, Finvalda, Agnum, itax, B1. Tokiu būdu likučiai ir kainos bus maksimaliai sinchronizuoti, o pardavimai bus importuoti buhalterijoje automatizuotai.
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien