šiuolaikiškas didmenos užsakymų valdymas

Elektroninė parduotuvė didmenos prekybai

Pasiūlymas prekiaujantiems didmena

Suteikite galimybę Jūsų partneriams matyti tik jiems skirtą prekių asortimentą ir jų individualią kainodarą. Automatizuosime verslo procesus, kad daugiau laiko galėtumėte skirti ne administraciniams darbams, o verslo vystymui.

 • Individuali prekių kainodara
 • Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis
 • Multi-sandėlių palaikymas ir jų likučių vaizdavimas
 • Automatinis likučių ir kainodaros importas ir užsakymų perdavimas
 • Integracija su prekybvietėmis ir duomenų eksportas partneriams

Reikia konsultacijos?

 • Konsultacija gyvai, telefonu arba online
 • Atsakysiu į iškilusius klausimus
 • Aptarsime Jūsų poreikius ir jų įgyvendinimą
 • Pasiūlysiu sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir numatytą biudžetą.
Nuo 0,00 € Registruotis konsultacijai

Kainos

Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
Didmena+
249

/mėn.
be PVM

Vystykite didmeną

Užsakyti
Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
Didmena+
249€-20%
19920

/mėn.
be PVM

Vystykite didmeną

Užsakyti
Nenorite nuomotis? Galima išsipirkti.

Platformą galima arba nuomotis mokant abonentinį mokestį arba išsipirkti už vienkartinę įmoką.
Kainos be PVM: planas "VIP+" už 2880 €, planas "Didmena+" už 4240 €.
Taip pat galima kurį laiką nuomotis ir vėliau, įsitikinus jog sprendimas jums yra tinkamas, jį išsipirkti.
Nuomos atveju pasirinktą planą galite didinti arba mažinti, o įsigijimo atveju galite sumokėti skirtumą iki didesnio plano ir pradėti juo naudotis. Esame lankstūs ir siekiame suteikti Jums daugiausiai vertės.

Didesni resursai projektui, prioritetinė pagalba

Projektą patalpinsime į didesnių resursų serverį, tad jo veikimas bus greitesnis bei galės aptarnauti didesnius klientų srautus. Jūsų užklausos el. paštu ir telefonu bus aptarnaujamos prioriteto tvarka. Šią paslaugą geriausiai galima būtų suprasti per didesnį dėmesį klientui, papildomą 4 val. konsultavimo, 1val. turinio administravimo ir 1val. turinio maketavimas per metus laiko. Plačiau apie galimus planus skaitykite Individuali projekto priežiūra ir vystymas puslapyje.

Didmenos prekybai skirtas modulių rinkinys

Neribotas kiekis laiptelių pagal perkamą pozicijos kiekį, multi-sandėliai prekės buvimo prekyboje vietai nurodyti, žymės skirtos pateikti papildomą informaciją arba riboti pristatymo būdų prieinamumą remiantis krepšelio turiniu, nuolaidų kuponų funkcionalumo išplėtimas, prekės kaip dovanos pirkėjų motyvacijai, lojalumo-bonus taškai, didesnė pardavimo scenarijų įvairovė, mokėjimas kreditu, papildoma kainyno nuolaida ir dar daugiau moduliu prekybai individualizuoti.

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Jeigu Jūs nestandartinių pasiūlymų generavimui vis dar naudojate Excel ar PDF failus , šis komercinių pasiūlymų modulis pagerins jūsų darbo našumą. Su šiuo įrankiu galėsite ruošti komercinius pasiūlymus taikant nestandartines kainas bei patogiai juos siųsti el. paštu. Taip pat juos galėsite konvertuoti į gražius PDF ar XLS failus su prekių nuotraukomis bei nurodyti pasiūlymo galiojimo datą.

Klientui komercinius pasiūlymus galėsite išsiųsti el. paštu ir SMS žinute, su nuoroda į jūsų el. parduotuvę, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su priskirtomis sąlygomis: kiekiai, individualios kainos, atsidurs pirkėjo krepšelyje, o nusipirkti galės tuo pačiu procesu ar pasinaudoti jūsų priskirtu mokėjimo būdu, pvz.: lizingu.

Taip pat galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip išnaudoti šias sugeneruotas nuorodas, pvz.: sukuriate pasiūlymą su 3 prekėmis (striukė, kelnės, pirštinės) ir joms pasiūlote specialią kainą. Tokią nuorodą galite naudoti savo puslapyje kaip akciją ar tokiu būdu paleisti reklamos kampaniją, šitaip didinant jūsų pardavimus.

Komercinių pasiūlymų įrankio praplėtimas

Kurdamas komercinį pasiūlymą administratorius pasirenka pratęstos garantijos laikotarpį, kuris bus pasiūlytas pirkėjui, tačiau pirkėjas gali laikotarpį pakeisti arba visai atsisakyti pratęstos garantijos. Komerciniame pasiūlyme galės būti prekės, kurios nėra privalomos įsigyti ir jų galima atsisakyti (standartiškai visos esančios pasiūlyme prekės yra privalomos pirkti kartu). Bei tam tikroms pozicijoms galima išjungti kiekio ar publikavimo validavimą pardavimui. Atskiru susitarimu galimas ir funkcionalumas, leidžiantis kurti nesamas prekes komercinio pasiūlymo kūrimo metu.

Individuali fiksuota prekių kainodara

Galite masiškai excelio pagalba importuoti galutines prekių kainas konkrečiam klientui, pvz. prekė X Jūsų klientui K bus parduodama būtent už 78,68 € nes tiek esate sutartę sutartyje ir nesvarbu kokia prekės kainodara nustatyta jam priskirtame kainoraštyje. Esant buhalterinei integracijai galima šį procesą automatizuoti ir importuoti kainodarą tiesiogiai iš Jūsų buhalterinės sistemos (reikalaus papildomų programavimo darbų sąsajai su buhalterija).

6 kainynų įtakotas veikimas

Šiame plane bus prieinami ne 3, o 6 kainoraščiai kainų ir klientų skirstymui. Taip pat bus galimybė skirstyti vaizduojamus reklaminius skydelius pagal kliento kainoraštį, taikyti skirtingus pristatymo būdus skirtingiems klientams, riboti nuolaidų kuponų panaudojimą pagal pirkėjo kainoraštį.

Lukas
Turite klausimų?

Susisiekite, atsakysiu į Jūsų klausimus ir pasiūlysiu tiesiausią kelią Jūsų idėjos įgyvendinimui!
Parašykite arba skambinkite +370 674 72248

Registruotis konsultacijaiSusisiekti su mumis

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Taip, galime suprogramuoti prisijungimo prie platformos langą. Tokiu atveju prekių asortimentą ir kitą informaciją matys tik Jūsų patvirtinti klientai.

Elektroninė parduotuvė didmenos prekybai

Šiuolaikiškas didmenos užsakymų valdymas

Prisijungimas prie platformos tik registruotiems vartotojams

Ieškote B2B sprendimo - platformos, kurioje prekes galės įsigyti tik registruoti didmenos klientai?

Sukursime individualų stilizuotą prisijungimo langą, o prekių asortimentą ir kainas galės peržiūrėti tik registruoti ir administratoriaus patvirtinti klientai.

Individuali klientų kainodara

Verslo partneriams taikote išskirtines kainas? Perkelsime jas į el. parduotuvę, kad galėtumėte suteikti galimybę partneriams matyti savo individualią kiekvienos prekės kainodarą!

Jums nebereikės siųsti komercinių pasiūlymų, ar telefonu/el. paštu siųsti kainynus, bei priimti užsakymus. Viskas galės vykti per el. parduotuvę. 

Automatizuosime Jūsų procesus, kad galėtumėte daugiau laiko skirti verslo plėtrai. 

Mokėjimo būdas “Mokėjimas kreditu”.

Esate sutarę su partneriais dėl atidėjo mokėjimo už prekes? Administratorius turės galimybę sistemoje pasirinktiems klientams aktyvuoti papildomą mokėjimo būdą "Mokėjimas kreditu".

Tokiu atveju pirkėjų nebus reikalauja iškart apmokėti už pateiktą užsakymą.

Vertikaliai atvaizduojamas mega-meniu

Turite didelį prekių asortimentą, norite patogiai atvaizudoti daug kategorijų, kad klientai galėtų patogiai išsirinkti? Suprogramuosime 4 lygių meniu, kurio struktūra bus pritaikyta prie parduodamo asortimento, o stilius - prie bendro el. parduotuvės stiliaus.

Plačiau

El. parduotuvės xml failo generavimas

Sugeneruosime Jūsų prekių asortimento XML failo nuorodą. Ją galėsite perduoti savo partneriams, kurie, nuorodą pateikę savo programuotojui, galės nesunkiai persikelti į savo el. parduotuvę Jūsų prekių informaciją (prekių pavadinimus, kainą, likutį, aprašymus, nuotraukas ir kt.).

Prekių eksportas į pigu.lt ir varle.lt prekyvietes.

Išnaudokite papildomus pardavimo kanalus prekiaudami prekybvietėse (marketplace) kaip pigu.lt, varle.lt, merxu.com

Sistema automatizuos prekių perkėlimą iš el. parduotuvės į minėtas platformas. Taip pat galime suprogramuoti tik pasirinktų prekių, ar kategorijų prekių, prekės ženklų, ar gamintojų, eksportą.

Plačiau

Papildomo prekių asortimento atvazdavimas pasirinktiems klientams.

Turite klientų, kuriems norite rodyti didesnį prekių asortimentą, nei kitiems? Sistema suteikia galimybę valdyti asortimento atvaizdavimą pasitelkiant kainynus, pvz.:

A kainynas - prekės matomos visiems, registruotiems ir neregistruotiems vartotojams, o B ir C kainynuose - visas asortimentas + prekės skirtos tik didmenos klientams.

0% PVM prekybai su užsieniu

Tarp klientų turite juridinių asmenų iš užsienio, kuriems neturi būti taikomas PVM mokestis? Platformoje galėsite nusistatyti, jog tokiems klientams pateikus užsakymą, sistema automatiškai neišskaičiuos PVM mokesčio.

Plačiau

Sąsaja su buhalterine sistema

El. parduotuvės sąsaja su buhalterine sistema suteikia galimybę automatizuotu būdu periodiškai:

 • Importuoti prekių korteles (pavadinimas, kaina, kodas, barkodas, aprašymas, nuotraukos, ir kt.);
 • Periodiškai atnaujinti prekių kainą ir likučio informaciją;
 • Įvykus pirkimui - užsakymo informacija perduodama į buhalterinę sistemą.
Plačiau

Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

Pamirškite rankinį prekių kėlimą į el. parduotuvę ir kruopštumo reikalaujančias reguliarias likučio korekcijas.

Automatizuosime prekių įkėlimą pagal tiekėjo pateiktą informaciją (prekės pavadinimą, kodą, barkodą, paveiksliukus, kainą, aprašymą, atributus ir kt. info). Tai ypač aktualu, kai prekių yra ne keli šimtai, o tūkstančiai. Taip pat automatizuosime kainos ir likučio pasikeitimus.

Plačiau

Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Gaištate laiką excel, ar word, programų pagalba kurdami komercinius pasiūlymus klientams?

Leiskite Jums pasiūlyti modulį, kurio pagalba greitai ir išmaniai ruošite komercinius pasiūlymus savo klientams:

spauskite sukurti naują pasiūlymą, pasirinkite sistemoje esančias prekes, nurodykite kainą ir kiekį, pasiūlymo galiojimo laiką ir siųskite pirkėjui.

Pirkėjas, gavęs pasiūlymą, galės jį peržiūrėti PDF formatu ir tik vienu mygtuko spustelėjimu įsidėti visas pasiūlyme esančias prekes į savo krepšelį, bei jas užsisakyti.

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Didmenos elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie verskis.lt

Norime pasidžiaugti Verskis komandos pagalba visais iškilusiais klausimais. Greitai reaguoja ir padeda išspręsti problemas iki galo, net tada, kai pats jau prarandi viltį. :) Kadangi esame turėję visokių patirčių su e-platformomis, todėl galima drąsiai rekomenduoti. Svarbiausia nebijoti prašyti pagalbos. Dėkojame ir sėkmės visai Jūsų komandai ir Edvinui. ;)
Monika Drobulytė, shop.swampok.com
Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt