Sprendimas siekiantiems minimizuoti kaštus

Elektroninė parduotuvė kokybiškam startui

Pasiūlymas pradedantiems prekybą internetu

Susikurkite el. parduotuvę savarankiškai itin paprastai ir greitai! Lengvai suprantama platforma, kurios valdymui nereikia programavimo žinių. Mokomoji medžiaga lietuvių kalba, konsultacijos telefonu ir el. paštu.

 • Platformą sudiegiame per 1 d. d.
 • Patogus prekių įkėlimo ir valdymo įrankis
 • Daugiau kaip 20 įmokų surinkimo modulių
 • Pristatymo būdai (kurjeriai, paštomatai, paštu ir kt.)
 • Automatinis sąskaitų išrašymas ir siuntimas

Reikia konsultacijos?

 • Konsultacija gyvai, telefonu arba online
 • Atsakysiu į iškilusius klausimus
 • Aptarsime Jūsų poreikius ir jų įgyvendinimą
 • Pasiūlysiu sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir numatytą biudžetą.
Nuo 0,00 € Registruotis konsultacijai

Kaina

Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
Startas
39

/mėn.
be PVM

Puikiam startui

Užsakyti
Galima nuomotis arba išsipirkti.
Planą galėsite bet kada pasikeisti.
Startas
39€-20%
3120

/mėn.
be PVM

Puikiam startui

Užsakyti
Nenorite nuomotis? Galima išsipirkti.

Platformą galima arba nuomotis mokant abonentinį mokestį arba išsipirkti už vienkartinę įmoką.
Kainos be PVM: planas "Lyderis" už 1660 €, planas "Startas" už 890 €.
Taip pat galima kurį laiką nuomotis ir vėliau, įsitikinus jog sprendimas jums yra tinkamas, jį išsipirkti.
Nuomos atveju pasirinktą planą galite didinti arba mažinti, o įsigijimo atveju galite sumokėti skirtumą iki didesnio plano ir pradėti juo naudotis. Esame lankstūs ir siekiame suteikti Jums daugiausiai vertės.

Tinka žengiant pirmus žingsnius el. prekyboje

Itin detali mokomoji medžiaga suskirstyta pagal tą pačią struktūrą, kaip yra valdoma el. parduotuvės administravimo aplinka. Daug išsamios mokomosios medžiagos padės Jums patogiai ir aiškiai valdyti el. parduotuvę. Esant klausimams drąsiai kreipkitės į mus - padėsime, o esant poreikiui suteiksime ir konsultavimo paslaugas.

Jums nereikės rūpintis serveriais ar kitais techniniais dalykais - sistema jau yra sukurta, tad tiesiog naudositės kokybišku produktu. Kartu su el. parduotuve gausite ir el. pašto dėžutes su savo domeno galūne, pvz info@manoparduotuve.lt

Optimizuota paieškos sistemoms ir mobiliesiems

El. parduotuvėje yra įdiegti įvairūs įrankiai, leidžiantys valdyti tokius parametrus kaip puslapio antraštė, meta pavadinimas ir aprašymas, nuorodos (URL) adresas ir pan. Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą su paieškos sistemomis.

Elektroninių parduotuvių sistema yra pilnai paruošta ir adaptuota išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Atliktas adaptyvus (angl. responsive) sprendimas.

Elektroninės komercijos sistema suprojektuota remiantis geriausia praktika, nuolat tobulinama ir vystoma atsižvelgiant į mūsų klientų pageidavimus, rinkos tendencijas bei tyrimus. Nuolat internetinėje erdvėje atsirandančios naujovės mus verčia tobulėti, todėl sistema nuolat vystoma, didėja jos funkcionalumas, kurį gali naudoti mūsų klientai.

Įmokų surinkimo ir kurjerių integracijos

Integruota daugiau kaip 20 įmokų surinkimo partnerių ir lizingų. Yra galimybė taikyti skirtingą prekių pristaymo kainodarą pagal krepšelio vertę arba svorį. Tiesioginė kurjerių integracija suteikia galimybę iškart sistemoje spausdinti siuntų lipdukus, bei manifestus taip automatizuojant el. komercijos procesus.

Darbo optimizavimas su prekėmis ir užsakymais

Lankytojai galės naudotis prekių filtru, jungtis prie paskyros soc.tinklu pagalba, gauti iš jūsų automatizuotas SMS žinutes. Jūs, kaip administratorius, galėsite masiškai kurti ir naujinti prekių duomenis su Exceliu, atlikti masinius veiksmus su prekėmis ir užsakymais taupant administravimui skiriamą laiką bei automatizuosite priminimus tiems, kurie neužbaigė pirkimo proceso. Taip pat projektui skiriama daugiau disko vietos nuotraukoms ir el. paštui.

Dirbtinis intelektas (ChatGPT) turinio generavimui

ChatGPT – pokalbių roboto programa, atsakinėjanti į tekstines užklausas. Tai yra OpenAI sukurtas didelis kalbos modelis, kuris yra mokomas analizuoti ir generuoti tekstą įvairiuose kontekstuose. Modelis naudoja gilaus mokymosi (deep learning) technologijas, kad suprastų ir atsakytų į vartotojų klausimus ar komandas.

verskis.lt platformoje esanti ChatGPT integracija suteikia galimybę generuoti prekių aprašymus pagal prekės pavadinimą ir savybes bei generuoti prekės DUK (dažniausiai užduodamus klausimus) išnaudojant papildomą SEO funkcionalumą pateikiant turinį specifinių kodu, kurį papildomai supranta paieškos sistemos ir gerina indeksavimą.

Galimybė sujungimui su išorės sistemomis

Eksportuokite savo prekių duomenis į kainų palyginimo portalus ir pasiekite didesnę potencialių pirkėjų auditoriją mokėdami tik už atvestus klientus.

Sąsaja su prekybvietėmis leis Jums parduoti daugiau savo prekių pasitelkiant išorės partnerius.

El. parduotuvės sujungimas su buhalterija ar sandėliais leis automatizuoti tokius procesus kaip naujų prekių kūrimą, likučių ir kainų naujinimą, užsakymo duomenų perdavimą į buhalteriją. Taip pat sistemoje galime atlikti bet kokius individualius programavimo darbus.

Vykdant užsakomąją prekybą (dropshipping) galima sujungti tiekėjo ekosistemą.

* išvardinti moduliai ir paslaugos gali būti prieinamos už papildomus mokesčius.

Lukas
Turite klausimų?

Susisiekite, atsakysiu į Jūsų klausimus ir pasiūlysiu tiesiausią kelią Jūsų idėjos įgyvendinimui!
Parašykite arba skambinkite +370 674 72248

Registruotis konsultacijaiSusisiekti su mumis

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Platformoje, nesvarbu koks planas, prekių ribojimo nėra. Tačiau jeigu el. parduotuvėje planuojate prekiauti daugiau kaip 200 prekių, rekomenduojame rinktis "Lyderis", "PRO" arba "VIP+" planą, nes juose yra daugiau modulių darbui su didesniu prekių kiekiu (masinis prekių kūrimas ir naujinimas per Excel, masinis susijusių/alternatyvių prekių priskyrimas, bei daugiau disko vietos). Pagrindinis skirtumas bus - greitesnis darbas su sistema Jums, kaip administratoriui ir daugiau funkcionalumo, kuris leis Jūsų klientams rasti tai, ko jie ieško pasinaudojus, pvz., prekių filtravimu pagal požymius ar dovanų kuponų pardavimas.

Elektroninė parduotuvė kokybiškam startui

Sprendimas siekiantiems minimizuoti kaštus e-prekyboje

Diegimas per 1 d. d.

El. parduotuvę sudiegsime tą pačią arba sekančią dieną po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Nieko nelaukus galėsite kelti prekes, bei kitą informaciją. O, kai būsite viską pasiruošę - aktyvuosime projektą Jūsų norimu pavadinimu.

Plačiau

Mokomoji medžiaga

Naudojantis platforma, neprivaloma mokėti programuoti, ar turėti specifinių IT žinių. Paruošėme detalią mokomąją medžiagą lietuvių kalba, kuri Tau padės kiekviename žingsnyje.

Plačiau

Konsultacija telefonu ir el. paštu

Jeigu mokomojoje medžiagoje nerasite reikiamo atsakymo, ar norėsite pasikonsultuoti kitais klausimais, mūsų kliento aptarnavimo komandą pasiruošusi padėti!

Mūsų komanda

Pritaikyta mobiliems įrenginiams

Pagal statistiką, 2 iš 3 vartotojų Jūsų el. parduotuvėje apsilankys naudodamiesi mobiliuoju telefonu, ar planšete. Visi mūsų projektai yra adaptuoti mobiliems įrenginiams, patogūs naršyti ir pirkti prekes.

Plačiau

Lengvas prekių įkėlimas

Įkelti prekes į el. parduotuvę yra itin lengva. Tam nereikalingos spec. žinios, užteks peržiūrėti trumpą mokomąjį filmuką ir Jūs, ar Jūsų darbuotojai, būsite pasiruošę kelti naujas prekes ir koreguoti jų informaciją.

Plačiau

Tiesioginė kurjerių integracija

Platformoje rasite tiesioginę sąsają su populiariausiais Lietuvoje siuntų vežėjais: Omniva, LP Express, DPD, Venipak, Itella. Automatizuotas paštomatų lipdukų spausdinimas, kurjerio iškvietimas.

Klientai galės patogiai rinktis iš naujausio, kasdien atnaujinamo, paštomatų, sąrašo.

Plačiau

Populiariausi mokėjimo būdai vienoje vietoje

Surinkti įmokas iš klientų dar niekada nebuvo taip lengva! Sistemoje rasite bene didžiausią Lietuvoje įmokų surinkimo tarpininkų pasirinkimą: Paysera, Neopay, Opay, Paypal, Inbank lizingas ir dar daug kitų. 

NAUJIENA: Coingate integracija, suteikianti galimybę surinkti įmokas kriptovaliutomis.

Plačiau

Neribotas prekių kiekis

Klientams svarbu turėti pasirinkimą. Todėl suteikiame galimybę į el. parduotuvę kelti neribotą prekių kiekį. Įkėlimas paprastas ir nesudėtingas net ir niekada to nedariusiam.

Sutaupykite pinigų, kuriuos išleistumėte IT specialistams už prekių kėlimą, mūsų platformoje galėsite tai pasidaryti patys!

El. pašto dėžutės

Turėsite galimybę susikurti neribotą kiekį el. pašto dėžučių kiekį Jūsų pasirinktu domenu (el. parduotuvės adresu). Pavyzdžiui, info@jusudomenas.lt, jonas@jusudomenas.lt ir pan. Atrodysite profesionaliai!

Taip pat galėsite susikonfigūruoti galimybę tikrinti paštą ir rašyti laiškus iš Jūsų norimos sistemos, pvz. Outlook, Gmail ir kt.

Susijusios/alternatyvios prekės

Sistema suteikia galimybę prekės kortelėje atvaizduoti papildomas prekes. Taip galite kiekvienai prekei priskirti susijusias, ar alternatyvias, prekes, kurios gali sudominti el. parduotuvės lankytoją.

Plačiau

Marketingo įrankiai

 • Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje,
 • Reklaminiai plotai šonuose,
 • Iššokantis baneris po N atvertimų,
 • Naujienlaiškiai ir jų grupės,
 • Klientų atsiliepimai.
Plačiau

Nuolaidų kuponai

Kurkite ir siūlykite nuolaidų kuponus, kuriuos suvedę klientai gaus nuolaidą pirkinių krepšeliui, ar tam tikrai kategorijai. Taip pat, galėsite kuponus panaudoti kaip skatinimo priemonę prenumeruoti naujienlaiškį, ar patikrinti kiek efektyvūs yra naudojami pardavimo kanalai. 

Plačiau

Straipsnių kūrimas

Norite, kad Google "patiktų" Jūsų elektroninė parduotuvė ir būtumėte reitinguojami aukštose pozicijose? Rašykite straipsnius! Taip, Google indeksuoja straipsnius ir padės Jums iškilti pagal aktualius raktažodžius.

Straipsnių kūrimo modulis suteikia galimybę kelti straipsnius, pridėti jiems nuotraukas, Youtube/Vimeo video nuorodas, bei nukreipimus į prekes, ar prekių kategorijas. 

Plačiau

Sąskaitų faktūrų automatinis siuntimas

Platforma turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį automatiškai išrašyti it siųsti sąskaitas pirkėjams. Lengvai rasite bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines, ar PVM).

Greitai galėsite peržiūrėti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas, jas atsisiųsti, ar atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

Prekių pristatymo nustatymai

 • Pristatymo būdų pasirinkimas (kurjeriu, paštomatu, paštu, atsiėmimas vietoje),
 • Pristatymo kainodara Liatuvoje ir užsienyje,
 • Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo sumą,
 • Siuntų sekimo modulis.
Plačiau

Prekių likučių (sandėlio) valdymas

Kiekvienai prekei nustatykite aktualų likutį, kuris bus automatiškai pakoreguotas pardavus prekę. Tarkim, turėjote 5 prekės vnt., pardavėte 2, sistema minusuoja ir lieka 3. Jums rankiniu būdu nieko daryti nereikia.

Taip pat bet kada galite savarankiškai padidinti, ar sumažinti norimų prekių, likutį.

Plačiau

Daugiakalbystės nustatymai

Prekiaujate ne tik Lietuvoje? Platformoje įdiegta galimybė vaizduoti el. parduotuvės turinį latvių, estų, anglų, rusų, lenkų, italų, vokiečių, kalbomis.

Jums reikės išversti prekių pavadinimus, aprašymus ir kitą informaciją į norimą kalbą.

Be to, skirtingomis kalbomis galite pateikti visiškai kitą el. parduotuvės vaizdą, spalvas, bei reklaminius blokus.

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie šį planą

Rekomenduojame verskis.lt kaip patogią platformą ir jų kolektyvą, kuris greitai reaguoja į iškilusius keblumus :) Lengva ir patogu naudotis.
doviledage.com kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė
Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.
whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas