Laimėk el. parduotuvę 2023Laimėk el. parduotuvę 2023 

Nemokami dizaino spalviniai šablonai

pažiūrėkite, išsirinkite ir susikurkite savo el. parduotuvę

Šiame puslapyje pateikiame galimus nemokamus el. parduotuvės dizaino šablonus. Kiekvieną jų galite peržiūrėti paspaudę mygtuką "Demo".

Rekomenduojame atlikti patikusio šablono diegimą paspaudus mygtuką "Įdiegti". Jeigu norite - galite įsidiegti ir kelis šablonus.

Po diegimo galėsite pamatyti sistemos administravimo zoną, įkelti savo norimo meniu struktūrą, prekes, nuotraukas ir kitą turinį. Jūsų įkeltas turinys nedings, jį perkelsime į tikrąją el. parduotuvę po pasirinkto plano užsakymo.

Visi el. parduotuvės šablonai yra adaptuoti mobiliesiems įrenginiams ir optimizuoti paieškos sistemoms (angl. SEO). Taip pat įdiegtoje el. parduotuvėje galėsite pasikeisti dizaino šabloną (spalvinę gamą) į kitą, esantį sistemoje, Jūsų sukeltas turinys išliks nepakitęs.

Žemiau yra pateikti galimi el. parduotuvės šablono variantai ir jų pradinis turinys. Šablonų pavadinimai ir prekės yra tik pavyzdinės. Nepamirškite, jog šias prekes ir meniu kategorijas turėsite ištrinti, o el. parduotuvės turinį užpildyti savo norimais meniu punktais ir prekėmis.

Esant poreikiui, turinį, prekes ir kitą informaciją į el. parduotuvę galime sukelti už Jus (plačiau apie paslaugą).

Baldai Baldai
Drabužiai Drabužiai
Elektronika Elektronika
Įrankiai Įrankiai
Kosmetika Kosmetika
Maistas Maistas
Papildai Papildai
Papuošalai Papuošalai
Sportas Sportas
Universalus Universalus
Žaislai Žaislai
Apatinis trikotazas Apatinis trikotazas
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien