El. parduotuvės valdymo pagrindiniai darbai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuo ko pradėti

Pateikiame pagrindinius darbus, ką reikia padaryti judant link el. parduotuvės paleidimo, žingsnis po žingsnio principu.

Pradėti rekomenduojame nuo bazinės mokomosios medžiagos:

Be abejo, panagrinėkite ir kitus filmukus, tačiau rekomenduočiau juos žiūrėti tik tada, kai prieinate prie tam tikro darbo. Pvz., apie Youtube filmuko įkėlimą į prekės aprašymą reikia žiūrėti tik tada, kai tą norite daryti (kitu atveju medžiagos yra per daug ir sunku bus viską įsiminti).

1. Sukurti reikiamus meniu punktus. Mokomoji medžiaga apie meniu valdymą. Sukūrus meniu punktus, jų tipai standartiškai bus 2 - "prekių kategorija", kur bus prekės viduje, arba "tekstas", kur bus tekstukai kaip kad "apie mus", "kontaktai" ir pan.

2. Į sukurtus "prekių kategorija" meniu punktus reikės sukelti prekes. Mokomoji medžiaga apie tai kaip valdyti prekes, sukurti paprastas prekes (pvz. televizorius) ir konfigūruojamas prekes (pvz. drabužį, kai žmogus galės rinktis dydį).
Be abejo, ten bus ir daugiau susijusios informacijos su prekėmis: pavyzdžiui, tam kad vėliau būtų galima prekes filtruoti, reikės prekėms priskirti atributus (požymius) ir vėliau įjungti patį filtrą.

3. Į sukurtus "tekstas" meniu punktus sukelti tekstinę informaciją, pvz., "apie mus", "kontaktai", "pristatymo sąlygos".

4. Nurodyti prekių pristatymo būdus ir pristatymo kainodaros sąlygas.

5. Sutvarkyti įmokų surinkimo nustatymus pinigų surinkimui.

6. Sukurkite savo el.pašto dežutes su el. parduotuvės galūne, pvz., @manoprekes.lt ir laiškų siuntimui iš el.parduotuvės naudokite SMTP nustatymus, o kad robotai nesiųstų Jums nepageidaujamų laiškų - naudokite reCaptcha mechanizmą.

7. Rinkite statistiką su Google Analytics įrankiu, bei paspartinkite, kad Google paieškos sistema pradėtų greičiau indeksuoti Jūsų el. parduotuvę.

8. Galiausiai, perskaitykite papildomą mūsų medžiagą apie tai ar jau esi paruošęs parduotuvės paleidimui?

9. Peržiūrėkite mūsų publikuojamus straipsnius, juose rasite daug naudingos informacijos. 

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba