El. parduotuvės valdymo pagrindiniai darbai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuo ko pradėti

Pateikiame pagrindinius darbus, ką reikia padaryti judant link el. parduotuvės paleidimo, žingsnis po žingsnio principu.

Pradėti rekomenduojame nuo bazinės mokomosios medžiagos:

Būtinai susipažinkite ir su kita mokomąja medžiaga, tačiau rekomenduotumėme ją skaityti tik tada, kai prieinate prie tam tikro darbo. Pvz., apie Youtube filmuko įkėlimą į prekės aprašymą reikia nagrinėti tik tada, kai tą norite daryti (kitu atveju medžiagos yra per daug ir sunku bus viską įsiminti).

1. Sukurti reikiamus meniu punktus. Mokomoji medžiaga apie meniu valdymą. Sukūrus meniu punktus, jų tipai standartiškai bus 2 - "prekių kategorija", kur bus prekės viduje, arba "tekstas", kur bus tekstukai kaip kad "apie mus", "kontaktai" ir pan.

2. Į sukurtus "prekių kategorija" meniu punktus reikės sukelti prekes. Mokomoji medžiaga apie tai kaip valdyti prekes, sukurti paprastas prekes (pvz. televizorius) ir konfigūruojamas prekes (pvz. drabužį, kai žmogus galės rinktis dydį).
Be abejo, ten bus ir daugiau susijusios informacijos su prekėmis: pavyzdžiui, tam kad vėliau būtų galima prekes filtruoti, reikės prekėms priskirti atributus (požymius) ir vėliau įjungti patį filtrą.

3. Į sukurtus "tekstas" meniu punktus sukelti tekstinę informaciją, pvz., "apie mus", "kontaktai", "pristatymo sąlygos".

4. Nurodyti prekių pristatymo būdus ir pristatymo kainodaros sąlygas.

5. Sutvarkyti įmokų surinkimo nustatymus pinigų surinkimui.

6. Sukurkite savo el.pašto dežutes su el. parduotuvės galūne, pvz., @manoprekes.lt ir laiškų siuntimui iš el.parduotuvės naudokite SMTP nustatymus, o kad robotai nesiųstų Jums nepageidaujamų laiškų - naudokite reCaptcha mechanizmą.

7. Rinkite statistiką su Google Analytics įrankiu, bei paspartinkite, kad Google paieškos sistema pradėtų greičiau indeksuoti Jūsų el. parduotuvę.

8. Galiausiai, perskaitykite papildomą mūsų medžiagą apie tai ar jau esi paruošęs parduotuvės paleidimui?

9. Peržiūrėkite mūsų publikuojamus straipsnius ir webinarus, juose rasite daug naudingos informacijos. Taip pat kviečiame Jus prenumeruoti mūsų youtube.com/@verskislt kanalą, kad visada apie naujus webinarus ir kitus įrašus sužinotumėte pirmieji.