Daugiau nei 6353 klientų

per 10 metų darbo patirtį kuriant el. parduotuves

Mūsų klientų el. parduotuvių pavyzdžiai bei atsiliepimai

Šioje įmonėje tikrai dirba profesionalai. Konsultuoja ne tik valdymo, tačiau ir kitais net nesusijusiais su el. parduotuve klausimais. Dažnai atrašo į laiškus net po darbo valandų, kas irgi yra labai vertinga. Sistema nesudėtinga, lengvai viską perpratome.
Artūras, DAEWOO ELECTRONICS Lithuania
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
sentiment.lt UAB "Mekta", Eglė
Komanda puikiai dirba, visada pasiruošę padėti ir duoti gerų patarimų. Džiaugiamės perėję į verskis.lt sukurtą platformą.
levantina.lt kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Turėjom el. parduotuvę, galvojom kad turim gerą. Atėjom į verskis.lt ir supratom, kad kokybiškas aptarnavimas ir gerai išdirbta sistema tikrai verta prašomų pinigų (kas iš tiesų yra pigu). Dabar jau keliame antrąjį projektą ir smagu matyti kaip vystosi šios sistemos funkcionalumas, nes vis daugiau naudingų funkcijų atsiranda. Ačiū, verskis.lt komanda.
miskui.lt UAB "MMC forest", Antanas
REKOMENDUOJAME! Ačiū, www.verskis.lt komandai už gerą darbą atnaujinant mūsų tinklapį. Džiaugiamės, kad išsirinkome šią komandą, nes čia dirba profesionalai, kurie žino, kaip reikia kurti tinklapį šiuolaikiškai. Mums patinka, jog kai kurie dalykai (iš pažiūros nereikšmingi) yra tiesiog automatizuoti. Visa tai taupo mūsų ir klientų brangų laiką. www.verskis.lt komanda kantriai pataria mažiau išmanantiems, o tai labai svarbu norint pradėti el. prekybos verslą. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti įgyvendinant bendras idėjas ir, aišku, kuriant nuosavą verslą.
farma24.lt, Aurimas
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti!
odiodi.lt Živilė
Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą. Rekomenduoju vienareikšmiškai!
jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
Labai dėkingi kolektyvui, sėkmingai, greitai ir kokybiškai perkeliant mūsų el.parduotuvę į naują platformą. Labai džiugu, kad greitai komunikuojama ir suteikiama visa informacija ir atsakoma į nežinomus ar neaiškius klausimus.
vitaliberata.lt komanda
Džiaugiamės pasirinkę būtent verskis.lt kaip mūsų el. parduotuvės valdymo sistemą. Norime padėkoti Evispa komandai už profesionaliai ir itin kokybiškai atliekamą darbą – už operatyvų, greitą reagavimą į visas iškilusias problemas ir klausimus bet kuriuo paros metu. Verskis.lt nuoširdžiai padeda mums įgyvendinti mūsų verslo idėją ir ją efektyviai plėtoti.
sportstyler.lt kolektyvas
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų ;)
vova-lingerie.eu UAB "Mano paslaptis", Dmitrij Medvedev
Viskas SUPER :) greitis WOW ;) Patogu ir greita
ultrabike.lt UAB "Ultro", Viktorija
Patiko sistemos lankstumas, suderinamumas su mobiliais įrenginiais ir SEO sprendimai. Tikimės sėkmingo sistemos darbo ir ateityje.
fedingas.lt UAB "Fedingas", Giedrius
Derekis.lt kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Jūsų komandai už pagalbą persikeliant savo senąją svetainę į Jūsų platformą. Naudojantis Evispa sistema supratome, kad elektroninės parduotuvės valdymas gali būti ne tik lengvas, tačiau ir malonus. Nuoširdžiai dėkojame už visus išsamius atsakymus į mums kilusius klausimus, už suteiktus patarimus bei už neišsenkančią Jūsų kantrybę! Elektroninės parduotuvės valdymas dar niekuomet nebuvo toks aiškus ir suprantamas, tad drąsiai galime rekomenduoti išbandyti Jūsų sistemą ir kitiems!
derekis.lt UAB "AP Trade" kolektyvas
Verskis.lt elektroninės komercijos sistema pasižymi itin dideliu lankstumu ir gali pasiūlyti tiek standartines opcijas ką tik veiklą pradėjusiems internetiniams prekybininkams, tiek plėtoti ir diegti papildomus funkcionalumus ir augti kartu su sparčiai besivystančia internetinės prekybos rinka Lietuvoje.
UAB "Margin" direktorius Saulius Majauskas, zemakaina.lt
Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.
whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
Norėčiau padėkoti už kantrybę ir profesionalumą kuriant mūsų naują svetainę ir už pagalbą atnaujinant esamą. Jūsų ilgametė patirtis ir nuoširdūs patarimai mums leido būti pastebėtiems dar didesniems potencialių klientų ratams. Mes vertiname mūsų ilgalaikę partnerystę, sėkmės Jums naujuose projektuose.
pardavykla.lt UAB "Pardavykla LT" Direktorius Aurelijus Kadziauskas
Mūsų poreikių išsiaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir patarimai, techninis palaikymas, greitai sprendžiamos problemos, dizaino parinkimas. Esame patenkinti sukurtu produktu.
kosmeda.eu kolektyvas
Vertiname ir džiaugiamės turėdami tokį profesionalų el. svetainės valdytoją! Draugiškos konsultacijos, vertingi patarimai , inovatoriškiausi sprendimai ir operatyvūs klausimų sprendimai – tai JĖGA!
pirktiSmagu.lt administracija
Dekui Verskis.lt už nesudėtingą elektroninės parduotuvės valdymą, aiškų, suprantamą ir operatyvų bendravimą su klientais. Maloniai stebina visada gaunami kompetetingi atsakymai ir įvairių, net ir tiesiogiai nesusijusių, sričių išmanymas. Bendraujant visada jaučiasi el. parduotuvių administratoriaus profesionalumas, kantrybė ir noras, kad klientas visada liktų patenkintas. Evispa viena iš retų išimčių, kai bendravimas su IT darbuotojais gali būti ir suprantamas, ir malonus. 100 balų iš 100 !
VoniaVonia.lt kolektyvas
Dėkojame visai verskis.lt komandai už tobulai atliktą savo darbą. Norime ypatingai išskirti keletą dalykų, kurie šiais laikais yra retai sutinkami: 1. Įsiklausė į mūsų specifinius pageidavimus; 2. Pasiūlė būtent mums adaptuotą e-parduotuvės versiją; 3. Suderino ir įgyvendino mūsų įmonės pageidavimus; 4. Ir svarbiausia - AUKSO vertės bendradarbiavimas – visada atsiliepia į skambučius, atsako į e-laiškus, ir pataria klausimais, kurie tiesiogiai net nesusiję su e-parduotuvės veikla.
Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti ir rekomenduojame visiems, kas dar svarsto apie e-sprendimus savo verslui!
Komandos vardu, UAB "GUSTO NAMAI" generalinė direktorė Rima Brinienė parduotuve.gusto.lt
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien