Didžiuojamės, kad mus klientai renkasi

kaip patikimą partnerį vystyti savo elektroninės prekybos projektus

Skaičiuojame, kad šiai dienai kas aštunta Lietuvoje sukuriama el.
parduotuvė yra naudojantis verskis.lt platforma

Ką kalba mūsų klientai

Kaip mūsų klientai džiaugiasi dirbdami su mumis

Norime pasidžiaugti Verskis komandos pagalba visais iškilusiais klausimais. Greitai reaguoja ir padeda išspręsti problemas iki galo, net tada, kai pats jau prarandi viltį. :) Kadangi esame turėję visokių patirčių su e-platformomis, todėl galima drąsiai rekomenduoti. Svarbiausia nebijoti prašyti pagalbos. Dėkojame ir sėkmės visai Jūsų komandai ir Edvinui. ;)
Monika, shop.swampok.com
Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios srities įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Ignas Meldaikis, ress.lt
Dėka Verskis.lt komandos be didelių išbandymų ir vargų atnaujinome savo svetainės ir e.parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą, Rivilė integraciją. Drauge ieškojome ir radome sprendimus, kuriais esame patenkinti. Dėkojame Verskis.lt komandai už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą vos ne visą parą. Kartu judam tolyn ir geryn.
Leidyklos „Sofoklis“ kolektyvas.
Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt
Lengvas, profesionalius bei išsamus bendravimas – štai ko reikia, kad būtų pasiektas puikus rezultatas! Kiekvienas mūsų klausimas buvo atsakytas, kiekvienas mūsų noras buvo išpildytas. Dėkojame verskis.lt už svajonių svetainę, kuria džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai!
Gabrielė Šaulytė, garantboats.eu
Verskis.lt pasirinkome dėl aiškios ir tikslios komunikacijos. Mes vertiname profesionalumą ir sprendimų tęstinumą, todėl šį darbą patikėjome Verskis komandai. Puiki sistema, kokybiškas aptarnavimas ir patogiai paruoštas modulių valdymas. Smagu, kad mus vienija sutampantis požiūris į darbą ir klientus. Išdirbta iki smulkmenų sistema ir paruošti atsakymai į klausimus labai optimizuoja laiko sąnaudas. Platforma paruošta net ir reikliausiems vartotojams. Atskirai reiktų pažymėti, kad platformą daro patrauklia ir gausūs marketingo įrankiai, kuriuos galima palaipsniui įsisavinti. Manau, kad mūsų bendradarbiavimas suteiks daugiau pasitikėjimo , renkantiems verskis.lt platformą. Dėkoju Vitalijui, Ingridai, Danui ir visai komandai už darbą, kurį atliko. Sėkmės naujuose darbuose.
Gediminas Zdančius, fototechnika.lt
Anksčiau bijojome pirkti e-parduotuvę, todėl nuomavomės. Bijojome, kad sumokėję visą įmoką, nebūsime jau įdomūs tiekėjui ir jei kas nors užlūš, neturėsime galios prieš tiekėją. Bet įsigiję parduotuvę iš verskis.lt, tikrai labai džiaugiamės iškart ir po dabar metų. O ir niekas nelūžta. Įdiegę naują parduotuvę uždirbame daugiau nei turėdami seną kito tiekėjo nuomotą parduotuvę. Taigi investicija pirktis, o ne nuomotis pasiteisino. Verskis.lt komanda labai profesionali, įgyvendina ir kitus IT sprendimus. Visą įmonės IT ūkį drąsiai patikime verskis.lt. Labai džiaugiamės ir tikrai rekomenduojame visiems.
„Royal Alliance“, UAB (FighterShop.lt ) – direktorius Aleksandras Trakšelis
Esame labai dėkingi ir patenkinti Verskis.lt komanda už operatyvų ir kokybišką darbą, kuriant mūsų el. parduotuvę. Nuoširdžiai rekomenduojame Jų paslaugas profesionalams, bei pradedantiesiems el.prekybos versle.
Valdas Kazakevičius, muzikosfaktorius.lt
Norime padėkoti visai komandai už profesionalų darbą! Ačiū už visas konsultacijas, operatyvumą, geranoriškumą ir pagalbą sprendžiant iškilusius klausimus! :)
Ina Rizgelienė, shop.agrupe.lt
Rekomenduojame verskis.lt kaip patogią platformą ir jų kolektyvą, kuris greitai reaguoja į iškilusius keblumus :) Lengva ir patogu naudotis.
doviledage.com kolektyvas
Su Evispa dirbame jau 7 metus. Esame patenkinti profesionaliu ir greitu darbu. Visuomet padeda išspręsti atsiradusias problemas ir įgyvendinti mūsų išskirtinius poreikius tobulinant e-parduotuvę.
Nerijus, burte.lt
Džiaugiamės pasirinkę Verskis.lt el. parduotuvių sistemą. Paprasta naudoti, funkcionali, laiku diegiami reikalingi atnaujinimai. Greitai ir išsamiai konsultuojama iškilus klausimams ar problemoms. Mūsų pirkėjai apie e. parduotuvę atsiliepia tik iš gerosios pusės: greitai ir lengvai randa kas juos domina, neapkrauta nereikalingomis funkcijomis.
ginklai.lt, UAB „Stingeris“, Paulius ir Valdas
Racionalus sprendimas nedidelei įmonei, kuri turi ir fizines, ir internetinę parduotuvę. Galimybė integruoti su apskaitos sistema „Rivilė“ leidžia svetainėje matyti aktualius sandėlio likučius, kas mums buvo ypač svarbu ir sutaupė daug rankinio darbo. Malonus bendravimas, gerai paruošta mokomoji medžiaga ir visada greita bei geranoriška pagalba iškilus klausimams.
Vaiva Tylienė, silueta.lt
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
sentiment.lt UAB "Mekta", Eglė
Esame dėkingi Verskis.lt komandai už kantrybę ir mūsų lūkesčių išpildymus tiek iš dizaino, tiek iš techninės pusės. Džiaugiamės, kad visada gaudavome išsamius atsakymus į daugybę klausimų kartu su patarimais. Pati Verskis.lt sistema yra pakankamai patogi ir turinti naudingų įrankių.
saulespatalyne.lt kolektyvas
Komanda puikiai dirba, visada pasiruošę padėti ir duoti gerų patarimų. Džiaugiamės perėję į verskis.lt sukurtą platformą.
levantina.lt kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Turėjom el. parduotuvę, galvojom kad turim gerą. Atėjom į verskis.lt ir supratom, kad kokybiškas aptarnavimas ir gerai išdirbta sistema tikrai verta prašomų pinigų (kas iš tiesų yra pigu). Dabar jau keliame antrąjį projektą ir smagu matyti kaip vystosi šios sistemos funkcionalumas, nes vis daugiau naudingų funkcijų atsiranda. Ačiū, verskis.lt komanda.
miskui.lt UAB "MMC forest", Antanas
REKOMENDUOJAME! Ačiū, www.verskis.lt komandai už gerą darbą atnaujinant mūsų tinklapį. Džiaugiamės, kad išsirinkome šią komandą, nes čia dirba profesionalai, kurie žino, kaip reikia kurti tinklapį šiuolaikiškai. Mums patinka, jog kai kurie dalykai (iš pažiūros nereikšmingi) yra tiesiog automatizuoti. Visa tai taupo mūsų ir klientų brangų laiką. www.verskis.lt komanda kantriai pataria mažiau išmanantiems, o tai labai svarbu norint pradėti el. prekybos verslą. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti įgyvendinant bendras idėjas ir, aišku, kuriant nuosavą verslą.
farma24.lt, Aurimas
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti!
odiodi.lt Živilė
Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą. Rekomenduoju vienareikšmiškai!
jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
Labai dėkingi kolektyvui, sėkmingai, greitai ir kokybiškai perkeliant mūsų el.parduotuvę į naują platformą. Labai džiugu, kad greitai komunikuojama ir suteikiama visa informacija ir atsakoma į nežinomus ar neaiškius klausimus.
vitaliberata.lt komanda
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų ;)
vova-lingerie.eu UAB "Mano paslaptis", Dmitrij Medvedev
Derekis.lt kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Jūsų komandai už pagalbą persikeliant savo senąją svetainę į Jūsų platformą. Naudojantis Evispa sistema supratome, kad elektroninės parduotuvės valdymas gali būti ne tik lengvas, tačiau ir malonus. Nuoširdžiai dėkojame už visus išsamius atsakymus į mums kilusius klausimus, už suteiktus patarimus bei už neišsenkančią Jūsų kantrybę! Elektroninės parduotuvės valdymas dar niekuomet nebuvo toks aiškus ir suprantamas, tad drąsiai galime rekomenduoti išbandyti Jūsų sistemą ir kitiems!
derekis.lt UAB "AP Trade" kolektyvas
Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.
whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
Norėčiau padėkoti už kantrybę ir profesionalumą kuriant mūsų naują svetainę ir už pagalbą atnaujinant esamą. Jūsų ilgametė patirtis ir nuoširdūs patarimai mums leido būti pastebėtiems dar didesniems potencialių klientų ratams. Mes vertiname mūsų ilgalaikę partnerystę, sėkmės Jums naujuose projektuose.
pardavykla.lt UAB "Pardavykla LT" Direktorius Aurelijus Kadziauskas
Verskis.lt elektroninės komercijos sistema pasižymi itin dideliu lankstumu ir gali pasiūlyti tiek standartines opcijas ką tik veiklą pradėjusiems internetiniams prekybininkams, tiek plėtoti ir diegti papildomus funkcionalumus ir augti kartu su sparčiai besivystančia internetinės prekybos rinka Lietuvoje.
Saulius Majauskas, zemakaina.lt
Internetinės parduotuvės nuoma optimalus sprendimas smulkiam verslui. Galima išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų į programos pirkimą. Be to, nusipirkus programą ir susidūrus su poreikiu ją koreguoti, tektų nemažai pakloti už kiekvieną darbelį. Verskis.lt atveju tenka mokėti už pakeitimus, bet sumos tikrai įkandamos :) Ačiū verskis.lt kolektyvui ir sėkmės jums.
www.trauzai.lt kolektyvas
Pradėję prekybą internetu su nemokama el. komercijos platforma, greitai patyrėme, kad komercinė Verskis.lt alternatyva yra kur kas pigesnis, laiką taupantis sprendimas. Daugelis internetinei prekybai būtinų modulių čia yra parengti iš anksto, todėl tereikia tinkamai įvertinti savo poreikius ir iš karto galima pradėti dirbti.
hairfree.lt komanda
Kompetencija, operatyvumas ir nuolatinis šios įmonės tobulėjimas mane žavi. Be jokios abejonės galiu patvirtinti, kad jie verti šių pagyrų visu 100%. Išbandykite ir garantuoju, kad tapsite ilgamečiais partneriais...
UAB "Rulita" Raimondas Čekas, rulita.lt
Greiti, kokybiški, efektyvūs, malonūs, operatyvūs ir dėmesingi kiekvienam klientui - tai UAB "Evispa" kolektyvas. Dėka jų sukurtos el. parduotuvės mes judam į priekį dar greičiau.
radausa.lt kolektyvas
Rodyti visus +32

Mūsų pagalbos tarnybos įvertinimas

Susikurkite el. parduotuvę jau dabar