Daugiau nei 6353 klientų

per 10 metų darbo patirtį kuriant el. parduotuves

Mūsų klientų el. parduotuvių pavyzdžiai bei atsiliepimai

Verskis.lt pasirinkome dėl aiškios ir tikslios komunikacijos. Mes vertiname profesionalumą ir sprendimų tęstinumą, todėl šį darbą patikėjome Verskis komandai. Puiki sistema, kokybiškas aptarnavimas ir patogiai paruoštas modulių valdymas. Smagu, kad mus vienija sutampantis požiūris į darbą ir klientus. Išdirbta iki smulkmenų sistema ir paruošti atsakymai į klausimus labai optimizuoja laiko sąnaudas. Platforma paruošta net ir reikliausiems vartotojams. Atskirai reiktų pažymėti, kad platformą daro patrauklia ir gausūs marketingo įrankiai, kuriuos galima palaipsniui įsisavinti. Manau, kad mūsų bendradarbiavimas suteiks daugiau pasitikėjimo , renkantiems verskis.lt platformą. Dėkoju Vitalijui, Ingridai, Danui ir visai komandai už darbą, kurį atliko. Sėkmės naujuose darbuose.
Gediminas Zdančius, fototechnika.lt
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
sentiment.lt UAB "Mekta", Eglė
Esame dėkingi Verskis.lt komandai už kantrybę ir mūsų lūkesčių išpildymus tiek iš dizaino, tiek iš techninės pusės. Džiaugiamės, kad visada gaudavome išsamius atsakymus į daugybę klausimų kartu su patarimais. Pati Verskis.lt sistema yra pakankamai patogi ir turinti naudingų įrankių.
saulespatalyne.lt kolektyvas
Šioje įmonėje tikrai dirba profesionalai. Konsultuoja ne tik valdymo, tačiau ir kitais net nesusijusiais su el. parduotuve klausimais. Dažnai atrašo į laiškus net po darbo valandų, kas irgi yra labai vertinga. Sistema nesudėtinga, lengvai viską perpratome.
Artūras, DAEWOO ELECTRONICS Lithuania
Komanda puikiai dirba, visada pasiruošę padėti ir duoti gerų patarimų. Džiaugiamės perėję į verskis.lt sukurtą platformą.
levantina.lt kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Turėjom el. parduotuvę, galvojom kad turim gerą. Atėjom į verskis.lt ir supratom, kad kokybiškas aptarnavimas ir gerai išdirbta sistema tikrai verta prašomų pinigų (kas iš tiesų yra pigu). Dabar jau keliame antrąjį projektą ir smagu matyti kaip vystosi šios sistemos funkcionalumas, nes vis daugiau naudingų funkcijų atsiranda. Ačiū, verskis.lt komanda.
miskui.lt UAB "MMC forest", Antanas
REKOMENDUOJAME! Ačiū, www.verskis.lt komandai už gerą darbą atnaujinant mūsų tinklapį. Džiaugiamės, kad išsirinkome šią komandą, nes čia dirba profesionalai, kurie žino, kaip reikia kurti tinklapį šiuolaikiškai. Mums patinka, jog kai kurie dalykai (iš pažiūros nereikšmingi) yra tiesiog automatizuoti. Visa tai taupo mūsų ir klientų brangų laiką. www.verskis.lt komanda kantriai pataria mažiau išmanantiems, o tai labai svarbu norint pradėti el. prekybos verslą. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti įgyvendinant bendras idėjas ir, aišku, kuriant nuosavą verslą.
farma24.lt, Aurimas
Jau ne pirmus metus kartu dirbant su Verskis komanda rekomenduoju ją ir kitiems. Kadangi praėjome daug etapų - ir startą nuo visiško nulio, ir dar vienos el. parduotuvės kūrimą ir naujo funkcionalumo poreikio įvertinimą. Esu dėkinga Jums už atvirus komentarus ir pasiūlymus kas geriau tinkama mano individualiu atveju atsižvelgiant į rinką, kurioje el. parduotuvė veiks. Profesionalus aptarnavimas, kantrybė ir patarimas kiekvienu iškilusiu klausimu. Su tokia komanda nėra baisu jeigu ir ne itin daug išmanai kai kuriose srityse- jie patars ir pagelbės. Ačiū jums ir laukia mūsų dar ne vienas bendras darbas.
Rasa Butkevičiūtė, tikramvyrui.lt
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti!
odiodi.lt Živilė
Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą. Rekomenduoju vienareikšmiškai!
jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
Labai dėkingi kolektyvui, sėkmingai, greitai ir kokybiškai perkeliant mūsų el.parduotuvę į naują platformą. Labai džiugu, kad greitai komunikuojama ir suteikiama visa informacija ir atsakoma į nežinomus ar neaiškius klausimus.
vitaliberata.lt komanda
Džiaugiamės pasirinkę būtent verskis.lt kaip mūsų el. parduotuvės valdymo sistemą. Norime padėkoti Evispa komandai už profesionaliai ir itin kokybiškai atliekamą darbą – už operatyvų, greitą reagavimą į visas iškilusias problemas ir klausimus bet kuriuo paros metu. Verskis.lt nuoširdžiai padeda mums įgyvendinti mūsų verslo idėją ir ją efektyviai plėtoti.
sportstyler.lt kolektyvas
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų ;)
vova-lingerie.eu UAB "Mano paslaptis", Dmitrij Medvedev
Viskas SUPER :) greitis WOW ;) Patogu ir greita
ultrabike.lt UAB "Ultro", Viktorija
Patiko sistemos lankstumas, suderinamumas su mobiliais įrenginiais ir SEO sprendimai. Tikimės sėkmingo sistemos darbo ir ateityje.
fedingas.lt UAB "Fedingas", Giedrius
Verskis.lt elektroninės komercijos sistema pasižymi itin dideliu lankstumu ir gali pasiūlyti tiek standartines opcijas ką tik veiklą pradėjusiems internetiniams prekybininkams, tiek plėtoti ir diegti papildomus funkcionalumus ir augti kartu su sparčiai besivystančia internetinės prekybos rinka Lietuvoje.
UAB "Margin" direktorius Saulius Majauskas, zemakaina.lt
Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.
whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
Norėčiau padėkoti už kantrybę ir profesionalumą kuriant mūsų naują svetainę ir už pagalbą atnaujinant esamą. Jūsų ilgametė patirtis ir nuoširdūs patarimai mums leido būti pastebėtiems dar didesniems potencialių klientų ratams. Mes vertiname mūsų ilgalaikę partnerystę, sėkmės Jums naujuose projektuose.
pardavykla.lt UAB "Pardavykla LT" Direktorius Aurelijus Kadziauskas
Mūsų poreikių išsiaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir patarimai, techninis palaikymas, greitai sprendžiamos problemos, dizaino parinkimas. Esame patenkinti sukurtu produktu.
kosmeda.eu kolektyvas
Vertiname ir džiaugiamės turėdami tokį profesionalų el. svetainės valdytoją! Draugiškos konsultacijos, vertingi patarimai , inovatoriškiausi sprendimai ir operatyvūs klausimų sprendimai – tai JĖGA!
pirktiSmagu.lt administracija
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien