Jau 12 metų padedame

verslams sėkmingai vystyti el. verslo projektus

Mūsų klientų el. parduotuvių pavyzdžiai bei atsiliepimai

Lengvas, profesionalius bei išsamus bendravimas – štai ko reikia, kad būtų pasiektas puikus rezultatas! Kiekvienas mūsų klausimas buvo atsakytas, kiekvienas mūsų noras buvo išpildytas. Dėkojame verkis.lt už svajonių svetainę, kuria džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai!
Gabrielė Šaulytė, garantboats.eu
Nuolatos tobulėjame ir turime didelius poreikius, kuriuos Verskis.lt komanda sėkmingai įgyvendina. Ačiū!!!
Egidijus Pluščiauskis, muresta.lt
Ieškojome kas galėtų sukurti internetinę svetainę gretai ir už protingą kainą. Sprendimo paieškos (įskaitant "o gal aš pats" su visomis "lengvomis" programėlėmis) užtruko ilgiau, nei VERSKIS.LT įgyvendino mūsų projektą. Puikiai išgirdo kiekvieną mūsų norą bei užmanymus ir juos išpildė. Dizainas, techniniai sprendimai, saugus ryšys, pagalba, kainos ir kokybės santykis. Viskas ko reikia sklandžiam, greitam ir nepriekaištingam rezultatui pasiekti ir viskas VIENOJE VIETOJE. Kam laužyti galvą kaip greitai sukurti internetinę svetainę, jeigu šią užduotį gali patikėti ilgamečiams, savo srities profesionalams?
Justina Fabijonavičienė, leswim.eu
REKOMENDUOJAME! Ačiū, www.verskis.lt komandai už gerą darbą kuriant tiek elektroninę parduotuvę, tiek pritaikant ją B2B sektriui. Didžioji dalis valdymo automatizuota, integracijos su kitomis platformomis, CRM - jei ir nėra..., operatyviai pagaminamos . Visa tai taupo mūsų ir klientų brangų laiką. www.verskis.lt komanda kantriai pataria mažiau išmanantiems, o tai labai svarbu norint pradėti el. prekybos verslą. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti įgyvendinant bendras idėjas ir, aišku, kuriant nuosavą verslą.
Edvardas Balandis, tonuselast.lt
Profesionalus ir atviras bendravimas, kuris padeda pasirinkti teisingus sprendimus ruošiant puslapį. Greita ir tiksli komunikacija, kuri parodo profesionalumą ir savo srities išmanumą. Rekomenduoju visiems, kas galvojate apie E-komerciją.
Vitoldas Lapuzovas, gesinu.lt
Su Verskis.lt komanda greitai ir profesionaliai atnaujinome el. parduotuvę. Pasiūlyti sprendimai mums padeda sukurti pridėtinės vertės vartotojui ir pirmauti rinkoje. Tikrai rekomenduosime Jus ir kitiems partneriams.
Tomas Jukna, led-shop.lt
Platus funkcionalumas, operatyvus bendravimas, išdirbtas e-parduotuvės sprendimas. Jei rinkčiausi - vėl rinkčiausi verskis.lt. Iki verskis.lt neturėjau jokios patirties e-parduotuvių atidaryme, tačiau, su verskis ir jų puikia ir kantria komanda pavyko net man :)
Lina Šnarė, linakontri.com
Norėjau padėkoti už darbą su daisera.lt ir noriu pagirti Ingridą, puikiai dirba :) Be to, tik ką paleidom parduotuvę į eterį ir jau pirmas pirkimas yra, nors nieko nereklamavome, susirado pats žmogus ir išleido 300 eur. Puiki sistema!
Dainius Milašius, daisera.lt
Labai dėkingi visai verskis.lt komandai už labai operatyvų ir informatyvų bendradarbiavimą. Labai vertinam partnerius, kurie padaro daugiau, nei yra tikimąsi. Patikimumas ir pagalba iš tikrų savo darbą mėgstančių profesionalų. AČIŪ.
Justina Rudzinskienė, gemo.lt
Esame labai dėkingi ir patenkinti Verskis.lt komanda už operatyvų ir kokybišką darbą, kuriant mūsų el. parduotuvę. Nuoširdžiai rekomenduojame Jų paslaugas profesionalams, bei pradedantiesiems el.prekybos versle.
Valdas Kazakevičius, muzikosfaktorius.lt
Verskis.lt pasirinkome dėl aiškios ir tikslios komunikacijos. Mes vertiname profesionalumą ir sprendimų tęstinumą, todėl šį darbą patikėjome Verskis komandai. Puiki sistema, kokybiškas aptarnavimas ir patogiai paruoštas modulių valdymas. Smagu, kad mus vienija sutampantis požiūris į darbą ir klientus. Išdirbta iki smulkmenų sistema ir paruošti atsakymai į klausimus labai optimizuoja laiko sąnaudas. Platforma paruošta net ir reikliausiems vartotojams. Atskirai reiktų pažymėti, kad platformą daro patrauklia ir gausūs marketingo įrankiai, kuriuos galima palaipsniui įsisavinti. Manau, kad mūsų bendradarbiavimas suteiks daugiau pasitikėjimo , renkantiems verskis.lt platformą. Dėkoju Vitalijui, Ingridai, Danui ir visai komandai už darbą, kurį atliko. Sėkmės naujuose darbuose.
Gediminas Zdančius, fototechnika.lt
Anksčiau bijojome pirkti e-parduotuvę, todėl nuomavomės. Bijojome, kad sumokėję visą įmoką, nebūsime jau įdomūs tiekėjui ir jei kas nors užlūš, neturėsime galios prieš tiekėją. Bet įsigiję parduotuvę iš verskis.lt, tikrai labai džiaugiamės iškart ir po dabar metų. O ir niekas nelūžta. Įdiegę naują parduotuvę uždirbame daugiau nei turėdami seną kito tiekėjo nuomuotą parduotuvę. Taigi investicija pirktis, o ne nuomuotis pasiteisino. Verskis.lt komanda labai profesionali, įgyvendina ir kitus IT sprendimus. Visą įmonės IT ūkį drąsiai patikime verskis.lt. Labai džiaugiamės ir tikrai rekomenduojame visiems.
„Royal Alliance“, UAB (FighterShop.lt ) – direktorius Aleksandras Trakšelis
Kad ir kaip stengėmės išvesti iš kantrybės Evispos darbuotojus, niekaip to padaryti nepavyko. Kad ir kokius kvailus klausimus ir norus sugalvodavome, visada sulaukdavome tinkamo atsakymo ar sprendimo, ir kas svarbiausia, tai buvo atliekama žaibiškai. Ačiū, kad esate!
Ginutis Žiūkas, citrina.eu
Rekomenduojame verskis.lt! Patogus valdymas, išsami mokomoji medžiaga bei konsultavimas visais klausimais!
vivostaskas.lt kolektyvas
Norime padėkoti visai komandai už profesionalų darbą! Ačiū už visas konsultacijas, operatyvumą, geranoriškumą ir pagalbą sprendžiant iškilusius klausimus! :)
Ina Rizgelienė, shop.agrupe.lt
Rekomenduojame verskis.lt kaip patogią platformą ir jų kolektyvą, kuris greitai reaguoja į iškilusius keblumus :) Lengva ir patogu naudotis.
doviledage.com kolektyvas
Su Evispa dirbame jau 7 metus. Esame patenkinti profesionaliu ir greitu darbu. Visuomet padeda išspręsti atsiradusias problemas ir įgyvendinti mūsų išskirtinius poreikius tobulinant e-parduotuvę.
Nerijus, burte.lt
Verskis.lt platformą naudojame dviems projektams: Simedva.lt ir medinisarkliukas.lt. Platforma paprasta, patogi vartotojui. Iškilus problemoms ar klausimams - sulaukiame greito, tikslaus atsakymo. Tikiuosi ir ateityje tokio malonaus bei produktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo.
Paulius Mickaitis, UAB Simedva
Džiaugiamės pasirinkę Verskis.lt el. parduotuvių sistemą. Paprasta naudoti, funkcionali, laiku diegiami reikalingi atnaujinimai. Greitai ir išsamiai konsultuojama iškilus klausimams ar problemoms. Mūsų pirkėjai apie e. parduotuvę atsiliepia tik iš gerosios pusės: greitai ir lengvai randa kas juos domina, neapkrauta nereikalingomis funkcijomis.
ginklai.lt, UAB „Stingeris“, Paulius ir Valdas
Racionalus sprendimas nedidelei įmonei, kuri turi ir fizines, ir internetinę parduotuvę. Galimybė integruoti su apskaitos sistema „Rivilė“ leidžia svetainėje matyti aktualius sandėlio likučius, kas mums buvo ypač svarbu ir sutaupė daug rankinio darbo. Malonus bendravimas, gerai paruošta mokomoji medžiaga ir visada greita bei geranoriška pagalba iškilus klausimams.
Vaiva Tylienė, silueta.lt
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
sentiment.lt UAB "Mekta", Eglė
Esame dėkingi Verskis.lt komandai už kantrybę ir mūsų lūkesčių išpildymus tiek iš dizaino, tiek iš techninės pusės. Džiaugiamės, kad visada gaudavome išsamius atsakymus į daugybę klausimų kartu su patarimais. Pati Verskis.lt sistema yra pakankamai patogi ir turinti naudingų įrankių.
saulespatalyne.lt kolektyvas
Šioje įmonėje tikrai dirba profesionalai. Konsultuoja ne tik valdymo, tačiau ir kitais net nesusijusiais su el. parduotuve klausimais. Dažnai atrašo į laiškus net po darbo valandų, kas irgi yra labai vertinga. Sistema nesudėtinga, lengvai viską perpratome.
Artūras, DAEWOO ELECTRONICS Lithuania
Komanda puikiai dirba, visada pasiruošę padėti ir duoti gerų patarimų. Džiaugiamės perėję į verskis.lt sukurtą platformą.
levantina.lt kolektyvas
Džiaugiamės bendradarbiavimu su EVISPA. Pasirinkę verskis.lt TVS atsikratėme rūpesčių susijusių su e-parduotuvės funkcialumu. Nuoširdžiai rekomenduoju verskis.lt įmonėms, žmonėms, kurie pradeda e-verslą ir nenori didelių investicijų. O EVISPA komandai noriu palinkėti kantrybės, kūrybinių idėjų ir jų realizacijos! ;)
Puantas.lt kolektyvas
Turėjom el. parduotuvę, galvojom kad turim gerą. Atėjom į verskis.lt ir supratom, kad kokybiškas aptarnavimas ir gerai išdirbta sistema tikrai verta prašomų pinigų (kas iš tiesų yra pigu). Dabar jau keliame antrąjį projektą ir smagu matyti kaip vystosi šios sistemos funkcionalumas, nes vis daugiau naudingų funkcijų atsiranda. Ačiū, verskis.lt komanda.
miskui.lt UAB "MMC forest", Antanas
REKOMENDUOJAME! Ačiū, www.verskis.lt komandai už gerą darbą atnaujinant mūsų tinklapį. Džiaugiamės, kad išsirinkome šią komandą, nes čia dirba profesionalai, kurie žino, kaip reikia kurti tinklapį šiuolaikiškai. Mums patinka, jog kai kurie dalykai (iš pažiūros nereikšmingi) yra tiesiog automatizuoti. Visa tai taupo mūsų ir klientų brangų laiką. www.verskis.lt komanda kantriai pataria mažiau išmanantiems, o tai labai svarbu norint pradėti el. prekybos verslą. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti įgyvendinant bendras idėjas ir, aišku, kuriant nuosavą verslą.
farma24.lt, Aurimas
Jau ne pirmus metus kartu dirbant su Verskis komanda rekomenduoju ją ir kitiems. Kadangi praėjome daug etapų - ir startą nuo visiško nulio, ir dar vienos el. parduotuvės kūrimą ir naujo funkcionalumo poreikio įvertinimą. Esu dėkinga Jums už atvirus komentarus ir pasiūlymus kas geriau tinkama mano individualiu atveju atsižvelgiant į rinką, kurioje el. parduotuvė veiks. Profesionalus aptarnavimas, kantrybė ir patarimas kiekvienu iškilusiu klausimu. Su tokia komanda nėra baisu jeigu ir ne itin daug išmanai kai kuriose srityse- jie patars ir pagelbės. Ačiū jums ir laukia mūsų dar ne vienas bendras darbas.
Rasa Butkevičiūtė, rasosdovanos.lt
Norėčiau padėkoti “Evispa” komandai, o ypač Vitalijui, kuris labai padėjo perkeliant el. parduotuvę į naują platformą. Greitai bei tiksliai atsakydavo į begalę iškilusių klausimų. Labai padėjo parduotuvės valdymui skirtos video instrukcijos – viskas konkrečiai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus būti naujais mūsų partneriais. Ačiū!
kukistore.eu Eglė
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti!
odiodi.lt Živilė
Teko dirbti su šia įmonę prieš 4 metus kitoje veikloje, patirtis buvo teigiama, todėl grįžau ir nustebau kaip stipriai jie ištobulino savo sistemą el. prekybai. Marketingo "plonybių" įdiegta labai daug, todėl lengva dirbti su šia sistema siekiant gerų rezultatų tiek paieškos sistemose, tiek vykdant mokamą reklamą. Rekomenduoju vienareikšmiškai!
jauku24.lt UAB "Mekatas", Viktorija
Labai dėkingi kolektyvui, sėkmingai, greitai ir kokybiškai perkeliant mūsų el.parduotuvę į naują platformą. Labai džiugu, kad greitai komunikuojama ir suteikiama visa informacija ir atsakoma į nežinomus ar neaiškius klausimus.
vitaliberata.lt komanda
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų ;)
vova-lingerie.eu UAB "Mano paslaptis", Dmitrij Medvedev
Viskas SUPER :) greitis WOW ;) Patogu ir greita
ultrabike.lt UAB "Ultro", Viktorija
Patiko sistemos lankstumas, suderinamumas su mobiliais įrenginiais ir SEO sprendimai. Tikimės sėkmingo sistemos darbo ir ateityje.
fedingas.lt UAB "Fedingas", Giedrius
Dėkojame UAB "Evispa" kolektyvui už pagalbą, kuriant el. parduotuvę, už kantrybę, teikiant konsultacijas, operatyvius ir išsamius atsakymus į kilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą ir poreikių išsiaiškinimą, pastangas, kad klientas liktų patenkintas. Verskis.lt yra suteikiamos puikios galimybės išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų, internetinės parduotuvės nuomos pagalba.
whirlpoolsandelis.lt UAB "Aeracija" kolektyvas
Norėčiau padėkoti už kantrybę ir profesionalumą kuriant mūsų naują svetainę ir už pagalbą atnaujinant esamą. Jūsų ilgametė patirtis ir nuoširdūs patarimai mums leido būti pastebėtiems dar didesniems potencialių klientų ratams. Mes vertiname mūsų ilgalaikę partnerystę, sėkmės Jums naujuose projektuose.
pardavykla.lt UAB "Pardavykla LT" Direktorius Aurelijus Kadziauskas
Verskis.lt elektroninės komercijos sistema pasižymi itin dideliu lankstumu ir gali pasiūlyti tiek standartines opcijas ką tik veiklą pradėjusiems internetiniams prekybininkams, tiek plėtoti ir diegti papildomus funkcionalumus ir augti kartu su sparčiai besivystančia internetinės prekybos rinka Lietuvoje.
UAB "Margin" direktorius Saulius Majauskas, zemakaina.lt
Dėkojame visai verskis.lt komandai už tobulai atliktą savo darbą. Norime ypatingai išskirti keletą dalykų, kurie šiais laikais yra retai sutinkami: 1. Įsiklausė į mūsų specifinius pageidavimus; 2. Pasiūlė būtent mums adaptuotą e-parduotuvės versiją; 3. Suderino ir įgyvendino mūsų įmonės pageidavimus; 4. Ir svarbiausia - AUKSO vertės bendradarbiavimas – visada atsiliepia į skambučius, atsako į e-laiškus, ir pataria klausimais, kurie tiesiogiai net nesusiję su e-parduotuvės veikla.
Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti ir rekomenduojame visiems, kas dar svarsto apie e-sprendimus savo verslui!
Komandos vardu, UAB "GUSTO NAMAI" generalinė direktorė Rima Brinienė parduotuve.gusto.lt
Internetinės parduotuvės nuoma optimalus sprendimas smulkiam verslui. Galima išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų į programos pirkimą. Be to, nusipirkus programą ir susidūrus su poreikiu ją koreguoti, tektų nemažai pakloti už kiekvieną darbelį. Verskis.lt atveju tenka mokėti už pakeitimus, bet sumos tikrai įkandamos :) Ačiū verskis.lt kolektyvui ir sėkmės jums.
www.trauzai.lt kolektyvas
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien