Elektroninės parduotuvės dizaino paslaugos

Mūsų dizaineriai realizuos Jūsų dizaino idėjas

Individualaus elektroninės parduotuvės dizaino kūrimas

Užsisakę individualaus dizaino kūrimą, gausite dizaino klausimyną, kuriame turėsite atsakyti į keletą nesudėtingų klausimų. Tai skirta tam, kad kuo geriau galėtume suprasti Jūsų norus ir viziją, kaip norite, kad atrodytų būsima el. parduotuvė. Galėsite pateikti patinkančius pavyzdžius, norimą spalvų paletę ir šriftus, kurie bus panaudoti dizaine. Plačiau

Elektroninės parduotuvės vidinių puslapių piešimas ir programavimas

Galite užsisakyti ne tik visos el. parduotuvės, bet konkretaus puslapio, ar kelių puslapių, dizaino kūrimą. Pavyzdžiui, norite gražiau atvaizduoti "Apie mus" puslapį arba gražiau pateikti savo teikiamas papildomas paslaugas.

Mūsų dizaineris nupieš puslapio maketą pagal Jūsų pateiktą informaciją, o programuotojas adaptuos dizainą platformai.

Užsisakyti vidinių puslapių kūrimą.

Logotipo kūrimas

Sukursime logotipą, kurį galėsite naudoti elektroninėje parduotuvėje, vizitinėse kortelėse, ar pasigaminti parduotuvės iškabą.

Gavus pageidavimus, dizaineris sukurs kelis maketus pagal Jūsų viziją, iš kurių išsirinksite labiausiai patinkantį.

Užsisakyti logotipo kūrimą.

Elektroninės parduotuvės reklaminių banerių kūrimas

Reklaminiai baneriai skirti informuoti, nukreipti, skatinti pirkti, ar peržiūrėti prekę/kategoriją. Juos galite naudoti visuose elektroninės parduotuvės puslapiuose: tituliniame - informuoti apie akcijas, naujas prekes, ar spec. pasiūlymus; kategorijos puslapiuose, norint atkreipti klientų dėmesį į konkretų pasiūlymą, ar pateikti kitą informaciją.

Reklaminį banerį sukursime su Jūsų norimu tekstu, panaudosite Jūsų atsiųstas nuotraukas ir kitą informaciją. O jeigu neturite, parinksime tinkančias iš nuotraukų duomenų bazių.

Užsisakyti banerio kūrimą.

Noriu užsisakyti