Elektroninės parduotuvės analitiniai įrankiai

 • Google Ads analizė

  El. parduotuvėje įdiegtas modulis, kurio pagalba galite sekti reklamos efektyvumą. Tipiškai, be šio modulio integracijos, galima matyti kiek pinigų išleidžiama kiekvienam raktažodžiui, o sąsajos pagalba žinosite, kurie iš jų neša Jums tiesioginę naudą - generuoja pardavimus. Dažniausiai tai nėra žinoma ir pinigai tiesiog iššvaistomi, tačiau korektiškai sujungus su el. parduotuve viskas tampa matoma. Beveik kiekvienoje kampanijoje yra raktažodžų, kurie "siurbia" pinigus, o efekto neduoda. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite išsimatuoti, kiek efektyvus Google Ads yra Jūsų verslui.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics analizė

  Galite kaupti savo el. parduotuvės statistikos duomenis bei juos analizuoti. Manome, kad tai viena detaliausių ir tiksliausių analitinių sistemų Jūsų el. parduotuvės lankomumui stebėti. Google Analytics pagalba turite galimybę stebėti savo lankytojus - iš kur atėjo, kiek laiko užtruko tinklalapyje, kokias prekes labiausiai žiūrėjo, pagal kokius raktinius žodžius pakliuvo į tinklalapį ir panašiai.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics e-commerce modulis

  Šios integracijos dėka sužinosite apie klientus: kiek kartų jiems teko apsilankyti Jūsų svetainėje prieš apsiperkant, kiek laiko prireikė apsisprendimui. Kokie šaltiniai generavo daugiausiai pajamų. Gal tai buvo reklama skelbimų portaluose, o gal tai buvo Jūsų partnerių tinklalapis. Išleidžiant pinigus reklamai yra būtina stebėti jų grįžtamumą bei atlikti analizes, kad sekantį kartą skirtumėte pinigus toms kampanijoms, kurios neša didžiausią naudą. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite stebėti konversijos rodiklį (kiek lankytojų tampa pirkėjais) bei kokias prekes labiausiai perka.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics Enhanced Ecommerce

  Verskis.lt el.parduotuvės platformoje yra integruotos šios Google Analytics Enhanced Ecommerce dalys:
  Detalios info apie produkta peržiūros
  https://developers.google.com/tag-manager/enhanced-ecommerce#details

  Prekės įsidėjimas į krepšelį
  https://developers.google.com/tag-manager/enhanced-ecommerce#add

  Pirkimo žingsniai nuo krepšelio peržiūros iki užsakymo patvirtinimo.
  https://developers.google.com/tag-manager/enhanced-ecommerce#checkoutstep

  Transakcija
  https://developers.google.com/tag-manager/enhanced-ecommerce#purchases

  Realizuoti eventai: search view_item add_to_cart view_cart remove_from_cart begin_checkout add_shipping_info add_payment_info purchase sign_up login newsletter

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Search Console

  Galite sekti kaip Google apdoroja Jūsų tinklalapį, kokios yra jo pastabos indeksavimui, ką jis jau suindeksavo ir kokios yra jo pastabos Jūsų turiniui. Šiam įrankiui el. parduotuvės platforma automatiškai generuoja sitemap.xml failą, kurio pagalba paieškos sistemos žino, kokie yra puslapiai, kas padeda joms greičiau susigaudyti Jūsų tinklalapyje.

  Instrukciją rasite čia: https://www.verskis.lt/pagalba/google-search-console-pajungimas

  Galioja visiems planams

 • Facebook Pixel

  Facebook Pixel diegimas leidžia ne tik matyti lankomumo statistiką, kaip kad Google Analytics įrankis, tačiau taip pat ir segmentuoti lankytojus į grupes, pvz., į vartotojus, kurie įsidėjo prekes į krepšelį, arba buvo pirkimo puslapyje, tačiau neužbaigė pirkimo proceso ir t.t.. Vėliau pasinaudoję šiais duomenimis galite taikyti norimą reklamą Facebook tinkle.

  Sekami įvykiai: AddToCart, InitiateCheckout, PageView, Purchase, Search, ViewContent

  Galioja visiems planams

 • Facebook Pixel Server Side Events

  Apple stengiasi apsaugoti vartotojus nuo persekiojančios reklamos, o Facebook nori reklamdaviams teikti statistiką. Tam yra sukurtas įrankis, kurio pagalba galima teikti duomenis ne per kliento naršyklę, o tiesiogiai duomenis siųsti į Facebook serverius. Tokiu atveju visiškai nesvarbu ką naudoja klientas (kokią operacinę sistemą ir/ar naršyklę) - duomenis pasieks Facebook serverius ir nebus užblokuoti vidury kelio. Šiam moduliui gali būti reikalingas didesnių resursų serveris. Plačiai aprašoma Facebook pagalboje

  Sekami įvykiai: AddToCart, InitiateCheckout, PageView, Purchase, Search, ViewContent

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas

  Įrankis Hotjar leidžia Jums įrašyti ne tik lankytojų karščio žemėlapius, bet ir atlikti vaizdo įrašus apie lankytojų elgseną el. parduotuvėje. Galite stebėti ką daro žmonės, kur juda pėlės žymeklis ir kaip jie pildo formas.

  Galioja visiems planams

 • Reklamos kampanijų monitoringas

  Matysite visus lankomymo statistinius duomenis, bet tokius dalykus, kaip kad pvz. kuris reklamos kanalas neša daugiausiai pelno, kuris naujienlaiškis konvertavosi į daugiausiai pardavimų ir t.t. Jeigu pageidausite - galime teikti papildomas paslaugas ir turėdami klausimų, mes būsime pasiruošę į juos atsakyti, remiantis Jūsų Google Analytics statistiniais lankomumo bei pardavimo sekimo duomenimis.

  Galioja visiems planams