Elektroninės parduotuvės užsakymų modulis

 • Užsakymų statistika

  Galimybė matyti el. parduotuvės pardavimų statistiką pasirinktam laikotarpiui - užsakymų skaičius, užsakymų vertė, vidutinė užsakymo vertė, vidutinis prekių skaičius, TOP prekių pardavimai.

  Galioja visiems planams

 • Masinis užsakymų spausdinimas

  Galimybė atsipausdinti visus už tam tikrą laikotarpį pasirinktus užsakymus. Pvz. vakare atsispausdinate visus užsakymus gautus per dieną, juos peržiūrite ir sistemoje pagal užsakymo numerį pažymite būsenas: įvykdytas, atšauktas ar pan.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymo redagavimas

  El. prekybos praktikoje būna, kad pirkėjai įvykdę užsakymą nori jį koreguoti. Pvz., užsakytas prekes pakeisti kitomis, keisti jų kiekius, pristatymo būdą, adresą - visus šiuos veiksmus galite atlikti redaguodami užsakymą. Taip pat užsakymą galima priimti telefonu bei užpildyti visus užsakymo duomenis.

  Galioja visiems planams

 • Minimalus užsakymo dydis

  Šis funkcionalumas leidžia Jums nustatyti minimalią užsakymo vertę, nuo kurios Jūs vykdysite pardavimus. Jei sistemoje nurodote, kad vykdote pirkimus nuo 20 €, o pirkėjo krepšelio vertė 18 € - sistema pirkėją informuos, kad jam trūksta 2 € iki minimalaus užsakymo dydžio.

  Galioja visiems planams

 • Dokumentų serijos ir jų tipai

  Kiekvienas užsakymas yra dokumentas, o jį lydi kiti, susiję, dokumentai - išankstinio mokėjimo sąskaita, sąskaita faktūra, pakuotės dokumentas ir siuntos dokumentas. Dokumentų iš sistemos trinti negalima, tačiau kiekvienas jų turi savo seriją ir eilės tvarką. Sąskaitas faktūras automatiškai generuoja sistema, tad jas galima atsispausdinti ir pateikti klientui bei buhalterijai.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymo informacijos archyvas

  Galite peržiūrėti visą užsakymo eigą - kada užsakymas buvo įformintas, kada apmokėtas. Kuris iš administratorių (jei tokių yra keletas) pažymėjo, kad užsakymas paruoštas. Redaguojant užsakymą sukuriamas naujas užsakymas, o senasis tampa negaliojantis. Tokiu būdu visada žinosite ką tiksliai užsakė vartotojas net po visų užsakymo modifikacijų.

  Galioja visiems planams

 • Omniva, LPexpress, Itella, Venipak ir DPD

  Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvairovę - pristatykite siuntas į Omniva bei LPexpress paštomatus, Itella smartbox, Venipak bei DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymų filtras

  Vienu metu vykdant keletą užsakymų, filtro pagalba galima susirūšiuoti užsakymus pagal jų būklę: naujas, patvirtinas, atšauktas ir pan. Tokiu būdu matysite tik tuos užsakymus, kurių būklė Jums aktuali.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Ataskaitos pagal užsakymų duomenis

  Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Detali prekių ataskaita. Pristatymo būdų ataskaita leis matyti, kokie buvo pasirinkti pristatymo būdai, už kokias sumas prekės buvo parduotos klientams ir kuriuose užsakymuose kokios prekės buvo parduotos. Visas ataskaitas galima generuoti kaip bendrines arba išskiriant fizinius bei juridinius asmenis.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • SMS siuntimas vartotojams

  Apie užsakymo vykdymo eigą klientus galite informuoti siųsdami jiems trumpuosius SMS pranešimus. Klientui visada svarbu žinoti, kad jo pinigus gavote arba užsakymas jau yra išsiųstas.
  Integruotos sistemos: lightsms.com (Paysera) ir tcg.lt (CSC telecom)

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Siųstų laiškų ir SMS žinučių archyvas

  Sistemoje galite matyti kokie el. laiškai ir SMS žinutės buvo išsiųsti klientams iš el. parduotuvės. Žinučių archyvas saugomas 2 metus ir trinamas automatiniu būdu.

  Galioja visiems planams

 • Apleistų krepšelių sekimas

  Klientai įsideda prekes į krepšelį, bet jų neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas leis Jums pamatyti kas ir ką buvo įsidėjęs į krepšelį, tačiau nenupirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Didinkite savo pardavimus konvertuodami apleistus krepšelius.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Apleistų krepšelių priminimai

  Modulio pagalba sistema automatiniu būdu išsiųs potencialiam pirkėjui laišką apie jo paliktą krepšelį bei primins kokias prekes jis buvo įkėlęs į savo pirkinių krepšelį.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Jeigu Jūs nestandartinių pasiūlymų generavimui vis dar naudojate Excel ar PDF failus , šis komercinių pasiūlymų modulis pagerins jūsų darbo našumą. Su šiuo įrankiu galėsite ruošti komercinius pasiūlymus taikant nestandartines kainas bei patogiai juos siųsti el. paštu. Taip pat juos galėsite konvertuoti į gražius PDF ar XLS failus su prekių nuotraukomis bei nurodyti pasiūlymo galiojimo datą. Klientui komercinius pasiūlymus galėsite išsiųsti el. paštu ir SMS žinute, su nuoroda į jūsų el. parduotuvę, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su priskirtomis sąlygomis: kiekiai, individualios kainos, atsidurs pirkėjo krepšelyje, o nusipirkti galės tuo pačiu procesu ar pasinaudoti jūsų priskirtu mokėjimo būdu, pvz.: lizingu. Taip pat galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip išnaudoti šias sugeneruotas nuorodas, pvz.: sukuriate pasiūlymą su 3 prekėmis (striukė, kelnės, pirštinės) ir joms pasiūlote specialią kainą. Tokią nuorodą galite naudoti savo puslapyje kaip akciją ar tokiu būdu paleisti reklamos kampaniją, šitaip didinant jūsų pardavimus. Plačiau susipažinti su modulio galimybėmis galite čia: Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų filtravimas pagal vadybininką

  Turite daug vadybininkų kurie dirba su komerciniais pasiūlymais? Galėsite matyti visus, filtruoti pagal vadybininką, o kiekvienas vadybininkas galės matyti tik savo kurtus komercinius pasiūlymus.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų įrankio praplėtimas

  Kurdamas komercinį pasiūlymą administratorius pasirenka pratęstos garantijos laikotarpį, kuris bus pasiūlytas pirkėjui, tačiau pirkėjas gali laikotarpį pakeisti arba visai atsisakyti pratęstos garantijos. Komerciniame pasiūlyme galės būti prekės, kurios nėra privalomos įsigyti ir jų galima atsisakyti (standartiškai visos esančios pasiūlyme prekės yra privalomos pirkti kartu). Bei tam tikroms pozicijoms galima išjungti kiekio ar publikavimo validavimą pardavimui. Atskiru susitarimu galimas ir funkcionalumas, leidžiantis kurti nesamas prekes komercinio pasiūlymo kūrimo metu.

  Galioja "Didmena+" planams