Elektroninės parduotuvės klientų valdymas

 • Klientų peržiūra

  Kaip el. parduotuvės administratorius Jūs turite galimybę matyti visus klientus, jų kontaktinius duomenis. Esant poreikiui, galima atlikti jų duomenų korekcijas.

  Galioja visiems planams

 • Klientų grupės

  Modulis leidžia skirstyti klientus į grupes pagal el.pašto adresą ir jų užsakymus vaizduoti skirtingomis spalvomis. To pasekoje lengvai galima matyti, pavyzdžiui, užsakymus iš nepageidaujamų asmenų, arba papildomą dėmesį skirti savo VIP klientams.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Klientų rolių valdymas

  Galimybė turintiems lojalius klientus ar didmeninkus priskirti pasirinktą A/B/C kainyną priklausomai nuo to, kokiomis kainomis esate sutarę bendradarbiauti. Tuomet, Jūsų didmenininkas prisijungęs prie el. parduotuvės savo paskyros matys kitokias kainas ir būtent jomis atliks užsakymą.

  * Šis funkcioanlumas galimas tik turintiems ir naudojantiems A/B/C kainynus.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara

  Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą skirtingų kainynų, t.y., prekę parduoti skirtingomis kainomis. Tarkime konkrečios prekės A kainyno kaina yra 100 €, o pagal B kainyną jos kaina yra 87 €. Tokiu būdu elektroninėje parduotuvėje kuriamos vartotojų grupės, kurioms yra nurodomas pasirinktas kainynas bei numatoma, ar jie gali naudotis nuolaidų kuponais. Tarkime yra grupė „didmena“ kuriai įjungtas B kainynas, bet jai draudžiama naudotis nuolaidų kuponais. Tada visus reikiamus klientus administratorius arba paskiria į grupę „didmena“, arba kuria tokį klientą iš administracinės dalies.

 • Papildoma kainyno nuolaida

  Galimybė klientui priskirti bendrą, papildomą, nuolaidą nuo jam taikytino kainoraščio. Pvz. vienam klientui galima nustatyti sąlygą "A kainoraštis -5%", kitam "B kainoraštis -7%", dar kitam "B kainoraštis -3%"

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Kainodaros be PVM vaizdavimas

  Kai visiems klientams vaizduojate kainodarą su PVM, savo didmenos partneriams galite rodyti kainodarą be PVM.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Individuali fiksuota prekių kainodara

  Galite masiškai ekselio pagalba importuoti galutines prekių kainas konkrečiam klientui, pvz. prekė X Jūsų klientui K bus parduodama būtent už 78,68 € nes tiek esate sutarę sutartyje ir nesvarbu kokia prekės kainodara nustatyta jam priskirtame kainoraštyje. Esant buhalterinei integracijai galima šį procesą automatizuoti ir importuoti kainodarą tiesiogiai iš Jūsų buhalterinės sistemos (reikalaus papildomų programavimo darbų sąsajai su buhalterija).

  Galioja "Didmena+" planams