Pristatymo būdai elektroninėje parduotuvėje

 • Pristatymo zonų valdymas

  Taikant skirtingą kainodarą pristatymui, priklausomai nuo šalies ar jos zonos, turite galimybę susiskirstyti jas taip, kaip Jums reikia. Pvz., Lietuvą suskirstome į Vilniaus bei Neringos zonas atskirai, o likusią Lietuvos teritorija į vieną bendrą zoną. Baltijos šalis į kitą zoną, o Europą suskirstome į zonas taip, kaip to reikalauja vežėjai.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo būdai

  Sistemoje numatyti keli užsakymų pristatymo scenarijai: pristatyti nereikia (prekes pasiimsiu pats), nemokamas pristatymas, tarifų lentelė (pagal krepšelio vertę arba svorį), fiksuota pristatymo kaina, paštomatai. Vežėjams galima aktyvuoti pinigų paėmimo paslaugą (angl. COD - cash on delivery), kurią galima apmokestinti komisiniu mokesčiu. El. parduotuvėje nustatomos zonos, kur prekės gali būti pristatomos (pvz. Lietuvą galime išskaidyt į keletą regionų: visa Lietuva, Vilnius, Neringa ir pan.); sukuriami pristatymo būdai (pvz. Venipak, DPD, Lietuvos paštas). Kiekvienai pristatymo zonai galima priskirti skirtingą pristatymo būdą (pvz. vienas iš vežėjų neveža į Neringą) ir pristatymo kainas pagal kiekvieną vežėją atskirai. Vartotojui įvedus pristatymo adresą sistema parenka jam galiojančius pristatymo būdus.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo kainodaros valdymas

  Pristatymo kainą galite nustatyti pagal krepšelio svorį arba vertę, naudoti fiksuotą pristatymo kainą arba tarifų lentelę. Pvz., tarifų lentelėje nurodote, kad perkant iki 100 € pristymo kaina 12 €, perkant nuo 100 iki 200 € pristatymo kaina 7 €, o užsakymus, kurių vertė virš 200 € - pristatote nemokamai. Kitam vežėjui galite nustatyti tarifų lentelę pagal svorį, pvz., iki 30 kg. pirkinio svorio siuntinį pristato už 15 €, o sveriantys daugiau kaip 30 kg. - nėra pristatomi. Taip pat galima naudoti nemokamą pristatymą, nurodant nuo kokios prekių krepšelio vertės jis įsigalioja. Esant poreikiui, gali būti pasirenkams apmokėjimas grynais (angl. COD - cash on delivery) vežėjui, už kurį galima nurodyti komisinį mokestį.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo termino skaičiuoklė

  Dalį prekių turite sandėlyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz., klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d., o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Tiesioginė integracija su Omniva

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Omniva modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Omniva“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su LPexpress

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme LPexpress modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „LPexpress“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Venipak

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Venipak modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Venipak“ sistema. Galite patogiai atsispausdinti siuntų lipdukus bei manifestus, to nebereikės daryti kopijuojant duomenis.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su DPD

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme DPD modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „DPD Lietuva“ sistema.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Itella

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Itella modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su Itella kurjerių ir Smartpost savitarnos terminalų (paštomatų) sistema.

  Galioja visiems planams

 • Siuntos sekimo modulis

  Siuntos sekimo modulis el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atsidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Siųsk Pigiau

  Siųsk Pigiau - sprendimas ieškantiems greito, patogaus ir paprasto būdo išsiųsti tarptautinę siuntą. Integracija suteikia galimybę siuntėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į siųsk pigiau platformą.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Tiesioginė integracija su MultiSiuntos

  Vienas sprendimas visoms siuntoms: 1 platforma, kurioje galite valdyti visus užsakymus – sujungti kelias el. parduotuves, pridėti skirtingus vežėjus, kurti siuntų lipdukus, iškviesti kurjerį, sekti siuntas, atlikti grąžinimus.
  Integracija suteikia galimybę siuntų vežėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į savo platformą. Taip sutaupomas Jūsų laikas, nes nereikai to daryti rankiniu būdu.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo būdų žymės

  Tai yra funkcionalumas gali drausti naudoti tam tikrą pristatymo būdą, jeigu prekių krepšelyje yra bent viena prekė su atitinkama žyme (pvz. negabaritas, šaldyta produkcija, nepristatoma). Taip pat šio funkcionalumo deka galimas ir priešingas variantas, kad pristatymo būdas galios tik jeigu visos prekės esančios krepšelyje turės priskirtas visas nurodytas žymes.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo kainos dauginimas iš sandėlių skaičiaus

  Naudinga, kai vykdote prekybą iš kelių sandėlių ir norite, kad užsakyme esant prekėms iš skirtingų sandėlių būtų apmokestintas kiekvienas pristatymas atskirai. Pavyzdžiui, klientas surinko krepšelį iš 5 prekių, kai 2 vežamos iš Vilniaus, o 3 iš Kauno; pristatymo kaina 2,50 eur; tokiu atveju pristatymo kaina klientui bus 2 sandėliai * 2,50 eur = 5 eur už pristatymą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo būdai pagal kainoraštį

  Galimybė skirstyti pristatymo būdus pagal kliento kainoraštį. Tokiu atveju galite "išsivešiu savo transportu" priskirti tik pirkėjams turintiems tam tikrą kainoraštį. Atitinkamai galima bus turėti skirtingą pristatymo kainodarą atsižvelgiant į klientą, pvz. didmenos klientams taikyti pristatymo kainodarą pagal svorį, kai visiems pristatymą taikote pagal užsakymo vertę.

  Galioja "Didmena+" planams