Pristatymo būdai elektroninėje parduotuvėje

 • Pristatymo zonų valdymas Pristatymo zonų valdymas

  Taikant skirtingą kainodarą pristatymui, priklausomai nuo šalies ar jos zonos, turite galimybę susiskirstyti jas taip, kaip Jums reikia. Pvz., Lietuvą suskirstome į Vilniaus bei Neringos zonas atskirai, o likusią Lietuvos teritorija į vieną bendrą zoną. Baltijos šalis į kitą zoną, o Europą suskirstome į zonas taip, kaip to reikalauja vežėjai.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Pristatymo būdai Pristatymo būdai

  Sistemoje numatyti keli užsakymų pristatymo scenarijai: pristatyti nereikia (prekes pasiimsiu pats), nemokamas pristatymas, tarifų lentelė (pagal krepšelio vertę arba svorį), fiksuota pristatymo kaina, paštomatai. Vežėjams galima aktyvuoti pinigų paėmimo paslaugą (angl. COD - cash on delivery), kurią galima apmokestinti komisiniu mokesčiu. El. parduotuvėje nustatomos zonos, kur prekės gali būti pristatomos (pvz. Lietuvą galime išskaidyt į keletą regionų: visa Lietuva, Vilnius, Neringa ir pan.); sukuriami pristatymo būdai (pvz. Venipak, DPD, Lietuvos paštas). Kiekvienai pristatymo zonai galima priskirti skirtingą pristatymo būdą (pvz. vienas iš vežėjų neveža į Neringą) ir pristatymo kainas pagal kiekvieną vežėją atskirai. Vartotojui įvedus pristatymo adresą sistema parenka jam galiojančius pristatymo būdus.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Pristatymo kainodaros valdymas Pristatymo kainodaros valdymas

  Pristatymo kainą galite nustatyti pagal krepšelio svorį arba vertę, naudoti fiksuotą pristatymo kainą arba tarifų lentelę. Pvz., tarifų lentelėje nurodote, kad perkant iki 100 € pristymo kaina 12 €, perkant nuo 100 iki 200 € pristatymo kaina 7 €, o užsakymus, kurių vertė virš 200 € - pristatote nemokamai. Kitam vežėjui galite nustatyti tarifų lentelę pagal svorį, pvz., iki 30 kg. pirkinio svorio siuntinį pristato už 15 €, o sveriantys daugiau kaip 30 kg. - nėra pristatomi. Taip pat galima naudoti nemokamą pristatymą, nurodant nuo kokios prekių krepšelio vertės jis įsigalioja. Esant poreikiui, gali būti pasirenkams apmokėjimas grynais (angl. COD - cash on delivery) vežėjui, už kurį galima nurodyti komisinį mokestį.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Pristatymo termino skaičiuoklė Pristatymo termino skaičiuoklė

  Dalį prekių turite sandėlyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz., klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d., o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su Omniva Tiesioginė integracija su Omniva

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Omniva modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Omniva“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su LPexpress Tiesioginė integracija su LPexpress

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme LPexpress modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „LPexpress“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su Venipak Tiesioginė integracija su Venipak

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Venipak modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Venipak“ sistema. Galite patogiai atsispausdinti siuntų lipdukus bei manifestus, to nebereikės daryti kopijuojant duomenis.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su DPD Tiesioginė integracija su DPD

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme DPD modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „DPD Lietuva“ sistema.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su Itella Tiesioginė integracija su Itella

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Itella modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su Itella kurjerių ir Smartpost savitarnos terminalų (paštomatų) sistema.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Siuntos sekimo modulis Siuntos sekimo modulis

  Siuntos sekimo modulis el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atsidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su Siųsk Pigiau Tiesioginė integracija su Siųsk Pigiau

  Siųsk Pigiau - sprendimas ieškantiems greito, patogaus ir paprasto būdo išsiųsti tarptautinę siuntą. Integracija suteikia galimybę siuntėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į siųsk pigiau platformą.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "VIP+" planams

 • Tiesioginė integracija su MultiSiuntos Tiesioginė integracija su MultiSiuntos

  Vienas sprendimas visoms siuntoms: 1 platforma, kurioje galite valdyti visus užsakymus – sujungti kelias el. parduotuves, pridėti skirtingus vežėjus, kurti siuntų lipdukus, iškviesti kurjerį, sekti siuntas, atlikti grąžinimus.
  Integracija suteikia galimybę siuntų vežėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į savo platformą. Taip sutaupomas Jūsų laikas, nes nereikai to daryti rankiniu būdu.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "VIP+" planams