Apmokėjimo būdai elektroninėje parduotuvėje

 • Išankstinio mokėjimo sąskaita

  Klientas gali pasirinkti mokėjimą bankiniu pavedimu. Tokiu būdu jam atsiunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita jo nurodytu el. paštu PDF formatu, kuria remiantis jis atlieka pavedimą rankiniu būdu arba ją atsispausdina ir perduoda reikiamai instancijai arba asmeniui, pvz., įmonės buhalterijai.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Atsiskaitymas kurjeriui grynais

  Klientas pasirinkęs šį būdą jausis saugiau, jeigu jis perka iš Jūsų pirmą kartą ir bijo pinigus sumokėti iš anksto. Jeigu galite sau leisti šią galimybę - būtinai pasiūlykite tokį atsiskaitymo būdą klientui. Esant poreikiui - šią paslaugą galima apmokestinti papildomu komisiniu mokesčiu (tačiau to nerekomenduotumėme).

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Atsiskaitymas atsiimant

  Jeigu turite fizinį pardavimo tašką ar net kelis jų - galite leisti klientui pasirinkti, kuriame iš taškų jis pageidauja atsiimti Jūsų parduodamas prekes bei atsiskaityti už jas vietoje grynaisiais pinigais arba kortele.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Mokėjimas kreditu

  Vykdote didmeninę prekybą ir su partneriais esate pasirašę kreditavimo susitarimus? El. parduotuvėje galite valdyti klientus, kuriems bus leidžiama rinktis "pagal kredito sutartį" mokėjimo būdą ir sistema nelauks išankstinio mokėjimo iš šių klientų.

 • InBank, SB lizingas, GF lizingas

  Klientams galite pasiūlyti įsigyti Jūsų parduodamas prekes pasinaudojus lizingo paslaugomis. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o Jūsų klientai turės galimybę įsigyti prekių pagal jam priimtinas sąlygas bei galimybes. Praktika rodo, kad klientai turėdami galimybę pirkti išsimokėtinai, mielai iškart perka daugiau prekių net jeigu užsakymo vertė siekia vos 100 eur.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Paysera.lt integracija

  El. parduotuvės sistemoje sukurta integracija su visais Lietuvos komerciniais bankais, spaudos kioskais, Maxima parduotuvėmis, Paysera sąskaita bei kitais, Paysera.lt siūlomais atsiskaitymo būdais. Galite pasiūlyti įvairius atsiskaitymo būdus ir klientams iš užsienio - visa tai Jums leis atlikti Paysera.lt sistema.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Neopay.lt integracija

  Su „Neopay“ priimkite mokėjimus savo el. parduotuvėje saugiai ir lengvai! Renkantis „Neopay“ mokėjimo inicijavimo paslaugą, Jums užtikriname: paprastą integraciją, skaidrią kainodarą, saugumą bei patogumą Jums ir Jūsų klientams. Pirmieji Lietuvoje pradėję teikti šią paslaugą per API su šalyje veikiančiais bankais, „Neopay“ šiai dienai veikia visose Baltijos šalyse. Įmonės veikla reguliuojama Lietuvos banko ir atitinka visus PSD2 direktyvos reikalavimus. Naujiems klientams „Neopay“ šiuo metu taiko išskirtinai geras paslaugų kainas! Daugiau apie paslaugą rasite čia: neopay.online.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Stripe.com integracija

  Stripe.com - mokėjimų platforma, kuri leidžia saugiai, greitai ir patogiai sumokėti už prekes ar paslaugas suvedant banko kortelės duomenis atsiskaitymo lange. Mokėjimus galite priimti kreditinėmis, debeto kortelėmis, Apple Pay, Google Pay.

 • Paypal.com integracija

  PayPal.com sistema puikiai tinka priimti mokėjimus iš užsienio arba jeigu klientas nori atsiskaityti savo kreditine kortele.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Swedbank Bank Link su MIP

  Bank Link su mokėjimo inicijavimu Nuo šiol – visi pagrindiniai Baltijos šalių bankai Jūsų svetainėje viena technine integracija! Priimkite atsiskaitymus e. bankininkyste iš „Swedbank“, SEB, „Luminor“, Šiaulių, Medicinos, „Citadele“, LHV ir „Coop“ bankų klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Daugiau informacijos skaitykite:
  https://www.swedbank.lt/business/cash/cashflow/paymentPortal
  https://www.swedbank.lt/business/cash/cashflow/banklink

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • SEB įmokų surinkimo paslauga

  Patogi įmokų surinkimo paslauga e.parduotuvėms ir specialus pasiūlymas verskis.lt klientams.
  Daugiau informacijos rasite seb.lt puslapyje. Pildyti prašymą. Sudarius tik 1 sutartį su SEB banku, Jūsų e.parduotuvės klientai (nuo 6.103.54 versijos) galės atsiskaityti bet kuriuo iš šių būdų: Per „SEB”, „Swedbank, „Luminor”, „Citadele” ir „Šiaulių bankas“ el. bankininkystę Įvesdami savo „Mastercard“ arba „Visa“ kortelių duomenis Naudodamiesi savo „Paypal“ paskyra

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Luminor E-Commerce Gateway

  Priimkite mokėjimus el. parduotuvėje be mėnesio ir aktyvavimo mokesčių su Luminor E-Commerce Gateway! Luminor E-Commerce Gateway – patogus ir saugus sprendimas tiek prekybininkams, tiek pirkėjams. Prekybininkai informaciją apie atliktus mokėjimus gauna akimirksniu ir gali iškart vykdyti užsakymą. Pirkėjai gali rinktis patogiausią atsiskaitymo būdą: Luminor, Swedbank, SEB, Citadele, Šiauliu banko el. bankininkystę arba Mastercard bei VISA mokėjimo korteles. Daugiau informacijos apie paslaugą ir pasiūlymą rasite Luminor svetainėje.
  Pildyti prašymą

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Conto QuickPay integracija

  Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudodami Conto QuickPay paslauga.
  Visiems naujiems klientams – nemokamas įmokų rinkimas 2 mėnesius.
  Vienos geriausių kainų rinkoje Jokių paslėptų mokesčių Lengva integracija Operatyvus klientų aptarnavimas Daugiau informacijos apie paslaugą: https://www.contoquickpay.com/

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Klix.app integracija

  „Klix“ yra „Citadele“ banko Baltijos šalyse kuriamas sprendimas, naujas el. atsiskaitymų standartas, leidžiantis prekybininkams, interneto parduotuvėms, priimti mokėjimus visomis populiariausiomis mokėjimo priemonėmis: „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis, didžiųjų bankų mokėjimo inicijavimo paslauga.

  Atsiskaitymas „Klix“ pirkėjams yra patogus ir saugus – kartą atsiskaitęs „Klix“ klientas gali susieti savo kortelės duomenis su telefono numeriu, todėl kitąkart atsiskaitant nebereikės vėl suvedinėti kortelės duomenų, užteks suvesti savo telefono numerį ir mokėjimą patvirtinti „Klix“ mobiliojoje programėlėje.

  Turėdama vieno didžiausių Baltijos šalyse bankų palaikymą, „Klix“ užtikrina mokėtojų asmens duomenų ir pinigų saugumą.

  Daugiau informacijos apie paslaugą: https://klix.app/lt/prekybininkams/

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Montonio.com integracija

  Bene pigiausias mokėjimų surinkimo sprendimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse https://montonio.com/lt/. Modernus ir taupus mokėjimų surinkimas po 0.05 EUR už transakcija LT/LV/EE/FI ir jau tuoj Lenkija! Galimybė surinkti mokėjimus iš SEB, Swedbank, Luminor, Citadelė, Medicinos, Šiaulių bankų, Revolut bei Visa ir MasterCard kortelių Mokėjimo iniciavimas vos po 0.05 EUR per transakciją. Kortelių kainodara 1,4% + 0.25 EUR per transakciją. Mokėjimai keliauja tiesiai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Patapimas Montonio partneriu minučių bėgyje, o integracija verskis.lt - keli mygtukų paspaudimai.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Makecommerce integracija

  Elektroninės prekybos savininkams padedame surinkti mokėjimus populiariausiais mokėjimo būdais. Reikalinga tik viena paprasta integracija su https://makecommerce.lt/.

  Naudodami Makecommerce mokėjimų surinkimo platformą, su viena paprasta integracija, galite naudoti daug skirtingų mokėjimo būdų ir rinkti mokėjimus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos klientų kurie atsiskaito per elektroninę bankininkystę ar perka išsimokėtinai. Be to, galite naudotis mūsų Visa/MasterCard mokėjimų surinkimo būdu ir rinkti mokėjimus iš viso pasaulio.

  Palaikomi mokėjimo būdai: Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę Bank Link ir (ar) mokėjimo inicijavimo būdu, pirkimas išsimokėtinai, atsiskaitymas Visa/MasterCard mokėjimo kortelėmis.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • kevin. integracija

  Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami kevin. mokėjimų platformą ir sutaupykite iki 70% už įmokų surinkimo paslaugas. Ši bendrovė taiko itin skaidrią kainodarą - fiksuotą kainą centais už vieną mokėjimą - net ir patiems mažiausiems prekybininkams.

  Įmonės mokėjimų sistema atitinka visus PSD2 mokėjimo paslaugų direktyvos reikalavimus ir gali priimti mokėjimus iš visų Baltijos šalių klientų. Šiuo metu kevin. taiko ypač palankią kainodarą naujiems klientams. Daugiau apie paslaugą rasite kevin. svetainėje: https://www.kevin.eu

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Vialet.eu integracija

  Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudodami paslauga, kuri išsisikiria:
  palankias įkainiais paprasta integracija operatyviu klientų aptarnavimu Sudarius sutartį su Vialet Jūsų e.parduotuvės klientai galės atsiskaityti vienais patogiausių, saugiausių ir priimtiniausių būdų: apmokėjimas e.bankininkyste arba kortelėmis.

  Daugiau informacijos apie pasalaugą: vialet.eu arba susisiekite su mumis: sales@vialet.eu

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Opay.lt integracija

  Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami vieną iš populiariausių mokėjimų surinkimo sistema Lietuvoje. OPAY taiko lanksčią kainodarą, turi paruošę ypatingus pasiųlymus verskis.lt klientams.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • ESTO integracija

  Savo klientams pasiūlykite patogų bei greitą finansavimo sprendimą su ESTO: apmokėjimas po 30 dienų, 3 mėn. be pabrangimo ar standartinis lizingas – suteikite galimybę pasirinkti! Tai pats palankiausias, patogiausias ir greičiausias pirkimo išsimokėtinai procesas Lietuvoje! Be finansavimo sprendimų Jums galime suteikti tiesioginius klientų atsiskaitymus su e. bankininkyste, itin palankiomis sąlygomis be jokių papildomų mokesčių ar įsipareigojimų. Dėl ESTO atsiskaitymo būdų aktyvavimo Jūsų parduotuvėje kreipkitės partner@estopay.lt arba +370 524 09 988.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Inbank integracija

  Inbank Lizingas kitiems geriau žinomas kaip Mokilizingas. Turime daugiau kaip 2000 partnerių, o mumis pasitikinčių klientų skaičius Lietuvoje jau perkopė 850 000. Lizingo paslaugas teikiama LT, LV, EE, PL. Ar žinai kad rinkoje 65% visų lizingų yra be pabrangimo? Ar jūsų klientams būtų patogu sumokėti už prekę 3 įmokomis be pabrangimo? Reikia pagalbos? Kad jums būtų patogiau, konsultacijas teikiame ir savaitgaliai. Esame lankstūs - kiekvienam klientui siūlome labiausiai jų lūkesčius atitinkančią kainodarą.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Atsiskaitymas kriptovaliutomis

  CoinGate – 2014 m. Lietuvoje įsteigta fintech bendrovė, diegianti sprendimus, kurie leidžia bet kokio dydžio verslams priimti mokėjimus kriptovaliutomis. CoinGate partneriai gali rinktis priimti kripto mokėjimus, keisti juos į fiat (tradicinę valiutą), gauti fiat pavedimus tiesiai į banko sąskaitą, naudotis momentinių sąskaitų išrašymo (instant billing) paslauga. Ir tai tik kelios priežastys, dėl kurių daugelis verslų renkasi CoinGate paslaugas. CoinGate tikslas – masinis kriptovaliutų pritaikymas kasdienėms reikmėms. Tam, kad verslams būtų patogu, CoinGate siūlo net kelis sprendimų integracijos būdus kaip mokėjimo mygtukus, PoS programą, API integracija ir oficialius puslapio įskiepius didelėms e.prekybos platformoms. Savo klientams CoinGate siūlo įsirašyti į prekybininkų, priimančių kriptovaliutų mokėjimus, katalogą. Verslams ir individams siūlo kripto keitimo, pirkimo ir pardavimo paslaugas, bei galimybę leisti kripto dovanų kortelių parduotuvėje.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • ConnectPay integracija

  Įgaliname Jūsų verslą sutelkti visą dėmesį į tai, kas Jums iš tikro svarbu, pasirūpindami visais finansiniais sprendimais iš vienų rankų. Mūsų internetinės bankininkystės platforma leis Jums lengvai valdyti visas internetinio verslo finansines operacijas vienoje vietoje – atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, surinkti klientų lėšas, apmokėti paslaugų teikėjų sąskaitas, naudotis VISA kortele ir kitais privalumais. Mūsų internetinės bankininkystės platforma leis Jums lengvai valdyti visas internetinio verslo finansines operacijas vienoje vietoje – atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, surinkti klientų lėšas, apmokėti paslaugų teikėjų sąskaitas, naudotis VISA kortele ir kitais privalumais. Momentinis įmokų surinkimas tik už 0,01 Eur, nepriklausomai nuo krepšelio dydžio Palaikomi visi populiariausi bankai: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių Bankas, Revolut, Citadele, Medicinos bankas Atsiskaitymai mokėjimų kortelėmis nuo 1% + 0,1 Eur Klientų aptarnavimas lietuvių kalba 24/7 Kviečiame registruotis į NEMOKAMĄ PROFESIONALO KONSULTACIJĄ el. prekybos mokėjimų klausimais. Visos galimybės, kuriomis galite naudotis: ConnectPay el. prekybai. (PASTABA: NAUDOTI ŠIĄ NUORODĄ connectpay.com/lt/e-prekyba/)

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams