Elektroninės parduotuvės sąsajos su kitomis sistemoms

 • Rivilė GAMA integracija

  Nuosava el. parduotuvė – dabarties ir ateities vienas svarbiausių pardavimo kanalų. Rivile GAMA – labai populiari verslo valdymo ir apskaitos sistema turinti el. prekybos integracijos sprendimą. Verskis.lt naudoja Rivile API web servisus ir Jūsų el. parduotuvę gali lanksčiai integruoti su Rivile GAMA sistema. Integravę el. prekybos platformą į Rivile GAMA sistemą, galėsite automatiškai nuskaityti klientus, prekes, pardavimų dokumentų būsenas, prekių kainas ir likučius bei kitus verslui svarbius duomenis. Yra sukurta galimybė tiesiogiai į Rivile GAMA sistemą įkelti naujus duomenis ar juos papildyti: klientus, prekes, užsakymus, sąskaitas ir pan. El. komercijos sprendimus galima pritaikyti prie kliento individualios verslo ir apskaitos specifikos. Rivilė GAMA integracija el. parduotuvei padės Jums sutaupyti daug laiko bei automatizuoti procesus.
  Paslauga ir jos apimtis yra derinama ir atliekama pagal atskirą susitarimą kaip papildomi programavimo darbai.
  Plačiau: https://www.rivile.lt/?post_type=apps&s=verskis.

 • B1.lt integracija

  Sąsaja su B1 Jums leis automatizuoti buhalterijos procesus su el. parduotuve. Iš B1 sistemos į el. parduotuvę automatizuotai bus transliuojami likučiai bei pardavimo kainos, o el. parduotuvės užsakymus B1 periodiškai importuojasi ir jų nereikės perkelinėti rankiniu būdu.
  Daugiau automatizacijos = daugiau sutaupyto laiko, kurį galėsite skirti el. parduotuvės marketingui.
  Daugiau apie B1.lt ir verskis.lt intergraciją.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Integracija su Sąskaita123

  Automatizuotas sąskaitų importas į Sąskaita123
  Susiekite Verskis.lt su Sąskaita123 ir valdykite sąskaitų apskaitą, klientus, bei sekite pardavimus dar lengviau. Atlikus sąsają, galėsite pasirinkti norimo periodo sąskaitų faktūrų importą, matyti išsamią sąskaitų informaciją ar įtraukti klientų apmokėjimus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Livechat sistemos diegimas

  Norėdami realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus galite įsidiegti Livechat sistemą, Jums nereikės diegtis jokių papildomų programų, tiesiog įsidėti livechat’o kodą į el.parduotuvės nustatymus. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai: livechat.lt; smartsupp.com; tawk.to ar kitas.

  Galioja visiems planams

 • Prekių eksportas į kainos.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kainos.lt portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Į kainos.lt xml feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas item_price - kaina special_offer - akcija item_old_price - kaina prieš akcija manufacturer_code - kodas ean_code - barkodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda spec - atributai category - kategorija
  Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pgal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į pricer.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į pricer.lt – nepriklausomą racionalų pirkimo ir kainų palyginimo portalą. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Naudojamas kainos.lt duomenų ir sąlygų eksportas.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į kaina24.lt, hind.ee sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kaina24.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame rasite informacijos daugiau kaip apie 400 parduotuvių bei 4 000 0000 prekių, bei galėsite lyginti skirtingų pardavėjų kainas. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Į kaina24.lt ir hind.ee feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas price - kaina stock - kaina ean_code - barkodas (nuo 10 iki 13 skaitmenų) manufacturer_code - kodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda purchase_url - prekės nuoroda category_name - kategorija category_id - kategorijos id category_url - kategorija nuoroda Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pagal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į salidzini.lv sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į salidzini.lv portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Į salidzini.lv xml feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamų prekių variantai į feed paduodamos kaip paprastos. Kiekvienas variantas kaip atskira prekė. Nuoroda atnaujinama kas 6val. Eksportuojami prekės duomenys: name - pavadinimas link - prekės nuoroda price - kaina image - nuotraukos nuoroda category_full - kategorija category_link - kategorijos nuoroda brand - prekės žėnklas in_stock - prekės likutis Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Varle.lt marketplace integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į varle.lt marketplace – internetinės prekybos portalą, kuriame gali būti parduodamos Jūsų prekės. V2A2 XML įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais (pateikiant 3v1a2 versiją). Plačiau apie integracijos modulį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pigu.lt marketplace integracija

  Mūsų partneriai prekybos centras internete pigu.lt suteikia Jums specialų pasiūlymą – NET 12 mėn. prekiauti didžiausiame Baltijos šalyse prekybos centre be mėnesinio mokesčio ! Kartu su mūsų pagalba startuosite prekyboje ir pasieksite 3,5 mln pirkėjų. Norint sužinoti visas sąlygas prašome užsiregistruoti https://pigu.lt/lt/marketplace/register ir Pigu.lt atstovas su Jumis susisieks konsultacijai. Registracijos formoje prašome nurodyti, kad apie prekybą sužinojote iš Verskis.lt. Mes iš savo pusės Jums padėsime susikelti prekes ir pateikti pasiūlymus automatizuotai. Plačiau apie integraciją. Auginkite savo pardavimus su pigu.lt ir verskis.lt!

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • merxu.com integracija

  merxu.com - Europinė B2B prekybos platforma pramonės rinkai. merXu - visos Europos prekybos platforma, leidžianti įmonėms pirkti ir parduoti prekes ir paslaugas internetu net 8 Europos šalyse. Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Shopping integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į Google Shopping kuriame gali būti parduodamos. Prekės rodomos, kai klientas, naudodamasis "Google", ieško prekės. Produktia gali būti rodomi pagrindiniame paieškos rezultatų puslapyje arba Shopping skiltyje.
  Generuojamo TSV failo duomenys: ID, Availability, Condition, Description, Image_link, Additional_image_link, Link, Title, Price, Sale_price, Mpn, Brand, Product_type
  Google Shopping nėra Lietuvoje, modulis skirtas užsienio rinkai, kur veikia Google Shopping. Eksportuojama EN kalba. Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į eBay sistemą

  Prekes iš el. parduotuvės galima masiškai eksportuoti į eBay platformą CSV formatu, tad taip sutaupysite daug rankinio darbo. Taip pat žiūrėkite ir mūsų webinarą apie integraciją su eBay sistema. Į eBay CSV feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu, (galima nustatyti minimalų likutį) Konfigūruojamos prekes eksportuojamos jeigu jas sudaro ne daugiau nei 5 konfigūruojami atributai Eksportuojami prekės duomenys: SKU - prekės kodas Localized For - skirta lokalei (en_US) Variation Group ID - konfigūruojamos prekės kodas Variation Specific Name [1-5] - atribūto pavadinimas pagal kurį konfigūruojamas variantas Variation Specific Value [1-5] - atribūto reikšmė Title - prekės pavadinimas Product Description - prekės aprašymas Group Picture URL - prekės nuotrauka Picture URL [1-24] - papildomos prekių nuotraukos iki 24vnt Attribute Name [1-30] - atributo pavadinimas iki 30vnt Attribute Value [1-30] - atributo reikšmė iki 30vnt Condition - Standartinė prekių būklė (nustatymai)
  NEW NEW_OTHER NEW_WITH_DEFECTS MANUFACTURER_REFURBISHED SELLER_REFURBISHED USED_EXCELLENT USED_VERY_GOOD USED_GOOD USED_ACCEPTABLE FOR_PARTS_OR_NOT_WORKING Measurement System - matavimo sistema (METRIC kg, cm) Length - ilgis, cm Width - plotis, cm Height - aukštis, cm Weight Major - prekės svoris, kg (didžioji siuntos svorio dalis, jei siuntos svoris yra 3kg, 8gr., išvedama 3.) Weight Minor - prekės svoris, kg (mažoji sveikoji siuntos svorio dalis, jei siuntos svoris yra 3kg, 8gr. išvedama 8.) Total Ship To Home Quantity - prekes likutis Channel ID - kanalo identifikatorius (CHANNELS)
  EBAY_US EBAY_UK EBAY_RU EBAY_PL EBAY_PH EBAY_NL EBAY_MY EBAY_IT EBAY_IN EBAY_HK EBAY_FR EBAY_ES EBAY_DE EBAY_CH EBAY_CA EBAY_BE_NL EBAY_BE_FR EBAY_AT EBAY_AU Category - Standartinė kategorija (nustatymai) Shipping Policy - Pristatymo taisyklių identifikatorius (nustatymai) Payment Policy - Mokėjimo taisyklių identifikatorius (nustatymai) Return Policy - Grąžinimo taisyklių identifikatorius (nustatymai) List Price - prekes kaina Modulio nustatymai: Eksportavimas įjungtas - įjungimas / išjungimas Minimalus patenkančios į eksportą prekės kiekis - nurodomas likutis nuo kurio eksportojamos prekės Standartinė kategorija - „eBay“ kategorijos identifikavimo numeris. (Visoms prekėms vienodas.) Pristatymo taisyklių identifikatorius - Siuntimo politika Mokėjimo taisyklių identifikatorius - Unikalus mokėjimo verslo politikos identifikatorius. Verslo politikos ID galite gauti „eBay“ paskyros nuostatose. (Visoms prekėms vienodas.) Grąžinimo taisyklių identifikatorius - Unikalus grąžinimo verslo politikos identifikatorius. Verslo politikos ID galite gauti „eBay“ paskyros nuostatose. (Visoms prekėms vienodas.) Standartinis kanalas - Unikalus pardavimo kanalo identifikatorius, pvz., EBAY_US, EBAY_UK arba EBAY_DE. (Visoms prekėms vienodas.) galimi kanalai:
  NEW NEW_OTHER NEW_WITH_DEFECTS MANUFACTURER_REFURBISHED SELLER_REFURBISHED USED_EXCELLENT USED_VERY_GOOD USED_GOOD USED_ACCEPTABLE FOR_PARTS_OR_NOT_WORKING Standartinė prekių būklė - Iš pasirinkimų sąrašo pasirinkite prekės būklę. galimos prekių būklės:
  EBAY_US EBAY_UK EBAY_RU EBAY_PL EBAY_PH EBAY_NL EBAY_MY EBAY_IT EBAY_IN EBAY_HK EBAY_FR EBAY_ES EBAY_DE EBAY_CH EBAY_CA EBAY_BE_NL EBAY_BE_FR EBAY_AT EBAY_AU Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Eksportuoti prekes tik konkrečios kategorijos (kategorijos id nurodomas iš anksto) Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į Prisync sistemą

  Prekes iš el. parduotuvės galima masiškai eksportuoti į Prisync platformą naudojantis jų API integraciją, tad taip sutaupysite daug rankinio darbo. Tai itin geras sprendimas norint automatizuoti savo kainodaros pasiūlymus atsižvelgiant į konkurentų kainas. Tikslas
  Klientas sudaro savo prekės galutinę pardavimo kainą pagal prysinc rekomendacijas iš nuskaitytų kito konkurento prekių kainų, sistema atsiunčia galutines kainas ir importuoja jas į el. parduotuvę. EKSPORTAS Procedūra
  Periodinis duomenų siuntimas į Prisync per cron (kasdienis sukūrimas / kas 4 valandos atnaujinimas).
  Prekių savikaina atiduodama su PVM.
  Lokalė: LT Duomenų Struktūra Prekės pavadinimas: productX[name] = Test Product 1 Prekinis ženklas: productX[brand] = Test Brand Kategorija: productX[category] = Test Category (galutinės kategorijos pavadinimas) Produkto kodas: productX[product_code]=TST001 Barkodas: productX[barcode] = 194252022191 Savikaina: productX[cost] = 200 Privalomi prekės atributai: pavadinimas , prekinis ženklas , kategorija (pagrindinė publikavimo vieta). Todėl prekė, pavyzdžiui, turi turėti priskirtą prekinį ženklą ir pastarasis turi būti publikuojamas (analogiškai su pagrindine kategorija). Į kategorijos pavadinimą paduodamas tik galutinės kategorijos pavadinimas (ne visą Parent category > Sub category > Main category kelią, o tik Main category reikšmę). Veiksmai Bulk Add (sukurti prekėms): periodiškai bent kartą į dieną. Edit Product (atnaujinti prekių savikainas): kas 4 valandas. Naujinama pagal Prisync prekės ID, algoritmas toks: pasiimam visas prekes iš Prisync pasiimam visas prekes iš el. parduotuvės einam per el. parduotuvės prekes, pagal kodą-barkodą surandam Prisync prekės ID ir siunčiam naujinimo / sukūrimo užklausą. Jei prekės kaina nesiskiria – naujinimo užklausos nesiunčiam. Prisync prekė identifikuojama pagal pavadinimą: neleidžia sukurti prekių vienodu pavadinimu su skirtingais barkodais leidžia sukurti su skirtingais pavadinimais, bet su vienodu barkodu Pastaba: jei klientas pakeis prekės pavadinimą - po to Prisync bus kelios prekės su tais pačiais kodais. API Limitacijos ir Algoritmas 2500 užklausų per valandą. Pasiimti visas prekes iš Prisync. Pasiimti visas savo prekes. Iteracija per savo prekes ir atnaujinimas/sukūrimas Prisync. Rekomendacijos Klientui
  Jeigu Kliento Prisync yra prekių iš anksčiau, tačiau visos jos neturi product_code. Šios prekės liks kaip bereikalingas balastas, nes dėl kodo nebuvimo bus ignoruojamos mūsų servise. Todėl rekomendacija Klientui, pašalinti visas turimas prekes Prisync. IMPORTAS Procedūra
  Periodinis duomenų parsiuntimas iš Prisync su cron ir išsaugojimas JSON formatų failas. Duomenų Gavimas Naudojant List SmartPrices for all products in your account, atsiunčiamas JSON ir išsaugojamas serverio pusėje. Jeigu jau yra importų sistejome integruojama su jau egzistuojančiu importu, kad importuoti kainas. Jeigu nėra, programuojamas prekių importas iš gaunamų duomenų.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Papildomi prekių eksporto nustatymai

  eBay eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į eBay Ignoruoti prekę eksportuojant į eBay Facebook feed eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Facebook Feed Ignoruoti prekę eksportuojant į Facebook Feed Google feed eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Google feed Ignoruoti prekę eksportuojant į Google feed kana24.lt eksportas Ignoruoti kategoriją eksportuojant į kaina24 Ignoruoti prekę eksportuojant į kaina24 kainos.lt eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į kainos.lt Ignoruoti prekę eksportuojant į kainos.lt pigu.lt marketplace eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į pigu.lt Ignoruoti prekę eksportuojant į pigu.lt Ignoruoti tiekėją eksportuojant į pigu.lt varle.lt v3 1a2 eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į varle3v1a2 Ignoruoti prekę eksportuojant į varle3v1a2 Verskis XML eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Verskis XML Ignoruoti prekę eksportuojant į Verskis XML

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui

  API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui. Šios sąsajos dėka bet kuris programuotojas, remdamasis mūsų pateikta dokumentacija, galės automatizuoti Jūsų el. parduotuvę su bet kuria kita sistema, pvz. buhalterijos arba sandėlio sistemą su el. parduotuve.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas

  Norėdami analizuoti ir stebėti naujienlaiškių gavėjų veiksmus bei gauti apie juos detalias ataskaitas, Jūs galite naujienlaiškių prenumeratorius eksportuoti į bet kokią kitą sistemą.

  Galioja visiems planams

 • Mailerlite.lt integracija naujienlaiškiams

  Integracija su MailerLite sistema leidžia ne tik siųsti laiškus, matyti kiek jų pristatyta, perskaityta, kokia nuoroda buvo paspausta, bet ir automatizuoti tam tikrus procesus - tarkime, po 3 dienų nuo užsakymo įvykdymo išsiųsti klientui žinutę "ar viskas gerai, ar patiko, štai nuolaida kitam pirkimui". Taip pat, automatizuotu būdu galima sveikinti prisiregistravusius į el. parduotuvės platformą arba užsiprenumeravusius naujienlaiškį!

  Plačiau galite skaityti mailerlite.com

  Galioja visiems planams

 • Omnisend integracija

  Profesionali el.laiškų ir SMS siuntimo platforma su išskirtiniu funkcijų paketu, specialiai skirtu el. komercijai. Didinkite pardavimus, ne darbo krūvį. Prekių, pardavimų, prenumeratorių sinchronizavimas; apleistų krepšelių valdymas; naršymo istorijos saugojimas; krepšelio pokyčių sekimas; krepšelio turinio atkūrimas ir kitos naudingos funkcijos, leidžiančios efektyviai didinti pardavimus. Omnisend.com sistemos pristatymą žiūrėkite mūsų webinare. Plačiau apie tai galite skaityti https://www.omnisend.com Papildomai, gaukite nuolaidą pasinaudodami nuolaidu kuponu VERSKIS , kai Jūsų nemokamas planas baigsis ir tapsite mokamo plano savininku. Omnisend integracijos apimtis: Puslapio peržiūros sekimas. Prekės peržiūros sekimas Prekių krepšelio sekimas (pridedant, šalinant prekes krepšelyje) Apleistų krepšelių sekimas ir "atkūrimas" iš laiško Užsakymų sekimas (naujas užsakymas, siuntimo informacija, apmokėjimo sekimas, atšaukimo sekimas) Galėsite kurti ir siųsti pranešimus, laiškus ir kurti automatines sekas. Kurti pasveikinimo, paliktų krepšelių, paliktų produktų, užsakymo patvirtinimo, išsiuntimo patvirtinimo, kryžminio pardavimo ir kitas automatizacijas. Automatizacijų sekų skaidymas: pritaikykite specialius pasiūlymus skirtingiems, personalizuotiems kanalams naudodami vieną automatizaciją. A/B testavimas: testuokite, kuris kanalas ar laiško antraštė skatina daugiausia konversijų ir priimkite duomenimis grįstus sprendimus. Su Omnisend paprastai galite išnaudoti trečiųjų šalių teikiamus duomenis personalizuotoms žinutėms siųsti. Leiskite savo vaizduotei veikti ir kurkite automatizacijų sekas grįstas duomenimis iš lojalumo, konsultacijų, atsiliepimų, logistikos paslaugų ir kitų programų. Visa tai, naudojantis vienu įrankiu - automatizacijų redaktoriumi. Prenumeratorių automatinis pridėjimas į Omnisend platformą. El. laiškų šablonai padeda kurti naujienlaiškius be jokio programavimo. Lengvai pritaikykite elektroninius laiškus savo prekės ženklui, pridėkite prekes, dinaminius nuolaidos kodus ir išsaugokite šiuos nustatymus ateityje kuriamoms kampanijoms. Prekių sinchronizacija su Omnisend sistema. Nereikia sukti galvos dėl paveikslėlių, kainų, pavadinimų ir produktų nuorodų. Su Omnisend produktų rinkikliu išsirinksite norimas prekes savo el. parduotuvėje, integracijos pagalba automatiškai į naujienlaiškį sukelsite visas jų detales. Tuomet galėsite redaguoti produkto bloko stilius, spalvas, tekstus ir kitus elementus. Galimybė kurti ir el. parduotuvėje patalpinti prenumeratos formas. Paskatinkite svetainės lankytojus palikti savo kontaktinius duomenis su lengvai valdomomis, BDAR pritaikytomis prenumeratos formomis. Automatinės žinutės Jums padės su jais iš karto užmegzti kontaktą. Tarpusavio sistemų atitikmuo pagal Omnisend specifikaciją: Realtime events tracked (JS) Siunčiama: https://api-docs.omnisend.com/reference/event-tracking puslapio (bet kurio resurso) atvertimas prekės puslapio atvertimo metu siunčiami tik prekės duomenys, pirkėjo duomenų Omnisend integracija nepriima (tačiau pati juos sutapatina, esant galimybei) Queued events (PHP) Dėl užklausų siuntimo ribojimo (Omnisend taikomo limit`o), įvykius statome į eilę ir kas minutę nusiunčiam maksimalų leistiną kiekį: prekė pridėta į krepšelį https://api-docs.omnisend.com/reference/post_carts-cartid-products.
  Jei tai pirma prekė (dar nėra krepšelio), sukuriamas krepšelis https://api-docs.omnisend.com/reference/post_carts – paduodam pirkėjo email, jei turim prekė išimta iš krepšelio https://api-docs.omnisend.com/reference/delete_carts-cartid-products-cartproductid prekės kiekio pasikeitimas krepšelyje https://api-docs.omnisend.com/reference/patch_carts-cartid-products-cartproductid krepšelio pašalinimas https://api-docs.omnisend.com/reference/delete_carts-cartid iš checkout'o siunčiami krepšelio duomenys https://api-docs.omnisend.com/reference/put_carts-cartid visada kai pirkėjas: užėjo į checkout'ą, įrašė email checkout'e, pakeitė email checkout'e Subscription events Registracijos el. parduotuvėje metu kontaktas perduodamas kaip "nonSubscribed" Newsletter subscribe SMS subscribe Newsletter unsubscribe SMS unsubscribe Subscribe metu sukuriamas kontaktas Omnisend'e
  https://api-docs.omnisend.com/reference/post-contacts
  Pridedam tag'ą source: verskis.lt
  Taip pat dėl daugiakalbiškumo perduodamas custom property language: EN Order events Siunčiama kai užsakymo būklė: naujas https://api-docs.omnisend.com/reference/post_orders patvirtintas, apmokėtas, išsiųstas, įvykdytas, atšauktas (refund įvykio nėra)
  https://api-docs.omnisend.com/reference/patch_orders-orderid Product events Po prekės išsaugojimo admin zonoje, prekė atnaujinama / sukuriama Omnisend'e
  https://api-docs.omnisend.com/reference/post_products Cron Serveryje gali būti periodiškai leidžiama komanda skirta prekių sinchronizavimui Cart restore Kai klientas ateina pagal Omnisend nuorodą į el. parduotuvę, sistema siunčia atgal užklausą – kokios prekės buvo krepšelyje. Gavę atsakymą atitinkamai sudedam jas į krepšelį el.parduotuvėje.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Google Ads .xlsx feed dinaminiam remarketingui

  Google Ads remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.
  Generuojamo XLSX failo duomenys: ID, Item title, Final URL, Image URL, Price, Sale Price

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Facebook .csv feed dinaminiam remarketingui

  Facebook remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka Facebook erdvėje vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.
  Generuojamo CSV failo duomenys: id, availability, condition, description, image_link, additional_image_link, link, title, price, sale_price, mpn, brand, category, product_type

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams