Klausimai - atsakymai apie el. parduotuvų nuomą

Jeigu neradote atsakymo į turimą klausimą - užduokite jį mums

Kaip išsirinkti elektroninės parduotuvės kūrimo partnerį?

Rinkitės patirtį turinčius specialistus, kurie padės ir patars el. parduotuvės kūrimo procese. Ilgai ir stabiliai dirbant įmonė turės didesnę patirtį vystant elektroninės komercijos projektus, negu pavieniai asmenis. Sukurti elektroninę parduotuvę gali kiekvienas, tačiau gerai ją sukurti ir vystyti bei patarti - tikrai moka ne visi, tad džiaugiamės turėdami virš 15 metų patirtį ir virš 800 veikiančių projektų su mumis.

Plačiau
Ar fizinis asmuo gali išsinuomoti arba įsigyti el. parduotuvę? Ar būtina pateikti verslą liudijančius dokumentus?

Taip, fizinis asmuo gali išsinuomoti ir susikurti el. parduotuvę. Svarbiausiai, kad Jūsų veikla būtų legali pagal šalyje galiojančius įstatymus. Dažnai maži verslai renkasi arba individualią veiklą prekybai internetu arba atidaro mažąją bendriją (MB).

Plačiau
Ar Jūsų siūlomi el. sprendimai atitinka paieškos sistemų standartus ir yra joms optimizuoti?

Taip. Sprendimas yra maksimaliai optimizuotas paieškos sistemų keliamiems reikalavimams, todėl Jums nereikia rūpintis technine puse. Mūsų profesionalų komanda atliko vidinį puslapių optimizavimą.

Plačiau
Ar el. parduotuvės platforma yra adaptuota mobiliesiems įrenginiams?

Taip, el. parduotuvės platforma yra adaptuota mobiliesiems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams.

Plačiau
Ar galima sprendimą pirkti, o ne nuomotis? Ar galima užsisakyti nuomą ir vėliau išpirkti?

Taip. El. parduotuvę galima nusipirkti, nebūtina nuomotis. Taip pat galima užsisakyti nuomą, o vėliau nuomojamą sprendimą išsipirkti. Tokiu būdu galite pradėti su mažesniu biudžetu, o prekybai įsibėgėjus išsipirkti el. parduotuvę.

Plačiau
Norėtume susipažinti su paslaugos sutarties sąlygomis.

Paslaugos sutarties sąlygas galite atsisiųsti iš mūsų tinklalapio
nuomos sutartisPDF formatu.

Plačiau
Koks gali būti el. parduotuvės dizainas? Ar yra papildomo programavimo galimybė pagal mūsų poreikius?

Galime atlikti dizaino adaptaciją (jeigu dizainą jau turite) arba sukurti individualų dizainą pagal Jūsų poreikius. Taip pat yra galimybė suprogramuoti būtent Jums skirtą programinės įrangos adaptaciją.

Plačiau
Kokie yra galimi dizaino šablonai elektroninėje parduotuvėje?

Pradedant el. verslą reikia nemažai investicijų. Jeigu nenorite kurti dizaino - galima pasinaudoti mūsų sukurtais nemokamais sistemos šablonais. Nemokami šablonai el. parduotuvei yra taip pat adaptuoti mobiliesiems įrenginiams.

Plačiau
Ar lengvas el. parduotuvės valdymas? Ar padėsite man esant klausimams?

Specialiai Jums yra sukurta įgarsinta vaizdinė mokomoji medžiaga, skirta susipažinti su visomis administravimo plonybėmis. Jeigu vis tiek bus klausimų - drąsiai rašykite arba skambinkite.
Mes tikrai Jums padėsime!

Plačiau
Ar suteikiate nuolaidas el. parduotuvės nuomai?

Taip, elektroninės parduotuvės nuomai suteikiame nuolaidą apmokant paslaugas ilgesniam laikotarpiui: 3 mėn. - 5% nuolaida; 6 mėn. - 10% nuolaida; 12 mėn. - 20% nuolaida.

Plačiau
Ar yra diegimo mokestis? Kiek laiko trunka diegimas?

Verskis.lt el. parduotuvės sprendimams diegimo mokestis nėra taikomas. Parduotuvę įsidiegiate patys per 1 minutę puslapio apačioje arba tituliniame puslapyje.

Plačiau
Kiek kainuoja sprendimo talpinimas serveryje? Ar būtina naudotis Jūsų serverio paslaugomis?

Sprendimo talpinimas nuomos atveju yra nemokamas. Įsigijus el. parduotuvę - 3 mėnesius talpinimas yra nemokamas, vėliau - pagal įsigyto plano talpinimo kainą. Esant poreikiui - įsigytą el. parduotuvę galite talpinti savo serveryje.

Plačiau
Kokią turinio valdymo sistemą naudojate? Ar ją galima nemokamai atsisiųsti iš interneto?

Verskis.lt sprendimai paremti mūsų įmonės sukurta ir vystoma el. parduotuvės valdymo sistema. Būtent todėl mes galime suteikti kokybę ir papildomai atlikti įvairius programavimo darbus. Sistemos negalima atsisiųsti nemokamai iš interneto, kadangi tai yra komercinis produktas.

Plačiau
Kuom skiriasi pigūs, brangūs ir nemokami (open source) sprendimai?

Šiais laikais visi kreipia dėmesį į kainą, tačiau dažniausiai ne visi domisi, kodėl atsiranda kainų skirtumai iš pirmo žvilgsnio analogiškiems produktams? Standartizuotas ir platinamas produktas turi pranašumų prieš individualiai kuriamus projektus.

Plačiau
Būtinas funkcionalumas šiuolaikinėje el. parduotuvėje

15 paprastų dalykų, kas privalo būti Jūsų el. parduotuvėje! Arba neuždirbsite tiek, kiek Jūsų konkurentas!

Plačiau
Sąsajų galimybės

Susiekite el. parduotuvę su tiekėjo sandėliu, ar savo buhalterine sistema. Automatizuosime prekių kėlimą, naujinimą, informacijos apie pardavimus perdavimą į buhalteriją!

Plačiau
Ar turite sprendimų didmenai?

Verskis.lt elektroninių parduotuvių platformą vis dažniau atranda didmenos klientai. Mūsų tikslas - automatizuoti Jūsų darbo procesus, kad darbas būtų sklandesnis ir greitesnis. Individualus dizainas, sąsaja su buhalterija, sąsaja su sandėlio sistema, importas iš tiekėjo sandėlių, eksportas į partnerių sistemas, komercinių pasiūlymų ruošimas, ...

Plačiau
Ar man reikia el. parduotuvės taisyklių ir privatumo politikos?

Elektroninės parduotuvės taisyklės ir privatumo politika yra būtini elektroninės parduotuvės dokumentai. Jie privalo būti patalpinti elektroninėje parduotuvėje pagal įstatymų reikalavimus, juos taip pat turėsite pateikti mokėjimo paslaugų teikėjams, norėdami įsidiegti mokėjimų sąsają. Toliau pateikiame pagrindinę informaciją apie tai, kas šiuose dokumentuose turi būti, ir patarimus, kaip juos susikurti.

Plačiau
Klauskite mūsų
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien