Elektroninės parduotuvės prekių modulis

 • Prekių požymiai (atributai)

  Kiekvienai prekei yra galimybė nurodyti požymius (atributus), kurie apibrėžia prekės savybes. Jeigu tai būtų drabužis - jo sudėtį, spalvą. Jeigu kompiuteris - jo galingumą ir kitus fizinius parametrus. Vėliau iš šių požymių galima sudaryti filtrus, kurių pagalba vartotojui bus patogiau rasti jį dominančias prekes.

  Galioja visiems planams

 • Prekių filtras

  El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekės su variantais

  Sistema leidžia prekiauti skirtingais prekių variantais, nuo kurių priklauso prekės kodas, likutis sandėlyje, kaina ar nuotrauka. Tai tinka drabužiams ar prekėms turinčioms kelias spalvas bei dydžius. Pavyzdžiui, pasirinkus drabužio spalvą "žalia" vartotojas pamatytų būtent tą variantą atitinkančią nuotrauką, o administratorius žinos kurią prekę vartotojui supakuoti.

  Galioja visiems planams

 • Prekių palyginimas

  Prekiaujate panašiomis prekėmis, tačiau skirtingomis kainomis? Suteikite vartotojams galimybę jas pasižymėti bei tarpusavyje palyginti. Lygindamas vartotojas pamatys prekių skirtumą. Pvz. nešiojami kompiuteriai atrodo taip pat, kaina skiriasi daugiau nei 100 €, o prekės požymiai atrodo vienodi. Palyginę šias prekes pirkėjai pamatys, kad skirtumas procesoriaus galingume.

  Galioja visiems planams

 • Nuotraukų apdorojimas

  Sistemoje nustatomas nuotraukų formatas, pvz 1:1, tam kad visos nuotraukos būtų vieno dydžio ir nedarkytų bendro vaizdo. Vienu metu galima įkelti daug nuotraukų, nebūtinai po vieną. Sukėlus nuotraukas, galima atlikti jų korekcijas: iškarpyti ir nuimti baltus kraštus arba iškirpti kokią nors detalę.

  Galioja visiems planams

 • Susijusios/alternatyvios prekės

  Prie prekės galite priskirti tiek susijusias, tiek alternatyvias prekes, o el. parduotuvės pirkėjas pasirinkęs jį dominančią prekę turės galimybę matyti prekes, kurios savo savybėmis ar kainos prasme gali jam labiau tikti. Prie prekės priskyrus susijusias prekes matysis prekės, kurios gali būti komplektacijoje (pvz., prie šampūno priskirsite tos pačios linijos kondicionierių). Tokiu būdu savo pirkėjui pasiūlote daugiau galimų variantų iš jį dominančio asortimento.

  Galioja visiems planams

 • Gamintojai ir prekės ženklai

  Administruojant prekes joms galima priskirti gamintoją ir prekinį ženklą. Tokiu atveju pirkėjai turės galimybę pasirinkti tik juos dominančias konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo prekes. Taigi, Jūsų el. parduotuvėje būtų tiek gamintojo, tiek prekės ženklo individualūs puslapiai su logotipais ir aprašymais.

  Galioja visiems planams

 • Matuojamos/sveriamos prekės

  Sistema pritaikyta prekes pardavinėti ne tik vienetais. Prekes galite pardavinėti ir pagal svorį, pvz. 0,25kg. obuolių, arba siūlus parduoti po 50cm. El. parduotuvė tokiu atveju pati apskaičiuoja SI vieneto kainą.

  Galioja visiems planams

 • Prekių komentarai ir reitingai

  Prekių komentavimas bei reitingavimas el. parduotuvės lankytojams suteikia galimybę pareikšti savo nuomonę prekės atžvilgiu. Taip sužinoma lankytojų nuomonė bei pagyvinama pati el. parduotuvė. Komentarą parašyti galima prie pačios prekės el. parduotuvėje arba paspaudus ant socialinio tinklo Facebook nuorodos. Komentarą, parašytą Facebook komentarų lange, matys komentavusiojo draugai ir gali būti, kad taip pat susidomės Jūsų siūlomu prekių asortimentu.

  Galioja visiems planams

 • Skirtingi nuotraukų formatai

  Pagal pardavinėjamų prekių asortimentą galima pasirinkti nuotraukų publikavimo formatą bei dydį. Pvz. drabužiams publikuoti pasirenkamas vertikalus nuotraukų formatas, o pardavinėjant žaislus ar nekilnojamąjį turtą - horizontalus nuotraukų formatas.

  Galioja visiems planams

 • Automatinis prekių rikiavimas

  Sistemoje yra apie 100 įvairių scenarijų kaip surikiuoti pardavinėjamas prekes. Pvz. surikiuojame taip: pirmiausiai rodome TOP prekes su nuolaidomis, poto visas naujienas, o vėliau visas kitas pagal kainą mažėjant. Esant poreikiui rikiuoti prekes galite ir rankiniu būdu. Jeigu vartotojui nepatiks - jis gali kitaip jas susirikiuot pagal save - pigiausios viršuje, pagal nuolaidą, ...

  Galioja visiems planams

 • Teksto redaktorius

  Prekių aprašymai gali būti paryškinti, pasvirę, pabraukti. Prie aprašymų galima įdėti vaizdo klipus iš YouTube, pridėti dokumentą arba specifikaciją PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo kodą.

  Galioja visiems planams

 • Prekių kortelės skirtukai

  Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masinis prekių atnaujinimas

  Turite daug prekių ir norite pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į excelio.xls failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą. Taip pat galima masiškai kuri prekes iš Excel failo, plačiau žiūrėkite čia. Esant poreikiui, galima suprogramuoti prekių importą iš reikiamo tiekėjo ar apskaitos sistemos (papildoma paslauga, susisiekite su vadybininku).

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio kaina, 1 žingsnis

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio kaina, N žingsnių

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €, jeigu 50+ vienetų jau po 4,45 €, jeigu 10+ vienetų tada 4,35 € ir t.t.. Žingsnių kiekis nėra ribojamas.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Multi valiutos

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Sistemoje yra galimybė prekiauti keliomis valiutomis. Vartotojui pasirinkus pageidaujamą valiutą jis matys kainas pagal oficialų tos dienos Lietuvos banko (ar kitos integruotos sistemos) kursą, kuris atsinaujina kartą per parą. Mokėjimo dokumentai generuojami ta valiuta, kuria klientas įformins užsakymą.

  Galioja visiems planams

 • Pratęsta garantija, prekių draudimas

  Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masinis prekių kūrimas iš Excel

  Turite labai daug prekių? Galima jas kurti masiškai Excel pagalba.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Vandens ženklai nuotraukoms

  Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Sufleruojanti prekių paieška

  Sufleruojanti prekių paieška leidžia klientams rasti prekes greičiau, kai jie žino ko tiksliai ieško. Prekėms galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus prekių paieškoje.

  Galioja visiems planams

 • Sufleruojanti kategorijų paieška

  Sufleruojanti kategorijų paieška leidžia klientams rasti ne tik prekes, tačiau ir kategorijas kuriose gali būtų juos dominančios prekės. Kategorijai galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus jų paieškoje.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Užvedus, vaizduojama kita nuotrauka

  Labai patogu, kai prekių sąraše galima užvesti pele ant prekės nuotraukos ir pamatyti antrąją nuotrauką. Tai padidina prekių pardavimus.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masiniai veiksmai su prekėmis

  Kai sistemoje yra daugiau prekių pravartu atlikti veiksmus masiškai - priskirti bei atskirti galima susijusias bei alternatyvias prekes, kategorijas; pakeisti atributų rinkinį arba pridėti norimą atributo reikšmę. Automatiškai sukurkite visus prekės variantus bei juos publikuokite. VIP plane yra galimybė masiškai priskirti bei atskirti pridėtines prekes, dovanas, prekių korteles.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio valdymas +/- mygtukais

  Kai klientai perka ne tik po vieną vienetą tos pačios prekės, labai pravartu leisti jiems patogiai didinti įsigyjamų prekių kiekį +/- mygtukais. Mygtukas vaizduojamas ir prekių kataloge ir prekėje, o jeigu klientas jau yra įsidėjęs tam tikrą prekę į krepšelį - po puslapio atnaujinimo (arba naviguojant po parduotuvę) jis šalia prekių, kurios jau yra krepšelyje, iškart matys +/- mygtukus ir faktiškai įdėtą į krepšėlį kiekį. Patogu žinoti kas jau yra tavo krepšelyje ir kiek, taip pat patogus būdas didinti arba mažinti įsigijamą prekių kiekį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio frakcija ir žingsnis

  Jeigu parduodate sveriamas arba matuojamas prekes ir joms galimas kiekio žingsnis, pvz. parduodame bulves, minimalus pirkimas yra 5kg, didinti galima 0.2 kg žingsniu.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Likučio vaizdavimas bendriniu skaičiumi

  Modulis leidžia lankytojams nerodyti tikslaus likučio, o tik jo eilę. Pavyzdžiui, nuo 1 iki 10 vnt. rodyti kaip yra (1 vnt., 5 vnt. ir pan.), nuo 11 iki 100 vnt. rodyti "10+ vnt.", o jeigu virš 100 vnt. rodyti "100+ vnt."

  Galioja "Didmena+" planams

 • Depozito, taros valdymas

  Prekiaujate prekėmis kuriom turi būti taikytinas depozitas? Sistema leis Jums suvaldyti depozito (taros) mokestį. Prie depozitinių prekių sužymėsite varnele, kad jai taikomas depozito mokestis, o sistema pati apskaičiuos kiek depozito reikia paskaičiuoti bei šiam mokesčiui taikys 0% PVM tarifą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Parduodate licencijuojamas prekes arba tai, kuo prekiauti internetu draudžiama? Žymėkite prekes, kurios parduodama tik atsiimant fizinėje parduotuvėje. Jeigu tokia prekė bus krepšelyje - visi pristatymo būdai bus neprieinami, o galima bus rinktis tik "atsiimsiu pats". Įrankis puikiai tinkla vaistinių el. parduotuvėms ar tiems, kurie vykdo prekybą ginklais internetu.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Parduodama tik su patvirtinimu

  Žymėkite prekes, kurias parduosite tik su užsakymo patvirtinimu. Spec. užsakymai, ilgi pristatymo terminai, ... - nesurinkite pinigų be kliento sutikimo laukti arba nesuderinę visų detalių.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Išparduotos prekės

  Stebėkite prekes, kurios pasiekia nulinį likutį ir papildykite sandėlį tokiomis prekėmis.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Administratoriaus prekių pastabos

  Kai valdote daug prekių naudinga sau, kaip administratoriui, pasirašyti papildomas pastabas prie prekių. Taip žinosite daugiau vidinės informacijos apie prekes, galėsite atsakyti į rūpimus klausimus savo klientams.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekės turinys matomas po įsigijimo

  Galite pateikti papildomą turinį tik tiems, kas įsigijo prekę. Tai galėtų būti prieiga prie instrukcijų, duomenų lapų, ar kitos informacijos, kurią norite perduoti klientui tik po to, kai jis pateikia užsakymą ir jį apmoka.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Virtualios prekės

  Galite parduoti ne tik fizines prekes, bet ir virtualias, elektronines. Pavyzdžiai: prieiga prie youtube seminaro įrašo, galimybė perklausyti audio grotuvo medžiagą, galimybė atsisiųsti norimą PDF bylą, ar kita paslėpta nuo visų medžiaga. Pirkėjui gali būti sukurta tik terminuota prieiga prie duomenų, pvz. 48 valandas po užsakymo apmokėjimo. Taip pat virtualių prekių pirkimui sistema neprašys pirkėjo adreso duomenų (naudos savo, iš rekvizitų), nereikės pasirinkti pristatymo būdo.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių žymės

  Prekių žymės gali padėti išvesti papildomą ikonėlę ar spalvinį vaizdavimą prekėms, kurios turės atitinkamą žymę. Svarbu: reikalingi bus papildomi tech.dizainerio darbai rezultatui pasiekti. Taip pat su prekės žymėmis galima bus naudoti ir pristatymo būdų žymes kurios leis arba draus tam tikrų pristatymo būdų galiojimą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams