Elektroninės parduotuvės prekių modulis

 • Prekių požymiai (atributai) Prekių požymiai (atributai)

  Kiekvienai prekei yra galimybė nurodyti požymius (atributus), kurie apibrėžia prekės savybes. Jeigu tai būtų drabužis - jo sudėtį, spalvą. Jeigu kompiuteris - jo galingumą ir kitus fizinius parametrus. Vėliau iš šių požymių galima sudaryti filtrus, kurių pagalba vartotojui bus patogiau rasti jį dominančias prekes.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių filtras Prekių filtras

  El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekės su variantais Prekės su variantais

  Sistema leidžia prekiauti skirtingais prekių variantais, nuo kurių priklauso prekės kodas, likutis sandėlyje, kaina ar nuotrauka. Tai tinka drabužiams ar prekėms turinčioms kelias spalvas bei dydžius. Pavyzdžiui, pasirinkus drabužio spalvą "žalia" vartotojas pamatytų būtent tą variantą atitinkančią nuotrauką, o administratorius žinos kurią prekę vartotojui supakuoti.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių palyginimas Prekių palyginimas

  Prekiaujate panašiomis prekėmis, tačiau skirtingomis kainomis? Suteikite vartotojams galimybę jas pasižymėti bei tarpusavyje palyginti. Lygindamas vartotojas pamatys prekių skirtumą. Pvz. nešiojami kompiuteriai atrodo taip pat, kaina skiriasi daugiau nei 100 €, o prekės požymiai atrodo vienodi. Palyginę šias prekes pirkėjai pamatys, kad skirtumas procesoriaus galingume.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Nuotraukų apdorojimas Nuotraukų apdorojimas

  Sistemoje nustatomas nuotraukų formatas, pvz 1:1, tam kad visos nuotraukos būtų vieno dydžio ir nedarkytų bendro vaizdo. Vienu metu galima įkelti daug nuotraukų, nebūtinai po vieną. Sukėlus nuotraukas, galima atlikti jų korekcijas: iškarpyti ir nuimti baltus kraštus arba iškirpti kokią nors detalę.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Susijusios/alternatyvios prekės Susijusios/alternatyvios prekės

  Prie prekės galite priskirti tiek susijusias, tiek alternatyvias prekes, o el. parduotuvės pirkėjas pasirinkęs jį dominančią prekę turės galimybę matyti prekes, kurios savo savybėmis ar kainos prasme gali jam labiau tikti. Prie prekės priskyrus susijusias prekes matysis prekės, kurios gali būti komplektacijoje (pvz., prie šampūno priskirsite tos pačios linijos kondicionierių). Tokiu būdu savo pirkėjui pasiūlote daugiau galimų variantų iš jį dominančio asortimento.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Gamintojai ir prekės ženklai Gamintojai ir prekės ženklai

  Administruojant prekes joms galima priskirti gamintoją ir prekinį ženklą. Tokiu atveju pirkėjai turės galimybę pasirinkti tik juos dominančias konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo prekes. Taigi, Jūsų el. parduotuvėje būtų tiek gamintojo, tiek prekės ženklo individualūs puslapiai su logotipais ir aprašymais.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Matuojamos/sveriamos prekės Matuojamos/sveriamos prekės

  Sistema pritaikyta prekes pardavinėti ne tik vienetais. Prekes galite pardavinėti ir pagal svorį, pvz. 0,25kg. obuolių, arba siūlus parduoti po 50cm. El. parduotuvė tokiu atveju pati apskaičiuoja SI vieneto kainą.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių komentarai ir reitingai Prekių komentarai ir reitingai

  Prekių komentavimas bei reitingavimas el. parduotuvės lankytojams suteikia galimybę pareikšti savo nuomonę prekės atžvilgiu. Taip sužinoma lankytojų nuomonė bei pagyvinama pati el. parduotuvė. Komentarą parašyti galima prie pačios prekės el. parduotuvėje arba paspaudus ant socialinio tinklo Facebook nuorodos. Komentarą, parašytą Facebook komentarų lange, matys komentavusiojo draugai ir gali būti, kad taip pat susidomės Jūsų siūlomu prekių asortimentu.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Skirtingi nuotraukų formatai Skirtingi nuotraukų formatai

  Pagal pardavinėjamų prekių asortimentą galima pasirinkti nuotraukų publikavimo formatą bei dydį. Pvz. drabužiams publikuoti pasirenkamas vertikalus nuotraukų formatas, o pardavinėjant žaislus ar nekilnojamąjį turtą - horizontalus nuotraukų formatas.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Automatinis prekių rikiavimas Automatinis prekių rikiavimas

  Sistemoje yra apie 100 įvairių scenarijų kaip surikiuoti pardavinėjamas prekes. Pvz. surikiuojame taip: pirmiausiai rodome TOP prekes su nuolaidomis, poto visas naujienas, o vėliau visas kitas pagal kainą mažėjant. Esant poreikiui rikiuoti prekes galite ir rankiniu būdu. Jeigu vartotojui nepatiks - jis gali kitaip jas susirikiuot pagal save - pigiausios viršuje, pagal nuolaidą, ...

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Teksto redaktorius Teksto redaktorius

  Prekių aprašymai gali būti paryškinti, pasvirę, pabraukti. Prie aprašymų galima įdėti vaizdo klipus iš YouTube, pridėti dokumentą arba specifikaciją PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo kodą.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių kortelės skirtukai Prekių kortelės skirtukai

  Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Masinis prekių atnaujinimas Masinis prekių atnaujinimas

  Turite daug prekių ir norite pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į ekselio.xls failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą. Taip pat galima masiškai kuri prekes iš Ekselio failo, plačiau žiūrėkite čia. Esant poreikiui, galima suprogramuoti prekių importą iš reikiamo tiekėjo ar apskaitos sistemos (papildoma paslauga, susisiekite su vadybininku).

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių kiekio kaina, 1 žingsnis Prekių kiekio kaina, 1 žingsnis

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių kiekio kaina, N žingsnių Prekių kiekio kaina, N žingsnių

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €, jeigu 50+ vienetų jau po 4,45 €, jeigu 10+ vienetų tada 4,35 € ir t.t.. Žingsnių kiekis nėra ribojamas.

  Galioja "VIP+" planams

 • Pratęsta garantija, prekių draudimas Pratęsta garantija, prekių draudimas

  Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Masinis prekių kūrimas iš Ekselio Masinis prekių kūrimas iš Ekselio

  Turite labai daug prekių? Galima jas kurti masiškai Ekselio pagalba.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Vandens ženklai nuotraukoms Vandens ženklai nuotraukoms

  Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Sufleruojanti prekių paieška Sufleruojanti prekių paieška

  Sufleruojanti prekių paieška leidžia klientams rasti prekes greičiau, kai jie žino ko tiksliai ieško. Prekėms galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus prekių paieškoje.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Sufleruojanti kategorijų paieška Sufleruojanti kategorijų paieška

  Sufleruojanti kategorijų paieška leidžia klientams rasti ne tik prekes, tačiau ir kategorijas kuriose gali būtų juos dominančios prekės. Kategorijai galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus jų paieškoje.

  Galioja "VIP+" planams

 • Užvedus, vaizduojama kita nuotrauka Užvedus, vaizduojama kita nuotrauka

  Labai patogu, kai prekių sąraše galima užvesti pele ant prekės nuotraukos ir pamatyti antrąją nuotrauką. Tai padidina prekių pardavimus.

 • Prekių kiekio valdymas +/- mygtukais Prekių kiekio valdymas +/- mygtukais

  Kai klientai perka ne tik po vieną vienetą tos pačios prekės, labai pravartu leisti jiems patogiai didinti įsigyjamų prekių kiekį +/- mygtukais. Mygtukas vaizduojamas ir prekių kataloge ir prekėje, o jeigu klientas jau yra įsidėjęs tam tikrą prekę į krepšelį - po puslapio atnaujinimo (arba naviguojant po parduotuvę) jis šalia prekių, kurios jau yra krepšelyje, iškart matys +/- mygtukus ir faktiškai įdėtą į krepšėlį kiekį. Patogu žinoti kas jau yra tavo krepšelyje ir kiek, taip pat patogus būdas didinti arba mažinti įsigijamą prekių kiekį.

  Galioja "VIP+" planams

 • Prekių kiekio frakcija ir žingsnis Prekių kiekio frakcija ir žingsnis

  Jeigu parduodate sveriamas arba matuojamas prekes ir joms galimas kiekio žingsnis, pvz. parduodame bulves, minimalus pirkimas yra 5kg, didinti galima 0.2 kg žingniu.

  Galioja "VIP+" planams

 • Depozito, taros valdymas Depozito, taros valdymas

  Prekiaujate prekėmis kuriom turi būti taikytinas depozitas? Sistema leis Jums suvaldyti depozito (taros) mokestį. Prie depozitinių prekių sužymėsite varnele, kad jai taikomas depozito mokestis, o sistema pati apskaičiuos kiek depozito reikia paskaičiuoti bei šiam mokesčiui taikys 0% PVM tarifą.

  Galioja "VIP+" planams

 • Parduodama tik atsiimant parduotuvėje Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Parduodate licencijuojamas prekes arba tai, kuo prekiauti internetu draudžiama? Žymėkite prekes, kurios parduodama tik atsiimant fizinėje parduotuvėje. Jeigu tokia prekė bus krepšelyje - visi pristatymo būdai bus neprieinami, o galima bus rinktis tik "atsiimsiu pats". Įrankis puikiai tinkla vaistinių el. parduotuvėms ar tiems, kurie vykdo prekybą ginklais internetu.

 • Parduodama tik su patvirtinimu Parduodama tik su patvirtinimu

  Žymėkite prekes, kurias parduosite tik su užsakymo patvirtinimu. Spec. užsakymai, ilgi pristatymo terminai, ... - nesurinkite pinigų be kliento sutikimo laukti arba nesuderinę visų detalių.