El. parduotuvių nuomos galimybių apžvalga

daugiau naudingų bei vertę kuriančių įrankių Jūsų verslui internete

  Nuo 2008 vystomas projektas
  Pritaikyta mobiliems įrenginiams
  Apmokymai ir konsultavimas
  Vieno žingsnio apsipirkimas

  Vieno žingsnio apsipirkimo (angl. One Step Checkout) modulį įdiegėme verskis.lt platformoje dar 2011 metų balandį. Pastebėjome, jog po šio modulio įdiegimo mūsų klientai savo pardavimus padidino vidutiniškai 7%. 2022 metais šį modulį dar labiau patobulinome atsižvelgus į surinktą patirtį.

  Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis
  Prekių pristatymo būdai ir kainodara

  Sistema leidžia skirstyti šalis į pristatymo zonas taikant skirtingą kainodarą pagal krepšelio vertę arba svorį. Tiesioginė kurjerių integracija suteikia galimybę iškart sistemoje spausdinti siuntų lipdukus, bei manifestus taip automatizuojant el. komercijos procesus.

  Populiariausios mokėjimo sąsajos vienoje vietoje

  Populiariausios mokėjimo sąsajos vienoje vietoje
  Automatinis pašto kodo užpildymas pagal kliento adresą

  Pirkimo metu pašto kodas užpildomas automatizuotai pagal kliento adresą - tai padeda pirkėjams taupyti laiką pateikiant užsakymą bei neišveda pirkėjo iš puslapio.

  Sufleruojanti paieška el. parduotuvėje leidžia greičiau surasti prekę

  Sufleruojanti paieška el. parduotuvėje
 • Prekių požymiai (atributai)

  Kiekvienai prekei yra galimybė nurodyti požymius (atributus), kurie apibrėžia prekės savybes. Jeigu tai būtų drabužis - jo sudėtį, spalvą. Jeigu kompiuteris - jo galingumą ir kitus fizinius parametrus. Vėliau iš šių požymių galima sudaryti filtrus, kurių pagalba vartotojui bus patogiau rasti jį dominančias prekes.

  Galioja visiems planams

 • Prekių filtras

  El. parduotuvė leidžia vartotojui filtruoti tik tas prekes, kurių jam reikia naudojant filtrų modulį. Vartotojas kiekvienu paspaudimu siaurins produktų katalogą ir matys tik jam aktualius produktus. Pavyzdžiui, tik ekologiškas prekes iš Vokietijos. Sistema filtrą generuoja automatiniu būdu iš prekių, esančių pasirinktoje kategorijoje, o pasirinkus vieną iš požymių negalimi deriniai yra išjungiami. Taigi, vartotojas negalės pasirinkti tokio požymių derinio, kad sistema jam grąžintų rezultatą "prekių nėra".

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekės su variantais

  Sistema leidžia prekiauti skirtingais prekių variantais, nuo kurių priklauso prekės kodas, likutis sandėlyje, kaina ar nuotrauka. Tai tinka drabužiams ar prekėms turinčioms kelias spalvas bei dydžius. Pavyzdžiui, pasirinkus drabužio spalvą "žalia" vartotojas pamatytų būtent tą variantą atitinkančią nuotrauką, o administratorius žinos kurią prekę vartotojui supakuoti.

  Galioja visiems planams

 • Prekių palyginimas

  Prekiaujate panašiomis prekėmis, tačiau skirtingomis kainomis? Suteikite vartotojams galimybę jas pasižymėti bei tarpusavyje palyginti. Lygindamas vartotojas pamatys prekių skirtumą. Pvz. nešiojami kompiuteriai atrodo taip pat, kaina skiriasi daugiau nei 100 €, o prekės požymiai atrodo vienodi. Palyginę šias prekes pirkėjai pamatys, kad skirtumas procesoriaus galingume.

  Galioja visiems planams

 • Nuotraukų apdorojimas

  Sistemoje nustatomas nuotraukų formatas, pvz 1:1, tam kad visos nuotraukos būtų vieno dydžio ir nedarkytų bendro vaizdo. Vienu metu galima įkelti daug nuotraukų, nebūtinai po vieną. Sukėlus nuotraukas, galima atlikti jų korekcijas: iškarpyti ir nuimti baltus kraštus arba iškirpti kokią nors detalę.

  Galioja visiems planams

 • Susijusios/alternatyvios prekės

  Prie prekės galite priskirti tiek susijusias, tiek alternatyvias prekes, o el. parduotuvės pirkėjas pasirinkęs jį dominančią prekę turės galimybę matyti prekes, kurios savo savybėmis ar kainos prasme gali jam labiau tikti. Prie prekės priskyrus susijusias prekes matysis prekės, kurios gali būti komplektacijoje (pvz., prie šampūno priskirsite tos pačios linijos kondicionierių). Tokiu būdu savo pirkėjui pasiūlote daugiau galimų variantų iš jį dominančio asortimento.

  Galioja visiems planams

 • Gamintojai ir prekės ženklai

  Administruojant prekes joms galima priskirti gamintoją ir prekinį ženklą. Tokiu atveju pirkėjai turės galimybę pasirinkti tik juos dominančias konkretaus gamintojo ar prekinio ženklo prekes. Taigi, Jūsų el. parduotuvėje būtų tiek gamintojo, tiek prekės ženklo individualūs puslapiai su logotipais ir aprašymais.

  Galioja visiems planams

 • Matuojamos/sveriamos prekės

  Sistema pritaikyta prekes pardavinėti ne tik vienetais. Prekes galite pardavinėti ir pagal svorį, pvz. 0,25kg. obuolių, arba siūlus parduoti po 50cm. El. parduotuvė tokiu atveju pati apskaičiuoja SI vieneto kainą.

  Galioja visiems planams

 • Prekių komentarai ir reitingai

  Prekių komentavimas bei reitingavimas el. parduotuvės lankytojams suteikia galimybę pareikšti savo nuomonę prekės atžvilgiu. Taip sužinoma lankytojų nuomonė bei pagyvinama pati el. parduotuvė. Komentarą parašyti galima prie pačios prekės el. parduotuvėje arba paspaudus ant socialinio tinklo Facebook nuorodos. Komentarą, parašytą Facebook komentarų lange, matys komentavusiojo draugai ir gali būti, kad taip pat susidomės Jūsų siūlomu prekių asortimentu.

  Galioja visiems planams

 • Skirtingi nuotraukų formatai

  Pagal pardavinėjamų prekių asortimentą galima pasirinkti nuotraukų publikavimo formatą bei dydį. Pvz. drabužiams publikuoti pasirenkamas vertikalus nuotraukų formatas, o pardavinėjant žaislus ar nekilnojamąjį turtą - horizontalus nuotraukų formatas.

  Galioja visiems planams

 • Automatinis prekių rikiavimas

  Sistemoje yra apie 100 įvairių scenarijų kaip surikiuoti pardavinėjamas prekes. Pvz. surikiuojame taip: pirmiausiai rodome TOP prekes su nuolaidomis, poto visas naujienas, o vėliau visas kitas pagal kainą mažėjant. Esant poreikiui rikiuoti prekes galite ir rankiniu būdu. Jeigu vartotojui nepatiks - jis gali kitaip jas susirikiuot pagal save - pigiausios viršuje, pagal nuolaidą, ...

  Galioja visiems planams

 • Teksto redaktorius

  Prekių aprašymai gali būti paryškinti, pasvirę, pabraukti. Prie aprašymų galima įdėti vaizdo klipus iš YouTube, pridėti dokumentą arba specifikaciją PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo kodą.

  Galioja visiems planams

 • Prekių kortelės skirtukai

  Prekių kortelės padeda greičiau ir lengviau susižinoti informaciją apie prekę, pavyzdžiui „Kaip teisingai pasirinkti dydį“ arba „Informacija apie gamintoją“, „Prekės pristatymo ir grąžinimo salygos“. Sukurtos prekės kortelės priskiriamos prekėms ir publikuojamos prekės puslapyje, o tai padeda vartotojui greičiau susiorientuoti ir apsispręsti ar jis nori pirkti šią prekę.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masinis prekių atnaujinimas

  Turite daug prekių ir norite pakeisti kainas ir likučius visoms prekėms greitai ir lengvai? Jokių problemų. Reikia atlikti prekių eksportą iš savo elektroninės parduotuvės į excelio.xls failą ir pakeitus norimą informaciją importuoti atgal į sistemą. Taip pat galima masiškai kuri prekes iš Excel failo, plačiau žiūrėkite čia. Esant poreikiui, galima suprogramuoti prekių importą iš reikiamo tiekėjo ar apskaitos sistemos (papildoma paslauga, susisiekite su vadybininku).

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio kaina, 1 žingsnis

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio kaina, N žingsnių

  Skatinkite savo pirkėjus pirkti daugiau tos pačios prekės už mažesnę kainą. Tarkime, vieneto kaina yra 4,99 €, tačiau jeigu pirktų 5 vienetus - Jūs parduotumėte po 4,55 €, jeigu 50+ vienetų jau po 4,45 €, jeigu 10+ vienetų tada 4,35 € ir t.t.. Žingsnių kiekis nėra ribojamas.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Multi valiutos

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Sistemoje yra galimybė prekiauti keliomis valiutomis. Vartotojui pasirinkus pageidaujamą valiutą jis matys kainas pagal oficialų tos dienos Lietuvos banko (ar kitos integruotos sistemos) kursą, kuris atsinaujina kartą per parą. Mokėjimo dokumentai generuojami ta valiuta, kuria klientas įformins užsakymą.

  Galioja visiems planams

 • Pratęsta garantija, prekių draudimas

  Uždirbkite papildomai parduodami pratęstą garantiją prekėms arba prekių draudimą. Klientai, norėdami pratęstos garantijos gali ją įsigyti, o Jūs, kaip pardavėjas gaunate solidų komisinį mokestį nuo tokios paslaugos pardavimo. Tokios paslaugos tiekėjai yra: garantija.lt bei warranty.expert/lithuania/

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masinis prekių kūrimas iš Excel

  Turite labai daug prekių? Galima jas kurti masiškai Excel pagalba.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Vandens ženklai nuotraukoms

  Patys gaminatės kokybiškas nuotraukas internetinei parduotuvei? Apsaugokite jas vandens ženklais! Jie automatiškai bus užkelti virš Jūsų įkeliamų nuotraukų ir niekas kitas negalės jomis pasinaudoti.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Sufleruojanti prekių paieška

  Sufleruojanti prekių paieška leidžia klientams rasti prekes greičiau, kai jie žino ko tiksliai ieško. Prekėms galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus prekių paieškoje.

  Galioja visiems planams

 • Sufleruojanti kategorijų paieška

  Sufleruojanti kategorijų paieška leidžia klientams rasti ne tik prekes, tačiau ir kategorijas kuriose gali būtų juos dominančios prekės. Kategorijai galima suvesti ir raktažodžius, kurių nematys klientas, tačiau jie dalyvaus jų paieškoje.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Užvedus, vaizduojama kita nuotrauka

  Labai patogu, kai prekių sąraše galima užvesti pele ant prekės nuotraukos ir pamatyti antrąją nuotrauką. Tai padidina prekių pardavimus.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masiniai veiksmai su prekėmis

  Kai sistemoje yra daugiau prekių pravartu atlikti veiksmus masiškai - priskirti bei atskirti galima susijusias bei alternatyvias prekes, kategorijas; pakeisti atributų rinkinį arba pridėti norimą atributo reikšmę. Automatiškai sukurkite visus prekės variantus bei juos publikuokite. VIP plane yra galimybė masiškai priskirti bei atskirti pridėtines prekes, dovanas, prekių korteles.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio valdymas +/- mygtukais

  Kai klientai perka ne tik po vieną vienetą tos pačios prekės, labai pravartu leisti jiems patogiai didinti įsigyjamų prekių kiekį +/- mygtukais. Mygtukas vaizduojamas ir prekių kataloge ir prekėje, o jeigu klientas jau yra įsidėjęs tam tikrą prekę į krepšelį - po puslapio atnaujinimo (arba naviguojant po parduotuvę) jis šalia prekių, kurios jau yra krepšelyje, iškart matys +/- mygtukus ir faktiškai įdėtą į krepšėlį kiekį. Patogu žinoti kas jau yra tavo krepšelyje ir kiek, taip pat patogus būdas didinti arba mažinti įsigijamą prekių kiekį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių kiekio frakcija ir žingsnis

  Jeigu parduodate sveriamas arba matuojamas prekes ir joms galimas kiekio žingsnis, pvz. parduodame bulves, minimalus pirkimas yra 5kg, didinti galima 0.2 kg žingsniu.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Likučio vaizdavimas bendriniu skaičiumi

  Modulis leidžia lankytojams nerodyti tikslaus likučio, o tik jo eilę. Pavyzdžiui, nuo 1 iki 10 vnt. rodyti kaip yra (1 vnt., 5 vnt. ir pan.), nuo 11 iki 100 vnt. rodyti "10+ vnt.", o jeigu virš 100 vnt. rodyti "100+ vnt."

  Galioja "Didmena+" planams

 • Depozito, taros valdymas

  Prekiaujate prekėmis kuriom turi būti taikytinas depozitas? Sistema leis Jums suvaldyti depozito (taros) mokestį. Prie depozitinių prekių sužymėsite varnele, kad jai taikomas depozito mokestis, o sistema pati apskaičiuos kiek depozito reikia paskaičiuoti bei šiam mokesčiui taikys 0% PVM tarifą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Parduodate licencijuojamas prekes arba tai, kuo prekiauti internetu draudžiama? Žymėkite prekes, kurios parduodama tik atsiimant fizinėje parduotuvėje. Jeigu tokia prekė bus krepšelyje - visi pristatymo būdai bus neprieinami, o galima bus rinktis tik "atsiimsiu pats". Įrankis puikiai tinkla vaistinių el. parduotuvėms ar tiems, kurie vykdo prekybą ginklais internetu.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Parduodama tik su patvirtinimu

  Žymėkite prekes, kurias parduosite tik su užsakymo patvirtinimu. Spec. užsakymai, ilgi pristatymo terminai, ... - nesurinkite pinigų be kliento sutikimo laukti arba nesuderinę visų detalių.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Išparduotos prekės

  Stebėkite prekes, kurios pasiekia nulinį likutį ir papildykite sandėlį tokiomis prekėmis.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Administratoriaus prekių pastabos

  Kai valdote daug prekių naudinga sau, kaip administratoriui, pasirašyti papildomas pastabas prie prekių. Taip žinosite daugiau vidinės informacijos apie prekes, galėsite atsakyti į rūpimus klausimus savo klientams.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekės turinys matomas po įsigijimo

  Galite pateikti papildomą turinį tik tiems, kas įsigijo prekę. Tai galėtų būti prieiga prie instrukcijų, duomenų lapų, ar kitos informacijos, kurią norite perduoti klientui tik po to, kai jis pateikia užsakymą ir jį apmoka.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Virtualios prekės

  Galite parduoti ne tik fizines prekes, bet ir virtualias, elektronines. Pavyzdžiai: prieiga prie youtube seminaro įrašo, galimybė perklausyti audio grotuvo medžiagą, galimybė atsisiųsti norimą PDF bylą, ar kita paslėpta nuo visų medžiaga. Pirkėjui gali būti sukurta tik terminuota prieiga prie duomenų, pvz. 48 valandas po užsakymo apmokėjimo. Taip pat virtualių prekių pirkimui sistema neprašys pirkėjo adreso duomenų (naudos savo, iš rekvizitų), nereikės pasirinkti pristatymo būdo.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių žymės

  Prekių žymės gali padėti išvesti papildomą ikonėlę ar spalvinį vaizdavimą prekėms, kurios turės atitinkamą žymę. Svarbu: reikalingi bus papildomi tech.dizainerio darbai rezultatui pasiekti. Taip pat su prekės žymėmis galima bus naudoti ir pristatymo būdų žymes kurios leis arba draus tam tikrų pristatymo būdų galiojimą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Besikeičiantis skydelis tituliniame

  Tituliniame puslapyje galite talpinti reklaminį skydelį (banerį), kurį pirmiausiai pamato Jūsų el. parduotuvės lankytojai. Reklaminio skydelio paskirtis gali būti vizualinė (kaip el. parduotuvės dizaino elementas) arba informacinio pobūdžio (pvz. su viešu nuolaidos kodu, kurį užsakymo metu įvedusiems pirkėjams bus suteikiama nuolaida). Esant keliems skydeliams - sistema pati iš jų padaro animaciją t.y. skydeliai pradeda keistis tarpusavyje.

  Galioja visiems planams

 • Reklaminiai plotai šonuose

  Reklaminiai skydeliai taip pat gali būti kairiajame ar dešiniajame bloke. Juose galite skelbti informaciją apie pristymą per 1 dieną, talpinti ypatingus pasiūlymus, įkelti registracijos formą į Jūsų organizuojamus seminarus ar mokymus bei kitokią informaciją, kuri turėtų būti labiausiai matoma Jūsų lankytojams.

  Galioja visiems planams

 • Reklaminiai skydeliai pagal kainoraštį

  Galimybė skirstyti reklaminius skydelius pagal kliento kainoraštį. Kai klientai turi skirtingą kainodarą (o gal net ir asortimentą) galima jiems transliuoti skirtingas marketingo žinutes.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Iššokantis baneris po N atvertimų

  Norite labiau sudominti savo klientus taikomomis akcijomis? Parodykite jiems banerį po N`ojo puslapio atvertimo. Pvz. jeigu klientas peržiūrėjo 20 puslapių - pasiūlykite jam nuolaidos kuponą, galimai greičiau jį sudominsite.

  Galioja visiems planams

 • Naujienlaiškiai ir jų grupės

  Sistemoje galima kurti naujienlaiškius, kuriuos galite išsiųsti juos užsisakiusiems naujienlaiškių prenumeratoriams. Prenumeratoriai gali būti skirstomi pagal grupes, pvz. "naujienlaiškiai moterims" ir "naujienlaiškiai vyrams".

  Galioja visiems planams

 • Klientų atsiliepimai

  Pirkėjai rašo gražius atsiliepimus apie Jūsų puikų darbą ar prekių asortimentą? Patalpinkite juos el. parduotuvėje, kad ir kiti lankytojai turėtų galimybę juos perskaityti ir sužinoti apie Jūsų patikimumą bei puikią paslaugų kokybę.

  Galioja visiems planams

 • Keli galimi dizaino variantai

  Galite sukurti ne vieną el. parduotuvės apipavidalinimo variantą, o tiek, kiek pageidaujate. Per administracinę zoną pasirinksite, kurį Jūsų svetainės apipavidalinimą naudoti. Juos vėliau galėsite patys keisti kada tik panorėsite.

  Galioja visiems planams

 • Iki nemokamo pristatymo liko

  Jeigu užsakymams nuo tam tikros sumos taikote nemokamą pristatymą - galite pirkėjui apie tai iškarto pranešti, o jam besirenkant prekes į krepšelį, bus apskaičiuojama suma, kuri liko iki nemokamo pristatymo.

  Galioja visiems planams

 • Nuolaidų kuponai

  Sukuriamas nuolaidų kodas (kuponas), kurio vertė gali būti konkreti suma, pvz., 10 € arba gali būti suteikta procentinė nuolaida, pvz., 20%. Sistemoje nurodoma, kiek kartų galima panaudoti nuolaidos kodą, ar kodas galioja akcijinėms prekėms, bei nustatyti jo galiojimo periodą. Pagal sistemos nustatymus, nuolaidų kuponus galima panaudoti visoms el.parduotuvėje esančioms prekėms arba konkrečiai prekių kategorijai.

  Galioja visiems planams

 • Nuolaidų kuponų valdymo išplėtimas

  Galimybė riboti prekes kurioms galioja arba nustatyti minimalų perkamą prekių kiekį bei kainynus, kurie galės naudotis šiuo kuponu. Nuolaidų kuponus galėsite skirstyti ne tik pagal kategoriją ar minimalią krepšelio vertę, bet ir nurodyti konkrečias prekes kurioms galioja arba negalioja šis kuponas. Pavyzdžiui, kuponas galioja visiems laisvalaikio batams, bet negalioja būtent šitam, šitam ir ne šitam batui; arba šis kuponas galioja tik šiems konkretiems batams, kadangi akcija galioja tik dviem prekėm. Taip pat galėsite nuolaidų kuponą taikyti ir minimaliam prekių kiekiui kurios atitinka kupono sąlygas, pavyzdžiui, turi būti perkamos bent dvi prekės kurioms galioja nuolaidų kuponas.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Nuolaidų kupono draudimas prekei

  Turite prekių, kurioms negalima bus naudoti nuolaidų kuponų? Tai galėsite išspręsti šio modulio pagalba. Pažymėsite ja varnele ir jokie nuolaidų kuponai jai negalės būti taikomi.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Susijusių prekių rodymas krepšelyje

  Krepšelio puslapis yra gera vieta pirkėjui pasiūlyti iš tiesų susijusias prekes su tuo, ką jis perka. Turėsite galimybe parinkti norimas prekes, kurios dera prie tų prekių, kuriuos šiuo metu yra pirkėjo krepšelyje. Pvz. pirkėjo krepšelyje yra raudona suknelė - pasiūlykite jam raudona rankinę (tokią susijusią prekę priskiriate prie suknelės). Gal pirkėjas perka kavos aparatą? Pasiūlykite tos kategorijos prekėms įsidėti kavos pupelių. Sistema padės Jums siūlyti rekomenduojamos prekes pagal kliento turimo krepšelio turinį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Nuolaidų kuponai pagal kainoraštį

  Didmenos prekyboje galima arba drausti naudotis nuolaidų kuponais arba jiems skirti kitokius kuponus, kurie galioja tik tam tikram kainoraščiui, pavyzdžiui, galios tik B kainoraščio turėtojams.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Facebook integracija

  Facebook integracija skatina Jūsų el. parduotuvės pardavimus ir žinomumą. Galite skelbti ir papildomą informaciją, akcijas ar naujienas pačiame Facebook puslapyje. Visi Facebook vartotojai spustelėję "Patinka" (Like) mygtuką gaus visas Jūsų skelbiamas naujienas ir informaciją. Tokiu būdu Jūs galite nesunkiai skatinti savo prekių pardavimus ir reklamą.

  Galioja visiems planams

 • Remarketingas

  Jeigu žmogus kada nors buvo Jūsų tinklalapyje, reklamos tinklų sistema atpažįsta jo kompiuterį, todėl galite savo reklamą transliuoti pvz., jo el. pašte, YouTube ar kituose puslapiuose.
  Plačiau apie Google Ads dinaminį remarketingą skaitykite čia: Google Ads dinaminis remarketingas
  Plačiau apie Facebook dinaminį remarketingą skaitykite čia: Facebook dinaminis remarketingas

  Galioja visiems planams

 • Informavimas apie atvykusias prekes

  Kai prekės nėra sandėlyje, lankytojai gali gauti el. laišką apie prekės atvykimą. Tokiu būdu, likučiui pasipildžius, sistema galės informuoti laukiančiuosius apie tai, kad jie gali jau įsigyti norimą prekę. Sistema laiškus siunčia porcijomis, tad jeigu laukiančiųjų bus 100, o prekės likutis pasipildys tik vienu vienetu - nebus visiems vienu metu išsiųstas laiškas. Siunčiama yra porcijomis, tad po prekės įsigijimo, likę vartotojai dar liks laukiančiųjų eilėje.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Mėgstamos prekės

  Klientai mėgsta pasižymėti prekes, kurias jie dažnai įsigyja. Jeigu Jūsų el. parduotuvės klientai dažnai vykdo pasikartojančius pirkimus - šis modulis jiems patiks. Sužymėjus ką jie mėgsta - kito apsipirkimo metu jie greitai susikels prekes į krepšelį.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Lojalumo taškai

  Jūsų klientai gali kaupti virtualius pinigus už pirkimus – kaupti taškus. Sukauptus taškus jie gali konvertuoti į nuolaidų kuponą, kurį gali panaudoti patys arba perduoti kam nors kitam.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Dovanų kuponai

  Jūsų klientas galės įsigyti dovanų kuponą Jūsų sukurtoms reikšmėms, pvz 20, 50 arba 100 €. Po pirkimo jam bus sugeneruotas ir išsiųstas PDF dokumentas su kupono kodu, o pirkimo metu galima bus panaudoti ne tik nuolaidų kuponą, bet ir dalinai (arba pilnai) atsiskaityti dovanų kuponu. Dovanų kuponui išskirtinai taikomas pristatymas elektroniniu paštu. 

  Kuponui taikomas vienintelis pristatymas - elektroniniu paštu, po apmokėjimo. PDF dokumentas gaunamas kartu su laišku po gauto apmokėjimo. 

  Dovanų kupono nustatymai

  Rinkodara -> Dovanų kuponai galima stebėti visus sistemos sugeneruotus dovanų kuponus, kurti patiems dovanų kuponą, stebėti ar kuponas jau panaudotas, jo galiojimo terminą, peržiūrėti kupono PDF, redaguoti kuponą, pažymėti kaip panaudotą:
  Dovanų kuponai

  Ribojimai:
  Negalima pirkti ir dovanų kupono ir kitos prekės dėl pristatymo būdų ir Sąskaitų faktūrų (sąskaita faktūra kupono įsigijimo metu negeneruojama). Taip pat sprendžiamas pristatymo būdas. Negalima pirkti dovanų kupono pasinaudojant turimu dovanų kupono kodu. 
  Klientas turėdamas kupono kodą gali pasinaudoti to kupono verte perkant elektroninėje parduotuvėje. Suvedamas dovanų kupono kodas užsakyme (atskirai nuo nuolaidos kupono) gaunama nuolaida kupono vertei. Jei dovanų kupono vertė didesnė už prekių krepšelio sumą, kuponas vistiek laikomas panaudotas. Kitais atvejais sumokama likusi mokėtina suma.

  Dovanų kupono šablonas yra paruoštas , jį galima redaguoti administravimo dalyje.
  Standartinis šablonas PDF formatu A4 atrodo taip:
  Dovanų kupono šablonas
  *dėl individualaus kupono dizaino derinama atskirai. 

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekės kaip dovanos

  Dovanokite prekes, kai klientas perka norimą prekę. Pavyzdžiui, klientas perkantis kavos aparatą dovanų automatiškai gaus kavos pupelių kilogramą. Dovana bus pridėta automatiškai už 0,00 €. * papildomai galima modifikuoti šį modulį: pridedant prekę ne už 0,00, o už 0,01 €; leisti klientui šalinti dovaną, jeigu jis jos nenori.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pridėtinės prekės

  Puikus pripardavimų įrankis. Pavyzdys: parduodate telefoną, bet kartu būtų puiku, kad žmogus nupirktų dar laidą, pakrovėja, dekliuką ir stikliuką. Visi pasirinkimai tai yra prekės, kurios yra Jūsų el. parduotuvėje. Pridėjus tokį komplektą į kreipšelį vyksta tas pats veiksmas, kaip kad klientas rastų visas prekes ir atskirai jas įsikeltų į savo pirkinių krepšelį. Esminis viso šio patogumas - vienu metu klientas gali nupirkti daugiau. Tai tikrai turi padidinti Jūsų pardavimus.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Susijusių prekių įterpimas tekstuose

  Jeigu aprašote prekes - galima jas patogiai įterpti tekste. Labai naudinga, jeigu rašote SEO straipsnius apie prekių kategorijas, kuriuos užvadinate "Kaip išsirinkti ....". Galima iškart pasiūlyti prekes kurias lankytojas galėtų nagrinėti. Jeigu rašote receptus - iškart pasiūlykite įsigyti prekes apie kurias rašėte, pvz. šiam tortui prireiks grietinėlės, braškių, kivių ir miltų.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Masinis susijusių prekių priskyrimas

  Pažymėkite prekes kurioms norite priskirti naują susijusią prekę, pasirinkite norimą prekę ir masiškai ją priskirkite pažymėtoms. Tokiu būdu galite greičiau atlikti veismus.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Facebook Login prisijungimas

  Jūsų klientas galės ne tik užsiregistruoti sistemoje panaudojant savo Facebook paskyrą, bet ir itin greitai prisijungti prie el. parduotuvės. Klientui reikės kurtis mažiau slaptažodžių, prisijungimas įvyks itin greitai ir sklandžiai. Gera vartotojo patirtis užtikrinta!

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Login prisijungimas

  Jūsų klientas galės ne tik užsiregistruoti sistemoje panaudojant savo Google paskyrą, bet ir itin greitai prisijungti prie el. parduotuvės. Klientui reikės kurtis mažiau slaptažodžių, prisijungimas įvyks itin greitai ir sklandžiai. Gera vartotojo patirtis užtikrinta!

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Dalintis prekių krepšeliu

  Pirkėjai bei el. parduotuvės administratoriai gali dalintis prekių krepšelio nuorodomis su savo klientais, draugais, šeimos nariai, ar socialiniuose tinkluose. Sukelkite vartotojo dalyje prekes į krepšelį, paspauskite dalijimosi nuorodą ir ją perduokite norimu kanalu. Asmuo paspaudęs šią nuorodą savo krepšelyje ras būtent tas pačias prekes, kaip kad dalinotės.
  Galimi pavyzdžiai:
  * Moteris planuoja gaminti vakarienę: surenka elektroninėje parduotuvėje prekių krepšelį, jo nuorodą nusiunčia vyrui, jis papildo krepšelį savo norimais užkandžiais ir užbaigia pirkimo procedūrą;
  * El. parduotuvės pardavėjas sukuria prekių krepšelį su atrinktais produktais ir šio krepšelio nuoroda pasidalina su savo tiksline auditorija soc.tinkluose kaip atrinktą pasiūlymą.

  Klientui, kuris atidaro nuorodą, automatiniu būdu pasidalinto krepšelio prekės atsidurs prekių krepšelyje ir bus paruoštos pirkimui. Dalijimasis iš anksto sukurtu krepšeliu paskatins daugiau žmonių apsilankyti ir pirkti jūsų el. parduotuvėje.

  Galioja visiems planams

 • SearchNode integracija prekių paieškai

  SearchNode yra sparčiai auganti technologijų kompanija, vystanti paieškos ir filtravimo sprendimą dideliem ekomercijos verslams. Naudodama pažengusius NLP (Natural-Language-Processing), mašininio mokymosi ir semantikos algoritmus, SearchNode padeda didžiausioms el. parduotuvėms didinti pardavimus, gauti naudingų verslo įžvalgų ir suteikti geriausią vartotojo patirtį.

 • LupaSearch integracija prekių paieškai

  Sėkminga internetinė prekyba vyksta tada, kai lankytojai randa būtent tai, ko ieškojo. Deja, įprastinės produktų paieškos dažnai veikia netiksliai ir dėl to nukenčia verslo rezultatai. „LupaSearch“ įrankis padeda e. parduotuvėms pateikti tikslesnius paieškos rezultatus ir taip padidinti pardavimus. Sinonimų bei rašybos klaidų aptikimas, AI algoritmai, išmanusis produktų prioritetizavimas ir tikslus duomenų sekimas leidžia optimaliai pritaikyti paieškos rezultatus vartotojų poreikiams. Šių funkcijų visuma atrakina pilną jūsų e. parduotuvės potencialą.

 • Maksimalus optimizavimas

  Paieškos sistemų optimizavimas, sutrumpintai vadinimas SEO (angl. Search Engine Optimization) - įrankių ir metodikų rinkinys padedantis paieškos sistemoms surasti ir suprasti tinklalapio turinį.

  El. parduotuvėje yra įdiegti įvairūs įrankiai, leidžiantys valdyti tokius parametrus kaip puslapio antraštė, meta pavadinimas ir aprašymas, nuorodos (URL) adresas ir pan. Be abejo, norint pasiekti geriausius rezultatus ir būti pirmiems, vien tik techninės pusės neužteks. Indeksavimo kokybė susideda iš trijų dalių - techninė pusė (pats tinklalapio programinis kodas), tinklalapio turinys (meniu punktų ir prekių pavadinimai, aprašymai), išorinis optimizavimas (kitaip vadinamas "autoritetas").

  Verskis.lt sistema užtikrina maksimalų suderinamumą iš techninės pusės, o antra bei trečia dalis gali būti vykdoma tiek Jūsų pačių, tiek mūsų papildomų paslaugų pagalba, tiek samdant trečiąsias šalis.

  Galioja visiems planams

 • El. parduotuvės SEO nustatymai

  Mūsų sėkmė priklauso tiesiogiai nuo Jūsų sėkmės. Jeigu Jūsų pardavimai internete auga - visi laimi. Todėl kokybiško optimizavimo paieškos sistemos užtikrinimas yra labai svarbi mums užduotis. Rinkoje yra daug įmonių, kurių veikla yra tik ši nišinė sritis, todėl jų kokybė yra labai aukštame lygyje. Dirbame su tokiomis kompanijomis kaip sem.lt, goodone.lt, seotyrimai.lt ir kitais šios srities profesionalais, kurie teigiamai įvertina mūsų kuriamą programinę įrangą.

  Galioja visiems planams

 • Daugiakalbystės indeksavimas

  Jeigu el. parduotuvės turinys lankytojams pateikiamas keliomis kalbomis pravartu apie tai tinkamai pranešti ir paieškos sistemoms. Kiekvienam puslapiui yra nurodomas atitikmuo to paties meniu punkto ar prekės, jeigu toks turinys yra pateiktas sistemoje. Paieškos sistemos geriau supranta ir "suriša" pateikiamą turinį tokiu būdu.

  Galioja visiems planams

 • Google Rich Snippets

  El. parduotuvės prekių (bei kiti) puslapiai turi savyje mikro duomenis bei mikroformatus, kuriuos supranta Google paieškos sistema. Todėl analizuojant el. parduotuvės turinį paieškos sistema žinos, kurioje tiksliai vietoje yra pavadinimas ir koks jis, kur yra prekės nuotrauka, kokia yra prekės kaina ir valiuta, bei koks yra jos reitingas. Tai atsispindi paieškos rezultatų puslapyje ir vizualiai paryškina Jūsų prekę. Rezultate paieškos sistemos aukščiau vertiną pateikiamą joms turinį, kadangi jų kokybė yra žymiai geresnė. Taigi, el. parduotuvė bus konkurencingesnė už tas, kurios neturi šitokio funkcionalumo. Google paieškoje matysis: prekės reitingas, prekės nuotrauka, prekės kaina, komentavusiųjų skaičius.

  Galioja visiems planams

 • Sitemap.xml generavimas

  Sitemap.xml yra vienas standartinių įrankių, kuris padeda paieškos sistemoms pasiekti visus esamus tinklalapio puslapius. Jo turinys - tai nuorodos į konkretų puslapį su data, kada jis paskutinį kartą buvo modifikuotas. Šio funkcionalumo dėka paieškos sistemos greičiau suindeksuoja Jūsų el. parduotuvės puslapius. Pasinaudojus Google Webmaster Tools galima stebėti kaip Google susidoroja su Jūsų tinklalapiu.

  Galioja visiems planams

 • Paveiksliukų pateikimas WEBP formatu

  Optimizuotų paveiksliukų generavimas yra labai svarbus dėl duomenų kiekio perdavimo tarp serverio ir kliento įrenginio, ypatingai mobiliosioms versijoms. Optimizuojame paveiksliukus tam, kad Jūsų el. parduotuvės reitingai būtų kuo geresni.

  Plačiau: https://developers.google.com/speed/webp

  Galioja visiems planams

 • Paveiksliukų optimizavimas paieškos sistemoms

  Daugeliui atrodo, kad naudojami paveikslėliai yra nesudėtingi ir nereikšmingi komponentai svetainėje. Tačiau tinkamai juos optimizavus galima gauti iš to naudos, pvz., visi naudojami paveikslėliai gali turėti individualius pavadinimus bei "alt" ir "title" atributus, kurių dėka suteikiama galimybė nurodyti paveikslėliui alternatyvųjį tekstą, kuris yra naudingas tais atvejais, kai dėl kokių nors priežasčių jis negali būti parodytas vartotojui, taip pat, šių atributų dėka užimamos geresnės pozicijos Google vaizdų paieškoje.

  Galioja visiems planams

 • Detali mokomoji medžiaga apie SEO

  Sukūrėme mokomąją medžiagą apie tai, kaip savo el. parduotuvę geriau optimizuoti paieškos sistemoms bei kaip iš to pasiekti kiek įmanoma geresnius rezultatus. Taip pat esame įrašę ir webinarą kaip patiems prižiūrėti "higieną" ir kopti SEO reitinguose aukštyn. Neabejojame, jog pagerinsite savo el. parduotuvių suderinamumą su paieškos sistemomis!

  Galioja visiems planams

 • Puikūs Google PageSpeed rezultatai

  Galime pasigirti puikiais Google PageSpeed rezultatais, kurie yra itin svarbūs vertinant svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Dėl aukštų rodiklių yra užtikrinamas greitesnis svetainės puslapių užsikrovimas, kurio dėka galite tikėtis aukštesnių pozicijų paieškoje, didesnio lankytojų dėmesio bei pardavimų!

  Galioja visiems planams

 • Saugus el. parduotuvės ryšys

  Pagrindinis HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) privalumas yra tas, kad jis užtikrina saugų prisijungimą prie tų puslapių, kuriuose yra bendrinama Jūsų konfidenciali informacija (kredito kortelių duomenys, elektroninio pašto adresai, slaptažodžiai ir pan.) HTTPS protokolo saugumas ir susijungimas su patikimu serveriu vykdomas naudojant SSL sertifikatą, kuriuo užtikrinamas persiunčiamų duomenų šifravimas bei dešifravimas, vadinasi, niekas jų negalės nuskaityti ir kaupti. Ar žinojote, kad net 68% interneto vartotojų mano, kad dabartiniai įstatymai, ginantys jų teises, nėra pakankamai geri? Dėl to nenuostabu, jog "Google" laikėsi griežtų pozicijų, siekiant kuo maksimaliau apsaugoti vartotojų privatumą. Pasak jų, saugumas visada buvo svarbiausias prioritetas. Siekiant užtikrinti saugų ryšį vartotojams, 2014 metais „Google“ paskelbė jog HTTPS jau yra laikomas kaip vienas iš svetainių reitingavimo faktorių paieškos rezultatuose.

  Galioja visiems planams

 • Facebook OG žymės

  Kadangi vis daugiau turinio yra talpinama Facebook’e, prieš bendrinant svetainės nuorodą, ypatingai svarbu, kad joje būtų tinkami meta duomenys ir Facebook aiškiai suprastų, koks yra puslapio pavadinimas, jį atitinkanti nuotrauka ir t.t. Dėl šios priežasties, mes įtraukiame ir Open Graph Meta duomenis, taip užtikrindami aukščiausią bendrinamo turinio kokybę.

  Galioja visiems planams

 • 301 redirect valdymas

  301 nukreipimai vykdomi tam, kad parodytų paieškos sistemoms, kad iš seno URL lankytojas nukreipiamas į naują URL adresą. Tai leidžia paieškos sistemoms nukreipti sukauptą nuorodos vertę ir reitingą į naują URL adresą. Mes turime patogų peradresavimo modulį, kurį galima naudoti be programuotojų įsikišimo. Tas ypač svarbu optimizuojant svetainę paieškos sistemoms, kai planuojate keisti domeno vardą, keisti URL adresų struktūrą, pereiti iš kitos TVS į mūsų ar keičiant URL adresų struktūrą.

  Galioja visiems planams

 • Google FAQ Schema

  Kiekvienam meniu punktui galima sukurti dažnai užduodamų klausimų (DUK) sąrašą iš klausimų ir atsakymų, susijusių su konkrečiu turiniu. Tinkamai pažymėti DUK puslapiai gali būti išskirtinai vaizduojami paieškos rezultatų puslapiuose ir atlikti papildomą veiksmą naudojant „Google“ padėjėją, o tai gali padėti jūsų svetainei pasiekti daugiau vartotojų iš paieškos sistemos.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Užsakymų statistika

  Galimybė matyti el. parduotuvės pardavimų statistiką pasirinktam laikotarpiui - užsakymų skaičius, užsakymų vertė, vidutinė užsakymo vertė, vidutinis prekių skaičius, TOP prekių pardavimai.

  Galioja visiems planams

 • Masinis užsakymų spausdinimas

  Galimybė atsipausdinti visus už tam tikrą laikotarpį pasirinktus užsakymus. Pvz. vakare atsispausdinate visus užsakymus gautus per dieną, juos peržiūrite ir sistemoje pagal užsakymo numerį pažymite būsenas: įvykdytas, atšauktas ar pan.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymo redagavimas

  El. prekybos praktikoje būna, kad pirkėjai įvykdę užsakymą nori jį koreguoti. Pvz., užsakytas prekes pakeisti kitomis, keisti jų kiekius, pristatymo būdą, adresą - visus šiuos veiksmus galite atlikti redaguodami užsakymą. Taip pat užsakymą galima priimti telefonu bei užpildyti visus užsakymo duomenis.

  Galioja visiems planams

 • Minimalus užsakymo dydis

  Šis funkcionalumas leidžia Jums nustatyti minimalią užsakymo vertę, nuo kurios Jūs vykdysite pardavimus. Jei sistemoje nurodote, kad vykdote pirkimus nuo 20 €, o pirkėjo krepšelio vertė 18 € - sistema pirkėją informuos, kad jam trūksta 2 € iki minimalaus užsakymo dydžio.

  Galioja visiems planams

 • Dokumentų serijos ir jų tipai

  Kiekvienas užsakymas yra dokumentas, o jį lydi kiti, susiję, dokumentai - išankstinio mokėjimo sąskaita, sąskaita faktūra, pakuotės dokumentas ir siuntos dokumentas. Dokumentų iš sistemos trinti negalima, tačiau kiekvienas jų turi savo seriją ir eilės tvarką. Sąskaitas faktūras automatiškai generuoja sistema, tad jas galima atsispausdinti ir pateikti klientui bei buhalterijai.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymo informacijos archyvas

  Galite peržiūrėti visą užsakymo eigą - kada užsakymas buvo įformintas, kada apmokėtas. Kuris iš administratorių (jei tokių yra keletas) pažymėjo, kad užsakymas paruoštas. Redaguojant užsakymą sukuriamas naujas užsakymas, o senasis tampa negaliojantis. Tokiu būdu visada žinosite ką tiksliai užsakė vartotojas net po visų užsakymo modifikacijų.

  Galioja visiems planams

 • Omniva, LPexpress, Itella, Venipak ir DPD

  Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvairovę - pristatykite siuntas į Omniva bei LPexpress paštomatus, Itella smartbox, Venipak bei DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

  Galioja visiems planams

 • Užsakymų filtras

  Vienu metu vykdant keletą užsakymų, filtro pagalba galima susirūšiuoti užsakymus pagal jų būklę: naujas, patvirtinas, atšauktas ir pan. Tokiu būdu matysite tik tuos užsakymus, kurių būklė Jums aktuali.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Ataskaitos pagal užsakymų duomenis

  Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Detali prekių ataskaita. Pristatymo būdų ataskaita leis matyti, kokie buvo pasirinkti pristatymo būdai, už kokias sumas prekės buvo parduotos klientams ir kuriuose užsakymuose kokios prekės buvo parduotos. Visas ataskaitas galima generuoti kaip bendrines arba išskiriant fizinius bei juridinius asmenis.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • SMS siuntimas vartotojams

  Apie užsakymo vykdymo eigą klientus galite informuoti siųsdami jiems trumpuosius SMS pranešimus. Klientui visada svarbu žinoti, kad jo pinigus gavote arba užsakymas jau yra išsiųstas.
  Integruotos sistemos: lightsms.com (Paysera) ir tcg.lt (CSC telecom)

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Siųstų laiškų ir SMS žinučių archyvas

  Sistemoje galite matyti kokie el. laiškai ir SMS žinutės buvo išsiųsti klientams iš el. parduotuvės. Žinučių archyvas saugomas 2 metus ir trinamas automatiniu būdu.

  Galioja visiems planams

 • Apleistų krepšelių sekimas

  Klientai įsideda prekes į krepšelį, bet jų neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas leis Jums pamatyti kas ir ką buvo įsidėjęs į krepšelį, tačiau nenupirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Didinkite savo pardavimus konvertuodami apleistus krepšelius.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Apleistų krepšelių priminimai

  Modulio pagalba sistema automatiniu būdu išsiųs potencialiam pirkėjui laišką apie jo paliktą krepšelį bei primins kokias prekes jis buvo įkėlęs į savo pirkinių krepšelį.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Jeigu Jūs nestandartinių pasiūlymų generavimui vis dar naudojate Excel ar PDF failus , šis komercinių pasiūlymų modulis pagerins jūsų darbo našumą. Su šiuo įrankiu galėsite ruošti komercinius pasiūlymus taikant nestandartines kainas bei patogiai juos siųsti el. paštu. Taip pat juos galėsite konvertuoti į gražius PDF ar XLS failus su prekių nuotraukomis bei nurodyti pasiūlymo galiojimo datą. Klientui komercinius pasiūlymus galėsite išsiųsti el. paštu ir SMS žinute, su nuoroda į jūsų el. parduotuvę, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su priskirtomis sąlygomis: kiekiai, individualios kainos, atsidurs pirkėjo krepšelyje, o nusipirkti galės tuo pačiu procesu ar pasinaudoti jūsų priskirtu mokėjimo būdu, pvz.: lizingu. Taip pat galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip išnaudoti šias sugeneruotas nuorodas, pvz.: sukuriate pasiūlymą su 3 prekėmis (striukė, kelnės, pirštinės) ir joms pasiūlote specialią kainą. Tokią nuorodą galite naudoti savo puslapyje kaip akciją ar tokiu būdu paleisti reklamos kampaniją, šitaip didinant jūsų pardavimus. Plačiau susipažinti su modulio galimybėmis galite čia: Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų filtravimas pagal vadybininką

  Turite daug vadybininkų kurie dirba su komerciniais pasiūlymais? Galėsite matyti visus, filtruoti pagal vadybininką, o kiekvienas vadybininkas galės matyti tik savo kurtus komercinius pasiūlymus.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Komercinių pasiūlymų įrankio praplėtimas

  Kurdamas komercinį pasiūlymą administratorius pasirenka pratęstos garantijos laikotarpį, kuris bus pasiūlytas pirkėjui, tačiau pirkėjas gali laikotarpį pakeisti arba visai atsisakyti pratęstos garantijos. Komerciniame pasiūlyme galės būti prekės, kurios nėra privalomos įsigyti ir jų galima atsisakyti (standartiškai visos esančios pasiūlyme prekės yra privalomos pirkti kartu). Bei tam tikroms pozicijoms galima išjungti kiekio ar publikavimo validavimą pardavimui. Atskiru susitarimu galimas ir funkcionalumas, leidžiantis kurti nesamas prekes komercinio pasiūlymo kūrimo metu.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Pristatymo zonų valdymas

  Taikant skirtingą kainodarą pristatymui, priklausomai nuo šalies ar jos zonos, turite galimybę susiskirstyti jas taip, kaip Jums reikia. Pvz., Lietuvą suskirstome į Vilniaus bei Neringos zonas atskirai, o likusią Lietuvos teritorija į vieną bendrą zoną. Baltijos šalis į kitą zoną, o Europą suskirstome į zonas taip, kaip to reikalauja vežėjai.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo būdai

  Sistemoje numatyti keli užsakymų pristatymo scenarijai: pristatyti nereikia (prekes pasiimsiu pats), nemokamas pristatymas, tarifų lentelė (pagal krepšelio vertę arba svorį), fiksuota pristatymo kaina, paštomatai. Vežėjams galima aktyvuoti pinigų paėmimo paslaugą (angl. COD - cash on delivery), kurią galima apmokestinti komisiniu mokesčiu. El. parduotuvėje nustatomos zonos, kur prekės gali būti pristatomos (pvz. Lietuvą galime išskaidyt į keletą regionų: visa Lietuva, Vilnius, Neringa ir pan.); sukuriami pristatymo būdai (pvz. Venipak, DPD, Lietuvos paštas). Kiekvienai pristatymo zonai galima priskirti skirtingą pristatymo būdą (pvz. vienas iš vežėjų neveža į Neringą) ir pristatymo kainas pagal kiekvieną vežėją atskirai. Vartotojui įvedus pristatymo adresą sistema parenka jam galiojančius pristatymo būdus.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo kainodaros valdymas

  Pristatymo kainą galite nustatyti pagal krepšelio svorį arba vertę, naudoti fiksuotą pristatymo kainą arba tarifų lentelę. Pvz., tarifų lentelėje nurodote, kad perkant iki 100 € pristymo kaina 12 €, perkant nuo 100 iki 200 € pristatymo kaina 7 €, o užsakymus, kurių vertė virš 200 € - pristatote nemokamai. Kitam vežėjui galite nustatyti tarifų lentelę pagal svorį, pvz., iki 30 kg. pirkinio svorio siuntinį pristato už 15 €, o sveriantys daugiau kaip 30 kg. - nėra pristatomi. Taip pat galima naudoti nemokamą pristatymą, nurodant nuo kokios prekių krepšelio vertės jis įsigalioja. Esant poreikiui, gali būti pasirenkams apmokėjimas grynais (angl. COD - cash on delivery) vežėjui, už kurį galima nurodyti komisinį mokestį.

  Galioja visiems planams

 • Pristatymo termino skaičiuoklė

  Dalį prekių turite sandėlyje, o dalį vežate tik pagal gautus užsakymus? Suskirstykite prekes pagal tiekėjus ir nurodykite pristatymo terminus. Pvz., klientui bus rodomas galutinis prekės pristatymo terminas 5 d.d., o Jūs sistemoje būsite susivedę ir žinosite, kad prekės pristatymas iš tiekėjo iki Jūsų sandėlio užtrunka 1-2 d.d., o Jūsų vežėjai klientui pristato per 2-3 d.d.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Tiesioginė integracija su Omniva

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Omniva modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Omniva“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su LPexpress

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme LPexpress modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „LPexpress“ sistema automatizuotam siuntų lipdukų bei manifestų generavimui.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Venipak

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Venipak modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „Venipak“ sistema. Galite patogiai atsispausdinti siuntų lipdukus bei manifestus, to nebereikės daryti kopijuojant duomenis.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su DPD

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme DPD modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su „DPD Lietuva“ sistema.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Itella

  Jūsų patogumui savo platformoje įdiegėme Itella modulį, kurio dėka Jūsų el. parduotuvė gali būti lengvai integruojama su Itella kurjerių ir Smartpost savitarnos terminalų (paštomatų) sistema.

  Galioja visiems planams

 • Siuntos sekimo modulis

  Siuntos sekimo modulis el. parduotuvėje leidžia nurodyti klientams numerį bei nuorodą, kurią atsidaręs savo naršyklėje klientas galės matyti kur yra jo siunta.

  Galioja visiems planams

 • Tiesioginė integracija su Siųsk Pigiau

  Siųsk Pigiau - sprendimas ieškantiems greito, patogaus ir paprasto būdo išsiųsti tarptautinę siuntą. Integracija suteikia galimybę siuntėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į siųsk pigiau platformą.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Tiesioginė integracija su MultiSiuntos

  Vienas sprendimas visoms siuntoms: 1 platforma, kurioje galite valdyti visus užsakymus – sujungti kelias el. parduotuves, pridėti skirtingus vežėjus, kurti siuntų lipdukus, iškviesti kurjerį, sekti siuntas, atlikti grąžinimus.
  Integracija suteikia galimybę siuntų vežėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į savo platformą. Taip sutaupomas Jūsų laikas, nes nereikai to daryti rankiniu būdu.
  Papildomai reikalingas API modulis.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo būdų žymės

  Tai yra funkcionalumas gali drausti naudoti tam tikrą pristatymo būdą, jeigu prekių krepšelyje yra bent viena prekė su atitinkama žyme (pvz. negabaritas, šaldyta produkcija, nepristatoma). Taip pat šio funkcionalumo deka galimas ir priešingas variantas, kad pristatymo būdas galios tik jeigu visos prekės esančios krepšelyje turės priskirtas visas nurodytas žymes.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo kainos dauginimas iš sandėlių skaičiaus

  Naudinga, kai vykdote prekybą iš kelių sandėlių ir norite, kad užsakyme esant prekėms iš skirtingų sandėlių būtų apmokestintas kiekvienas pristatymas atskirai. Pavyzdžiui, klientas surinko krepšelį iš 5 prekių, kai 2 vežamos iš Vilniaus, o 3 iš Kauno; pristatymo kaina 2,50 eur; tokiu atveju pristatymo kaina klientui bus 2 sandėliai * 2,50 eur = 5 eur už pristatymą.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pristatymo būdai pagal kainoraštį

  Galimybė skirstyti pristatymo būdus pagal kliento kainoraštį. Tokiu atveju galite "išsivešiu savo transportu" priskirti tik pirkėjams turintiems tam tikrą kainoraštį. Atitinkamai galima bus turėti skirtingą pristatymo kainodarą atsižvelgiant į klientą, pvz. didmenos klientams taikyti pristatymo kainodarą pagal svorį, kai visiems pristatymą taikote pagal užsakymo vertę.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Išankstinio mokėjimo sąskaita

  Klientas gali pasirinkti mokėjimą bankiniu pavedimu. Tokiu būdu jam atsiunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita jo nurodytu el. paštu PDF formatu, kuria remiantis jis atlieka pavedimą rankiniu būdu arba ją atsispausdina ir perduoda reikiamai instancijai arba asmeniui, pvz., įmonės buhalterijai.

  Galioja visiems planams

 • Atsiskaitymas kurjeriui grynais

  Klientas pasirinkęs šį būdą jausis saugiau, jeigu jis perka iš Jūsų pirmą kartą ir bijo pinigus sumokėti iš anksto. Jeigu galite sau leisti šią galimybę - būtinai pasiūlykite tokį atsiskaitymo būdą klientui. Esant poreikiui - šią paslaugą galima apmokestinti papildomu komisiniu mokesčiu (tačiau to nerekomenduotumėme).

  Galioja visiems planams

 • Atsiskaitymas atsiimant

  Jeigu turite fizinį pardavimo tašką ar net kelis jų - galite leisti klientui pasirinkti, kuriame iš taškų jis pageidauja atsiimti Jūsų parduodamas prekes bei atsiskaityti už jas vietoje grynaisiais pinigais arba kortele.

  Galioja visiems planams

 • Mokėjimas kreditu

  Vykdote didmeninę prekybą ir su partneriais esate pasirašę kreditavimo susitarimus? El. parduotuvėje galite valdyti klientus, kuriems bus leidžiama rinktis "pagal kredito sutartį" mokėjimo būdą ir sistema nelauks išankstinio mokėjimo iš šių klientų. Pastaba:šį mokėjimą būda galima priskirti tik juridiniams asmenims.

  Galioja "Didmena+" planams

 • InBank, SB lizingas, GF lizingas

  Klientams galite pasiūlyti įsigyti Jūsų parduodamas prekes pasinaudojus lizingo paslaugomis. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o Jūsų klientai turės galimybę įsigyti prekių pagal jam priimtinas sąlygas bei galimybes. Praktika rodo, kad klientai turėdami galimybę pirkti išsimokėtinai, mielai iškart perka daugiau prekių net jeigu užsakymo vertė siekia vos 100 eur.

  Galioja visiems planams

 • Paysera.lt integracija

  El. parduotuvės sistemoje sukurta integracija su visais Lietuvos komerciniais bankais, spaudos kioskais, Maxima parduotuvėmis, Paysera sąskaita bei kitais, Paysera.lt siūlomais atsiskaitymo būdais. Galite pasiūlyti įvairius atsiskaitymo būdus ir klientams iš užsienio - visa tai Jums leis atlikti Paysera.lt sistema.

  Galioja visiems planams

 • Neopay.lt integracija

  Su „Neopay“ priimkite mokėjimus savo el. parduotuvėje saugiai ir lengvai! Renkantis „Neopay“ mokėjimo inicijavimo paslaugą, Jums užtikriname: paprastą integraciją, skaidrią kainodarą, saugumą bei patogumą Jums ir Jūsų klientams. Pirmieji Lietuvoje pradėję teikti šią paslaugą per API su šalyje veikiančiais bankais, „Neopay“ šiai dienai veikia visose Baltijos šalyse. Įmonės veikla reguliuojama Lietuvos banko ir atitinka visus PSD2 direktyvos reikalavimus. Naujiems klientams „Neopay“ šiuo metu taiko išskirtinai geras paslaugų kainas! Daugiau apie paslaugą rasite čia: neopay.online.

  Galioja visiems planams

 • Stripe.com integracija

  Stripe.com - mokėjimų platforma, kuri leidžia saugiai, greitai ir patogiai sumokėti už prekes ar paslaugas suvedant banko kortelės duomenis atsiskaitymo lange. Mokėjimus galite priimti kreditinėmis, debeto kortelėmis, Apple Pay, Google Pay.

  Galioja visiems planams

 • Paypal.com integracija

  PayPal.com sistema puikiai tinka priimti mokėjimus iš užsienio arba jeigu klientas nori atsiskaityti savo kreditine kortele.

  Galioja visiems planams

 • Swedbank mokėjimų sprendimai

  Savo klientams suteiksite galimybę už prekes ar paslaugas atsiskaityti internetu: turime galimybę atsiskaityti e. piniginėmis „Apple Pay“ ir „Google Pay“, sistema „PayPal“ ir mokėjimo kortelėmis („Mastercard“ ir „Visa“). inicijuojant mokėjimą iš visų pagrindinių Baltijos šalių bankų: „Swedbank“, SEB, „Luminor“, Šiaulių, Medicinos, „Citadele“, „Revolut“ LHV ir „Coop“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Daugiau informacijos skaitykite čia

  Galioja visiems planams

 • SEB įmokų surinkimo paslauga

  Patogi įmokų surinkimo paslauga e.parduotuvėms ir specialus pasiūlymas verskis.lt klientams.
  Daugiau informacijos rasite seb.lt puslapyje. Pildyti prašymą. Sudarius tik 1 sutartį su SEB banku, Jūsų e.parduotuvės klientai (nuo 6.103.54 versijos) galės atsiskaityti bet kuriuo iš šių būdų: Per „SEB”, „Swedbank, „Luminor”, „Citadele” ir „Šiaulių bankas“ el. bankininkystę Įvesdami savo „Mastercard“ arba „Visa“ kortelių duomenis Naudodamiesi savo „Paypal“ paskyra

  Galioja visiems planams

 • Luminor E-Commerce Gateway

  Priimkite mokėjimus el. parduotuvėje be mėnesio ir aktyvavimo mokesčių su Luminor E-Commerce Gateway! Luminor E-Commerce Gateway – patogus ir saugus sprendimas tiek prekybininkams, tiek pirkėjams. Prekybininkai informaciją apie atliktus mokėjimus gauna akimirksniu ir gali iškart vykdyti užsakymą. Pirkėjai gali rinktis patogiausią atsiskaitymo būdą: Luminor, Swedbank, SEB, Citadele, Šiauliu banko el. bankininkystę arba Mastercard bei VISA mokėjimo korteles. Daugiau informacijos apie paslaugą ir pasiūlymą rasite Luminor svetainėje.
  Pildyti prašymą

  Galioja visiems planams

 • Conto QuickPay integracija

  Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudodami Conto QuickPay paslauga.
  Visiems naujiems klientams – nemokamas įmokų rinkimas 2 mėnesius.
  Vienos geriausių kainų rinkoje Jokių paslėptų mokesčių Lengva integracija Operatyvus klientų aptarnavimas Daugiau informacijos apie paslaugą: https://www.contoquickpay.com/

  Galioja visiems planams

 • Klix.app integracija

  „Klix“ yra „Citadele“ banko Baltijos šalyse kuriamas sprendimas, naujas el. atsiskaitymų standartas, leidžiantis prekybininkams, interneto parduotuvėms, priimti mokėjimus visomis populiariausiomis mokėjimo priemonėmis: „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis, didžiųjų bankų mokėjimo inicijavimo paslauga.

  Atsiskaitymas „Klix“ pirkėjams yra patogus ir saugus – kartą atsiskaitęs „Klix“ klientas gali susieti savo kortelės duomenis su telefono numeriu, todėl kitąkart atsiskaitant nebereikės vėl suvedinėti kortelės duomenų, užteks suvesti savo telefono numerį ir mokėjimą patvirtinti „Klix“ mobiliojoje programėlėje.

  Turėdama vieno didžiausių Baltijos šalyse bankų palaikymą, „Klix“ užtikrina mokėtojų asmens duomenų ir pinigų saugumą.

  Daugiau informacijos apie paslaugą: https://klix.app/lt/prekybininkams/

  Galioja visiems planams

 • Montonio.com integracija

  Bene pigiausias mokėjimų surinkimo sprendimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse https://montonio.com/lt/. Modernus ir taupus mokėjimų surinkimas po 0.05 EUR už transakcija LT/LV/EE/FI ir jau tuoj Lenkija! Galimybė surinkti mokėjimus iš SEB, Swedbank, Luminor, Citadelė, Medicinos, Šiaulių bankų, Google Pay, Apple Pay, Revolut bei Visa ir MasterCard kortelių Mokėjimo iniciavimas vos po 0.05 EUR per transakciją. Kortelių kainodara 1,4% + 0.25 EUR per transakciją. Mokėjimai keliauja tiesiai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Patapimas Montonio partneriu minučių bėgyje, o integracija verskis.lt - keli mygtukų paspaudimai.

  Galioja visiems planams

 • Makecommerce integracija

  Elektroninės prekybos savininkams padedame surinkti mokėjimus populiariausiais mokėjimo būdais. Reikalinga tik viena paprasta integracija su https://makecommerce.lt/.

  Naudodami Makecommerce mokėjimų surinkimo platformą, su viena paprasta integracija, galite naudoti daug skirtingų mokėjimo būdų ir rinkti mokėjimus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos klientų kurie atsiskaito per elektroninę bankininkystę ar perka išsimokėtinai. Be to, galite naudotis mūsų Visa/MasterCard mokėjimų surinkimo būdu ir rinkti mokėjimus iš viso pasaulio.

  Palaikomi mokėjimo būdai: Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę Bank Link ir (ar) mokėjimo inicijavimo būdu, pirkimas išsimokėtinai, atsiskaitymas Visa/MasterCard mokėjimo kortelėmis.

  Galioja visiems planams

 • kevin. integracija

  Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami kevin. mokėjimų platformą ir sutaupykite iki 70% už įmokų surinkimo paslaugas. Ši bendrovė taiko itin skaidrią kainodarą - fiksuotą kainą centais už vieną mokėjimą - net ir patiems mažiausiems prekybininkams.

  Įmonės mokėjimų sistema atitinka visus PSD2 mokėjimo paslaugų direktyvos reikalavimus ir gali priimti mokėjimus iš visų Baltijos šalių klientų. Šiuo metu kevin. taiko ypač palankią kainodarą naujiems klientams. Daugiau apie paslaugą rasite kevin. svetainėje: https://www.kevin.eu

  Galioja visiems planams

 • Vialet.eu integracija

  Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudodami paslauga, kuri išsisikiria:
  palankias įkainiais paprasta integracija operatyviu klientų aptarnavimu Sudarius sutartį su Vialet Jūsų e.parduotuvės klientai galės atsiskaityti vienais patogiausių, saugiausių ir priimtiniausių būdų: apmokėjimas e.bankininkyste arba kortelėmis.

  Daugiau informacijos apie pasalaugą: vialet.eu arba susisiekite su mumis: sales@vialet.eu

  Galioja visiems planams

 • Opay.lt integracija

  Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami vieną iš populiariausių mokėjimų surinkimo sistema Lietuvoje. OPAY taiko lanksčią kainodarą, turi paruošę ypatingus pasiųlymus verskis.lt klientams.

  Galioja visiems planams

 • ESTO integracija

  Savo klientams pasiūlykite patogų bei greitą finansavimo sprendimą su ESTO: apmokėjimas po 30 dienų, 3 mėn. be pabrangimo ar standartinis lizingas – suteikite galimybę pasirinkti! Tai pats palankiausias, patogiausias ir greičiausias pirkimo išsimokėtinai procesas Lietuvoje! Be finansavimo sprendimų Jums galime suteikti tiesioginius klientų atsiskaitymus su e. bankininkyste, itin palankiomis sąlygomis be jokių papildomų mokesčių ar įsipareigojimų. Dėl ESTO atsiskaitymo būdų aktyvavimo Jūsų parduotuvėje kreipkitės partner@estopay.lt arba +370 524 09 988.

  Galioja visiems planams

 • Inbank integracija

  Inbank Lizingas kitiems geriau žinomas kaip Mokilizingas. Turime daugiau kaip 2000 partnerių, o mumis pasitikinčių klientų skaičius Lietuvoje jau perkopė 850 000. Lizingo paslaugas teikiama LT, LV, EE, PL. Ar žinai kad rinkoje 65% visų lizingų yra be pabrangimo? Ar jūsų klientams būtų patogu sumokėti už prekę 3 įmokomis be pabrangimo? Reikia pagalbos? Kad jums būtų patogiau, konsultacijas teikiame ir savaitgaliai. Esame lankstūs - kiekvienam klientui siūlome labiausiai jų lūkesčius atitinkančią kainodarą.

  Galioja visiems planams

 • Atsiskaitymas kriptovaliutomis

  Lietuvoje įsikūrusi įmonė „CoinGate“ nuo 2014-ųjų metų teikia kriptovaliutų mokėjimų apdorojimo paslaugas ir padeda verslams surinkti, valdyti ir apskaityti mokėjimus bitkoinu bei kitomis kriptovaliutomis CoinGate partneriai gali rinktis priimti 70+ kripto mokėjimus, iškeisti monetas į tradicines valiutas ir gauti pavedimus tiesiai į banko sąskaitą, naudotis momentinių sąskaitų išrašymo paslaugomis, ir daugiau. Tam, kad verslams būtų patogu, CoinGate siūlo net kelis sprendimų integracijos būdus kaip mokėjimo mygtukus, PoS, API integraciją ir oficialius įskiepius populiariausioms e.prekybos platformoms. Verslams ir individams taip pat siūlomos kripto keitimo, pirkimo ir pardavimo paslaugos bei galimybė išleisti kriptovaliutas dovanų kortelių parduotuvėje.

  Galioja visiems planams

 • ConnectPay integracija

  Įgaliname Jūsų verslą sutelkti visą dėmesį į tai, kas Jums iš tikro svarbu, pasirūpindami visais finansiniais sprendimais iš vienų rankų. Mūsų internetinės bankininkystės platforma leis Jums lengvai valdyti visas internetinio verslo finansines operacijas vienoje vietoje – atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, surinkti klientų lėšas, apmokėti paslaugų teikėjų sąskaitas, naudotis VISA kortele ir kitais privalumais. Mūsų internetinės bankininkystės platforma leis Jums lengvai valdyti visas internetinio verslo finansines operacijas vienoje vietoje – atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, surinkti klientų lėšas, apmokėti paslaugų teikėjų sąskaitas, naudotis VISA kortele ir kitais privalumais. Momentinis įmokų surinkimas tik už 0,01 Eur, nepriklausomai nuo krepšelio dydžio Palaikomi visi populiariausi bankai: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių Bankas, Revolut, Citadele, Medicinos bankas Atsiskaitymai mokėjimų kortelėmis nuo 1% + 0,1 Eur Klientų aptarnavimas lietuvių kalba 24/7 Kviečiame registruotis į NEMOKAMĄ PROFESIONALO KONSULTACIJĄ el. prekybos mokėjimų klausimais. Visos galimybės, kuriomis galite naudotis: ConnectPay el. prekybai. (PASTABA: NAUDOTI ŠIĄ NUORODĄ connectpay.com/lt/e-prekyba/)

  Galioja visiems planams

 • Google Ads analizė

  El. parduotuvėje įdiegtas modulis, kurio pagalba galite sekti reklamos efektyvumą. Tipiškai, be šio modulio integracijos, galima matyti kiek pinigų išleidžiama kiekvienam raktažodžiui, o sąsajos pagalba žinosite, kurie iš jų neša Jums tiesioginę naudą - generuoja pardavimus. Dažniausiai tai nėra žinoma ir pinigai tiesiog iššvaistomi, tačiau korektiškai sujungus su el. parduotuve viskas tampa matoma. Beveik kiekvienoje kampanijoje yra raktažodžų, kurie "siurbia" pinigus, o efekto neduoda. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite išsimatuoti, kiek efektyvus Google Ads yra Jūsų verslui.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics analizė

  Galite kaupti savo el. parduotuvės statistikos duomenis bei juos analizuoti. Manome, kad tai viena detaliausių ir tiksliausių analitinių sistemų Jūsų el. parduotuvės lankomumui stebėti. Google Analytics pagalba turite galimybę stebėti savo lankytojus - iš kur atėjo, kiek laiko užtruko tinklalapyje, kokias prekes labiausiai žiūrėjo, pagal kokius raktinius žodžius pakliuvo į tinklalapį ir panašiai.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics e-commerce modulis

  Šios integracijos dėka sužinosite apie klientus: kiek kartų jiems teko apsilankyti Jūsų svetainėje prieš apsiperkant, kiek laiko prireikė apsisprendimui. Kokie šaltiniai generavo daugiausiai pajamų. Gal tai buvo reklama skelbimų portaluose, o gal tai buvo Jūsų partnerių tinklalapis. Išleidžiant pinigus reklamai yra būtina stebėti jų grįžtamumą bei atlikti analizes, kad sekantį kartą skirtumėte pinigus toms kampanijoms, kurios neša didžiausią naudą. Šios integracijos pagalba taip pat galėsite stebėti konversijos rodiklį (kiek lankytojų tampa pirkėjais) bei kokias prekes labiausiai perka.

  Galioja visiems planams

 • Google Analytics Enhanced Ecommerce

  Verskis.lt el.parduotuvės platformoje yra integruotos šios Google Analytics Enhanced Ecommerce dalys:
  Detalios info apie produkta peržiūros
  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/ga4/ecommerce?client_type=gtag#view_item_details

  Prekės įsidėjimas į krepšelį
  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/ga4/ecommerce?client_type=gtag#add_or_remove_an_item_from_a_shopping_cart

  Pirkimo žingsniai nuo krepšelio peržiūros iki užsakymo patvirtinimo.
  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/ga4/ecommerce?client_type=gtag#initiate_the_checkout_process

  Transakcija
  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/ga4/ecommerce?client_type=gtag#make_a_purchase_or_issue_a_refund

  Realizuoti eventai: search view_item add_to_cart view_cart remove_from_cart begin_checkout add_shipping_info add_payment_info purchase sign_up login newsletter

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Search Console

  Galite sekti kaip Google apdoroja Jūsų tinklalapį, kokios yra jo pastabos indeksavimui, ką jis jau suindeksavo ir kokios yra jo pastabos Jūsų turiniui. Šiam įrankiui el. parduotuvės platforma automatiškai generuoja sitemap.xml failą, kurio pagalba paieškos sistemos žino, kokie yra puslapiai, kas padeda joms greičiau susigaudyti Jūsų tinklalapyje.

  Instrukciją rasite čia: https://www.verskis.lt/pagalba/google-search-console-pajungimas

  Galioja visiems planams

 • Facebook Pixel

  Facebook Pixel diegimas leidžia ne tik matyti lankomumo statistiką, kaip kad Google Analytics įrankis, tačiau taip pat ir segmentuoti lankytojus į grupes, pvz., į vartotojus, kurie įsidėjo prekes į krepšelį, arba buvo pirkimo puslapyje, tačiau neužbaigė pirkimo proceso ir t.t.. Vėliau pasinaudoję šiais duomenimis galite taikyti norimą reklamą Facebook tinkle.

  Sekami įvykiai: AddToCart, InitiateCheckout, PageView, Purchase, Search, ViewContent

  Galioja visiems planams

 • Facebook Pixel Server Side Events

  Apple stengiasi apsaugoti vartotojus nuo persekiojančios reklamos, o Facebook nori reklamdaviams teikti statistiką. Tam yra sukurtas įrankis, kurio pagalba galima teikti duomenis ne per kliento naršyklę, o tiesiogiai duomenis siųsti į Facebook serverius. Tokiu atveju visiškai nesvarbu ką naudoja klientas (kokią operacinę sistemą ir/ar naršyklę) - duomenis pasieks Facebook serverius ir nebus užblokuoti vidury kelio. Šiam moduliui gali būti reikalingas didesnių resursų serveris. Plačiai aprašoma Facebook pagalboje

  Sekami įvykiai: AddToCart, InitiateCheckout, PageView, Purchase, Search, ViewContent

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Karščio žemėlapiai, vaizdo įrašymas

  Įrankis Hotjar leidžia Jums įrašyti ne tik lankytojų karščio žemėlapius, bet ir atlikti vaizdo įrašus apie lankytojų elgseną el. parduotuvėje. Galite stebėti ką daro žmonės, kur juda pėlės žymeklis ir kaip jie pildo formas.

  Galioja visiems planams

 • Reklamos kampanijų monitoringas

  Matysite visus lankomymo statistinius duomenis, bet tokius dalykus, kaip kad pvz. kuris reklamos kanalas neša daugiausiai pelno, kuris naujienlaiškis konvertavosi į daugiausiai pardavimų ir t.t. Jeigu pageidausite - galime teikti papildomas paslaugas ir turėdami klausimų, mes būsime pasiruošę į juos atsakyti, remiantis Jūsų Google Analytics statistiniais lankomumo bei pardavimo sekimo duomenimis.

  Galioja visiems planams

 • PVM nustatymai

  El. parduotuvėje yra galimybė kainas vesti įskaitant PVM ar be jo. Taip pat galima parduoti prekes naudojant skirtingą PVM tarifą. Tam tikro tipo prekėms valstybė taiko skirtingą PVM tarifą - 9%, 21%, ... Visą tai galite valdyti iš administracinės zonos.

  Galioja visiems planams

 • 0% PVM dydis prekėms

  Galite nustatyti 0% PVM dydį prekėms, kai esate PVM mokėtojas. Aktualu, kai prekiaujate prekėmis, kurioms, pagal įstatymus, galima (arba būtina) taikyti 0% PVM dydį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • PVM sąskaitų faktūrų išrašymas

  Elektroninė parduotuvė turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį Jums taupyti laiką automatiškai išrašant sąskaitas, jas greitai valdant ar spausdinant. Tai padės Jums rasti bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines ar PVM). Galėsite greitai peržiūrėti ir atsisiųsti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas bei jas atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

  Galioja visiems planams

 • Ataskaitos pagal faktūras

  Iš sistemos galima sugeneruoti kelių tipų ataskaitas už pasirinktą laikotarpį - Prekių ataskaita; Pristatymų ataskaita; Faktūrų ataskaita. Suminės prekių ataskaitos dėka galima tvarkyti buhalterinę apskaitą, pristatymo būdų ataskaita leis matyti, kokie buvo pasirinkti pristatymo būdai, už kokias sumas prekės buvo parduotos klientams. Visas ataskaitas, reikalingas buhalterijai, galima generuoti kaip bendrines arba išskiriant fizinius bei juridinius asmenis.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • 0% PVM prekybai su užsieniu

  0% PVM taikymas reikalingas prekiaujant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Sistemoje nurodoma, kaip elgtis su juridiniais PVM mokėtojais - ar jiems taikyti PVM (Europos sąjunga) ar visiems skaičiuoti 0% PVM (Rusija ir pan.). Pirkėjui perkant el. parduotuvėje ir pasirinkus savo gyvenamąją zoną - sistema automatiškai pritaiko PVM reikšmę priskirtą konkrečiai pardavimo zonai.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • OSS mokesčių taisyklės

  One Stop Shop (OSS) - tai sistema, kuri palengvina mokestinių PVM prievolių vykdymą ūkio subjektams, parduodantiems neapmokestinamiesiems asmenims tam tikras prekes ar paslaugas, už kurias PVM turėtų būti sumokėtas kitoje valstybėje narėje tais atvejais, kai veikla apima daugiau nei vienos ES valstybės narės teritoriją. Ūkio subjektai, besinaudojantys sistema, registruojasi, deklaruoja ir moka PVM vienoje valstybėje narėje, neatsižvelgdami į tai, kad paslaugas teikia ir (ar) prekes tiekia keliose ES valstybėse narėse.

 • Sąsaja su buhalterija

  Esant poreikiui, vartotojui įforminus užsakymą el. parduotuvėje, sistema visus užsakymo duomenis gali perduoti buhalterinei programai: apie parduotas prekes, suteiktas nuolaidas bei pristatymo būdą. Tokiu būdu sutaupysite laiko administruodami savo užsakymus, prekių likučių valdymas supaprastės. Dažniausiai pasitaikanti sąsaja - duomenų į/iš Rivilės integracija į el. parduotuvę. Taip pat turime patirties dirbant su Dineta, Directo, Agnum, Finvalda, Navision/Axapta, Debetas, Pragma, ASPA O9, B1.lt, Monet.lt bei kitomis sistemomis. Paslauga ir jos apimtis yra derinama ir atliekama pagal atskirą susitarimą kaip papildomi programavimo darbai.

 • Prekių likučių valdymas

  El. parduotuvėje užsakius prekę, jos likutis sistemoje automatiškai sumažėja. Tačiau, jeigu užsakymas atšaukiamas, prekės likutis sugrįžta į sandėlį. Tokiu būdu galite kontroliuoti, ką parduodate ir kokiais kiekiais. El. parduotuvė taip pat leidžia valdyti prekės rodymo scenarijų bei pardavimo elgseną, pvz., "rodyti prekę, kurios nėra sandėlyje, tačiau neleisti jos įsigyti" - vienas iš galimų scenarijų. Žinant prekės atvykimo datą - apie tai galima pranešti vartotojui. Jeigu prekių kiekio apskaita Jums nėra aktuali – sistemoje parenkamas atitinkamas nustatymas, kuris leidžia Jums prekiauti be jokių apribojimų.

  Galioja visiems planams

 • Multi-sandėliai

  Galimybė administratoriui nurodyti kuriuose sandėliuose prekė yra prekyboje, jeigu klientas pageidautų atsiimti ją arba atvykti apžiūrai. Dažniausiai šis modulis naudojamas su likučių importu iš buhalterinės sistemos, kadangi esant dideliam prekių ir sandėlių kiekiui suvaldyti būtų sudėtingas uždavinys tai prižiūrint rankiniu būdu. Prekybai internetu dažniausiai yra naudojamas vienas, suminis, prekių likutis.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pardavimas su rezervacija

  Pardavinėjant tas pačias prekes tiek fiziniame taške, tiek el. parduotuvėje galimas prekės rezervavimas. Pvz., konkrečios prekės turime 10 vienetų, sistemoje nurodome, kad 8 vnt. parduodame, o paskutinius 2 vnt. tik su administratoriaus patvirtinimu. Tai darome tam, kad neatsitiktų taip, jog fizinėje parduotuvėje jau vaikšto pirkėjas su likusiomis prekėmis, o sandėlio likutis jas dar leidžia parduoti elektroninėje parduotuvėje. Tokiu atveju užsakymas laukia patvirtinimo, parduotuvės darbuotojas atideda prekę bei patvirtina šį užsakymą. Jeigu prekės sandėlyje nėra - elektroninėje parduotuvėje prekės aprašyme galima rodyti prierašą „šios prekės neturime, susisiekite“ arba galima visai nepublikuoti neesamos prekės.

  Galioja visiems planams

 • Logismart 3PL

  Sandėliuoja, pakuoja, siunčia. Logistika e.komercijai.

  Logismart specializuojasi logistikos e.komercijai paslaugomis jau daugiau kaip 10 metų, o sukauptą patirtį galime pritaikyti įvairiems projektams.

  Užtikrina sklandžiai veikiančią „fulfillment“ grandinę, kad klientai įgautų greičio pranašumą ir mėgautųsi mažesnėmis siuntimo išlaidomis. Laiko sąnaudas, kurias anksčiau sueikvodavo sandėlio, prekių ir užsakymų tvarkymas, nuo šiol galima skirti verslo plėtrai bei naujoms idėjoms.

  Plačiau: logismart.lt
  Apie verskis.lt modulį galite plačiau paskaityti čia: Logismart integracijos modulis

 • Prekių importas iš tiekėjų

  Prie elektroninės parduotuvės galima pajungti bet kokį prekių importą - tai tik laiko ir finansų klausimas. Tipiškai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu arba per WebService`ą, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas, vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas.

  Kompiuterinės technikos prekybai dažnai yra naudinga optimizuoti tiekėjų prekių likučių ir kiekių importus iš ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic, ABCdata ar kiti tiekėjai.
  Drabužių prekių pardavimui dažnai naudojami prekių importai iš size.lt, dropship.lt, dropshipping.lt, yournewstyle.pl, hurtownia-kesi.pl ar kitų tiekėjų.
  Sporto prekės iš powersport.eu, bigbuy.eu, activeshop ar kitų.
  Įrankių prekių importas iš Stokker.lt, Ginalas, rmtools.lt ar kitų.
  Padangų, ratlankių importas iš Latakko ar kitų tiekėjų.

  Reziumuojant - jeigu Jūsų tiekėjas gali atiduoti struktūruotus duomenis - mes galime juos importuoti į el.parduotuvę. Importo modulis bei konkretaus tiekėjo pajungimas yra papildomi programavimo darbai.

 • Sąsaja su sandėliu

  Jeigu Jums aktuali likučių apskaita, prie el. parduotuvės platformos galima pajungti ir Jūsų buhalterinę sistemą arba naudojamą sandėlio valdymo sistemą. Tokiu būdų likučiai el. parduotuvėje visada atitiks Jūsų realiai turimą prekių kiekį.

 • Klientų peržiūra

  Kaip el. parduotuvės administratorius Jūs turite galimybę matyti visus klientus, jų kontaktinius duomenis. Esant poreikiui, galima atlikti jų duomenų korekcijas.

  Galioja visiems planams

 • Klientų grupės

  Modulis leidžia skirstyti klientus į grupes pagal el.pašto adresą ir jų užsakymus vaizduoti skirtingomis spalvomis. To pasekoje lengvai galima matyti, pavyzdžiui, užsakymus iš nepageidaujamų asmenų, arba papildomą dėmesį skirti savo VIP klientams.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Klientų rolių valdymas

  Galimybė turintiems lojalius klientus ar didmeninkus priskirti pasirinktą A/B/C kainyną priklausomai nuo to, kokiomis kainomis esate sutarę bendradarbiauti. Tuomet, Jūsų didmenininkas prisijungęs prie el. parduotuvės savo paskyros matys kitokias kainas ir būtent jomis atliks užsakymą.

  * Šis funkcioanlumas galimas tik turintiems ir naudojantiems A/B/C kainynus.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara

  Elektroninė parduotuvė leidžia taikyti keletą skirtingų kainynų, t.y., prekę parduoti skirtingomis kainomis. Tarkime konkrečios prekės A kainyno kaina yra 100 €, o pagal B kainyną jos kaina yra 87 €. Tokiu būdu elektroninėje parduotuvėje kuriamos vartotojų grupės, kurioms yra nurodomas pasirinktas kainynas bei numatoma, ar jie gali naudotis nuolaidų kuponais. Tarkime yra grupė „didmena“ kuriai įjungtas B kainynas, bet jai draudžiama naudotis nuolaidų kuponais. Tada visus reikiamus klientus administratorius arba paskiria į grupę „didmena“, arba kuria tokį klientą iš administracinės dalies.

 • Papildoma kainyno nuolaida

  Galimybė klientui priskirti bendrą, papildomą, nuolaidą nuo jam taikytino kainoraščio. Pvz. vienam klientui galima nustatyti sąlygą "A kainoraštis -5%", kitam "B kainoraštis -7%", dar kitam "B kainoraštis -3%"

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Kainodaros be PVM vaizdavimas

  Kai visiems klientams vaizduojate kainodarą su PVM, savo didmenos partneriams galite rodyti kainodarą be PVM.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Individuali fiksuota prekių kainodara

  Galite masiškai ekselio pagalba importuoti galutines prekių kainas konkrečiam klientui, pvz. prekė X Jūsų klientui K bus parduodama būtent už 78,68 € nes tiek esate sutarę sutartyje ir nesvarbu kokia prekės kainodara nustatyta jam priskirtame kainoraštyje. Esant buhalterinei integracijai galima šį procesą automatizuoti ir importuoti kainodarą tiesiogiai iš Jūsų buhalterinės sistemos (reikalaus papildomų programavimo darbų sąsajai su buhalterija).

  Galioja "Didmena+" planams

 • ChatGPT turinio generavimui

  ChatGPT – pokalbių roboto programa, atsakinėjanti į tekstines užklausas. Tai yra OpenAI sukurtas didelis kalbos modelis, kuris yra mokomas analizuoti ir generuoti tekstą įvairiuose kontekstuose. Modelis naudoja gilaus mokymosi (deep learning) technologijas, kad suprastų ir atsakytų į vartotojų klausimus ar komandas.
  verskis.lt platformoje esanti ChatGPT integracija suteikia galimybę generuoti prekių aprašymus pagal prekės pavadinimą ir savybes bei generuoti prekės DUK (dažniausiai užduodamus klausimus) išnaudojant papildomą SEO funkcionalumą pateikiant turinį specifinių kodu, kurį papildomai supranta paieškos sistemos ir gerina indeksavimą.

  Galioja "Lyderis", "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Svetainės medis

  Svetainės medis suprojektuotas išsiskleidžiančiomis medžio atšakomis. Visa svetainės medžio struktūra atitinka Jūsų svetainės navigacinius meniu punktus. Jie gali būti tekstiniai, katalogo tipo arba nuorodos tipo.

  Galioja visiems planams

 • Daugiakalbystė

  Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kt. šalių vartotojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

  Galioja visiems planams

 • Straipsnių / naujienų modulis

  Nuolat papildant tinklapį nauja informacija, tinklapis atrodo rimtas ir prižiūrimas. Tai lankytojus skatina sugrįžti į tinklapį, kadangi jie turi galimybę sužinoti jiems naujos bei naudingos informacijos. Tai skatina geresnį indeksavimą paieškos sistemose, bei klientų pasitikėjimą el. parduotuve.

  Galioja visiems planams

 • Apklausos

  Apklausų modulis yra skirtas užduoti klausimui į kurį lankytojai gali atsakyti pasirinkus vieną iš pateiktų variantų. Apklausos būdu galima sužinoti Jūsų potencialių klientų nuomonę, tačiau svarbu nepamiršti, jog kokybiškai apklausai Jūsų tinklalapio lankomumas turi būti pakankamas tam, kad susidarytų aiški nuomonė.

  Galioja visiems planams

 • Sisteminiai laiškai ir žinutės

  Sistemoje paruošti pranešimai, kuriuos gauna klientai įvykdžius užsakymą, užsiregistravus arba atlikus atitinkamą veiksmą el. parduotuvėje. Sisteminius laiškus ar žinutes galite modifikuoti bei nurodyti, kuriuos reikia siųsti klientams, o kurių ne.

  Galioja visiems planams

 • Laiškų siuntimas per SMTP serverį

  Laiškų siuntimas naudojant SMTP veikia tokiu principu, kad sistema atlieka prisijungimą prie serverio, kuris aptarnauja Jūsų elektroninį paštą ir per jį siunčia laišką klientui.

  Šios procedūros dėka anti-spam filtrai mato, kad laišką siunčia prisijungęs vartotojas pvz. pagalba@verskis.lt ir mažina SPAM reitingą, ko pasekoje ženkliai pagerėja laiškų pristatomumas klientui bei Jums.

  Galioja visiems planams

 • Susijusių prekių įterpimas straipsniams

  Jeigu aprašote prekes - galima jas patogiai įterpti tekste. Labai naudinga, jeigu rašote SEO straipsnius apie prekių kategorijas, kuriuos užvadinate "Kaip išsirinkti ....". Galima iškart pasiūlyti prekes kurias lankytojas galėtų nagrinėti. Jeigu rašote receptus - iškart pasiūlykite įsigyti prekes apie kurias rašėte, pvz. šiam tortui prireiks grietinėlės, braškių, kivių ir miltų.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Cloud Translation vertimams

  Google Cloud Translation API leidžia versti tekstus iš administravimo aplinkos dirbtinio intelekto pagalba į kitas kalbas.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Rivilė GAMA integracija

  Nuosava el. parduotuvė – dabarties ir ateities vienas svarbiausių pardavimo kanalų. Rivile GAMA – labai populiari verslo valdymo ir apskaitos sistema turinti el. prekybos integracijos sprendimą. Verskis.lt naudoja Rivile API web servisus ir Jūsų el. parduotuvę gali lanksčiai integruoti su Rivile GAMA sistema. Integravę el. prekybos platformą į Rivile GAMA sistemą, galėsite automatiškai nuskaityti klientus, prekes, pardavimų dokumentų būsenas, prekių kainas ir likučius bei kitus verslui svarbius duomenis. Yra sukurta galimybė tiesiogiai į Rivile GAMA sistemą įkelti naujus duomenis ar juos papildyti: klientus, prekes, užsakymus, sąskaitas ir pan. El. komercijos sprendimus galima pritaikyti prie kliento individualios verslo ir apskaitos specifikos. Rivilė GAMA integracija el. parduotuvei padės Jums sutaupyti daug laiko bei automatizuoti procesus.
  Paslauga ir jos apimtis yra derinama ir atliekama pagal atskirą susitarimą kaip papildomi programavimo darbai.
  Plačiau: https://www.rivile.lt/?post_type=apps&s=verskis.

 • B1.lt integracija

  Sąsaja su B1 Jums leis automatizuoti buhalterijos procesus su el. parduotuve. Iš B1 sistemos į el. parduotuvę automatizuotai bus transliuojami likučiai bei pardavimo kainos, o el. parduotuvės užsakymus B1 periodiškai importuojasi ir jų nereikės perkelinėti rankiniu būdu.
  Daugiau automatizacijos = daugiau sutaupyto laiko, kurį galėsite skirti el. parduotuvės marketingui.
  Daugiau apie B1.lt ir verskis.lt intergraciją.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Integracija su Sąskaita123

  Automatizuotas sąskaitų importas į Sąskaita123
  Susiekite Verskis.lt su Sąskaita123 ir valdykite sąskaitų apskaitą, klientus, bei sekite pardavimus dar lengviau. Atlikus sąsają, galėsite pasirinkti norimo periodo sąskaitų faktūrų importą, matyti išsamią sąskaitų informaciją ar įtraukti klientų apmokėjimus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Livechat sistemos diegimas

  Norėdami realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus galite įsidiegti Livechat sistemą, Jums nereikės diegtis jokių papildomų programų, tiesiog įsidėti livechat’o kodą į el.parduotuvės nustatymus. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai: livechat.lt; smartsupp.com; tawk.to ar kitas.

  Galioja visiems planams

 • Prekių eksportas į kainos.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kainos.lt portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Į kainos.lt xml feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas item_price - kaina special_offer - akcija item_old_price - kaina prieš akcija manufacturer_code - kodas ean_code - barkodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda spec - atributai category - kategorija
  Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pgal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į pricer.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į pricer.lt – nepriklausomą racionalų pirkimo ir kainų palyginimo portalą. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Naudojamas kainos.lt duomenų ir sąlygų eksportas.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į kaina24.lt, hind.ee sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kaina24.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame rasite informacijos daugiau kaip apie 400 parduotuvių bei 4 000 0000 prekių, bei galėsite lyginti skirtingų pardavėjų kainas. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Į kaina24.lt ir hind.ee feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas price - kaina stock - kaina ean_code - barkodas (nuo 10 iki 13 skaitmenų) manufacturer_code - kodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda purchase_url - prekės nuoroda category_name - kategorija category_id - kategorijos id category_url - kategorija nuoroda Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pagal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į salidzini.lv sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į salidzini.lv portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Į salidzini.lv xml feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamų prekių variantai į feed paduodamos kaip paprastos. Kiekvienas variantas kaip atskira prekė. Nuoroda atnaujinama kas 6val. Eksportuojami prekės duomenys: name - pavadinimas link - prekės nuoroda price - kaina image - nuotraukos nuoroda category_full - kategorija category_link - kategorijos nuoroda brand - prekės žėnklas in_stock - prekės likutis Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Varle.lt marketplace integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į varle.lt marketplace – internetinės prekybos portalą, kuriame gali būti parduodamos Jūsų prekės. V2A2 XML įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais (pateikiant 3v1a2 versiją). Plačiau apie integracijos modulį.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Pigu.lt marketplace integracija

  Mūsų partneriai prekybos centras internete pigu.lt suteikia Jums specialų pasiūlymą – NET 12 mėn. prekiauti didžiausiame Baltijos šalyse prekybos centre be mėnesinio mokesčio ! Kartu su mūsų pagalba startuosite prekyboje ir pasieksite 3,5 mln pirkėjų. Norint sužinoti visas sąlygas prašome užsiregistruoti https://pigu.lt/lt/marketplace/register ir Pigu.lt atstovas su Jumis susisieks konsultacijai. Registracijos formoje prašome nurodyti, kad apie prekybą sužinojote iš Verskis.lt. Mes iš savo pusės Jums padėsime susikelti prekes ir pateikti pasiūlymus automatizuotai. Plačiau apie integraciją. Auginkite savo pardavimus su pigu.lt ir verskis.lt!

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • merxu.com integracija

  merxu.com - Europinė B2B prekybos platforma pramonės rinkai. merXu - visos Europos prekybos platforma, leidžianti įmonėms pirkti ir parduoti prekes ir paslaugas internetu net 8 Europos šalyse. Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Google Shopping integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į Google Shopping kuriame gali būti parduodamos. Prekės rodomos, kai klientas, naudodamasis "Google", ieško prekės. Produktia gali būti rodomi pagrindiniame paieškos rezultatų puslapyje arba Shopping skiltyje.
  Generuojamo TSV failo duomenys: ID, Availability, Condition, Description, Image_link, Additional_image_link, Link, Title, Price, Sale_price, Mpn, Brand, Product_type
  Google Shopping nėra Lietuvoje, modulis skirtas užsienio rinkai, kur veikia Google Shopping. Eksportuojama EN kalba. Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į eBay sistemą

  Prekes iš el. parduotuvės galima masiškai eksportuoti į eBay platformą CSV formatu, tad taip sutaupysite daug rankinio darbo. Taip pat žiūrėkite ir mūsų webinarą apie integraciją su eBay sistema. Į eBay CSV feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu, (galima nustatyti minimalų likutį) Konfigūruojamos prekes eksportuojamos jeigu jas sudaro ne daugiau nei 5 konfigūruojami atributai Eksportuojami prekės duomenys: SKU - prekės kodas Localized For - skirta lokalei (en_US) Variation Group ID - konfigūruojamos prekės kodas Variation Specific Name [1-5] - atribūto pavadinimas pagal kurį konfigūruojamas variantas Variation Specific Value [1-5] - atribūto reikšmė Title - prekės pavadinimas Product Description - prekės aprašymas Group Picture URL - prekės nuotrauka Picture URL [1-24] - papildomos prekių nuotraukos iki 24vnt Attribute Name [1-30] - atributo pavadinimas iki 30vnt Attribute Value [1-30] - atributo reikšmė iki 30vnt Condition - Standartinė prekių būklė (nustatymai)
  NEW NEW_OTHER NEW_WITH_DEFECTS MANUFACTURER_REFURBISHED SELLER_REFURBISHED USED_EXCELLENT USED_VERY_GOOD USED_GOOD USED_ACCEPTABLE FOR_PARTS_OR_NOT_WORKING Measurement System - matavimo sistema (METRIC kg, cm) Length - ilgis, cm Width - plotis, cm Height - aukštis, cm Weight Major - prekės svoris, kg (didžioji siuntos svorio dalis, jei siuntos svoris yra 3kg, 8gr., išvedama 3.) Weight Minor - prekės svoris, kg (mažoji sveikoji siuntos svorio dalis, jei siuntos svoris yra 3kg, 8gr. išvedama 8.) Total Ship To Home Quantity - prekes likutis Channel ID - kanalo identifikatorius (CHANNELS)
  EBAY_US EBAY_UK EBAY_RU EBAY_PL EBAY_PH EBAY_NL EBAY_MY EBAY_IT EBAY_IN EBAY_HK EBAY_FR EBAY_ES EBAY_DE EBAY_CH EBAY_CA EBAY_BE_NL EBAY_BE_FR EBAY_AT EBAY_AU Category - Standartinė kategorija (nustatymai) Shipping Policy - Pristatymo taisyklių identifikatorius (nustatymai) Payment Policy - Mokėjimo taisyklių identifikatorius (nustatymai) Return Policy - Grąžinimo taisyklių identifikatorius (nustatymai) List Price - prekes kaina Modulio nustatymai: Eksportavimas įjungtas - įjungimas / išjungimas Minimalus patenkančios į eksportą prekės kiekis - nurodomas likutis nuo kurio eksportojamos prekės Standartinė kategorija - „eBay“ kategorijos identifikavimo numeris. (Visoms prekėms vienodas.) Pristatymo taisyklių identifikatorius - Siuntimo politika Mokėjimo taisyklių identifikatorius - Unikalus mokėjimo verslo politikos identifikatorius. Verslo politikos ID galite gauti „eBay“ paskyros nuostatose. (Visoms prekėms vienodas.) Grąžinimo taisyklių identifikatorius - Unikalus grąžinimo verslo politikos identifikatorius. Verslo politikos ID galite gauti „eBay“ paskyros nuostatose. (Visoms prekėms vienodas.) Standartinis kanalas - Unikalus pardavimo kanalo identifikatorius, pvz., EBAY_US, EBAY_UK arba EBAY_DE. (Visoms prekėms vienodas.) galimi kanalai:
  NEW NEW_OTHER NEW_WITH_DEFECTS MANUFACTURER_REFURBISHED SELLER_REFURBISHED USED_EXCELLENT USED_VERY_GOOD USED_GOOD USED_ACCEPTABLE FOR_PARTS_OR_NOT_WORKING Standartinė prekių būklė - Iš pasirinkimų sąrašo pasirinkite prekės būklę. galimos prekių būklės:
  EBAY_US EBAY_UK EBAY_RU EBAY_PL EBAY_PH EBAY_NL EBAY_MY EBAY_IT EBAY_IN EBAY_HK EBAY_FR EBAY_ES EBAY_DE EBAY_CH EBAY_CA EBAY_BE_NL EBAY_BE_FR EBAY_AT EBAY_AU Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus. Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Eksportuoti prekes tik konkrečios kategorijos (kategorijos id nurodomas iš anksto) Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • Prekių eksportas į Prisync sistemą

  Prekes iš el. parduotuvės galima masiškai eksportuoti į Prisync platformą naudojantis jų API integraciją, tad taip sutaupysite daug rankinio darbo. Tai itin geras sprendimas norint automatizuoti savo kainodaros pasiūlymus atsižvelgiant į konkurentų kainas. Tikslas
  Klientas sudaro savo prekės galutinę pardavimo kainą pagal prysinc rekomendacijas iš nuskaitytų kito konkurento prekių kainų, sistema atsiunčia galutines kainas ir importuoja jas į el. parduotuvę. EKSPORTAS Procedūra
  Periodinis duomenų siuntimas į Prisync per cron (kasdienis sukūrimas / kas 4 valandos atnaujinimas).
  Prekių savikaina atiduodama su PVM.
  Lokalė: LT Duomenų Struktūra Prekės pavadinimas: productX[name] = Test Product 1 Prekinis ženklas: productX[brand] = Test Brand Kategorija: productX[category] = Test Category (galutinės kategorijos pavadinimas) Produkto kodas: productX[product_code]=TST001 Barkodas: productX[barcode] = 194252022191 Savikaina: productX[cost] = 200 Privalomi prekės atributai: pavadinimas , prekinis ženklas , kategorija (pagrindinė publikavimo vieta). Todėl prekė, pavyzdžiui, turi turėti priskirtą prekinį ženklą ir pastarasis turi būti publikuojamas (analogiškai su pagrindine kategorija). Į kategorijos pavadinimą paduodamas tik galutinės kategorijos pavadinimas (ne visą Parent category > Sub category > Main category kelią, o tik Main category reikšmę). Veiksmai Bulk Add (sukurti prekėms): periodiškai bent kartą į dieną. Edit Product (atnaujinti prekių savikainas): kas 4 valandas. Naujinama pagal Prisync prekės ID, algoritmas toks: pasiimam visas prekes iš Prisync pasiimam visas prekes iš el. parduotuvės einam per el. parduotuvės prekes, pagal kodą-barkodą surandam Prisync prekės ID ir siunčiam naujinimo / sukūrimo užklausą. Jei prekės kaina nesiskiria – naujinimo užklausos nesiunčiam. Prisync prekė identifikuojama pagal pavadinimą: neleidžia sukurti prekių vienodu pavadinimu su skirtingais barkodais leidžia sukurti su skirtingais pavadinimais, bet su vienodu barkodu Pastaba: jei klientas pakeis prekės pavadinimą - po to Prisync bus kelios prekės su tais pačiais kodais. API Limitacijos ir Algoritmas 2500 užklausų per valandą. Pasiimti visas prekes iš Prisync. Pasiimti visas savo prekes. Iteracija per savo prekes ir atnaujinimas/sukūrimas Prisync. Rekomendacijos Klientui
  Jeigu Kliento Prisync yra prekių iš anksčiau, tačiau visos jos neturi product_code. Šios prekės liks kaip bereikalingas balastas, nes dėl kodo nebuvimo bus ignoruojamos mūsų servise. Todėl rekomendacija Klientui, pašalinti visas turimas prekes Prisync. IMPORTAS Procedūra
  Periodinis duomenų parsiuntimas iš Prisync su cron ir išsaugojimas JSON formatų failas. Duomenų Gavimas Naudojant List SmartPrices for all products in your account, atsiunčiamas JSON ir išsaugojamas serverio pusėje. Jeigu jau yra importų sistejome integruojama su jau egzistuojančiu importu, kad importuoti kainas. Jeigu nėra, programuojamas prekių importas iš gaunamų duomenų.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Papildomi prekių eksporto nustatymai

  eBay eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į eBay Ignoruoti prekę eksportuojant į eBay Facebook feed eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Facebook Feed Ignoruoti prekę eksportuojant į Facebook Feed Google feed eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Google feed Ignoruoti prekę eksportuojant į Google feed kana24.lt eksportas Ignoruoti kategoriją eksportuojant į kaina24 Ignoruoti prekę eksportuojant į kaina24 kainos.lt eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į kainos.lt Ignoruoti prekę eksportuojant į kainos.lt pigu.lt marketplace eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į pigu.lt Ignoruoti prekę eksportuojant į pigu.lt Ignoruoti tiekėją eksportuojant į pigu.lt varle.lt v3 1a2 eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į varle3v1a2 Ignoruoti prekę eksportuojant į varle3v1a2 Verskis XML eksportas: Ignoruoti kategoriją eksportuojant į Verskis XML Ignoruoti prekę eksportuojant į Verskis XML

  Galioja "VIP+", "Didmena+" planams

 • API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui

  API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui. Šios sąsajos dėka bet kuris programuotojas, remdamasis mūsų pateikta dokumentacija, galės automatizuoti Jūsų el. parduotuvę su bet kuria kita sistema, pvz. buhalterijos arba sandėlio sistemą su el. parduotuve.

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas

  Norėdami analizuoti ir stebėti naujienlaiškių gavėjų veiksmus bei gauti apie juos detalias ataskaitas, Jūs galite naujienlaiškių prenumeratorius eksportuoti į bet kokią kitą sistemą.

  Galioja visiems planams

 • Mailerlite.lt integracija naujienlaiškiams

  Integracija su MailerLite sistema leidžia ne tik siųsti laiškus, matyti kiek jų pristatyta, perskaityta, kokia nuoroda buvo paspausta, bet ir automatizuoti tam tikrus procesus - tarkime, po 3 dienų nuo užsakymo įvykdymo išsiųsti klientui žinutę "ar viskas gerai, ar patiko, štai nuolaida kitam pirkimui". Taip pat, automatizuotu būdu galima sveikinti prisiregistravusius į el. parduotuvės platformą arba užsiprenumeravusius naujienlaiškį!

  Plačiau galite skaityti mailerlite.com

  Galioja visiems planams

 • Omnisend integracija

  Profesionali el.laiškų ir SMS siuntimo platforma su išskirtiniu funkcijų paketu, specialiai skirtu el. komercijai. Didinkite pardavimus, ne darbo krūvį. Prekių, pardavimų, prenumeratorių sinchronizavimas; apleistų krepšelių valdymas; naršymo istorijos saugojimas; krepšelio pokyčių sekimas; krepšelio turinio atkūrimas ir kitos naudingos funkcijos, leidžiančios efektyviai didinti pardavimus. Omnisend.com sistemos pristatymą žiūrėkite mūsų webinare. Plačiau apie tai galite skaityti https://www.omnisend.com Papildomai, gaukite nuolaidą pasinaudodami nuolaidu kuponu VERSKIS , kai Jūsų nemokamas planas baigsis ir tapsite mokamo plano savininku. Omnisend integracijos apimtis: Puslapio peržiūros sekimas. Prekės peržiūros sekimas Prekių krepšelio sekimas (pridedant, šalinant prekes krepšelyje) Apleistų krepšelių sekimas ir "atkūrimas" iš laiško Užsakymų sekimas (naujas užsakymas, siuntimo informacija, apmokėjimo sekimas, atšaukimo sekimas) Galėsite kurti ir siųsti pranešimus, laiškus ir kurti automatines sekas. Kurti pasveikinimo, paliktų krepšelių, paliktų produktų, užsakymo patvirtinimo, išsiuntimo patvirtinimo, kryžminio pardavimo ir kitas automatizacijas. Automatizacijų sekų skaidymas: pritaikykite specialius pasiūlymus skirtingiems, personalizuotiems kanalams naudodami vieną automatizaciją. A/B testavimas: testuokite, kuris kanalas ar laiško antraštė skatina daugiausia konversijų ir priimkite duomenimis grįstus sprendimus. Su Omnisend paprastai galite išnaudoti trečiųjų šalių teikiamus duomenis personalizuotoms žinutėms siųsti. Leiskite savo vaizduotei veikti ir kurkite automatizacijų sekas grįstas duomenimis iš lojalumo, konsultacijų, atsiliepimų, logistikos paslaugų ir kitų programų. Visa tai, naudojantis vienu įrankiu - automatizacijų redaktoriumi. Prenumeratorių automatinis pridėjimas į Omnisend platformą. El. laiškų šablonai padeda kurti naujienlaiškius be jokio programavimo. Lengvai pritaikykite elektroninius laiškus savo prekės ženklui, pridėkite prekes, dinaminius nuolaidos kodus ir išsaugokite šiuos nustatymus ateityje kuriamoms kampanijoms. Prekių sinchronizacija su Omnisend sistema. Nereikia sukti galvos dėl paveikslėlių, kainų, pavadinimų ir produktų nuorodų. Su Omnisend produktų rinkikliu išsirinksite norimas prekes savo el. parduotuvėje, integracijos pagalba automatiškai į naujienlaiškį sukelsite visas jų detales. Tuomet galėsite redaguoti produkto bloko stilius, spalvas, tekstus ir kitus elementus. Galimybė kurti ir el. parduotuvėje patalpinti prenumeratos formas. Paskatinkite svetainės lankytojus palikti savo kontaktinius duomenis su lengvai valdomomis, BDAR pritaikytomis prenumeratos formomis. Automatinės žinutės Jums padės su jais iš karto užmegzti kontaktą. Tarpusavio sistemų atitikmuo pagal Omnisend specifikaciją: Realtime events tracked (JS) Siunčiama: https://api-docs.omnisend.com/reference/event-tracking puslapio (bet kurio resurso) atvertimas prekės puslapio atvertimo metu siunčiami tik prekės duomenys, pirkėjo duomenų Omnisend integracija nepriima (tačiau pati juos sutapatina, esant galimybei) Queued events (PHP) Dėl užklausų siuntimo ribojimo (Omnisend taikomo limit`o), įvykius statome į eilę ir kas minutę nusiunčiam maksimalų leistiną kiekį: prekė pridėta į krepšelį https://api-docs.omnisend.com/reference/post_carts-cartid-products.
  Jei tai pirma prekė (dar nėra krepšelio), sukuriamas krepšelis https://api-docs.omnisend.com/reference/post_carts – paduodam pirkėjo email, jei turim prekė išimta iš krepšelio https://api-docs.omnisend.com/reference/delete_carts-cartid-products-cartproductid prekės kiekio pasikeitimas krepšelyje https://api-docs.omnisend.com/reference/patch_carts-cartid-products-cartproductid krepšelio pašalinimas https://api-docs.omnisend.com/reference/delete_carts-cartid iš checkout'o siunčiami krepšelio duomenys https://api-docs.omnisend.com/reference/put_carts-cartid visada kai pirkėjas: užėjo į checkout'ą, įrašė email checkout'e, pakeitė email checkout'e Subscription events Registracijos el. parduotuvėje metu kontaktas perduodamas kaip "nonSubscribed" Newsletter subscribe SMS subscribe Newsletter unsubscribe SMS unsubscribe Subscribe metu sukuriamas kontaktas Omnisend'e
  https://api-docs.omnisend.com/reference/post-contacts
  Pridedam tag'ą source: verskis.lt
  Taip pat dėl daugiakalbiškumo perduodamas custom property language: EN Order events Siunčiama kai užsakymo būklė: naujas https://api-docs.omnisend.com/reference/post_orders patvirtintas, apmokėtas, išsiųstas, įvykdytas, atšauktas (refund įvykio nėra)
  https://api-docs.omnisend.com/reference/patch_orders-orderid Product events Po prekės išsaugojimo admin zonoje, prekė atnaujinama / sukuriama Omnisend'e
  https://api-docs.omnisend.com/reference/post_products Cron Serveryje gali būti periodiškai leidžiama komanda skirta prekių sinchronizavimui Cart restore Kai klientas ateina pagal Omnisend nuorodą į el. parduotuvę, sistema siunčia atgal užklausą – kokios prekės buvo krepšelyje. Gavę atsakymą atitinkamai sudedam jas į krepšelį el.parduotuvėje.

  Galioja "Didmena+" planams

 • Google Ads .xlsx feed dinaminiam remarketingui

  Google Ads remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.
  Generuojamo XLSX failo duomenys: ID, Item title, Final URL, Image URL, Price, Sale Price

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams

 • Facebook .csv feed dinaminiam remarketingui

  Facebook remarketingo dėka lankytojai, kurie buvo apsilankę Jūsų el. parduotuvėje ar svetainėje, pakartotinai į ją grąžinami, taip skatinant juos įsigyti Jūsų siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų bei padidinant pardavimus. Pakartotinė rinkodara pasirinktai auditorijai gali būti grindžiama tiek vaizdinės, tiek tekstinės reklamos, tiek reklaminių skydelių rodymu. Dinaminio remarketingo dėka Facebook erdvėje vartotojams reklamuojamos tos konkrečios prekės ar paslaugos, kuriomis jis domėjosi Jūsų svetainėje.
  Generuojamo CSV failo duomenys: id, availability, condition, description, image_link, additional_image_link, link, title, price, sale_price, mpn, brand, category, product_type

  Galioja "PRO", "VIP+", "Didmena+" planams