Individualaus dizaino kūrimas ir programavimas

II variantas, 1680 eur + PVM

Individualaus el. parduotuvės dizaino variantą sudaro:

 • Individualus titulinis puslapis
 • Individualus prekių kategorijos puslapis
 • Individualus prekės puslapis
 • Individualiai kuriamas vidinių puslapių (iki 3 vnt.) dizainas
 • Dizainas adaptuojamas mobiliems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams

Projektui yra skiriama iki 28 dizainerio darbo valandų. Šį laiką dizaineris skiria Jūsų el. parduotuvės maketų piešimui ir paruošimui.

Taip pat projektui skiriama iki 16 techninio dizainerio darbo valandų. Šis laikas yra skiriamas dizainerio sukurto ir Jūsų patvirtinto dizaino, kompiuterinės ir mobilios versijos, maketo adaptavimo verskis.lt platformai.


Dizaino kūrimo sudedamosios dalys:

 • Sukuriama bendra el. parduotuvės stilistika: tonai, spalvinė gama, šriftas
 • Puslapio viršutinė dalis (header)
 • Pagrindiniai reklaminiai plotai, jų išdėstymas, dydis ir skaičius
 • Prekių kategorijos atvaizdavimas
 • Prekės kortelės dizainas
 • Naujienlaiškių bloko dizainas
 • Straipsnių sąrašo atvaizdavimas
 • Apatinis meniu (footer)
 • Vidinių puslapių dizainas (iki 3 vnt.)
 • Dizaino adaptavimas mobiliems įrenginiams

Individualaus dizaino kūrimo procesas:


Poreikių analizė

Užsisakę individualaus dizaino kūrimo paslaugą, gausite dizaino klausimyną. Turėsite kuo išsamiau atsakyti į pateiktus 10 - 15 klausimų. Tai skirta tam, kad kuo geriau galėtume suprasti Jūsų norus, viziją, patinkančius pavyzdžius. Taip pat galite pateikti norimą spalvų paletę, kuria remiantis bus kuriamas dizainas.

Pirminis kompiuterinės (dekstop) versijos maketas

Dizaineris kuria pirminį titulinio puslapio kompiuterinės (dekstop) versijos maketą. Kuriama atsižvelgus į Jūsų atsakytą klausimyną, pateiktą prekių kategorijų sąrašą, pavyzdžius.

Sukūrus, gaunate maketą peržiūrai, kurį kartu aptariame el. paštu, telefonu arba vaizdo skambučiu.

Laukiame pastabų ir minčių dėl spalvinės dizaino paletės, šrifto, viršutinio ir apatinio meniu pateikimo, reklaminių blokų išdėstymo, tituliniame puslapyje vaizduojamų prekių kortelių dizaino.

Kuriamas mobilios versijos dizaino maketas

Pasitvirtinus bendrą el. parduotuvės dizaino stilistiką, kuriamas mobilios versijos dizainas. Mobilios versijos dizainas šiek tiek skiriasi nuo kompiuterinės versijos: meniu atvaizdavimas pritaikytas patogiai naršyti mobiliais įrenginiais, koreguojama reklaminių banerių dydžiai, kategorijos, prekių atvaizdavimas.

Pirmenybė skiriama patogumui, lengvam naršymui ir pirkimui klientams naudojantis mobiliuoju telefonu, ar planšetiniu kompiuteriu.

Kuriama prekių kategorijos ir prekės puslapiai

Pasitvirtinus bendrą el. parduotuvės stilistiką ir titulinio puslapio dizainą, kuriame prekių kategorijos ir prekės puslapių maketus. Jie yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų prekių asortimentą, prekių pavyzdžius, bei kiek ir kokios informacijos norėsite atvaizduoti prekės kortelėje.

Papildomai puslapiai adaptuojami mobiliai versijai.

Vidiniai puslapiai

Suderinus titulinio, kategorijos ir prekės puslapių dizainą, piešiame vidinių puslapių maketus. Pagal planą, yra piešiama iki 3 vnt. vidinių puslapių. Kokie - pasirenkate patys.

Tai gali būti "Kontaktai", "Apie mus", "Mus rasite", ar kiti puslapiai. Turėsite mums persiųsti puslapių turinį ir kitą informaciją, tuomet dizaineris sukurs maketą.

Programavimo darbai

Suderinus dizaino maketus, paruošiami darbiniai failai ir perduodami techniniam dizaineriui. Jis dizaino maketus adaptuoja verskis.lt sistemai.

Galutinė dizaino peržiūra.

Peržiūrime platformai adaptuotą dizainą jau su realiai esančiu į Jūsų el. parduotuvę sukeltu turiniu: kategorijomis, prekėmis, vidiniais puslapiais. Esant poreikiui, atliekamos smulkios dizaino korekcijos.

Noriu konsultacijos