Įmokų surinkimas elektroninėje parduotuvėje

Suteikite klientams galimybę sklandžiai ir greitai atsiskaityti už prekes

Platformoje įdiegėme skirtingus įmokų surinkimo būdus, kuriuos kiekvienas verslas galės aktyvuoti priklausomai nuo jo specifikos, klientų poreikių ir susitarimų su partneriais.

Sistemoje rasite šiuos įmokų surinkimo būdus:

 • Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP). Galimybė surinkti įmokas akimirksniu iš visų populiariausių bankų.
 • Mokėjimas lizingu. Galimybė klientams už pirkinius mokėti dalimis.
 • Išankstinė sąskaita. Klientams automatiškai bus sugeneruojama išankstinė sąskaita apmokėjimui, kurios pagrindu galės apmokėti už pirkinius.
 • Mokėjimas kreditu. Aktyvuokite šį mokėjimo būdą pasirinktiems partneriams, su kuriais esate sutarę mokėjimo atidėjimą.
 • Atsiskaitymas kurjeriui, paštomate, ar atsiimant prekes. 

Paysera

Paysera - didžiausia ir populiariausia elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ) Lietuvoje, siūlanti populiariausius įmokų surinkimo internetu būdus.

Tai universalus ir lankstus įmokų surinkimo internetu sprendimas, kuriuo jau naudojasi tūkstančiai sėkmingų elektroninių parduotuvių. Nesvarbu, ar jūsų klientai mėgsta atsiskaityti internetu, kortele, o gal grynaisiais, surinkdami įmokas per Paysera Checkout galėsite jiems pasiūlyti pačius įvairiausius ir patikimiausius mokėjimo būdus bei pasinaudoti kitais Paysera teikiamais privalumais.

Neopay

 • Mokėjimai tiesiai į Jūsų pasirinktą sąskaitą (nebūtina atidaryti sąskaitos Neopay sistemoje);
 • Per „Swedbank, „SEB”, „Luminor”, „Citadele”, Revolut, „Šiaulių bankas“, „Medicinos bankas“, „NEO Finanance, AB“, „Lietuvos centrinė kredito unija“, „RATO“, „SME Bank“, „Kreda“, „Paysera“ el. bankininkystes;
 • Galimybė klientui nevaizduoti tarpininko puslapio, kad pirkėjas iš Jūsų puslapio tiesiogiai patektų į banką nematydamas jokio tarpinio puslapio;
 • Greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas. Į Jūsų visus klausimus Neopay komanda atsakys nedelsiant;

Stripe

Visame pausaulyje pripažintas įmokų surinkimo tarpininkas, palaikantis pinigų surinkimą kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis. Rekomenduojame šį tarpininką naudoti jeigu prekiaujate užsienio šalyse. 

 • Paprastai ir greitai sukuriama verslo paskyra ir galite pradėti rinkti įmokas;
 • 135 valiutos
 • Daugybė mokėjimo būdų

Paypal

Visame pasaulyje populiarus, paprastas ir saugus būdas surinkti įmokas ir apmokėti už pirkinius.

Platforma visame pasaulyje naudojasi daugiau, nei 20 milijonų vartotojų.

Daugiau, nei 7 mln. verslų visame pasaulyje siūlo apmokėti už prekes, ar paslaugas, naudojantis Paypal.

Nesudėtinga pradėti dirbti:

 • Susikuriate verslo paskyrą
 • Pasirenkate, kokios funkcijos aktualios (jas vėliau galėsite koreguoti)
 • Suvedate el. paštą į savo verskis.lt platformos el. parduotuvę ir galite surinkti įmokas

„Swedbank“ mokėjimų sprendimai

Priimkite atsiskaitymus e.piniginėmis, mokėjimo kortelėmis ir e. bankininkyste.

 • Mokėjimą atlikti paprasta. Vartotojui patogi, su jo įrenginiu suderinama atsiskaitymo aplinka.
 • Saugūs atsiskaitymo būdai.
 • E. prekybos įmonėms ir lėšas e. kanalais renkančioms organizacijoms pritaikyti sprendimai.
 • Užtenka sutarties su „Swedbank“, kad Jūsų interneto svetainėje atsiskaityti galėtų ir kitų finansų įstaigų klientai.

SEB

Viena integracija, daug galimybių. Priimkite atsiskaitymus internetu Jūsų klientams patogiausiais būdais:

 • „Visa“ ir „Mastercard“ kortelės
 • Pagrindiniai interneto bankai Baltijos šalyse
 • „Paypal“ sistema

Kartu su e. prekybos mokėjimų sistema siūlome patogų portalą, leidžiantį vienoje vietoje realiu laiku stebėti mokėjimų būseną, matyti mokėjimų istoriją, o klientui sumokėjus kortele – grąžinti pinigus.

Luminor E-Commerce Gateway

Luminor E-Commerce Gateway – patogus ir paprastas sprendimas jūsų verslui ir jūsų klientams:

El. mokėjimai iš bankų ir mokėjimai kortelėmis: „Swedbank“, SEB, „Luminor“, „Citadele“, LHV, Šiaulių, „Coop Pank“, „Pocopay“ + Suomijos bankai, Mokėjimo kortelės: „VISA“, „Mastercard“

Nereikia atidaryti naujos banko sąskaitos: Galima naudoti bet kurią Lietuvos ar ES banko sąskaitą. Lankstūs automatiniai kasdieniai, savaitiniai ar mėnesiniai išmokėjimai

Stabilumas: Sutrikus mokėjimų inicijavimui, mokėjimai automatiškai nukreipiami naudojant „Banklink“ paslaugą

Conto Quickpay

Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP), suteikianti galimybę e. parduotuvėms gauti įmokas internetu, o pirkėjams, turintiems sąskaitą banke ar kitoje finansų įstaigoje, atsiskaityti už prekes ar paslaugas.

Integracija su bankais ir kitomis finansų įstaigomis: „Conto QuickPay“ paslauga integruota su visais pagrindiniais Lietuvos bankais ir kitomis finansų įstaigomis. Integracijų skaičius nuolat auga. 

Galite pasirinkti tik pageidaujamus bankus ir finansų įstaigas.

Montonio

Integruoti itin paprasta: pridėti Montonio jūsų parduotuvėje užtruks vos kelias minutes.

Lėšos pervedamos į jūsų pasirinktą banką: visi per Montonio atliekami mokėjimai iš karto pervedami į jūsų pasirinktą banko sąskaitą.

Palaikomi mokėjimai iš visų Baltijos šalių bankų: Šiuolaikiška integracija su visais Baltijos šalių, o netrukus – ir visos Europos bankais.

Seni geri atsiskaitymai kortelėmis: su Montonio savo parduotuvėje be vargo galite pridėti atsiskaitymo kortelėmis galimybę.

Make Commerce

MakeCommerce yra pirmaujanti mokėjimo sprendimų elektroninėms parduotuvėms tiekėja Baltijos šalyse. Mumis pasitiki daugiau nei 4 000 prekybininkų – nuo ​​pirmaujančių rinkoje iki smulkaus verslo, tik pradedančio veiklą. Užsiregistruokite ir mėgaukitės išskirtine paslaugų kokybe.

Visi populiariausi mokėjimo būdai: naudodami MakeCommerce gausite visus populiariausius mokėjimo būdus, kurių jums reikia norint sėkmingai vykdyti elektroninės prekybos verslą.  Bank Link, mokėjimo inicijavimas, pardavimas išsimokėtinai, Kniks dovanų kortelė.

kevin

Ženkliai mažesni mokesčiai už įmokų surinkimą. Su „kevin.“ verslas gali rinkti įmokas tiesiogiai, apeidamas mokėjimo kortelių schemas, ir taip didesnę pelno dalį pasilikdamas sau. Kadangi pinigai iš pirkėjo banko sąskaitos į pardavėjo banko sąskaitą yra pervedami tiesiogiai, verslui nebereikia mokėti jokių mokesčių už tarpininkavimą surenkant įmokas, o tai padeda sutaupyti bei įgyti konkurencinį pranašumą.

Infrastruktūra, tinkanti bet kuriai industrijai. Ilgametę patirtį turinčių ekspertų sukurta kevin. įmokų surinkimo infrastruktūra yra lengvai pritaikoma įvairiose industrijose, įskaitant mados, elektronikos prekių, maisto pristatymo, komunalinių paslaugų ir kt. Mūsų misija – padėti verslui surinkti įmokas saugiai, patogiai ir nepermokant.

Vialet

Saugūs ir lankstūs VIALET sprendimai įgalina paspartinti mokėjimus kortelėmis internetu ir verslą plėtoti pasaulinėje rinkoje. Optimizuokite atsiskaitymą atsižvelgdami į vartotojų pasirinktus mokėjimo būdus, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Suteikiame lengvai įdiegiamus įskiepius, skirtus svarbiausioms e-. prekybos platformoms, ir užtikriname greitą lėšų paskirstymą tarp VIALET sąskaitų.

OPAY

Nesvarbu, ar esate pradedantis, ar ieškantis individualių technologinių sprendimų verslas, mūsų profesionali ir rūpestinga komanda padės rasti jūsų poreikius atitinkančius sprendimus ir, be abejonės, prisidės prie jų įgyvendinimo. Sukaupę visapusišką patirtį mokėjimų srityje, esame savo srities specialistai, siekiantys, kad mūsų paslauga būtų lengvai pritaikoma, aiški ir paprasta. 

ConnectPay_Logo-01 

ConnectPay 

Įgalinkite savo internetinį verslą augti su ConnectPay finansinių paslaugų platforma. Jums siūlome: 

 • NEMOKAMĄ PROFESIONALO KONSULTACIJĄ el. prekybos mokėjimų klausimais
 • Momentinį įmokų surinkimą vos už 0,01 Eur, nepriklausomai nuo krepšelio dydžio
 • Visų populiariausių bankų palaikymą: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių Bankas, Revolut, Citadele, Medicinos bankas
 • Atsiskaitymus mokėjimų kortelėmis nuo 1% + 0,1 Eur
 • Klientų aptarnavimą lietuvių kalba 24/7 

ConnectPay finansinių paslaugų platforma leis Jums lengvai valdyti visas verslo finansines operacijas vienoje vietoje – atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, surinkti klientų lėšas, apmokėti paslaugų teikėjų sąskaitas, naudotis VISA kortele ir kitais privalumais. 

Esto lizingas

Išmanieji e. prekybos sprendimai Jūsų verslui. Parduokite daugiau ir gaukite pinigus per kelias sekundes su ESTO. Tobulinkite savo parduotuvę integruodami įvairius atsiskaitymo būdus bei naudojantis ESTO rinkodaros palaikymu.

Suteikite klientams lanksčius mokėjimo būdus. Iš karto gaukite visą sumą už atliktą užsakymą, nepaisant kokį apmokėjimo būdą pasirinko klientas. ESTO užtikrins Jūsų interesus visais sandorių klausimais.

 • Mokėjimas iš karto.
 • Mokėjimas 3 lygiomis dalimis.
 • Sumokėti per 30 dienų.
 • Mokėjimas dalimis iki 60 mėnesių.

InBank lizingas

 • Mes galime identifikuoti klientą visais kanalais m. parašu, smart ID, bei El. bankininkystę visų lietuvos bankų t.y. pradedant Swedbank, SEB....Paysera.
 • Turime didelį pralaidumą dėka didelio lizingo portfelio ir 20 metų patirties finansavimo srityje.
 • Pardavėjas turi asmeninį kontaktą mūsų įmonėje. Turime filialus Kaunas, Šiauliai, Klaipėda Vilniuje.
 • Mūsų partnerių savitarna - paprastas valdymas, duomenų sekimas, automatiniu ataskaitų generavimas. (galime atsiųsti email ataskaitą, email automatu, kasdiena, savaite, mėnesį).
 • Mūsų žinomumas - klientai renkasi mus, nes žino, pažįsta, bei nekeičia savo įpročiu. Lojalumas vieno kliento 4-5 lizingai, vienas klientas.
 • Klientams neužbaigus proceso el. parduotuvėje, mūsų klientų aptarnavimo centras automatiškai susisiekia su klientais per parą, bei padeda užbaigti procesą.

Coingate įmokų surinkimas kriptovaliuta

Pirkite, parduokite bei valdykite kriptovaliutų mokėjimus. Pasinaudokite pažangiais kriptovaliutų prekybos įrankiais bei mėgaukitės patogia mokėjimų surinkimo technologija.

Patogu - prekiaukite ir priimkite kriptovaliutas iš vienos sąskaitos.

Lankstu - pritaikykite CoinGate mokėjimo priemones pagal savo poreikius.

Įvairu – naudokitės daugybe kriptovaliutų mokėjimų surinkimo metodų.

Galimybė priimti daugiau nei 70 kriptovaliutų. Priimkite daugiau nei 70 kriptovaliutų su galimybe jas konvertuoti į tradicinę (fiat) valiutą.
 
 

General Financing bankas

Mūsų misija: Padedame žmonėms įgyvendinti jų tikslus dar šiandien.

Mūsų vizija: Suprasdami klientų poreikius, atsakingai siūlome draugiškas vartotojui paslaugas. Kuriame ilgalaikius santykius ir tai darome pasitelkdami profesionalią, novatorišką, sąžiningą ir drauge bendro tikslo siekiančią komandą.

Mūsų vertybės: Orientacija į klientą, atsakingumas, partnerystė, profesionalumas, vienybė.

Savo veiklą grindžiame verslo etikos standartų laikymusi, maksimaliai kokybišku klientų aptarnavimu, išsamios informacijos apie paslaugas teikimu, darbuotojų profesionalumu.

SB lizingas

Turite realią ar interneto parduotuvę? Tapkite mūsų partneriu ir praplėskite savo klientų ratą. Mes ne tik Jums suteiksime įrankius parduoti savo prekes išsimokėtinai, bet ir nuolat siūlysime individualizuotas akcijas.

Jūs galėsite operatyviai sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį savo parduotuvėje, o mes prisiimsime atsakomybę už kliento mokumo įvertinimą. Tam esame sukūrę internetinę sutarčių sudarymo sistemą, kurią lengvai galite rasti Savitarnos skiltyje.

O jei turite interneto parduotuvę, galite naudoti mūsų pirkimo išsimokėtinai internetu paslaugą, leidžiančią Jūsų klientui pirkti išsimokėtinai interneto parduotuvėse ir atlikti visas kredito gavimo operacijas neišeinant iš namų.

 
 
 
Susisiekti konsultacijai