Kurjerių ir paštomatų integracija elektroninėje parduotuvėje

Automatizuoti procesai supaprastins ir pagreitins darbą el. parduotuvėje

Platforma suteikia galimybę pirkėjams siūlyti populiariausius prekių pristatymo būdus kaip siuntų pristatymas paštomatais, kurjeriu, ar paštu. Galėsite nustatyti norimą prekių pristatymo kainodarą pasirinktoms šalims, regionams ir miestams. 

Platformoje įdiegėme populiariausių vežėjų Lietuvoje modulius, todėl galėsite pamiršti varginantį darbą, kai rankiniu būdu turėjote suvesti kiekvienos siuntos adresą. 

  • Naujausias paštomatų sąrašas
  • Siuntų lipdukų automatinis generavimas
  • Kurjerių iškvietimas (priklauso nuo vežėjo integracijos)

Omniva

Pirmaujanti siuntų pristatymo įmonė Baltijos šalyse.

Platus paštomatų tinklas, galimybė prekes pristatyti kurjeriu.

Vizija: siekiame iki 2026 m. tapti prioritetiniu logistikos operatoriumi, atsakingai ir tvariai užtikrinančiu sklandžias integruotas daugiakanales paslaugas.

Misija: rūpestingai ir su džiaugsmu pristatyti siuntas tam, kad priartintume pasaulį arčiau kiekvieno žmogaus.

Integracija apima naujausio paštomatų sąrašo vaizdavimą, galimybę spausdinti paštomatų lipdukus iš sistemos.

DPD Lietuva

UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinės siuntų pristatymo grupės „DPDgroup“ dalis ir siuntų pristatymo bei kurjerių verslo lyderė Lietuvoje. Kasdien per 800 kvalifikuotų įmonės specialistų - siuntų pristatymo ekspertų darbuodamiesi siuntų paskirstymo terminaluose ir kituose įmonės padaliniuose užtikrina paprastą, greitą ir patikimą siuntų pristatymą.

Integracija apima naujausio paštomatų sąrašo vaizdavimą, galimybę spausdinti paštomatų lipdukus iš sistemos.

LP Express

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Puoselėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas, įmonė užsitarnavo gyventojų pasitikėjimą. 

Integracija apima naujausio paštomatų sąrašo vaizdavimą, galimybę spausdinti paštomatų lipdukus ir kviesti kurjerį iš sistemos.
 

Venipak

Rinkoje esame jau du dešimtmečius, todėl puikiai išmanome siuntų gabenimo kultūrą ir žinome, ko reikia, norint tobulai užbaigti procesus.

Eksploatuojame platų bekontakčių paštomatų tinklą ir siekiame užtikrinti unikaliai klientų poreikius tenkinantį aptarnavimą. Mūsų pristatomos siuntos gavėjus Baltijos šalyse pasiekia per 1–2 darbo dienas.

Taip pat siūlome AVIA paslaugą ir krovinių pristatymą oro transportu iš Baltijos šalių ir Europos oro uostų į daugelį šalių, tarp jų ir į Kiniją bei JAV.

Integracija apima naujausio paštomatų sąrašo vaizdavimą, galimybę spausdinti paštomatų lipdukus iš sistemos.

Itella (Smartpost)

Smartpost siuntų terminalai yra sparčiai augantis tinklas. Šiuo metu Lietuvoje įrengti 264 Smartpost paštomatai bei atsiėmimo taškai.

Kartu su Latvija, Estija bei Suomija tinklas sudaro daugiau nei 4100 siuntų pristatymo punktų.

Visi Smartpost terminalai yra įrengti patalpų viduje. Tai apsaugo siuntą nuo oro sąlygų pokyčių, kurie gali pažeisti siuntos turinį.

Unikalus Smartpost sprendimas leidžia siuntas atsiimti ar įdėti keliems žmonėms tuo pačiu metu. Tau nereikės stovėti eilėje prie bendro monitoriaus norint atidaryti reikiamą skyrelį. 

Integracija apima naujausio paštomatų sąrašo vaizdavimą, galimybę spausdinti paštomatų lipdukus ir kviesti kurjerį iš sistemos.

Siųsk Pigiau

siuskpigiau.lt – turbūt geriausias sprendimas ieškantiems greito, patogaus ir paprasto būdo išsiųsti tarptautinę siuntą. O dar ir už visuomet gerą kainą!

Kodėl būtent siuskpigiau.lt? Nes čia visi sprendimai – Tavo rankose! Vienoje vietoje rasi daugelio tarptautinių kurjerių pasiūlymus: rinkis sau tinkamiausią pagal kainą, pristatymo trukmę ar būdą. 

Nardai el. komercijos vandenyse? Pasinaudok verskis.lt integracija su Siųsk pigiau platforma. Integracija suteikia galimybę siuntėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į savo platformą. 

Siųsk pigiau. Greitai. Patikimai. Į bet kurį pasaulio kampelį.

multisiuntos.lt

Vienas sprendimas visoms siuntoms: 1 platforma, kurioje galite valdyti visus užsakymus – sujungti kelias e-parduotuves, pridėti skirtingus vežėjus, kurti siuntų lipdukus, iškviesti kurjerį, sekti siuntas, atlikti grąžinimus.

30 siuntų nemokamai kiekvieną mėnesį!Jokių išankstinių mėnesinių mokesčių, mokėkite už išsiųstas siuntas!

1 MultiSiuntos sutartis – pasirinktiems vežėjams, 1 sąskaita per mėnesį arba galimybė naudoti Jūsų turimas sutartis!

Integracija suteikia galimybę siuntų vežėjui automatiškai iš el. parduotuvės eksportuoti užsakymų informaciją į savo platformą. Taip sutaupomas Jūsų laikas, nes nereikai to daryti rankiniu būdu.

 

Susisiekti konsultacijai