Finvalda - integracijos užklausa

Verslo Valdymo Sistema – plačių galimybių programinė įranga, skirta realiuoju laiku kontroliuoti, valdyti ir stebėti įmonėje vykstančius procesus.

Prekinį ženklą FINVALDA valdanti UAB „Finansų valdymo sistemos” įkurta 1996 metais ir nuo tada įgijo milžinišką patirtį bei daugiau kaip 20.000 įmonių pasitikėjimą Lietuvoje ir už jos ribų. UAB „Finansų valdymo sistemos”, kuri yra daugkartinė „Gazelės“ ir „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“ nominantė, veikla – tai programinės įrangos kūrimas, diegimas, pardavimas ir priežiūra. Finvalda programinę įrangą naudojantys klientai – tai paslaugų, prekybinės, maitinimo, gamybinės, statybinės, audito, biudžetinės, viešojo sektoriaus, transporto (3000+ darbuotojų) ir kitokio tipo įmonės. Be visų kasdienų buhalterinei apskaitai ir verslo valdymui reikiamų funkcijų bei papildomų specializuotų modulių, Finvalda savo klientams siūlo:

  • darbą stacionariai, serveryje, naršyklėje ar mobilioje aplikacijoje (Android/iOS)
  • sąsajas su dokumentus skaitmenizuojančiais tarpininkais: ivesk.lt, Vecticum, Fitekin
  • plačiausią el.prekybos integracijų asortimentą: Verskis.lt, eBay, Amazon, Alegro, Etsy, Magento, PrestaShop, Pigu.lt

Verskis.lt klientams, kurie planuoja savo el.parduotuvę apjungti su Finvalda, siūlome 20% nuolaidą Finvalda sistemos pirmam įsigijimui arba nuomai (12 mėnesių periodui)! Užpildykite formą ir Finvalda atstovas susisieks su Jumis.

Pradėkite naudotis Finvalda paslaugomis jau dabar - užpildykite formą ir įmonės atstovas susisieks su Jumis.

Pvz: Versita, UAB
pvz. 301645775
pvz: Petras Banauskas
pvz: www.parduotuve.lt
pvz: +37067472248
pvz. info@imone.lt