Verskis.lt platformą vis dažniau atranda didmenos prekybininkai

Mūsų tikslas - automatizuoti Jūsų darbo procesus, kad darbas būtų sklandesnis ir greitesnis.

Individualus el. parduotuvės dizainas, kurį sukursime atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką, asortimentą, pageidaugamas spalvas, šriftą, ar brandbook’ą.

Individualus el. parduotuvės dizainas
Sąsaja su buhalterine sistema

Sąsaja su buhalterine sistema suteikia galimybę automatiškai importuoti ir periodiškai naujinti prekes ir susijusią informaciją el. parduotuvėje, o įvykus pirkimui - užsakymo informaciją perduoti į buhalterinę sistemą. Jums nebereikės sukti galvos dėl prekių likučių ir kainos neatitikimo, nes viskas bus automatizuota. Taip pat galime importuoti klientų duomenų bazę, individualią kainodarą, bei kitą informaciją. Turime patirties dirbant su Rivile WebService, Pragma, Navision, Agnum, Optimum, Monet.lt, B1, Finvalda, Directo, Butenta, Euroskaita, ROBOlabs ir kitomis sistemomis.

Sąsaja su tiekėju, ar partnerio el. parduotuve. Galėsite pamiršti rankinį prekių kūrimą ir likučio tikrinimą el. parduotuvėje. Automatiškai sukelsime visas tiekėjo pateikiamas prekes (pavadinimą, kodus, paveiksliukus, kainą, aprašymą, atributus ir kt.), nesvarbu, jų būtų 100, ar 100 000 pozicijų. Taip pat atnaujinsime pas tiekėją pasikeitus prekių kainai, ar likučiui. Yra galimybę nustatyti Jūsų pageidaugamą kainodarą.

Sąsaja su tiekėju, ar partnerio el. parduotuve
Individuali klientų kainodara

Individuali klientų kainodara. Nustatykite didmenos klientams individualią kainodarą. Standartinis funkcionalumas leidžia el. Parduotuvėje turėti iki 3 kainynų, kuriuos galėsite priskirti pasirinktiems klientams. Papildomai yra galimybė nustatyti papildomą nuolaidą nuo pasirinkt kainyno, ar papildomą nuolaidą pasirinktai kategorijai, ar prekei.

Prekių kainų vaizdavimas be PVM pasirinktiems vartotojams. Didmenos klientams pageidaujant, galėsite įjungti kainų vaizdavimą be PVM. Galimybė kainas atvaizduoti 0,00; 0,000; 0,000 formatu.

Papildomo prekių asortimento atvazdavimas pasirinktiems klientams. Galimybė didmenos klientams (kuriems priskirtas B/C kainynas) atvaizduoti didesnį/mažesnį prekių asortimentą. Šis funkcionalumas leidžia didmenos klientams pasiūlyti platesnį prekių asortimentą, nei mažmenos klientams.

Komercinių pasiūlymų ruošimas. Gaištate laiką kaskart excel/word pagalba kurdami komercinius pasiūlymus klientams? Leiskite Jums pasiūlyti modulį, kurio pagalba greitai ruošite komercinius pasiūlymus savo klientams. Esant poreikiui galite siūlyti prekes nestandartinėmis kainomis, siųsti juos el. Paštu, ar atsisiųsti PDF formatu, nustatyti pasiūlymo galiojimo terminą. Klientui taip pat sutaupysite laiko, kadangi prekės akimirksniu atsidurs prekių krepšelyje.

Mokėjimo būdas “Mokėjimas kreditu”. Sutartiniams klientams priskirkite papildomą apmokėjimo būdą, leidžiantį pirkti kreditu. Kredito likitą galime importuoti iš buhalterinės sistemos arba valdyti el. parduotuvėje.

El. parduotuvės xml failo generavimas

El. parduotuvės xml failo generavimas. Failo nuorodą galėsite suteikti savo partneriams, kurie galės susiprogramuoti automatinį Jūsų prekių importą savo el. parduotuvėje. Taip prekiauti Jūsų asortimentu taps dar paprasčiau ir patraukliau.

Prekių eksportas į pigu.lt ir varle.lt prekyvietes. Prekiaukite minėtuose el. gigantų parduotuvėse dar paprasčiau. Automatizuosime Jūsų el. parduotuvės prekių asortimento įkėlimą ir naujinimą pagal visus pigu.lt ir varle.lt standartus.

Prekių eksportas į pigu.lt ir varle.lt prekyvietes
Urminė kainodara

Urminė kainodara. Siūlykite klientams sutaupyti perkant didesnį tos pačios prekės kiekį. Modulis leidžia leidžia nustatyti kaip keičiasi prekės kaina priklausomai nuo perkamo kiekio.

Prekės kiekio frakcija ir žingsnis. Nustatykite minimalų leistiną pirkti prekės kiekį ir pirkimo žingsnį, pvz.: mineralinį parduodame pakuotėmis po 6 vnt., tai galime nustatyti, kad minimalus pirkti kiekies yra 6 vnt., o parduosime po 6 vnt., pakuotėmis.

“Mėgstamų prekių” modulis leis Jūsų pastoviems klientams pasižymėti dažniausiai perkamas prekes. Sekančio apsipirkimo metu nereikės gaišti laiko jų ieškant el. parduotuvėje. Taip apsipirkimas taps dar sklandesniu ir patogesniu.

Apleistų krepšelių sekimas ir priminimų siuntimas

Apleistų krepšelių sekimas ir priminimų siuntimas. Sekite potencialius klientus, kurie įsidėjo prekių į krepšelį, bet jų neįsigijo. Modulio pagalba sistema automatiškai išsiųs klientui laišką apie jo paliktą krepšelį, bei primins, kokias prekes jis buvo įsikėles ir ketino galbūt pirkti.

Multi-sandėliai. Ne visada klientai el. parduotuvėje radę patikusias prekes nori jas įsigyti internetu. Atvaizduokite klientams, kuriose fizinėse parduotuvėse jie gali rasti patikusias prekes ir atvykti jas įsigyti.

Multi-sandėliai

0% PVM skaičiavimas. Jeigu parduodate prekes ES zonoje kitam PVM mokėtojui arba už ES ribų, galite nustatyti, kad nebūtų skaičiuojamas PVM.