Eastanbul, UAB

Eastanbul, UAB

Įmonė: Eastanbul, UAB

El. parduotuvė: www.eastanbul.lt

Kategorija: Maisto produktai, gėrimai ir ktios prekės iš Turkijos

Siūlomas prekių kiekis: 2000

Valstybė: Lietuva

Didmeninė prekyba: taip

Dropshipping prekyba: taip

Kontaktai:+370 698 51527

 

Vienas iš pagrindinių “Eastanbul” tikslų yra turkiškos virtuvės ir kultūros populiarinimas. Siekdami šio tikslo, mielai bendradarbiaujame su didmenininkais, kuriems galime pasiūlyti specialias sąlygas.

Mums svarbiausia – aukščiausios kokybės maisto produktai ir gėrimai, švieži ingredientai ir tradiciniai receptai. Turkiška virtuvė ir azijietiškas maistas yra sritys, kuriomis domimės jau daug metų bei uoliai ieškome geriausių produktų už prieinamiausią kainą. Didesnės talpos produktai idealiai tinka HoReCa sektoriui, o prekių įvairovė tikrai patenkins išrankius klientus. Daugelis iš mūsų prekių yra tinkamos įvairaus tipo viešbučiams, restoranams ar į pokylius bei dideles šventes. Tačiau maisto prekėmis neapsiribojame. Taip pat siūlome švaros ir higienos produktus bei įvairius indus, tarp kurių autentiški turkiškos kavos ir arbatos rinkiniai. Savo produktus perkame tik iš patikimų tiekėjų ir gamintojų, o neradus bet kurios kategorijos prekės galime ją užsakyti pagal kliento poreikius. Perkantiems urmu taikome specialias nuolaidas.

Jei norite sužinoti tikslias kainas, kurias siūlome didmenininkams, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu pardavimai@eastanbul.lt. Jame nurodykite savo kontaktinę informaciją bei pridėkite prierašą “Prašau suteikti Didmenininko teises”. Susisieksime su Jumis per 1-2 darbo dienas ir mūsų prekes galėsite įsigyti didmenine kaina.

“Eastanbul” pasilieka teisę keisti taisykles, įskaitant, tačiau neapribojant, keisti taikomą nuolaidų dydį, rūšį, taikymo sąlygas ir vietas, skaičiavimo principus, apie tai iš anksto nepranešusi didmenininkams.

 

Informacija didmenininkams teikiama tel.:+37069851527, arba el. paštu pardavimai@eastanbul.lt darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00.