Cyber Week akcijąCyber Week akciją 

mPort, UAB

mPort, UAB

Įmonė: mPort, UAB

El. parduotuvė: www.mport.lt

Kategorija: Įvairios prekės: sporto, sodo, žaislai, buitis, grožis/sveikata, prekės augintiniams

Siūlomas prekių kiekis: 1000

Valstybė: Lietuva

Didmeninė prekyba: taip

Dropshipping prekyba: taip

Kontaktai: uzsakymai@mport.lt, +370 608 51601

 

Kodėl rinktis Mport?

 
1. Tūkstančiai ypatingai pelningų ir populiariausių produktų su didžiausiomis pelno maržomis

Mes naudojame itin pažangius algoritmus parinkti siūlomam asortimentui, padidinti pardavimų apimtis, pelno maržas ir sumažinti gulėjimą lentynoje”. Mūsų sėkmė priklauso nuo jūsų augimo! Kadangi užsakome prekes dideliais kiekiais ir tiesiogiai iš gamyklų, galime jums pasiūlyti itin konkurencingą prekių kainą. Užmeskite akį į mūsų katalogą ir įsitikinsite!

 
2. “Dropshipping” ar įsigyjimas į sandėlį

Ar jūs esate didelis, ar mažas “dropshipperis” - mes turime pilnai automatizuotus sprendimus jums. Mūsų sistema padės jums sutaupyti daug laiko ir nereikalingų rūpesčių, optimizuoti savo verslą. Jei jūs esate mažmenininkas ar didmenininkas ir norite įsigyti prekes sau į sandėlį – mes jums pasiūlysime itin efektyvią ir greitą logistikos grandinę. Daugumoje atvejų prekes gausite jau kitą dieną.

 
3. Daugiau nei 10 metų patirties ir nepakeičiamas klientų aptarnavimas

Mport turi daugiau nei 10 metų bendros sėkmingos patirties e-komercijos, didmeninės prekybos ir programinės įrangos srityse. Mūsų patyrusi komanda nuolat dirba kartu su jumis tam, kad užtikrintų geriausias įmanomas paslaugas jums ir išspręstų visas problemas kaip įmanoma greičiau ir efektyviau. Mes esame visi žmonės ir visi darome klaidų, bet mūsų komanda dirbs 24 valandas per parą tam, kad jos būtų pašalintos kaip įmanoma greičiau.