Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Jeigu Jūsų versle naudojate ekselių arba PDF failų siuntimą klientams su pasiūlymais - šis komercinių pasiūlymų ruošimo modulis Jums patiks. Galima ruošti komercinius pasiūlymus nestandartinėmis kainomis, siųsti juos el. paštu, išasiimti gražius PDF arba XLS failus su prekių nuotraukomis. Nurodyti pasiūlymo galiojimo terminą.

Klientui galima išsiųsti laišką bei SMS žinutę su nuoroda į komercinio pasiūlymo aktyvavimą, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su jų sąlygomis (kiekiai, pasiūlytos kainos) atsidurs pirkėjo krepšelyje, kurį jis perka įprasto pirkimo procesu ir, tarkime, pasinaudoja online lizingu.

Yra galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip galima išnaudoti tokias sugeneruotas nuorodas. Pavyzdys: sukuriate pasiūlymą 3 prekėms - striukė, kelnės, pirštinės - ir joms pasiūlote kažkokią ypatingą kainą. Tokią nuorodą, maža to, kad galite naudoti savo puslapyje kaip akciją bet ir ją įkelti į Facebook tinklą šitaip naudojant šį modulį kaip marketinginę priemonę pardavimams skatinti.

Plačiau susipažinti su modulio galimybėmis galite čia: Komercinių pasiūlymų ruošimo įrankis

Grįžti
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien