Komercinių pasiūlymų ruošimas

Dauguma verslų, ypač didmeninėje prekyboje, savo klientams ruošia komercinius pasiūlymus. Su verskis.lt sistema ir moduliu "Komercinių pasiūlymų ruošimas" galima ruošti komercinius pasiūlymus, siųsti juos el. paštu, gauti PDF arba XLS failą.

Komerciniame pasiūlyme galite prisegti savo parduodamas prekes iš katalogo, nurodyti jų kiekį ir specialią kainą, komentarą. Taipogi, pasiūlymui galima parašyti ir papildomą informacinę aprašymo žinutę. Pasiūlymas, beabejo, turės ir savo galiojimo terminą.

Klientui galima išsiųsti laišką bei SMS žinutę su nuoroda į komercinio pasiūlymo aktyvavimą, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su jų sąlygomis atsidurs pirkėjo krepšelyje. Galiausiai tai taps užsakymu sistemoje.

Yra galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip galima išnaudoti tokias sugeneruotas nuorodas. Pavyzdys: sukuriate pasiūlymą 3 prekėms - striukė, kelnės, pirštinės - ir joms pasiūlote kažkokią ypatingą kainą. Tokią nuorodą, maža to, kad galite naudoti savo puslapyje kaip akciją bet ir ją įkelti į Facebook tinklą šitaip naudojant šį modulį kaip marketinginę priemonę pardavimams skatinti.

Kitas panaudojimo scenarijus nebūtinai naudojantis verskis.lt kaip savo pagrindine el.parduotuve: sandėlio likučių importas + kainų/kainynų importas + komercinių pasiūlymų ruošimas + užsakymų grąžinimas į CRM/buhalterinę sistemą = puikus įrankis automatizuoti komercinių pasiūlymų ruošimo ir prekių pardavimo mechanizmą.

Grįžti
Komercinių pasiūlymų ruošimas
Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien